Jump to content

Putekļusūcējs par pusotru štuku!


JuutpaudisMaigcilveeks
 Share

Recommended Posts

Nu es savu sievu izmestu nafig no mājas, ja viņa atļautos tik stūlbi rīkoties !

Reiz bija atļāvusi ķirbja tirgonim atnākt uz māju - sieva jau par to dabūja dzirdēt no manis pamatotus uzbraucienus. Tipa man nefig darīt kā ar kautkādiem kretīniem laiku tērēt.

Da šarlatāni. Aparāts ir mēsls - nu tehniski viņš ir mēsls nemaz nerunājot par cenu. Man na**j nav vajadziugs putekļu sūcējs ar lampiņu !:))

 

Sieva vēl kautko spriedelēja varbūt tomēr - tika pateikt, ka tādā gadijumā var p**t taisni jau uzreiz ....

Nespētu dzīvot ar cilvēku, kas izdara tik idotiskas kļūdas - tāpat, kā nespētu dzivot kopā ar gerainšķiku....

 

Tas neliecina par cilvēku saprātu. Kapēc pirkt ķitbi par bešeno piķi ir labi, bet notriek šo naudu alko/ruletē vai kokaīnā ir slikti ?! :?

 

Ja cilvēks ir tāds idiots, tad viņš pats ir vainīgs, ka viņu apčakarē !

 

BoondS ir cilvēks kuru ir appisuši, tik BoondS nespēj pat sev to atzīt.

Kosmisku materiālu putekļu sūcējs !:)) :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BoondS

    9

  • Knaabis

    7

  • erny

    22

  • JuutpaudisMaigcilveeks

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

nigerskijs gangsterskijs

Man pirms kadiem desmi gadiem māte izdomāj iegādāties to Etascon vannas burbuļatoru, maksāja kaut kur 350...Ozonu ražojot viņš!!!! Un tas vēl piedevām esot VESELĪGI:D Labi ka nav atmestas pēdas.

Izmanto protams viņu labi ja reizi pusgada.

Link to comment
Share on other sites

ak dievs..labi ka izlasiiju no riita sho teemu

 

eju peecpusdienaa uz purchika lielo rimi a tur pie ieejas 2 tipinji ar mapiiteem(nebuutu pamaniijis uz saana lielo kirby uzliimi, domaatu ka atkal new age no blakus esoshaa "dievnama" uzdarbojaas..

 

..ziniet, nebij nemaz tik lielas atshkjiriibas no new age winjiem..naak wirsuu un smaida taa itkaa praidaa pirmajaas rindaas buutu gaajushi..pilniigi duusha sametaas..

 

paspeeju atshuut, pirms weel kautkas bij saacies un aaraa jau gaaju pa otru izeju..

Link to comment
Share on other sites

Ja kaut kas tur ir kosmisks, tad TIKAI cena!!!

:rofl:

 

p.s. Latvijā ķirbju invāzija!!!

Jāiznīdē tāpat kā latvāņi.

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

Instigater

Piedāvāju psihes aizsardzības pakalpojumus. Izbraucam komandā: es un mana draudzene. Ar garantiju atvairīsim jebkura pārdošanas māklera nelietīgos manevrus. Piedāvājums spēkā, ja klients pēc nenopirktā gadžeta ir gatavs pārskaitīt 10% no piedāvātās galīgās summas par savu aizsardzību. Par mums var sniegt rekomendācijas mans tēvs - ietaupīja 1700 līzinga pakalpojumus un 1600Ls par pašu preci.

5 stundas pirms un tieši tirgošanas aģentu uzbrukuma laikā nebarot!

 

Eu, piesūtat man kādu ķirbja izplatītāju, man te māja labi aizstāstita, vajag, lai iztīra. Es varētu būt ideāls mērķis, jo mājās ir arī 2 suņi. :-D

Labots - Instigater
Link to comment
Share on other sites

Kanibaals
Vinjam naak liidzi visaadi uzgalji, kurus citur neesmu redzeejis, un tie ljoti atvieglo tiiriishanu. Kaut vai mashiinu tiirot, ir uzgalis, ljoti lokans un garsh, kursh

 

Te arī tu atbildēji,kas tam kirby ir tā fiška. Redzi pēc jaudas viņš ir tīrais nīkulis tikai 350W(tas lai būtu kluss), jebkurš cits sūcējs tērē ap 1000W ka nemetās, visa tā sūkšanas jauda slēpjas uzgaļos, kas rada virpuli. Pie manis arī šie bija vienreiz atvilkušies, visu paklāju izsūkt negribēja, un kad apvainojies gāja prom tik daudz izspiedu un šis atzinās, ka pats sūcējs ir prastāks par prastu, vienīgais kas ir unikāls ir uzgaļi. Kosmosa tehnoloģijas nu jau ir jebkurā ikdienišķa priekšmetā, kaut vai teflona pannas, tā kā tas nav arguments

Link to comment
Share on other sites

Tiem, kas teica, ka pēc četriem gadiem tas Kirby izjukšot- tiem gan nav taisnība.

Draugam ir no USA ebay'a sūtīts- pirms gadiem vismaz 8iem. Šim māte arī fanāte uz tīrību un ļoti bieži tīra dzīvokli (viss vienos paklājos). Ij neko- vēl tagad kalpo, tikai maisus/filtrus šamie gan no štatiem dabū sūtīt. Par to cenu, kādu viņi ir pieejami štatos to mantu vēl var pirkt, taču ne jau no tiem nagu maucējiem Latvijā. Pie mums arī šiti bija atnākuši-skaloja smadzenes, ka dzīvojam netīrībā, bez maz vai kā čigāni utt. A māte man ārste- nolika pie vietas visus viņa argumentus par netīrības ietekmi uz veselību :D

Bet par Biotan pannām, par kurām viņa pati bija safanojusies- es dabūju viņu atrunāt no pirkšanas Latvijā. No ebay'a pasūtīju šai uz pusi lētāk, un tad vēl dažām viņas draudzenēm dabūju sūtīt. Bļ, kaut kādiem menedžeriem viņa bija gatava to puscenu atstāt, taču man negribēja atdot, mļe :D

Link to comment
Share on other sites

Es vienkaarshi nedzeru, nepiipeeju, proti, nav jaateeree nepaartraukti nauda Tervetniekiem, kaa te dazham labam, un cigaretee. Naudu noguldu Maxi kontaa, lietoju maxi kontu kaa parasto plus veel pelnu 7 % gadaa. Par uzkraatajiem procentiem varu atljauties nopirkt visu to, ko sieva veelas, tai skaitaa Kirby :)

 

P.S. Protams, ka pats galvenais tajaa aapraataa ir uzgalji, proti, to virpuljoshanas efekts. Un kluss vinsh galiigi nav. Daudz skaljaaks kaa citi putekljsuuceeji. Visa maaja dreb, kad suuc ar vinju :)

Labots - BoondS
Link to comment
Share on other sites

Zini, es arī nedzeru un nepīpēju, bet smadzenes man gan ir vietā un tādus sūdus es nepērku, un vēl par tādu naudu...

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

Knaabi, Tev gadiijumaa viss nav suuds, ko tu nevari atljauties?

Link to comment
Share on other sites

Nu palieli vēl to savu piļesosu!!!

Drīz jau visi forumieši zinās, kāds tu mums "profesors"!

 

p.s. Šī ir viena no tām lietām ,kuru man neatļauj nopirkt man vesalais saprāts!

 

p.p.s. Nu saproti taču, ka Tu esi smagi iegrābies...

 

p.p.p.s. Bet neskumsti, gan jau vēl ir lietas, kuras pēc būtības ir lielas kakas, bet par tām tiek prasīta neadekvāta cena.

Profesor, uz priekšu!

Jāsteidz tās iegādāt!

Link to comment
Share on other sites

Knaabi tas apraats jau nu galiigi nav suuds, tad driizaak tu tads esi. Aparatam nav ne vainas, vaina ir tikai vinja cenaa. Pats apraats ir viens no labaakajiem putekljsuuceejiem.

Smiekliigi ir tas, ka tu pat vinju neesi lietojis, bet staasti, ka vinsh ir suuds. Vari vinja cenu nolikt, bet ne jau pashu aparaatu.

Link to comment
Share on other sites

Da ko jūs cepaties! Man piemēram, ir vienlīdz vajadzīgs GeForse 280 un Kirby. Manās acīs tie abi ir sū. Nu nah... man tie nav vajadzīgi. Toties es sapērku vējdēļus un buras ar karbona bomjiem, kuri citiem nah... nav vajadzīgi. Lai tak katrs tērē savu naudu, kā patīk. Ja vēlas 300 lašus uzdāvināt tam gudriņam par sarīkoto prezentāciju...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...