Jump to content

iPhone Latvijā


badrap
 Share

Recommended Posts

Tik tikko no rīta atnāk SMS: " Ilgi gaidītais iPhone 3G būs klāt 26.septembrī! iPhone varēs iegādāties variāk nekā 50 tirdzniecības vietās Latvijā. Cena? No 1 Ls līdz 164Ls."

Vairāk www.lmt.lv ."

Sms nāk no šāda nummura, 80000076.

 

:)

 

P.S. Esmu ātrāks par Mārtiņu Lūsi :mrgreen:

Labots - badrap
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mārtiņš Lūsis

    10

  • eedis

    14

  • Animal

    12

  • Nettwerk

    20

hmm.. it kā tarifi arī nav nekādi pārspīlētie. Tad jau būs jāsagaida stipendija un jāņem ciet ar tarifu iStyle 1 :)

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

Eu, nav godīgi. :) Man vēl jāraksta garāks teksts, nevis 1 teikums. :) Bet drīz būs ziņa. ;)

Link to comment
Share on other sites

Arī es beidzot esmu izberzējis acis un pamanījis cik ajfōns ir draņķīga padarīšana :)

Jau tagad katram salātam tāds ir... kas tad vēl tagad notiks?

Ajfōns varētu būt burvīgs tikai savas ekskluzivitātes dēļ... bet tagad šī burvība pazudīs nemanot :)

 

Un maksāt tādu naudu par viņu... paldies, nē :)

Labots - vertigo
Link to comment
Share on other sites

Hmmnez.. Piesaistītu konkrētam tīkla ifuni ņemt nevēlos.. Bet ilgi un dikti vēlejos noskaidrot, ko tad piedavas pasmaju bālēliņi..

PS.

Interesanti, vai man tikai liekas, bet zvanu skaits uz 076 ir pieaudzis?

Link to comment
Share on other sites

kuda mir katjetsa,driiz jau laikam arii pie mums aiznjems rindas 2 dienas ieprieksh lai tik nopirktu kaadu izreklameetu suudu.

Link to comment
Share on other sites

:D man patika vertigo šļupsti, ka katram sīkajam jau ir... esmu redzējis tikai 3 cilvērkus uz ielas, kam tas būtu... hmm tāda N73 ir dafiga vairāk cilvēkiem....

 

 

jūtu ,ka tauta skrien win Vista pēdās.... vista sūds, vista rij resus, bet tagad tikai daži liek XP, pārējie tik stellē vistu ;)

 

bobiksons UN cik cilvēku lieto to MMS, video call???? video recordingam ir proga ;) un nah atmiņas karti vajag? tad jau citas Nokai trubas, kam ir 8gb, bet nav atmiņas kartes arī ir mēsls?

 

aunu bars :|

Labots - eedis
Link to comment
Share on other sites

cena nav liela, ja rēķins mēnesī sanāk tāds pats un esi jau LMT abonents ;) tarifi vienādi..

 

Clčibrikiem iesaku palietot mēnesi,aplūkot kas lācītim vēderā un tad tik teikt, ka sūds ;)

Labots - eedis
Link to comment
Share on other sites

Ūja ūja .. Tokra.. :)

 

Ir 8 lietas kādēļ es gribu tieši iPhone un neko citu:

1. Visi pārējie telefoni ir izgatavoti no nekvalitatīvām plastmasām un tās ātri nobružājas, to pašu var teikt arī par ekrānu.

2. Wi-Fi

3. Nevajag man MMS, tāpat neizmantoju, kā arī videozvanus nelietoju.

4. Manā uztverē BT laiki jau ir pagājuši un man nav vajdzības ar failu sūtīšanu no viena tel uz otru, tas man sāk asociēties ar pamatskolas laiku, kad visi stāvēja gaiteņos un sūtīja viens otram jaunākos mūzonus. :)

5. Liels multi-touch ekrāns.

6. iStyle 1 tarifs, kurā ir iekļauti 100 MB ir tīri ok, ja salīdzina, ka es pasēžot netā ar savu tarifu par 10 MB samaksāju 5 Ls.

7. Kā flešku viņu nevar izmantot, bet izmantošu iPodu :mrgreen: .. tas ir, ja vajadzēs.

8. Noteikumus 1-6 nevar atrast nevienam citam telefonam ;)

Labots - badrap
Link to comment
Share on other sites

Tam kurš mēnesi pēc 29 datuma pieteiksies un pateiks: "Stendec - redz man atnāca iRēķins un man jāsamksā ir 20 Ls" tam es uzsaukšu alu!!

Link to comment
Share on other sites

jā un mms izmantojam katrs 10x dienā :) kā arī video zvanu veicam vismaz 1 minūti dienā.... tik pat labi var tiekt, ka n95 ir mēsls, jo nafig vajag 5mp kameru??? kur loģika?

Link to comment
Share on other sites

Personīgi es mīlu klausīties radio (veco labo FM) un ja nemaldos - iFonīm tāda nav...

Link to comment
Share on other sites

:D man patika vertigo šļupsti, ka katram sīkajam jau ir... esmu redzējis tikai 3 cilvērkus uz ielas, kam tas būtu... hmm tāda N73 ir dafiga vairāk cilvēkiem....

Man kursā no ~25 cilvēkiem ir (un ir bijis) pieciem indivīdiem. Viens čalis nometot zemē šķīrās no Fōna, bet viens nāca pie prāta un veiksmīgi atbrīvojās no tā draņķa.

Un skolās, es domāju, katrs septītklasnieks tagad nevar naktīs pagulēt un plāno kā izdīkt vecākiem telefonu.

Mērķauditorija ir bērni, meitieši un Applefrīki, tomēr lai gan mīlu Apple izstrādājumus, pat ļoti, varu teikt tikai vienu - mēsls tas aifōns.

Link to comment
Share on other sites

Mani nesimpatizē, tas, ka jāmaksā vairāk par 100 lašiem par pašu telefonu un fakts, ka bezmaksas minūtes, SMS un megabaiti maksā 20LVL mēnesī :)

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

4. Manā uztverē BT laiki jau ir pagājuši un man nav vajdzības ar failu sūtīšanu no viena tel uz otru, tas man sāk asociēties ar pamatskolas laiku, kad visi stāvēja gaiteņos un sūtīja viens otram jaunākos mūzonus. :)

 

Normāli cilvēki sinhronizē datus un pārūta failus starp trubu/pda un datoru.

Nafiga čakarēties ar vadiem ja vienkārši var atvērt datoru un ĒRTI izdediģēt kontaktus, izsortēt SMS uzmest kādu jaunu zvanu meldiņu.. uzt aisīt backupu kontaktiem.

Tas ir pašsaprotams serviss.

BT kā melodiju pārsūtīšana.. tas tikai skolniecēm.

 

Principā ābols turpina savu poltiku.

dzelžaini ierobežo lietotājus konkrētos rāmjos no kuriem NEVAR izkāpt. Tu visu darīsi tikai un vienīgi tā kā aplle ir iedomājies. Nav iespējams ne solis pa labi ne pa kreisi.

Simbianis un MW ir kudi draudzīgāki.

Ābola politika ir tizla un nepieņemama. Smuks korpus un liels ekrāns... phe.. lai tad ar skolnieces slēdz līgumus uz 2viem gadiem.

 

P.S Gribu es redzēt cik ilgam laikam pietiks 100MB ja reiz pa reizei noskatās kādu youtube, truakiem utml., video. Tur tee 100MB saskries mērkaķa ātrumā.

Link to comment
Share on other sites

Personīgi es mīlu klausīties radio (veco labo FM) un ja nemaldos - iFonīm tāda nav...

Maldies, ir. Kā papildus softi - vairāki un dažādi.

Link to comment
Share on other sites

mhhh :mrgreen: .. darīt man nav ko un sēdēt visu laiku netā caur 3G.. youtubi skatīšos tikai gadījumā, ja būs pieejams wi-fi un tas man ir pieejams diezgan bieži ;)

 

mjā par to sinhronizēšanu ar BT uz kompi, es biju pavisam aizmirsis. :)

Labots - badrap
Link to comment
Share on other sites

Varētu padomāt , ka iPhona iegāde būs obligāta . Tāds sašutums te dveš no dažiem. Ir taču vēl "daži" modeļi no kuriem izvēlēties pēc savām vajadzībām un maka.

Link to comment
Share on other sites

Mobīls devais- kaut kur ne mājās ne birojā...

Tas ir pašsaprotami. Nevis ka pamuļķis sēdēs birojā/mājās un jūzos netu caur wi-fi...

Normālā gadijumā tai māzā sūda ekrānā cilvēks browsē netu kad i kaut kur ceļā un tur nekādi wi-fi nav.

Tie kuri lieto šito sūdu mājās tie vienkārši spēlējās un tam nav nekāda sakara ar reālu lietošanu.

Gribas paspēlēties ar tacshkrīnu utml., Tas ir saprotams.

Link to comment
Share on other sites

Mobīls devais- kaut kur ne mājās ne birojā...

Tas ir pašsaprotami. Nevis ka pamuļķis sēdēs birojā/mājās un jūzos netu caur wi-fi...

Normālā gadijumā tai māzā sūda ekrānā cilvēks browsē netu kad i kaut kur ceļā un tur nekādi wi-fi nav.

Tie kuri lieto šito sūdu mājās tie vienkārši spēlējās un tam nav nekāda sakara ar reālu lietošanu.

Gribas paspēlēties ar tacshkrīnu utml., Tas ir saprotams.

 

 

+1

Link to comment
Share on other sites

Mobīls devais- kaut kur ne mājās ne birojā...

Tas ir pašsaprotami. Nevis ka pamuļķis sēdēs birojā/mājās un jūzos netu caur wi-fi...

Normālā gadijumā tai māzā sūda ekrānā cilvēks browsē netu kad i kaut kur ceļā un tur nekādi wi-fi nav.

Tie kuri lieto šito sūdu mājās tie vienkārši spēlējās un tam nav nekāda sakara ar reālu lietošanu.

Gribas paspēlēties ar tacshkrīnu utml., Tas ir saprotams.

un kādēļ tev tieši liekas, ka es par māju vai biroju runāju? es taču nepieminēju, kur es to lietošu :D

Link to comment
Share on other sites

Korporatīvajiem klientiem super cena, jāņem ciet tikai dēļ WiFi, jo visā skolā ir wifi pa brīvu un tā ka laptops nav iegādāts, jo mājas ir galda stacija, tad tāds liels (telefonam) ekrāns noderēs, kā arī wifi, cik izanalizēju tad daudzus mīnusus var aizstāt ar papildus programmatūru un pārējie ir diezgan maznozīmīgi, kaut vai MMS, kuru neesmu izmantojis 4 gadu laikā nereizi. Par BT, arī vadu man iespraust nav slinkums, kas aizņem mazāk par 10 sekundē (slinķi), tā ka būs labi!

Uu ļoti nepatīk ka daudzi īdētāji no malas raksta dumus komentārus, sūds/nezidevīgs/utt. Katram savs aparāts, tas ir tā pat kā ar mašīnām, var paņemt hundai getz bāzes modelīti, vai arī bmw x6 pilno aprīkojumu, katrs izvēlas ko grib, ko var un kas vajadzīgs. Protams pie luksofora čalis getzā sēdēs un teiks, vot tas vecis priekšā nopircis to sūda bmw X6.... Tas ir tikai normāli, tie kas nevarēs atļauties tiem arī skaudīs!

 

EDIT: Ar katru gadu pieaug to vietu skaits kur ir pieejams bezvadu internets - wifi

Labots - mxs
Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis
:D man patika vertigo šļupsti, ka katram sīkajam jau ir... esmu redzējis tikai 3 cilvērkus uz ielas, kam tas būtu... hmm tāda N73 ir dafiga vairāk cilvēkiem....

 

 

jūtu ,ka tauta skrien win Vista pēdās.... vista sūds, vista rij resus, bet tagad tikai daži liek XP, pārējie tik stellē vistu ;)

 

bobiksons UN cik cilvēku lieto to MMS, video call???? video recordingam ir proga ;) un nah atmiņas karti vajag? tad jau citas Nokai trubas, kam ir 8gb, bet nav atmiņas kartes arī ir mēsls?

 

aunu bars :|

 

Hmm, pilnībā piekrītu par to, ka visiem ne tuvu nav (un domājams, ka nebūs arī). Arī par to, ka MMS un videozvanu 99% cilvēku praksē nelieto un par to, ka 8 GB atmiņa ir pietiekama. Un, kā jau teici, arī video record'am ir speciāla 3. puses programma. :)

 

Man tādas aizdomas, ka di**ana uz iPhone (un Apple kā tādu) vienkārši ir datoriķu gīku modes lieta – nenoliec Apple, neesi kruts. Un par tiem, kuri fano par HTC, labāk neizteikšos, jo Windows Mobile ir sliktākais, kas ar mobilajiem tālruņiem ir noticis visā to vēsturē. :D

Link to comment
Share on other sites

Korporatīvajiem klientiem super cena, jāņem ciet tikai dēļ WiFi, jo visā skolā ir wifi pa brīvu

Padalies, kā Tu, vēl skolā mācīdamies, esi ticis pie darba ar iespēju izvēlēties darba telefonu?

Link to comment
Share on other sites

BMW Latvijā pērk Cilvēki kuriem sarindotr vairāk burtus vārdā rada problēmas, vai kuriem līdz īstajam garumam pietrūkst 3 burtu! Nu es ari biju savulaik iedomājies ka iegādāšos ītelefonaparātu, bet nu atteicies esmu tikai dēl kompānijas politikas atiecībā uz maksām, un tapēc ka aparāts jau kļūst kā bmw - ja tev ir tad tas tev piešķir kādu diagnozi automātiski!

 

 

 

atsauce: aprakts par bmw lietotājime nevienmēr atbilst 100% taisnībai, tas tikai norāda uz kopējo tendenci šī preouktya lietotāju grupā!

Link to comment
Share on other sites

DazzleWand

Juus kaads to telefonu esat lietojuši, vai viss ir no seerijas "nevidel, neproboval - no mnenije imeju".

 

Mani subjektiivie noveerojumi :

+ Meila klients ir eerts un reaali lietojams ( piemēram ar gmail ) / Neesmu lietojamības ziņā analogu redzējis.

+ Integraacija ar Exchange ir IDEĀLA ( Es gan izmantoju tikai Mailu & Calendāru )

+ Safari rullē, piedodiet, bet reaalu analogu konkurentu neesmu redzeejis ( Ejiet juus ar savu mobile operu )

+ Alumīnija korpuss ( Tas vecajam , jaunajam taa plastmasa aizmuguree man nepatiik )

+ Ekrāns, kas neskrāpējas ( Nezinu no kā viņš ir, bet man piemēram alumiinija aizmugure ir saskrāpēta, ekrāns ne bišķiņ )

 

Ni un tagad ļaunumi:

- Baterija tur 2dienas

- Parasto addresbooku jaasinhronizee caur vadu ( wtf? Ir tak 21gadsimts) / Ar Exchange viss forši ;)

- Siltās dienās uz ekrāna ir nereaalais speķis/putra :D

 

 

Ai nu njemieties te pashi :D

Link to comment
Share on other sites

15-16gs arī ārstus un zinātniekus dedzināja uz sārta, jo domāja, ka šie ir paši nelabā iemiesojumi..... visa šitā Iphone apņirgšana ir nekas cits kā buļļa fekālijas, JO neviens cilvēks, kurš ir lietojis iphone ilgāk par 2-3 nedēļām nav izteicies, ka ipohone ir mēsls... to tik saka cilvēki, kas pa ausu galam ir dzirdējuši, ka viena pļurkste no kāda foruma ir bļāvusi, ka viņam slimajam kaķim nepatīk iphone..... un par tiem ,kuri raud, ka būs jāvergo lmt 2 gadi, ka minimālā rēķina maksa ir 20ls.... tad, jau tiem, kuri ņem nokijas u.c. telefonu uz 2 gadiem un maksā min 10 vai cik tur tos latus ir jāgriež vēnas?

 

TokRa, tev kā GSM sakaru ierīču speciālistei un uz bsd bāzētām sistēmām vajadzētu papētīt dziļāk iphone iespējas un bsd bāzi, pirms teikt, ka uz iphones nav programmas...... domāju, ka Nettwerk mācēs argumentēti un nopietni paskaidrot, kāpēc ihone ar savu uz bsd bāzēto OS ir labāka par mobile vai simbian bāzētiem telefoniem....

Labots - eedis
Link to comment
Share on other sites

Nu gluži kā filmā par Boņuku ("Cilvēka bērns") - kurš tālāk aizčurās...

Tak nepatīk, ta arī nepērk...

No visiem nez cik tur komentāriem, tikai daži ar pamatotu viedokli, pārējais +/- no sērijas "viena tante teica, man draugam ir, vai esmu turējis rokās (TO) telefonu"

Bet ja par tēmu, tad tie tarifi man (man, nevis kādam citam) tā īsti nepatīk, jo īsziņas praktiski nesūtu un, visticamāk, ja kādreiz izdomātu pirkt, tad diez vai ar LMT pieslēgumu kā mazcenas telefonu...

 

P.S. Bet filma laba, iesaku katram noskatīties, mana mīļākā no visām latviešu:)

Link to comment
Share on other sites

Tokra nu tu mani paarsteidzi ar neobjektiivu postu un paareejie arii kaa i**oti nav lietojusi bet bljauj ka suuds...

Tokra tu kaa Linux/BSD fane vareesi saprast ka iPhone ir BSD kodols, sisteema OS X apgraiziits... Apple sho kombinaaciju ljooti labi maak apvienot, kas padara telefonu vienkaarshaaku, stabilu un ar daudzaam iespeejam. Komandas der taas pashas kas datoraa...

Programmas ir ljoti daudz kaadu veelies, Weather, VNC, SSH vai iPhone veelies izmantot kaa Web serveri droshi Pache ir prieksh iPhone?

Ja esi biznesmenis ir visaadi softi tam noluukam. Esi speeleetaajs izklaizhu cieniitaaajs?Nav probleemu, Real Soccer ir, Spore un oktobrii Need For Speed buus.

Mans viedoklis kaapeec joprojaam neesu nomainiijis iPhone uz kaadu galjimo N/E Series nokia, vai citiem hibriidveidiigiem Windows Mobile...

Nokias visas kaa viens ar savu Symbian bremzee, programmu softs kas man intereseeja ir mazs. Muuzikas klausiishanaas nebaudaama ja tajaa pashaa briidii veel ko dari ar telefonu. Multitasking skaitas, ne vella.

Windows Mobile veidiigie visi kaa viens ir ar speeciigu bremzi. Ka tu kaut ko nodspied sjuju nu nevar saprast atveersies vai neatveersies?

Hmmm, MMS un video zvanus visi lieto? Wow laikam esmu apdaliits bet es nelietoju... Jaa ir man programma kas ljauj suutiit un sanjemt MMS.

Esmu nopircis, bet izmantojis esmu 2x reaali kad vajadzeeja.

Bija interese par HTC Touch Diamond, bet viilies biju smagi darbiibaa... Dizaina jomaa ok. Taa arii neesu nomainiijis un nemainiishu prec kaadu citu galjimij veidiigaam trubaam.

Paldies par uzmaniibu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...