Jump to content

Putekļusūcējs par pusotru štuku!


JuutpaudisMaigcilveeks
 Share

Recommended Posts

bet principā lētākie ir pa 270 iekš ss.

 

Moš vajag uzpirkt, uzprišināt un aidā pa 1800 tirgot jūtpauža sievai :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BoondS

    9

  • Knaabis

    7

  • erny

    22

  • JuutpaudisMaigcilveeks

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Varēsi arī likt žēlbainu sludinājumu :D

post-57031-1225396162_thumb.png

Nu bāc, manam putekļusūcējam ir viss tas pats :D 10 reizes lētāks sanāk nekā jauns kirby :D Es domāju, ka tas kirby aizrītos, ja es ar viņu tīrītu mašīnas (nākas vest ļoti netīras kravas).

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Tas ir 210 litri Jamesona!!!

man sāksies panika...

Link to comment
Share on other sites

viennozīmīgi - tehniski nav tas aparāts ne 5. daļu tās naudas vērts. Tīra mazgojobka :) Es pat nespēju iedomāties tādu gadžetu, par kuru būtu gatavs izmest tādu summu...nu nezinu, ok var niekos iztērēt 100-200-300 Ls bet nejau 2k latu....

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

taka alko nelietoju tad man tas ir 1800 2litrigas spraita pudeles :D + parsimts kg ledus

Link to comment
Share on other sites

Tas ir 210 litri Jamesona!!!

man sāksies panika...

Man tevis ir žēl. Tāpēc es arī pasūtīju kirby prom, kad viņi man piedāvāja prezentāciju :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man labākais patika tajā tur forumā, kur džeki slavināja to sūdu. Tagad laika vecis ar kirby ir krutāks par veci ar būmeru. Ķipa met pie malas baranku un iet sūkt māju :)

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Sivēns.. atšķirība.. autiņam to naudu vajag +- uzreiz..

A te.. uz gadu ieberzās, ja nemaldos.

Link to comment
Share on other sites

Sivēns.. atšķirība.. autiņam to naudu vajag +- uzreiz..

A te.. uz gadu ieberzās, ja nemaldos.

 

tad jau lizinga, un veigu cipars sanaks uz 2400Ls :D

Link to comment
Share on other sites

ja pie mani sšadi atnāktu - vienkārši atrautos, vienreiz gandrīz pietesu divus tos zilos kas pa pāriem staigā sēru uzvalkos ar grāmatām padusēs....

Link to comment
Share on other sites

Votķebe ekanomiskā krīze. Reizēm atliek vien pabrīnīties par cilvēcisko tupuma faktoru.

 

p.s. seja, man tas paC putekļusīcis, laba manta :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Jā, piš santīmus ar ZZ, bet kirbijam uz sitiena štuka atrodas :) Laikam uzreiz var redzēt prioritātes.

Link to comment
Share on other sites

pašam mājās tāds VAX - nepatīk, jo:

1. ja lieto nevis atkritumu maisu bet ūdeni tad čakars ar tīrīšanu un žāvēšanu

2. liels korpuss

3. teleskopiska truba neturas ručkā - reizēm izkrīt tieši uz parketa

4. vaks pusnoluza pec gadu lietošanas, jo izradas vaks pie korpusa piestiprinats ar divam švakam skruves kas stiprinas plastmasa, vot viena no skruvem izluza no palstmasas

 

Ta ka uz gridaas nav paklaju, tad izmantoju LIEBHERR plakano slotu ar elektrostatisko vai kombinēto lupatu.

 

P.S. ari pie manis bija kirby demonstretaji un kirby speja savakt vel ļoti daudz sīku putekļu pēctam kad vax itkā visu izsūca.

Link to comment
Share on other sites

Tas kirby, vai kā viņu tur, ir tie paši, kuri "spējīgi" dzīvojot trešajā stāvā izsūkt arī pirmā stāva kaimiņu putekļus?!..:)

Link to comment
Share on other sites

Piebildīšu tikai, ka tie pārdevēji patiešām ir ļoti, ļoti labi apmācīti, tā ir vesela zinātne - kā suģestēt, paralizēt domāšanu, spiest uz pareizajām pogām, lai cilvēks izdarītu izvēli. Bija tāds kantoris, kurš piedāvāja nopirkt māju siltajās zemēs par mazām naudām - bet ar nosacījumu, ka nopērk uzreiz, acumirklī, pēc tam piedāvājums vairs nav spēkā - tur arī daudzi uzķērās, turpat no kantora zvanīja bankai, paziņām, lai tikai naudu sakasītu. Ar viņiem vajag uzmanīgi, veci uz putekļu sūcēja visdrīzāk nepaņems, paņems uz krutāka gadžeta vai kāda cita piedāvājuma, kas nu kuram aktuāls - konkrētajā gadījumā viņi savu auditoriju zināja un, cik saprotu, bija uzvarējuši jau pirms pārkāpa slieksnim.

Link to comment
Share on other sites

Izlasīju visu šo pavedienu, bet ja godīgi džeku nav žēl.

Nu kā var atļaut draudzenei nopirkt ko tādu, par tādu naudu. Tas ir ārprāts. Būtu labāk aizbraukuši eksotiskā ceļojumā, koduši pāris mēnešus, vai vēl sazin ko izdarījuši.

Es, ja saprastu, ka draudzene tūlītās ko tādu pirks, būtu to veci ar spēku izmetis ārā, pāris dienas nerunātu, bet nu vismaz nauda būtu palikusi ģimenē, protams, ja sieviete ir galvenais naudas avots ģimenē vai arī naudas daudz tad ir cita lieta...

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

androns, Tu sapisies jau otrajā teikumā, esot redz visu pavedienu izlasījis. :>

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā. Jāmet ārā visi tie parazīti ārā kaut ar varu.

Pie vecāsmātes kādu laiku nāca kautkādi jehovieši, nebija nekas pretīm .. Pēctam sāka viņai stāst'ti visādus brīnumus, ka viņi viņu paņems savā kautkādā "pansionātā" viņai tikai jānoraksta viņiem savs dzīvoklis .. kad to uzzināju nākamajā dienā biju klāt, sagaidīju tos gudrīšus un vienkārši naturāli izdzinu ārā un pateicu ja vēlreiz atnāks tad kārtīgi dabūs.

 

Iesaku visiem painteresēties vai pie jūsu muterītēm un vecmuterītēm nenāk šitādi blēži .. Aptīs vecos ātri vien ap pirkstu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nez no kurienes viņi iznirst. Laikam zina, ka tu briesmīgi māju šrubī, vai izošņā, ka mājās apvārdojams sievišķis sēž.

 

Man tik visādus bezvadu internetus un viašrotus piedāvā :(

Link to comment
Share on other sites

DazzleWand

Par puteklju suuceeju 2K Ls tas ir speeciigi :D Ķirbīši pie manis nav bijuši , bija Lux :D Man bija mega arguments - man sieva ik palaikam kaadu 0.5L uudens iesuuc puteklju suuceejaa. A ar Lux driikst ? Nedriikstot :D Nu tad nekā. IEsūks un superputekljusūcējs kaput :(

 

* Ā - un tie dzeki melnajos uzvalkos nav jehovieši - tie ir mormoņi. Naaca pie maniim ilgi un dikti :D Lielaakaa dalja no vinjiem amiishi. Tad nu es ar vinjiem ilgi un dikti runaaju - trennēju aaaaamerican english. Džeki laikam saprata - pēc 2h parunāšanas paši sāka izdomāt viskautādus iemeslus , ka jāiet prom un tātālāk. Tad vēl sūtīja jauniņos pie manis trenēties pārliecināšanā ;) Vairs gan nenāk, laikam par "cietu" izrādījos.

 

 

Un vēl ļoti spēcīgs citāts no šejienes :

One of the weird things I learned about Kirby is that the people that can afford a Kirby, won’t buy, and the people that can’t afford it (but have OK credit) would buy these things.
Labots - DazzleWand
Link to comment
Share on other sites

Par puteklju suuceeju 2K Ls tas ir speeciigi :D Ķirbīši pie manis nav bijuši , bija Lux :D Man bija mega arguments - man sieva ik palaikam kaadu 0.5L uudens iesuuc puteklju suuceejaa. A ar Lux driikst ? Nedriikstot :D Nu tad nekā. IEsūks un superputekljusūcējs kaput :(

 

* Ā - un tie dzeki melnajos uzvalkos nav jehovieši - tie ir mormoņi. Naaca pie maniim ilgi un dikti :D Lielaakaa dalja no vinjiem amiishi. Tad nu es ar vinjiem ilgi un dikti runaaju - trennēju aaaaamerican english. Džeki laikam saprata - pēc 2h parunāšanas paši sāka izdomāt viskautādus iemeslus , ka jāiet prom un tātālāk. Tad vēl sūtīja jauniņos pie manis trenēties pārliecināšanā ;) Vairs gan nenāk, laikam par "cietu" izrādījos.

 

 

Un vēl ļoti spēcīgs citāts no šejienes :

pērc karcher DS 5500, tas var iesūkt šķidrumu :)

Pie manis, lai arī dzīvoju blakus pilsētai, arī pa laikam kāds atnāk. Parasti kautkādi pareizticīgo pārstāvji.

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu shitaa mani senchi nopirka kaut kadu katlu komplektu vai ko tamlidzigu pa 500 vai 600ls isti neatceros. Tjip 2 vai 3katli, piile un BONUSA kaut kada krasninja, kuraa sildit edienu. Vienk PSC. No sakuma vecie sudija shos nah. Tie jau saka kramet mantas, un beigu beigas pierunaja nopirkt krutos traukus.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ja tu ir tāds cilvēķis, kam visādus batonus var saspraust ausēs, tad tiešām labāk viņus pār slieksni vispār nelaist, ej nu sazin, apvārdos ar, to jau jemējie māk.

A ja nu tu toč par savu ''a ziniet, man jūsu mēsli pilnīgi neinteresē" attieksmi esi drošs, un, ja darīt nav ko, tad lai tik veļās iekšā, a kas, grūti šiem pakavēt laiku, pusotru stundu, mēģinot nesmieties, šos paklausīties un tad, kad šiem liekas - tulīt būs - pateikt, nē paldies, nepirkšu. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Par to apvārdošanu taisnība. Nesen ziņās rādīja, ka tantuks atdod ķipa zīlniecei 10 štukas tāpat vien.

Tapēc labāk nah pasūtīt vajag laikus.

Link to comment
Share on other sites

Btv visi ķirbju pircēji var pieteikties pie manis uz čakru regulēšanu, izdarīšu to par 200-300 ls. Bez sakārtotām čakrām jums tas aparāts uz pilnu klapi nestrādās. Kā teikt - bez mīlestības negriež maizi nazis ass un bez čakrām ķirbis strādā tikai ar pusspēku.

Varat jau smieties un ironizēt, bet kad vienu rītu pamodīsieties un putekļu ērces būs nograuzušas kāju līdz celim, tad pieminēsiet manus vārdus.

p.s. noņemu arī ļauno aci un uzstādu iekšējo enerģiju uz veiksmes krāsu. Veiksies gan darbā, gan privātajā dzīvē.

Link to comment
Share on other sites

Vakar vakarā sāku sekot līdzi šim pavedienam, paskatot jau pašu komentāru sākumu, biju domājis, ka vesalais saprāts uzvarēs! Šodien no rīta veru vaļa un redzu, diemžēl manas prognozes bijušas kļūdainas! Ko lai saka, lai veicas mājas sūknēšanā...

Link to comment
Share on other sites

Pats pavasarii nopriku kirby, varu teikt par vinju tikai to labaako. Jaa, daargs, un cena ir paarspiileeta, bet alternatiivu vinjam nereedzeeju, njemot veeraa, ka man ir istabaa miikstais segums. Katraa zinjaa, nauda nav galvenais dziivee. Un vinsh nav tikai putekljsuuceejs, ar vinju arii var mazgaat, veikt masaazhu, pumpeet uudens baseinu utt. Katraa zinjaa kvalitaati tajaa mantaa var redzeet katrai detaljai.

 

Galvenais to paardeveeju triks ir, beigaas, kad saak klietns shaubiities vai pirks, vinji teelo, ka tjipa par shito cenu veel viens eksemplaaes palicis un lai peerkot, jo buus daargaaks. Un tjipa zvana veel direktoram un prasa vai var veel par shito cenu dabuut. :)

 

Secinajaums: Ja nauda ir jaapeerk; Ja naudas nav, var bez vinja iztikt.

 

P.S. Sterilu vidi vinsj galiigi nepataisa. Taapat arii peec vinja pietiks bacilji un netiirumi- tas tiem, kuri staastija cik slikti dziivot sterilaa videe :)

Link to comment
Share on other sites

īpaši debili ir bērniem dzīvot sterilā vidē jo tad organims nav spējīgs pat banālas klizmas atšūt ....

 

+1, n-tās reizes pierādījies...

Link to comment
Share on other sites

Nu bet tagad pats vari pirkt visaadu tehniku bez sirdsapzinjas paarmetumiem ka gimenes budzetam naudu buusi izteereejis,bet ja godiigi tad gan jau var atteiktos no taa pirkuma.

Link to comment
Share on other sites

Te viens rakstīja, ka tirgonis esot līdz 12-iem naktī rāvies, tad pie manis bija līdz 1-iem (no 20.00) Iztīrīja pirmo stāvu, bet tur nav mīksto segumu. Diez ko interesanti nebija. Padzirdēja, ka guļamistabā ir mīkstais segums. Iedegās azartā. Iztīrīja gultu, lielu daļu no guļamistabas, pierādīja kirby pārākumu pār manu "parasto" putekļusūcēju, nu gaidīja vārdiņu- OK pērkam. Bet man jau laicīgi bija uzšķirta ebay lapa ar šiem te kirby. Tad es arī pateicu-jā manta ir ok, bet pirkšu par šo te cenu. Dusmīgs bija, bet neko, purpinādams par veselību un putekļiem, mierīgi aizvācās. Pirms prezentācijas biju palasījies diskusijas par šo tirgošanos, tad pie mums vēl notiek visai civilizēti. Amīšos tas notiek daudz uzbrūkošāk un ar visiem parādnieku reģistriem.

Link to comment
Share on other sites

Man visvairāk krišnaīti patīk. Kad uzmācas uz ielas ar savu Bhagavatgitu un pārējo literatūru.

Es ar viņiem varu par šo grāmatu padiskutēt jo pusaudža gados esmu izlasījis.

Interesēja tolaik ezotēriskā literatūra...

Tikai viņi ar mani runāties negrib :(

Link to comment
Share on other sites

Man visvairāk krišnaīti patīk. Kad uzmācas uz ielas ar savu Bhagavatgitu un pārējo literatūru.

Es ar viņiem varu par šo grāmatu padiskutēt jo pusaudža gados esmu izlasījis.

Interesēja tolaik ezotēriskā literatūra...

Tikai viņi ar mani runāties negrib :(

Es pasaku nē, vai dusmīgi paskatos uz viņiem i viss. Liek mani mierā.

Link to comment
Share on other sites

Tie, kas ebay ir pa leeto, naak no ASV. ASV ir cits straavas stirpums, liidz ar to tie ir neoficiaali pielaagoti Eiropai. CIk dzirdeeju, tad to muuzha ilgums nav ilgaaks par gadu un garantija vinjiem nekaada nav.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...