Jump to content

Putekļusūcējs par pusotru štuku!


JuutpaudisMaigcilveeks
 Share

Recommended Posts

Pats pavasarii nopriku kirby, varu teikt par vinju tikai to labaako. Jaa, daargs, un cena ir paarspiileeta, bet alternatiivu vinjam nereedzeeju, njemot veeraa, ka man ir istabaa miikstais segums. Katraa zinjaa, nauda nav galvenais dziivee. Un vinsh nav tikai putekljsuuceejs, ar vinju arii var mazgaat, veikt masaazhu, pumpeet uudens baseinu utt. Katraa zinjaa kvalitaati tajaa mantaa var redzeet katrai detaljai.

 

Galvenais to paardeveeju triks ir, beigaas, kad saak klietns shaubiities vai pirks, vinji teelo, ka tjipa par shito cenu veel viens eksemplaaes palicis un lai peerkot, jo buus daargaaks. Un tjipa zvana veel direktoram un prasa vai var veel par shito cenu dabuut. :)

 

Secinajaums: Ja nauda ir jaapeerk; Ja naudas nav, var bez vinja iztikt.

 

P.S. Sterilu vidi vinsj galiigi nepataisa. Taapat arii peec vinja pietiks bacilji un netiirumi- tas tiem, kuri staastija cik slikti dziivot sterilaa videe :)

 

Cik reizes pa šo pus gadu tu esi - mazgājis, veicis masāžu, pumpējis ūdeni baseinā?

Cik ilgi tev aizņem viena dzīvokļa uzkopšanas reize un cik aizņem kirby izsjaukšana iztīrīšana un atkal salikšana?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BoondS

    9

  • Knaabis

    7

  • erny

    22

  • JuutpaudisMaigcilveeks

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Atminējos vienu gadījumu iz dzīves. Agrāk bija tādi Rainbow (vai ļoti tuvu tam) putekļusūcēji. Nu tur arī viss megakruti - pirmo reizi dzīvē redzēts ūdens filts, turbo-šļurbo birste, neiztrūkstošā ahūnhā cena (90to gadu beigām) un ķēmīga prezentācija. Protams, opis nenoturējās un nopirka. Kas tagad? Štrunts. Par 35Ls tagad jau visi ražo ūdens filtru putekļu sūcējus. Turbo birste noklājusies. Mīkstā truba 2 vietās lāpīta. Ūdens tvertne 1x mainīta, jo saplaisāja. Tas putekļu zīdējs šodienas parametriem ir parasts nīkulis ar pretīgu izskatu un vēl bez visa elektrības vads vienmēr bijis tinams ap korpusu nevis vilcies iekšā.

 

Varu saderēt, ka šis NASA tehnoloģiju pārpilnais izstrādājums arī pēc gadiem 4 būs laižams misenē.

 

P.S. tagad jau topā ir sienās iebūvētie putekļu sūcēju sistēmas!!! Varbūt sievas kundze labāk vēlas tādu? Esot megajaudīgi, ļoti klusi, neaizņem vietu, viegli tīrāmas tvertnes u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Cik reizes pa šo pus gadu tu esi - mazgājis, veicis masāžu, pumpējis ūdeni baseinā?

Cik ilgi tev aizņem viena dzīvokļa uzkopšanas reize un cik aizņem kirby izsjaukšana iztīrīšana un atkal salikšana?

 

noperc stravas parveidotaju no 110 uz 220V un nebus nekadu problemu, jo jauta kirby ir tikai 350W, ta ka pat parastais kinieshu parveidotajs stradas.

Link to comment
Share on other sites

Kiby izjaukshana un salikshana ir ljoti vienkaarsha. Un mazgaajis esmu divas reizes, Mazgaa vinsh baigi labi. Par to straavas paarveidotaaja nepiekriitu, jo cik saprotu tas nav tik vienkaarshi, ka tikai nopeerx straavas paarveidotaaju. Vinjsm tur paildus iekshaa kaut kas ir jaamaina.

 

Vinjam naak liidzi visaadi uzgalji, kurus citur neesmu redzeejis, un tie ljoti atvieglo tiiriishanu. Kaut vai mashiinu tiirot, ir uzgalis, ljoti lokans un garsh, kursh tiek klaat visaam shkjirbaam. Un visas shlangas ir veidotas no materiaaliem, kuras izmantos kosmonautiem skafandrus taisot. Tu vinju vari loociit, lekt virsuu, pleest, bet vinjsu sapleest nav iespeejams.

 

 

Bet nu, protams, varat pirkt ebay.

 

Vienkaarshi neesmu tik bagaats, lai vareetu atljauties pirkt preci bez garantijas, kurai peec tam nav prognozeejamas uztureeshanas izmaksas.

 

Objektiivi vinja cenai vajadzeetu buut Ls 300, kaut kur.

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza
Tie, kas ebay ir pa leeto, naak no ASV. ASV ir cits straavas stirpums, liidz ar to tie ir neoficiaali pielaagoti Eiropai. CIk dzirdeeju, tad to muuzha ilgums nav ilgaaks par gadu un garantija vinjiem nekaada nav.

 

Jāāāāā...

Tev pat ar elementārām fizikas zināšanām ir pašvaki...

 

 

Nu par šito gan sasmējos!!!

 

".....Un visas shlangas ir veidotas no materiaaliem, kuras izmantos kosmonautiem skafandrus taisot."

 

Diez prezīšus netaisa no kosmonautu skafandru materiāla?!

Tie gan būtu izturīgi!

:grin:

 

p.s. Nu tādiem tipiņiem pārdot tādu sūdu ir tīrais nieks!

Labots - KinDzaDza
Link to comment
Share on other sites

Un visas shlangas ir veidotas no materiaaliem, kuras izmantos kosmonautiem skafandrus taisot. Tu vinju vari loociit, lekt virsuu, pleest, bet vinjsu sapleest nav iespeejams.

 

Tici man, nemaz tīšām plēst nevajag. Visiem materiāliem ir savs nogurums, nolietojums u.t.t. Vienu jauku dienu izšķīdīs tas megarullzs tavās rokās kā ziepju burbulis.

Link to comment
Share on other sites

Kandzha: Es nepretendeeju uz fizikas zinaashanaam. Es aptuveno situaaciju pastaastiju. Nauda ir domaata, lai vinsju teereetu un laistu apgroziibaa. Jo vairaak izteereesi, jo vairaak atnaaks atpakalj. Un es savu naudu varu teereet kaa veelos.

Taapat arii, ja uznaaktu iedvesma, nopirktu "uudens atdziivinaataajus" un veel nezko, kas izskataas peec leeta komerctrika.

Link to comment
Share on other sites

Davai netaisīsim te portāla atsauksmes elvē cienīgus textus, cilvēks kurš nopircis to putekļusūcēju par neadekvāto cenu jau neteiks ka iegrābies mirkļa vājumā, protams viņš kā sūcējs varbūt ir nepārspējams, bet ne jau pa divām šukām, pa to naudu es varu algot mājas apkopēju, kura nāks katru nedēļu un tīrīs man māju.

Paša ģimene ar ir iekritusi uz šitiem mēsliem ko Eastcon piedāvā, protams prātiņš atnācis ar laiku un tagad tie štrunti kur pirkti par neiedomājami lielu naudu priekš tā laika, tagad mētājas apputējuši, par piemēru varu minēt masāžas vannu(plastmasas tepiķītis ko ieklāj vanā un aparāts kurš pumpē gaisu ), nu maksāja kādi 500 ls, nu nahju tas vajadzīgs, tagad var masāžas vannu jau nopirkt par parastas vannas cenu + 500 ls, par pārējiem masāžas sūdiem nemaz nerunāšu.

Pareizi te dažs teica, pērk tie, kas reāli nevar atļauties.

Link to comment
Share on other sites

Kiby izjaukshana un salikshana ir ljoti vienkaarsha. Un mazgaajis esmu divas reizes, Mazgaa vinsh baigi labi. Par to straavas paarveidotaaja nepiekriitu, jo cik saprotu tas nav tik vienkaarshi, ka tikai nopeerx straavas paarveidotaaju. Vinjsm tur paildus iekshaa kaut kas ir jaamaina.

 

a kaa ar masazhu, sienu, griestu, aizskatu tirishanu?

man te kaiminam kirbis ir, tak cik es zinu vinam sieva ja sak taisit uzkopshanu ar kirby pec pilnas programmas, tad tur patiet kadas 4-6dstundas. vienigi sikie pec dienas atkal visu piedrazojushi :D

 

un sprieguma parveidotajs ta ir atseviska kaste ko iesprauz rozete, bet puteklusuceju talak iesprauz shaja kaste. luk shada te http://www.amazon.com/1500-WATTS-110V-220V...E/dp/B000MY5E2S

 

pats saki, ka vinam objektiva cena butu 300Ls, bet pats nopirki par 1800Ls, tatad 6reizes vairak.

Kas principa nozime ka no e-bay varetu atsutit 4-5gabalus par vinu cenam, un ja vel pieskaita naudas nakotnes vertibas kritumu tad visus 8 gabalus.

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza
Kandzha: Es nepretendeeju uz fizikas zinaashanaam. Es aptuveno situaaciju pastaastiju. Nauda ir domaata, lai vinsju teereetu un laistu apgroziibaa. Jo vairaak izteereesi, jo vairaak atnaaks atpakalj. Un es savu naudu varu teereet kaa veelos.

Taapat arii, ja uznaaktu iedvesma, nopirktu "uudens atdziivinaataajus" un veel nezko, kas izskataas peec leeta komerctrika.

 

Ar gramatiku arī ir pašvaki...

Nevis Kandzha, bet Kindzadza!

 

p.s.

 

Ja nav kur likt naudu, varu iedot konta numuru!

Lasi manu parakstu: Pieņemu visa veida maksājumus! Iespējamas atlaides!

Nu kā radīts priekš Tevis!!!

Link to comment
Share on other sites

Nauda ir domaata, lai vinsju teereetu un laistu apgroziibaa. Jo vairaak izteereesi, jo vairaak atnaaks atpakalj.

 

 

Dienas citāts :D

Link to comment
Share on other sites

Griestus arii tiiru, taapat arii aizkarus suucu. Maajaas triis beerni, lai vinjiem ir tiiraaks gaiss. Taapat pietiks suudi, ko elpot.

Kaapeec man jaasuuta no ebay putekljsuuceejs 6x plus veel kaut kaadi paarveidotaaji. Es dziivoju Latvijaa un peerku arii Latvijaa, kur ir Latvijaa darbojosha garantija.

Arii bez kirby visas maajas iztiriishanai aiziet daudz laika. Arii cits putekljsuuceejs aiznjemtu tikpat daudz laika.

 

Baltkrievijaa arii viss ir leetaaks. Leetaaka dziive utt. Leetaaki katrupelji, maize. Kapeec tad visi nebrauc tur dziivot? Iedomaajieties, cik Juus paarmaksaajiet, peerkot paiku Latvijaa.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators
Kiby izjaukshana un salikshana ir ljoti vienkaarsha. Un mazgaajis esmu divas reizes, Mazgaa vinsh baigi labi. Par to straavas paarveidotaaja nepiekriitu, jo cik saprotu tas nav tik vienkaarshi, ka tikai nopeerx straavas paarveidotaaju. Vinjsm tur paildus iekshaa kaut kas ir jaamaina.

 

Vinjam naak liidzi visaadi uzgalji, kurus citur neesmu redzeejis, un tie ljoti atvieglo tiiriishanu. Kaut vai mashiinu tiirot, ir uzgalis, ljoti lokans un garsh, kursh tiek klaat visaam shkjirbaam. Un visas shlangas ir veidotas no materiaaliem, kuras izmantos kosmonautiem skafandrus taisot. Tu vinju vari loociit, lekt virsuu, pleest, bet vinjsu sapleest nav iespeejams.

 

 

Bet nu, protams, varat pirkt ebay.

 

Vienkaarshi neesmu tik bagaats, lai vareetu atljauties pirkt preci bez garantijas, kurai peec tam nav prognozeejamas uztureeshanas izmaksas.

 

Objektiivi vinja cenai vajadzeetu buut Ls 300, kaut kur.

 

Unikāls piemērs!

Jau cik ilgs laiks pagājis, bet cilvēks vēl ir starā! Kosmonautikas materiāli viņam... :lol:

Un tu tiešām nesaproti neko, ja tev liekas, ka no štatiem atvestam štruntam ir jānomaina puse detaļu, lai pielāgotu viņu mūsu pusei. Visam citam pietiek ar strāvas pārveidotāj, bet nē, redz Ķirbijs esot īpašs...

Vienkārši apbrīnojams naivums - cilvēks pats apzinās, ka apčakarēts uz pusotru štuku, bet nē, redz viss esot OK.

Nu veco zēn, ja nauda nav galvenais, negribi to verķi no mana kaimiņa paķert - šim esot uzķūnēts - nokrāsots rozā krāsā, un teleskopiskā birste aplīmēta ar zosu spalvām - nu tak atdos tev tikai pa 5,5 štukām... :):mrgreen:

 

P.S. - Arī neiztrūkstošā dāvana būs...

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Ko lai saka, ja nebūtu pircēji - nebūtu arī pārdevēji, bet lai tādu naudu izmestu par parastu putekļu sūcēju? Man laikam prāta vēl pietiek...

 

tam kadram, kas par kosmonautiku fano savā aparātā, komentārs varētu būt šāds -> :rofl:

Link to comment
Share on other sites

BoondS laikam pats ir viens no tiem pārdevējiem :D Esmu ar savējo dāmu runājis par šo jautājumu un viņa piekrita, ka šitas viss ir bullšits.. pašam mājās ir 2vi putekļsūcēji (viens parastais un otrs ar ūdeni).. Līvānos arī privātmājā ir parastais 1700W putekļsūcējs.. un lieliski tiek gala ar saviem uzdevumiem :) Nesen pie mammas bija nezinu vai Kirby, bet līdzīgi.. kaut ko tīrija, prezentēja.. cena laikam bija ~700ls.. mutere jau gandrīz bija gatava pirkt, labi, ka tēvs pie prāta veda.. :D

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu nav, nav labam produktam nepieciešama tāda veida reklāma, kā uzbāzīga prezentācija, kurā tev pusotru stundu skalo smadzenes un tad, vienkārši dēļ pārdevēju profesionālās psiholoģiskās ietekmes, lētticīgākie pircēji, mutes atplētuši, atver savus makus...

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Pļāāāķ :D biju jauns, cerēju uz ātru naudu - iestājos Kirby sektā, pēc divām nedēļām izstājos :D nevienu prezentāciju neaizvadīju, tas kantoris ir vienkārši sekta, nekas cits :D

 

A tie kas nopērk alumīnija putekļu sūcēju ir tīrākie lašāri! Nopirkt alumīnija sūcēju, kas stāv skapī :D + visas tās prezentācijas, Jauki ieliekat baltu filtru parastā trubā arī tā momentāli aizstāstiīsies :D

 

NASA ražojums, muaahhh!!!

Link to comment
Share on other sites

"Boond nu uzkakā man vēl - savu vietu vien pierādīsi ...

 

Tu jau pats saaki kakaat.

 

Sanaak, ka nedriikst pirkt, ko grib. Visiem ir tik svariigi, citu nauda, kur izteereeta. Pashi variet teereet savu naudu, nevis uztraukties par citiem.

 

Un aparaats nemaksaaja Ls 1800. Visu pilno komplektu dabuju par Ls 1300.

 

Un neteicu, ka no kosmonautikas kaut kas ir iekshaa aparaataa. Teicu, ka caurules veidotas no materiaala, ko izmanto taisot skafandrus kosmonautiem.

 

Jaa un veel tam aparaatam ir automaatiska aaatrumkaarba. Baigi kruta.

 

A kapeikpiseeji, lai paliek taadi kaa ir. Un lai turpina zheeloties, cik slikta dziive un kaa par visu naakas paarmaksaat. :)

Link to comment
Share on other sites

Jap, ja čakrās visi vārstuļi pareizi novietoti kosmosa enerģijas uzņemšanai, tad arī var iztikt ar parastu putekļu sūcēju.

 

cakrushema.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bija arī ķirbju piedāvātājs. Nu teiksim tā aparāts ir labs, bet nežēlīgi dārgs. Debīlisms, putekļusūcējs ar automātisko kārbu :D

Labots - jazi
Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Nu, kā tad paliek ar to TOP 10?

Ar ko vēl "īpašu" esat saskārušies?

 

"krutākie" kantori:

 

1) Eastcon

2) Amway

3) Kirby

4) Kaut kādi tur notievēšanas brīnumi

5) ?

Link to comment
Share on other sites

:D :D izsaku līdz jūtību par niek 2 tonnu izgāšanu :D

Pie manis arī bija atnākuši ķirbji un sāka man tur visu sūkt, man ta ir ko sūkt 3 paklāji katrs pa 8m x 6m nu un ko lai sūc, izsūca pateicos pa sadarbību un visu labu, teicu ka neapmierina kvalitāte un viss ČAU, teicu ka mans puļisos labāk sūc.

Link to comment
Share on other sites

Vispār vasarā paķēru uz ātru roku pa ~30 - 35ls putekļu rūcēju, un, lai cik tas dīvaini nebūtu, pirms notirgošanas sava Forda salonu dabūju tīru, jo Latvijas lielceļa putekļi tomēr ieēdas labi un pamatīgi - ta ka Ķirbī var itin mierīgi man piedavāt savu produkciju par brīvu.

PS. Ja man vajag iztīrīt ofisu, vai dzīvokli, tad jāsarunā, lai jamie nak uz prezentāciju...

Ak, ja - ir nacies saskarties ar FitLine uzbāzīgajiemj "maņadžariem" - diezgan nepatīkama auditorija... Piedava savus s--da pulverus...

Link to comment
Share on other sites

atcerejos vienu mazu sikumu - ta kruta vilkshana un tirishana tiek panakta ar to ka motors ir tieshi blakus birstei un pa vidu nav nekadu trubu. Savukart tirisanai zem gultam un citam gruti aizsniedzamam vietam tai uzpariktei ir parasta slauka un rezultata puteklusucejs paliek tikpat prasts ka visi parejie trubu puteklusuceji.

 

Un par cenu - rekur analogs un cena 299mārciņas (http://www.dyson.co.uk/store/product.asp?product=DC25-ANIMAL)

Link to comment
Share on other sites

Sava laika putekļusūcējs bija vispusīga ierīce.. pat griestus balsinaja ar prasto padomijas rūcēju.. Ķirbī noteikti nespīd... :D

Link to comment
Share on other sites

Jap, ja čakrās visi vārstuļi pareizi novietoti kosmosa enerģijas uzņemšanai, tad arī var iztikt ar parastu putekļu sūcēju.

 

cakrushema.jpg

 

a pie kā pieder tā apakšējā atvere? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Jasaēdās kāposti vai zirņi un tad lokanā truba pie "veiksmes čakras" un var sākt balsināt pat griestus!!!

:rofl:

Link to comment
Share on other sites

peec peedejaas iistkon uzsaukstajaam pusdienaam(lai prezentaacija) koleegja sieva pavilkaas uz burbuljvannu(tjip.gaisa suuknis, trubas un vannaa liekams paklaajs) pa nepilniem 400 ja nemaldos(nosleedza weel nomaksas liigumu uz gadu)..

 

no taa briizja ir pagaajis nepilns gads..prasiiju koleegjim cik biezji winsh ir bijis sawaa burbuljwannaa..

 

atbilde - reizes piecas..nu warbut seshas..

 

???

 

moraale - ok, pudienas paeest ir wiens, bet lai kautko no winjiem pirktu?????nee, paldies!

Link to comment
Share on other sites

auzins_is

esmu kko dzirdējis, ka par katru pārdoto puļisosu pārdevējs saņem ~300Ls, + cik pats kirbis nopelna, citi izdevumi, reāli puļisosa pašizmaksa ir ļoti zema..

Link to comment
Share on other sites

Visiem šitiem kirby/fitline/tējas klubi etc. (tiešā tirdzniecība, kā arī MLM) ir viena kopīga iezīme:

- apgalvo, ka produkts ir unikāls.

 

Reāli unikāla (pilnīgs kosmoss) ir tikai cena :mrgreen:

 

+ tie apvārdošanas paņēmieni ir tīrākie sektantu gājieni (draud, ja nelietosi to produktu, tad nosprāgsi elles mokās no trīstūkstoš slimībām blablabla).

 

Gribēja manu māsu šitajā sviestā iesaistīt (kkādu sūdu izplatīt), prasīju, lai iedod tel. nr. tam aicinātājam, aiziešu parunāties. Tā arī tas pasākums beidzās, par laimi.

Link to comment
Share on other sites

Pie manis arī bija skalotāji. Kopumā esmu bijis 3 "prezentācijās", varu teikt, ka scenārijs visur ir viens un tas pats- gan zvanīšana "šefam" jebkurā diennakts laikā, lai sarunātu atlaidi, gan teksti, ka "kā tad jūs līdz šim dzīvojāt, kā(šmulis, kopā ar ērcītēm, nepaēdis/paēdis neveselīgi)- te katrs ieliek to, kas piemērotāks konkrētajam produktam. Vēl ir ļoti svarīgi pieminēt, ka mēneša maksājums jau būs tik mazs(tikai uz n-tajiem gadiem), u.t.t. Manā prezentācijā meiča konkrēti izgāzās- ievaskoja linoleju, sak, pataustiet. Nu, es pataustīju. Slidens, saku. Šī saka nē, šis nav slidens, citi vaskojamie taisa slidenu, šis ir savādāks. Un aizmirsa par to pleķīti, ko pati vaskojusi. Bet veltīgi. Kad sāka likt savu superverķi kopā, uzkāpa uz tā pleķīša. Nebūtu bijusi rokās truba no kirbija, 100 punkti, ka būtu paņēmusi uz acīm, bet arī tā daudz netrūka.Nākamajā dienā ieskatījos e-bay, atradu pa 500$, bet piedāvāja pa 1500Ls.

Link to comment
Share on other sites

peec peedejaas iistkon uzsaukstajaam pusdienaam(lai prezentaacija) koleegja sieva pavilkaas uz burbuljvannu(tjip.gaisa suuknis, trubas un vannaa liekams paklaajs) pa nepilniem 400 ja nemaldos(nosleedza weel nomaksas liigumu uz gadu)..

 

no taa briizja ir pagaajis nepilns gads..prasiiju koleegjim cik biezji winsh ir bijis sawaa burbuljwannaa..

 

atbilde - reizes piecas..nu warbut seshas..

 

???

 

moraale - ok, pudienas paeest ir wiens, bet lai kautko no winjiem pirktu?????nee, paldies!

 

tā ir ar tam burbuļvannām :D

man ir īsta vanna ar ūdens un gaisa masāžu, pirkta pa 1200Ls. Nu jau gads apkārt bet papluņčājies iekšā esmu 5 reizes :D

ieliku burbulvannu, jo biju tikko nopircis dzivokli remontejos un nauda kabatu spieda:D kautgan tagad ari liktu, jo nomazgaties man ir atseviski dusha, bet vanna ielist pa retam un pamirkt ir kaifs. plus sikais driz bus un to jau pluncinas uz vella paraushanu.

 

bet to eastcon burbulpadjobku...

 

auzins_is

300 laši komisijas no 1700 fak ... ta tak nemēdz būt

max torgašam ir 5%

pesec cik tad ir reālā to sūdu vērtība ?

 

 

visas MLM sistemas torgasham ir ap 30% no preces vertibas, un to vini parasti rada pirmaja prezentacija kad megina kadu ievilinat izplatitajos.

tip parastais retail princips nozime 5% pardevejam parejais marketings un razotajs, bet MLM piedava 30% tev un parejais razotajam.

Link to comment
Share on other sites

Black Napalm

man arī reiz zvanīja, acīmredzot, tie paši piedāvātāji..

visinteresantākais, ka, jau zvanot, piedāvāja bezmaksas iztīrīšanu, taču ar vienu noteikumu - obligāti jābūt mājās arī manai otrai pusītei..

protams, atteicos - pirmkārt, man ļoti nepatīk izmantot cilvēkus (un tieši tādu pašsajūtu šie tirgotāji mēģina panākt - apmēram "kā tad jūs tā? speciāli tikai izsaucāt, lai es te vaiga sviedros tīru jūsu dzīvokli, un tagad sūtat mani na***), un, kas vēl svarīgāk - man pašam būtu kauns no savas otras pusītes :D

 

bet kaut kā uzreiz neiedomājos, ka viņi prasīja par otru pusīti, jo sievietes mēdz būt vieglāk ietekmējamas (ne visas, bet liela daļa)..

 

vispār, domāju, ka visgudrākais būtu noskatīties to prezentāciju, beigās pateikt "paldies, man tiešām ļoti patika! tieši šito es ņemšu no ebaya par $300.."

tādā gadījumā vismaz nevarēs mēģināt tālāk pārliecināt, ka tas ir vajadzīgs, jo jau esi pateicis, ka ir vajadzīgs, tikai pirksi lētāk :)

Labots - Black Napalm
Link to comment
Share on other sites

Njā...

Man ar zvanīja un bija Ķirbinieki - demonstrēja savu agregātu kādas 3h. Scenārijs kā jau visiem - sākot ar paklāja tīrīšanu un beidzot ar bērna mīksto mantu tīrīšanu..izmazgāja un ievaskoja arī 10cm2 lielu lamināta laukumiņu :mrgreen:

Runāja tik gari un plaši, ka beigās piegriezās....pateicām, ka tāpat nepirksim. Mēģināja zvanīt šefam atlaides sarunāt....Kā atbrauca, tā arī aizbrauca ar savu glauno bēemvē...Zato vismaz sīkajam gultu iztīrīja :mrgreen:

 

Amvejā man muterīte bija iestājusies...pēc pusgada laikam dabūja pirmos 5%...pēc tam nekas tur vairs nebija. Pazīstu cilvēkus, kas Latvijas Amway ir piramīdas pašā augšgalā - viņi vispār neko vairs nedara - novada kādu lielāku prezentāciju i viss...dzīvo no %, kurus viņiem saražo apakšgals ;)

Link to comment
Share on other sites

izlasīju pirmo postu, padomāju kas par hu*nju :D Saku draudzenei par šito, viņa man jā jā zinu draudzenei senči nopirka . Nu jopt viņiem ar naudu nepārāk, bet putekļusūcēju pa 1,5k sencis varēja pirkt :mrgreen:

 

Tagad atceros, ka man arī zvanīja un piedāvāja braukt un māju iztīrīt , toreiz atteicu, jo vienkārši biju aizņemts. Pēc tam izdomāju, kā viņi manu nr dabūja. Reiz GC pienāca klāt meitenes, tipa par akciju kkādu, kurā jāatbild uz vienu jautājumu: vai jū esat kko dzirdējis par putekļu ērcītēm vai kko tādu. Un paprasīja tel nr, ja nu es " laimēšu " :D

Link to comment
Share on other sites

auzins_is
Pēc tam izdomāju, kā viņi manu nr dabūja. Reiz GC pienāca klāt meitenes, tipa par akciju kkādu, kurā jāatbild uz vienu jautājumu: vai jū esat kko dzirdējis par putekļu ērcītēm vai kko tādu. Un paprasīja tel nr, ja nu es " laimēšu " icon_biggrin.gif

aahahaaa iekriti! :D

;)

Link to comment
Share on other sites

kad man zvanīja un teica, ka laiméju - sapriecįjos :D . Tad saka, ka més jums bez maksas mįjįs paklįjus iztķrķsim utt , es tį į nevaru es , aiznemts, atteikšos

Labots - K@sparz
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...