Jump to content

Putekļusūcējs par pusotru štuku!


JuutpaudisMaigcilveeks
 Share

Recommended Posts

JuutpaudisMaigcilveeks

Tātad.. sievietes [cenzēts].

 

Tikko uzzināju, ka plkst. 18:00 pie mums ieradīsies kirbby reklamētāji un smadzeņu skalotāji.

Kurš ar kko tādu ir saskāries, varētu pasviest kādus domugraudus lai tos izplatītājus apsēdinātu?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BoondS

    9

  • Knaabis

    7

  • erny

    22

  • JuutpaudisMaigcilveeks

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Muaaah, pie manis ir bijis, nekas šos nevar apsēdināt, galvenais beigās nenopirkt :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Īsti nesaprotu tos cilvēkus, kas piekrīt iegādāties šos rīkus! Protams manta jau laba, bet ja parēķina cik par to naudu var nopirkt jaunus paklājus....

Link to comment
Share on other sites

Sūc tas ķirbis it kā labi, bet tas cipars ir kosmoss...

Labots - wolf
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

tā jau viss būtu OK.. bet ir tāds radījums kā ŽENŠČINA (prieks kur tu rodies)

Kura jau no draudzenēm saklausījusi, vēl neredzējusi to aparātu, ir starā.

Link to comment
Share on other sites

Labi ka maneejai sievietei pietiek praata saprast ka tas kirbis sevi neatpelniis muusu muuzha garumaa,bet saluuziis gan,zinu kam ir saluuzis un taa arii meetaajas maajaas kaa kosmisko tehnologiju briinums.

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš

O jā ..... pie manis arī bija :) Nu super teātris.

 

Manus dzelzs nervus ar dažādiem reklāmas trikiem gan neiedragāt, bet sievasmāte gandrīz jau iesvilās, ka jāpērk, tad nu es šai ebajā parādīju, cik tas citur maxā un šī pierima, bet noteikti vajag likt šiem, lai kārtīgi iztīra paklāju, vismaz kāds labums .... :D

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš
A ko, tiešām cilvēki viņus pērk?

 

Rūpīgi pameklējot netā var atrast daudz infas no tiem, kas jau nopirkuši, tā ka atbilde ir JĀ :)

Link to comment
Share on other sites

painteresējies, kas par mikreni ir tajā putekļu sūknī. kāda takts frekvence un cik liels iekšējais buferis. vai var pāršūt viņam firmwari un kad iznāks nākamais update-s. vai var viņam pieprogrammēt jaunas fīčas klāt. un ja gribi palielināt veiktspēju, vai ir iespējams viņu overclockot. vai viņam ir displejs - ir tad cik pikseļi, un vai var pieslēgt dvd, bet ja nav tad kurā versijā būs? cik viņš ir izturīgs pret extrēmo moddingu un vai vēlāk viņam būs iespējams pierīkot ūdens dzesēšanu? utt.. karoče izprasi visu sīki un kārtīgi..

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

ari bija atnakusi izdzinu ara, teicu ja jasteidzas uz jubileju :D:mrgreen:

labak pa 2 simtiem nopirkt kkadu verki kas suks kadu laiku, NC kur tu pasutiji to kausu?

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Sūdigi, ka man nevienā istabā nav paklāju..

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš
...ieraugot mikraskopā putekļu ērces ....

 

Es šiem uz šito aizrādīju, ka pazīstu daudz vecus cilvēkus un nevienu vēl tās ērces nav apēdušas un ka šito argumentu viņi var sev iebāzt ...... :) Mute uzreiz ciet un tēmu vairs nekustina

Labots - Mārtiņš
Link to comment
Share on other sites

pirkt ta vinjus peerk tiiri normaali,ne velti attaals pazinja kaa saaka tirgot tos kirbjus taa uzreiz nopirka 200? gada piekto bembi pa padsmit shtukaam,pats veel briinijos kur tik daudz aitas var atrast kas tos kirbjus peerk.

Link to comment
Share on other sites

auzins_is

kirbis tiešam labs! Esmu pats ar viņu sūcis, dullie radi nopirka lol.

Bet cena ir galīgi neadekvāta. Viņa pilā komplektācija ir labā, pat ar visu massieri.. :D

Link to comment
Share on other sites

1. ir tāda firma Dyson (http://www.dyson.co.uk/technology/rootTech.asp)- viņu putekļusūcējs darbojas pēc tā paša principa kā ķirbis tikai cena max 329pounds par viskrutāko

2. paprasi cik maksā putekļu maisi un tad uzprasi kāpēc pie viņiem 3 reizes dārgak ka ebay

3. uzprasi sievai kad viņa pēdējo reizi ir darījusi kautko no tā ko viņi piedāvā - aizskaru sūkšana ar putekļusūcēju, spilvenu sūkšana ar putekļusūcēju, dīvanu sūkšanu

4. uzprasi kāpec neviena profesionala uzkopšanas firma neizmanto kirby

Link to comment
Share on other sites

A veel tirgo titaana virtuves truaku, tipa katlu un pannu komplektus par 1000Lv :-D :-D Kad buusi shitos tirgonjus izsviedis pa durviima nemanot pasvied SIEVIETEI domu par pannu pirkshanu. Arii baigi labais teaatris. Es savu priekshnieci jau triis meeneshus velku uz zoba.

Link to comment
Share on other sites

5. ja un piedavatais masieris ir 1:1 kas ekscentriska slipmashina - noperc pa 10Ls un mase sevi cik uziet :D

Link to comment
Share on other sites

Sūdigi, ka man nevienā istabā nav paklāju..

Tā arī tad pasaki, ka tev nav ko ar to brīnumuzparikti tīrīt un tāpēc tev nevajaga :D

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Man vienkārši iraid žēl to lētticīgo cilvēku, kuri, mutes atplētuši, klausās taj smadzeņu skalošanā!

 

"Šis revolucionārais izgudrojums izmainīs jūsu dzīves par 180 grādiem, nekad vēl nebūsiet tik labi jutušies, uzlabosies pašsajūta, veiksies darbos blah blah blah"

Es vispār kā dzirdu vārdu ''revolucionārs'', vai par kautkādām mūža garantijām, tā man uzreiz ir skaidrs, ka iet runa par tiem TV SHOP hlamiem.

 

Nē, tie pat nav īsti hlami, bet vienkārši nenormāli uzcenota viduvējas klases produkcija, uz ko arī neko necērtoši ļautiņi uzpērkas.

 

Kamēr būs aitas, tikmēr būs pircēji.

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

zinu pāris cilvēkus, kas ir šito štelli iegādājušies, kā arī pats redzējis darbībā, un varu teikt - manta tiešām laba!, bet tas nenozīmē, ka būtu gatavs tās dēļ šķirites no 1,5k Ls (minimālajā komplektācijā).

Link to comment
Share on other sites

Reku, paraugs līgumam, ko it jānoslēdz ar sievu: :D

 

 

 

Contract:

 

We, the ____________ family, acknowledge that security and comfort are at

least partially dependent on financial resources. This family also

knows that darn good vacuum cleaners are available NEW for as little as

$190.

 

We pledge to keep these two facts in mind when confronted face-to-face

or over the phone with the virtues of a Kirby vacuum cleaner.

And we swear to never spend $3,000, $2,000 or even $_____ for a fucking vacuum cleaner.

Because no vacuum cleaner, even if it is guaranteed to solve all the

other health and comfort problems in our home, and even if we are

promised that it will last for 1000 years, can hold our family together

if we don't trust one another with a greasy door-to-door salesman.

 

We, the undersigned, swear to keep this Love Contract for as long as we

both shall live.

Link to comment
Share on other sites

Nopirko Karcher DS 5500 putekļu sūcēju, maksāja ap 200 latiem, neatceros vairs. Man pilnīgi pietiek. Ir hepa filtrs, viss ir mazgājams. Varu sūkt gan visādus sūdus, gan putekļus. Neesmu es nekāds sterilās vides cienītājs. Paprasi viņiem, kas notiktu ar cilvēku, ja viņš visu laiku un pierastu pie sterilas vides! Bērns, kurš augs sterilā vidē un tiks izvest ārā svaigā gaisa, uzreiz saslims.

Labots - Vikings
Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

Es iesaku aizslēgt visas durvis, pie manējās ar bij, nod.... ka jūs dzīvojiet kā cūkas - redz kirbis visu atrisinās .

 

kautgan viss bij tīrs ar sis ar savu kirbi visu var izrakt :velns:

Labots - kristaps_83
Link to comment
Share on other sites

Offtopic:

 

hvz kas tie par prezentatoriem bij, bet pie vienas pazinjas kaut kaadi putekljusuuceeju ***erasi (savaadaak nosaukt nevar)... saaka tiiriit paklaaju ... kaut kaadu stuuriiti uztaisiija - izlieliija vo ps kas pa putekljusuuceeju ... beigaas vaards pa vaardam un nepaarprotami lika noprast - ka, ja putekljusuuceeju nepirksiet - vairs talaaak netiiriism. pazinja pasuutiija shamos tik taalu, kur pat pingviini nestaigaa - bet fakts palika - ka shobriid paklaajam viens stuuris ir aciimredzami gaishaaks :)

 

PS: par teemu anjuks:

Reklaamas agjents ienaak dziivoklii, izber maisu ar putekljiem un saka saimniecei

- "Es apeediishu katru putekliiti ko shis jaunais muusu putekljusuuceejs nespeees satiiriit!!!"

Peekshnji saimniece kaut kur aiziet... Reklaamas agjents jautaa izbriiniits

- "uz kurieni tad juus?"

Saimniece atbild - "uz virtuvi peec karotes, mums jau otro dienu nav elektriibas"

Link to comment
Share on other sites

Tas pats, kas ar EASTCON sūdiem ko šie mēģina iegrūzt par lielu naudu lētticīgiem cilvēkiem. Un tākā mēs esam latvieši, tas ļoti viegli ar izdodas:)

Link to comment
Share on other sites

RsDJ

neticēsi bet pērk un ka vēl pērk

pats zinu 2vus "pārīšus" kas ieraugot mikroskopā putekļu ērces momentā nopirka tos mēslus ....

labs pārdevējs pat čukčam ledusskapi pārdos ....

 

par Čukču nesmej ,viņam tak vajag sasildīties

Link to comment
Share on other sites

Mlee mutere nopirka EASTCON puteklu suuceeju ar veel kaadiem struntiem pa 1000Ls.. HVZ kaapeec nopirka, bet apmierinaata ir. Suuc jau patieshaam labi.

Link to comment
Share on other sites

sudzibas elve palasi daudz ko noderiigu izlasiipar shitiem loshiem

Link to comment
Share on other sites

Da nu, labas jau tās mantas ir , bet , tas analogs , DS 5500 maksā 135 ls ( nu dara visu to pašu). Taisnība jau ir kur aitas, tur cirpēji. Cilvēki jau iekrīt uz tā saukto ''mirkļa efektu'' Iedegās acis un ... apmiglojās prātiņš.

Link to comment
Share on other sites

Gadus 8 atpakaļ mans mammucis tādu nopirka. Sencis viņu izlamāja un atdzisis pateica - līzingu maksāsi pati.

Kādus gadus 2 laikam maksāja to līzingu.

Nu kā putekļusūcis jams ir labs, bet tās naudas vērc gan nava.

Vēl uzdāvināja komplektā videokaseti ar lietošanas pamācību.

Un ... automašīnas putekļusūcējiņu.

Es caur salmiņu stiprāk varu iesūkt nekā tā parodija par putekļusūci :rofl:

Link to comment
Share on other sites

sudzibas lv nemaz nav vērt nopietni ņemt galvā, tur komentāros tikai slavas dziesmas dzied paši pārdevēji, var redzēt, ka slavas textus rakstījuši pāris neaptēsti tipiņi, bet nu jautri palasīt :rofl:

Karecrim tiešam daudz dažādu putekļusūcēju un varu teikt tikai tio laabāko par 5500, un visi pricendāļi pieejami lielveikalos(k-rauta, depo utt)

Labots - rashns
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Es ahuel - NOPIRKA bļaģ!

 

No dusmām nosist tos kverpļus varētu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...