Jump to content

iPhone Latvijā


badrap
 Share

Recommended Posts

Vairums normālu cilvēku ikdienā tās kameras nelieto.

BT failu pārsūtīšana enivei ir tizla un lēna.

Ērtākais ir USB2.0 vai atmiņas karte + lasītājs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mārtiņš Lūsis

    10

  • eedis

    14

  • Animal

    12

  • Nettwerk

    20

sūti bildes pa epastu.

iStyle3 ir neierobežots datu pārraides apjoms gluži kā iBirojam Open.

Link to comment
Share on other sites

mle lasiju to garo dzeju ko cilvis sarakstijis. Prieks ka kads uzraksta latviesu valoda, bet ir paris nepareizas lietas ko nav velams jeb nevar izdarit ar tam metodem.

DiskAid nelietot ja tev japarstuta faili kas ir execute. Ar DiskAid nevari mainit ne apskatit permisijas. Lidz ar to ja permisijas nav mobileinstallation 755 tad ta funkcija vai kas nestradas. Otrs pec parsutisanas ar DiskAid medz mainities permisijas uz ne to pusi kuru vajadzetu.

Vins aizmirsa ka jabut vel kontam ieks iTunes.Lai laistu app store applikacijas.

 

Diskaid uzlikto permiisiju pietiek tam, lai viss labi straadaastu :) bet ja ne, tad jaaliek mobiterm no cydia un chmod :) bet nu man tas nebija nepiecieshams. Ja liekam ssh, tad neaismirstam nomainiit root paroli, kas peec nokluseejuma ir alpine

Link to comment
Share on other sites

Jēziņ, es, vidusskolnieks, labi, ja Istyle 1 varu nomaksaat :D

P.S. Tad ko, ar failu sutiišanu caur BT nekas nesanaaks? Pat ne ar kaadiem kreisajiem softiem?

 

Gudraakiem cilveekiem: Vai pashi dzelzhi atbalstiitu BT failu sutiishanas fiichu?

Varbuut, ar laiku, ja ne pats apple, tad kaadi hakeriishi UZRAKSTIITU shim mobzim BT file-transfer iespeeju?!

:)

Labots - Ziedonis
Link to comment
Share on other sites

Diskaid uzlikto permiisiju pietiek tam, lai viss labi straadaastu :) bet ja ne, tad jaaliek mobiterm no cydia un chmod :) bet nu man tas nebija nepiecieshams. Ja liekam ssh, tad neaismirstam nomainiit root paroli, kas peec nokluseejuma ir alpine

Atgadinaasu veelreiz ka ar DiskAid nevar mainiit, ne caurskatiit permisijas. DiskAid straadaa arii uz nejailbreakotiem telefoniem... Galvenais lai ir kabelis pa rokai.

Otrs eertaaks un vienkaarshaaks variants ir uzinstalleet OpenSSH telefona un slegties klaat caur tiiklu, vai arii Mobile Terminal izmantot... Personigi Mobile terminal man nepatiik jo permisijas jaarsksta pasham chmod 0777 utt un garaa kaka uz programmu.

alpine ir un nav mainiijusies no telefona pirmsaakumiem... Un neesu mainiijis.. ja esi gaishrekjis tad meklee kaada wifi tiiklaa vareetu buut man telefonam IP adrese.

Link to comment
Share on other sites

Atgadinaasu veelreiz ka ar DiskAid nevar mainiit, ne caurskatiit permisijas. DiskAid straadaa arii uz nejailbreakotiem telefoniem... Galvenais lai ir kabelis pa rokai.

Otrs eertaaks un vienkaarshaaks variants ir uzinstalleet OpenSSH telefona un slegties klaat caur tiiklu, vai arii Mobile Terminal izmantot... Personigi Mobile terminal man nepatiik jo permisijas jaarsksta pasham chmod 0777 utt un garaa kaka uz programmu.

alpine ir un nav mainiijusies no telefona pirmsaakumiem... Un neesu mainiijis.. ja esi gaishrekjis tad meklee kaada wifi tiiklaa vareetu buut man telefonam IP adrese.

 

Man personiigi Mobiterm patiik, te ir viss saakot ar vi, mc un beidzot ar python. Tikai jaapieshaujas pie Gestureem. Taa starpcitu MobileInstall failam pietiek arii ar 444 permiisijaam, galvenais lai mobile lietotaajs to vareetu to nolasiit, executable tam nav jaabuut, vienaa otraa blogaa raksta likt 777 permisijas, kas ir pilniigais sviests. Kas attiecas uz DiskAid, tad permisijas redigeet nevar, bet defaultaas permisijas tas failiem liek un ar taam pietiek!

Link to comment
Share on other sites

Nju ja nu kādam interesē, cik beigu beigās izmaksā tel pēc līguma beigām ar visu runāšanu+sms+nets tad lūk mani aprēķini:

Click bilde

2901597388_e29b4685e4_m.jpg

 

;)

 

 

Jā mīnus jau tas ir ka zilzobis nav, bet iPhone taču ir WiFi, vai tad tam nav fīča ka starp diviem iPhone var pāsūtīt failus pa WiFi?

 

 

________???

________WiFi

iPhone <------> iPhone

Labots - Runcio
Link to comment
Share on other sites

:woot: nu jābūt tak gribasspēkam lai tādu ciparu nomestu par šo telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Nju ja nu kādam interesē, cik beigu beigās izmaksā tel pēc līguma beigām tad lūk mani aprēķini:

Precizējums: cik izmaksā telefons un runāšana.

Link to comment
Share on other sites

Tohra bija saskaitijusi to liigumsodu, kas ir preciizaak shajaa gadijumaa. Nav tik trakas taas cenas.

Link to comment
Share on other sites

:woot: nu jābūt tak gribasspēkam lai tādu ciparu nomestu par šo telefonu.

Tas ir divu gadu laikā.

 

Esi pētījis, kādu summu notērē divos gados tikai par ēdamo?

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

fascinee ka vinji tomeer uzlikushi apakshaa vienu pogu, savaadaak izsleegtu un nevareetu vairs iesleegt ;)

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

nezinu cik ljoti korekti ir teikt, ka par eedienu teeree vairaak. Eediens ir neaizvietojams :) Truba arii pa 30Ls ir truba, bet shitas ir normaals ziimuljaparaats, lai gan atziistu, ka arii man tas tiiri labi patiik un esmu pat domaajis par taa iegaadi :)

 

Cena ir liela, bet ne nenormaala. Saliidzinoshi sanaak tas pats kas nopirkt HTC Touch Pro un lietot to tele 2 2 gadus. Lai gan liidz galam sho te neesmu izreekjinaajis.

 

Taa notiek kad ne IT cilveeks nopeerk iPHONE

 

http://www.tvnet.lv/onlinetv/lnt/balss/article.php?id=320524

Link to comment
Share on other sites

"Turpmākās 10 dienas Jānim sabiedrībā nāksies rādīties ar veco Nokia modeli". Ja šis nav tikai raidījuma, bet arī Jāņa viedoklis, tad iPhona pirkšanas iemesls, manuprāt, ir skaidrs - negribējās Jānim atpalikt no modes, pats sev gemoroju atrada :).

Labots - stirol
Link to comment
Share on other sites

Shodien paspaidiju iPHONE ... krievu valodaa... sanaak ka krieviski ir bet latviski tikai nav :(

Link to comment
Share on other sites

Man ja godīgi visam no tehnikas labāk patīk Angļu vaoda. Biezi vien liekas viss tizli iztulkots, jo neesmu pieradis pie tadiem vardiem

Link to comment
Share on other sites

ej uz settingiem, general, nomaini klaviatūru, reģionu.

 

Izstāstiet kā jālieto internets, kad nav pieejams Wi-Fi tīkls, jāsūta G burtiņš uz 29319988 un jāpieslēdz GPRS īslaicīgais pieslēgums? Un tad sanāk, ka par, piemēram, boot.lv lapas atvēršanu, man būs jāmaksā tik daudz, cik sver šī lapa? Tas ir 110 kb x 0.83 Ls ( GPRS tarifs dienā) = ~ 9 sant. par boot. lv standarta lapas atvēršanu ( tas ir kā piemērs, ja nelieto iphone.boot.lv )

 

un ko darīt, ja iegribas atvērt tvnet.lv ,kas sver ~ 600 kb? Maksāt 50 sant par pliku atvēršanu ? Es pareizi esmu sapratis ? Jeb tas viss ir kaut kā savādāk..

Link to comment
Share on other sites

un ko darīt, ja iegribas atvērt tvnet.lv ,kas sver ~ 600 kb? Maksāt 50 sant par pliku atvēršanu ? Es pareizi esmu sapratis ? Jeb tas viss ir kaut kā savādāk..

Esi nepareizi sapratis.

 

Īslaicīgo GPRS izmanto gadījumiem, ja jānosūta daži MMS vai arī vienu reizi jāapmeklē kāda mājas lapa.

 

iPhone tālruņiem ar aktīvu interneta lietošanu ir piemēroti iStyle pieslēguma veidi. (Esošo var nomainīt uz iStyle)

Ja vēlies saglabāt esošo pieslēguma veidu, tad GPRS izmaksas optimizē, pieslēdzot kādu no šiem trim pakalpojumiem:

a) HSDPA 15 (15Ls abonēšana + 200MB bez maksas + 8 sant/MB)

b) HSDPA 5 (5 Ls abonēšana + 30MB bez maksas + 15 sant/MB)

c) Pastāvīgais GPRS (1.18 Ls abonēšana + 5MB bez maksas + 20 sant/MB)

GPRS tarifam par megabaitu tiek piemērotas LMT atlaižu programmas atlaides.

 

Interesējošo pakalpojumu savam pieslēgumam vari pieslēgt iCentrā.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Es arī pamatīgi ieberzies esmu ar visiem šitiem LMT, DT Mobile.

 

KAd tikšu skaidrībā informēšu kas un kā

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

It kaa jau burtiem smuki rakstits,bet jaredz kaa tas reali dzive nostradats...Iphene katra lieta liekas pardomata...vai ta tas ir ari nokiai? Ja ir-lieliski-apple centisies vel vairak,un mes patereteji busim tikai ieguveji... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

nu jau iPhone pie LMT labaak p[anjemt kaa mazcenu nevis maksaat mega bik meeneshmaksu aboneeshanaa :)

Un nu jau kaadu meenesi jamo kaa mazcenu ikvienam piedaavaa no 2. atlaizhu liimenja :)

Link to comment
Share on other sites

Ta jaa db.lv rakstaa ir tikai par iStyle cipariem. Tur par mazcenu nekas nav mineets.

Link to comment
Share on other sites

Ne kaa mazcena bet nomaksas, kljuudijos. Sanaac 450Ls ja nesajaucu tagad.

www.dual.lv ir visa info pie nomaksas taalrunjiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu nu.. istyle leetaak :) 1. = 100minuutes tikai, bet es runaaju ap 300-400min kaa kuru meenesi. Taatad pec tam buut liidz pat 300min ar cenu liidz pat 16 sanji minuutee :D jaa tieshama izdeviigaak ;) Man vel daudz maz dereetu istyle 2.. ja es saaktu piedomaat pie ekonomeeshanas uz trubu, bet pat tad meenesii es maksaatu 30Ls.... shobriid lietoju vienaadais 12... tik vienu reizi sanaaca nedaudz paarmaksaat... paari paliek 18Ls meenesii... kas ir ~pusotrs gads nomaksa. Bet turpinu runaat 400minuutes meenesii ;)

 

Taatad kaa Tu teici.. iStyle 1 izdeviigaak? :) nju nju...

Link to comment
Share on other sites

Izdevīgumu es rēķināju skatoties pēc sevis. Tak loģiski, ka visiem nav vienādi :smile2:

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau būtu izdevīgāk ņemt kā mazcenas un uzreiz samaksāt sodu. 8GB sanāktu Ls 349.96. Bet izrādās, ka, ja lauz līgumu ātrāk par 6 mēneši, jāmaksā papildus pie soda naudas 15%, kas sanāk jau Ls 392.40. Parakstot līgumu nekas tāds nebija minēts. Tāda informācija parādījās tikai iCentrā pie Mans LMT.

LMT iPhone lietotāji zem sešiem mēnešiem salīdziniet līgumus un informāciju iCentrā.

 

cash^, kā ar autortiesībām?

Labots - Cody
Link to comment
Share on other sites

iPhone nevar njemt kaa mazcenas, jo jams ir nomaksas, kaa arii minimaalais terminjsh 6 meeneshi. Es arii biju domaajis ka izdeviigi panjemt un uzreiz izpirkt, bet taa neljauj LMT.

 

P.S.

man to pastaastija meitene Ogres ELVI trodeks. To viņa darīja uzreiz kā es ieminējos par šādu variantu.

 

Vienīgi nez kā tas ir no juridiskās puses... neviens tak nav parakstijies, ka piekrīt šādiem nosacijumiem... tātad... ?

Labots - Animal
Link to comment
Share on other sites

līgumā jālūr.. teorētiski, jābūt sankcijām ,ja līgumā min 6 mēneši bet vēlies uzreiz laust...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...