Jump to content

iPhone Latvijā


badrap
 Share

Recommended Posts

Ūja ūja .. Tokra.. :)

 

Ir 8 lietas kādēļ es gribu tieši iPhone un neko citu:

1. Visi pārējie telefoni ir izgatavoti no nekvalitatīvām plastmasām un tās ātri nobružājas, to pašu var teikt arī par ekrānu.

2. Wi-Fi

3. Nevajag man MMS, tāpat neizmantoju, kā arī videozvanus nelietoju.

4. Manā uztverē BT laiki jau ir pagājuši un man nav vajdzības ar failu sūtīšanu no viena tel uz otru, tas man sāk asociēties ar pamatskolas laiku, kad visi stāvēja gaiteņos un sūtīja viens otram jaunākos mūzonus. :)

5. Liels multi-touch ekrāns.

6. iStyle 1 tarifs, kurā ir iekļauti 100 MB ir tīri ok, ja salīdzina, ka es pasēžot netā ar savu tarifu par 10 MB samaksāju 5 Ls.

7. Kā flešku viņu nevar izmantot, bet izmantošu iPodu :mrgreen: .. tas ir, ja vajadzēs.

8. Noteikumus 1-6 nevar atrast nevienam citam telefonam ;)

 

varbuut veelies atnaakt ciemos uz manu biroju - paraadiishu kaadus 10 iphone, kas ir vienkarshi un pat saudzigi lietoti... kas gan ir noticis ar "daargo" neplastmasas korpusu... un "fantastiskajiem" displejiem :D :D un starp citu iphone 3g korpuss ir no plastmasas :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mārtiņš Lūsis

    10

  • eedis

    14

  • Animal

    12

  • Nettwerk

    20

Mārtiņš Lūsis

Ja pareizi atceros, tad 207 un 264 Ls, bet līgums uz 24 mēn.

Link to comment
Share on other sites

ehhhh kojmpūtertārpi ...

ļaudis iSūdiņu lieto nejau tikai deļ trubas bet deļ pakalpojumiem

piemēram burgeri atceļojuši te i laikaziņas redz i lidmašīnu laikus i takšu kompāniju numurus ....

diez latvijā kautviens info devējs dos datus jipeļātoriem - kautvai laikaziņu serviss būs ?

 

 

laika zinja iet mieriigi :) ir gan riiga, juurmala jelgava, talsi arii ir uzlikti :) paareejo neesmu skatiijies.

 

 

iisteniibaa straadaa viss kas tur ir :)

Link to comment
Share on other sites

Par 207 LVL un 264 LVL var dabūt arī VIP klienti. Tas nav piedāvājums tikai korporatīvajiem.

 

Kā bijušais 1.paaudzes iPhone lietotājs varu pateikt to, ka gaidu trešo paaudzi par kuru jau ir paklīdušas baumas ka tā varētu tikt prezentēta nākamā gada Janvārī un pieejama vasarā. Protams, ka tās ir tikai baumas.

Link to comment
Share on other sites

Ja iphonu ņem VIP/biznesa/korporatīvais klients kādam no klasiskajiem plāniem Vietējais, Starptautiskais, Piezvani man, tad, acīmredzami, pusgads bez abonēšanas.

Ja iphonu ņem ar iStyle, tad šim pieslēguma veidam, līdzīgi iBirojsOpen, nav abonēšanas, bet ir fiksēta mēneša maksa.

 

Atnācējiem cita operatora galvenais labums ir pusgads pa pieciem latiem sarunām. To gan var izmantot uz nebēdu.

Link to comment
Share on other sites

Saaga par to kaa pirku iPhone:

tiko pavadiiju 2.5h Capital City veikalaa- tajaa kas atrodas Galerijas Centrs ceturtajaa staavaa pa vidu.

Sho 2.5h laikaa netika apkalpots neviens cilveeko jo paardeveejs ir totaals noobs

Staasts:

10:00 tiek ieiets veikalaa - priekshaa staav viens pirceejs - sieviete ap gadiem 35 - tiek iedots kkaads papiirs jo jaapaariet no foruma 8 un iStyle 2 tarifu - papiirs tiek aizpildiits

10:05 paardeveejs paluudz aiznest papiiru uz otru Captital veikalu - lai aizsuuta faksu uz lmt un paarsleedz piesleegumu ja iespeejams - tjip vai nav liigusmods vai kas taads

10:10 fakss ir aizsuutiits un luudz pagaidiit 15-20 min

10:30 atnaak sms ka tarifs ir paarsleegts

10:50 luudz pagaidiit 20 min

10:20 paardeveejs kaut ko njemas par sys un luudz pagaidiit 20 min

11:10 -''-

11:30 same

12:00 ir pagaajushas 2 h kopsh gaidu - paardeveejs kaut ko izmisiigi zvanaas

12:05 priekshaa staavoshaa sieviete jautaa vai nemaaku nomainiit font size uz mac, jo paardeveejs nevarot izdrukaat vinjas liigumu - font size esot pa lielu un nedrukaajot liigumu

12:10 paardeveejs pazinjo ka nav iespeejams dabuut iPhone 16 gb ar iStyle 2 tarifu - wtf? peec tam saprot ka kkas nav ok, saak izmisiigi zvaniities

12:30 paardeveejs paluudz pienaakt vakaraa, jo ar iStyle 2 nevarot nopirkt 16 gb versiju bet vinjsh to noskaidroshot

 

WTF???

 

Dzirdeeju ka koleegji Trodeks veikalaa telefonu iegaadaajaas 10 min laikaa - moraale neejiet uz konkreeto Capital bodiiti

 

 

papildinaats:

 

 

13:00 Zvanu uz lmt, prasu kas taa pa lietu? Vinji saka ka viss kaartiibaa lai eju peec telefona

14:30 esmu veikalaa - paardeveejs liek pagaidiit 20 min...

14:40 man beidzot liek iet uz otru veikalu nokopeet pasi

15:00 paardeveejs runaa pa telefonu

15:20 paardeveejs saka ka telefons veel ir jaatblokjee

15:50 turu iPhone rokaas un ar ceriibu ka mokas bija taa veertas pametu veikalu

 

p.s. kad aizgaaju gaidiit savu telefonu palika viirietis kas veikalaa ieradaas ap 10:30. Kaa izraadiijaas divas stundas arii gaidiija viena sieviete lai nopirktu 16-17 gadus vecajai pusaugu meitenei telefonu

Labots - Zhuljiks
Link to comment
Share on other sites

Secinājums.. Nav jāiet uz Capital bodēm, lai dabūtu Apļe Āijfonu, jo šiem cilvēkiem, kuri tur strādā, nav ne mazākās nojausmas par līgumiem un tarifiem, kas ir saistīti ar mobilo pakalpojumu tīkliem. Tas , ka Trodeksā bija ātrāk bija tāpēc, kaviņiem ir pieredze tajās lietās, ar redz tam džekiņam nebija. ;)

Link to comment
Share on other sites

es tāds tups... tad ir vai nav iespējams šitais aparāts komplektā ar kādu citu tarifu plānu (teiksim Formula 18),vai tikai ar tiem iStyle?

Link to comment
Share on other sites

Ja esi VIP vai Biznesa klients, tad jaa var ar jebkuru piesleegumu, bet ja ne, tad tikai ar iStyle.

Link to comment
Share on other sites

Man vajag un patiik tas iPhone 3G, bet par šādu cenu ne, būs jāpērk Nokia N78(tik izpaliks lielais skaarienjuutiigais ekraans).

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Labi, ka man telefons ir vajadzīgs tikai zvanīšanai un dažu sms nosūīšanai.

Un tāpēc nesparotu, par ko jūs te cepaties.

Link to comment
Share on other sites

Kaa var garantija buut tikai uz 1 gadu?

Likums prasa 2 gadu garantiju.

iPHONE garantiju nodroshina LMT. Vai ne?

Taatad ja peec gada kaut kas notiks, vienkārši tas kas nodroshina garantiju arii domaas ko dariit.

Link to comment
Share on other sites

iPhone garantija ir 2 gadi. Loti labs pazinja panjeema iPhone ar iStyle3 tarifu plaanu... Taakaa vinjam videeji menesi rekkjins ir ap 70Ls tad vinjsh neko nezaudee uz to.

Plus tas ka internets tiesham neierobezhots neatkatriigi cik gigabaidus velc nost... Vakar no riigas - valmiera braucu ar vinju reizee tad notesteejaam cik normaali straadaa LMT internets?

Programma tika izmantota Simplify Media un strimots tika no vinja maajas datora. Divos posmos pazuda savienojums. Paareejaa celja posmaa nekas neraustiijaas un gajaa ok.

Link to comment
Share on other sites

emm, viens jautājums iPhone 3G lietotājiem - pirmajā iPhone versijā itkā nevarēja spraust jebkādas 3.5mm austiņas, jo pats metāla gals bija par īsu un nesasniedza kontaktus vai ko tur (austiņas iespraust varēja, bet nekas neskanēja). derēja tikai oriģinālās austiņas. vai 3G versijai ir tāpat?

Link to comment
Share on other sites

no sākuma, kad telefonu aktivizē... itunes jālieto, ja progas ,mūziku, kontaktus ar outlok grib sinhronizēt... a tā, ja viss ir , tad ituines var nelietot.

Labots - eedis
Link to comment
Share on other sites

A kā ir ar citu papildus programmu uzlikšanu, ja nevar to akountu uztaisīt itunes veikalā?

Ir kādas iespējas uzlikt kādu papildus spēli/programmu?

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, ja grib dabūt trešā tusiņa aplikācijas, tad var nodžailbreikot. youtube pilna ar pamācībām tieši priekš iPhone 3g ar firmwāri 2.1 ;)

protams tad vairs nebūs garantijas, bet to var dabūt atpakaļ restorējot.

Link to comment
Share on other sites

Jailbreak ir vienkaarshi uztaisaams, pagaidaam cilveeki nav suudzeejushies ka kas neiet vai buutu kaadas probleemas... iTunes konts nepiecieshams gan lai vareetu no Appstore zaljotas applikacijas izmantot. To: TokRa: aktivizaacija jaaveic peec restore pasakuma,, bet pec restore iTunes to pashu izdara. Taapeec nav jaaiespringst...

Ja vien tev ir oficiali LMT pirkts.

Link to comment
Share on other sites

Tokra.. iPhonu vajag tikai vienu reizi aktivizēt un tas arī viss. Softiņus priekš viņa var kačāt ar wi-fi palīdzību. ;)

Aparāts mass-storage režīmā nedarbojas. Firmwāri atjaunot var , bet var arī neatjaunot, tas ir pilnīgi lietotāja ziņā

Labots - badrap
Link to comment
Share on other sites

To: TokRa

iPhone ir jaaktivizee vienu reizi, pec aktivizeshanas tas ka samaini sim karti nav jaaktivizee... Ja vien tas ir LMT tiiklaa...

Softus war uzinstaleet bez iTunes konta ar nosaciijumu ja taas naak no izstradaataajiem, kas netaisa prieksh Appstore. Bet kaa kaut vienu applikaaciju veelies no AppStore originalo vai zaljoto vajag iTunes kontu. iPhone var izmantot kaa Mass Storage rezhima ja vien ir pieejams wifi un ir jailbreakots tad baaz ko veelies kuraa mapee veelies.

Bez wifi ljauj arii applikaacija DiskAid (Mac, PC) nav obligati jaabuut jauilbreakotam, bet jaabuut datu kabelim. Lai iPhone lietotu velams buutu Windows vai Mac.

Link to comment
Share on other sites

Citaats no TokRa's dotaa linka:

1. Ļoti mazs baterijas darbības laiks ( lādēsi katru nakti, ja intensīvi ar viņu strādā uz pilnu klapi , pietiks trīs stundām un baterija tukša )

2. Nevar nosūtīt datus uz datoru caur Bluetooth, jāstaipa līdzi USB vads, vai jāsūta caur e-mail.

3. Nav pilns Outlook nodrošinājums. (sinhronizējas tikai kalendārs un kontakti, bet piezīmes un uzdevumus nē)

4. Nav tik pierastais Copy/Paste

5. Ļoti slikta 2.meg.pikseļu kamera, ja nav tad neliek vispār.

6. Nav ielādes menedžeris ( nevari sekot līdzi cik esi ielādējis trafika, lai zinātu cik simtus jāmaksā )

7. Nevar ar balss palīdzību zvanīt, vai palaist kādu programmu.

8. Nav otras kameras, lai organizētu video konfirenci.

9. Ja jau skārien jūtīgs ekrāns, kāpēc nav teksta atpazīšanas programmas( ievada ar irbuli)

10. Lai ielādētu savu mp3 failu tu patērēsi veselu mūžibu lai sinhronizētu iTunes.

11. Nav iespējams pārsūtīt multi mēdiju failus ( no ballītes foto citam draugam neaizsūtīsi )

12. Ļoti slikti ar GPS. Nav normālas programmas , ar CoPilot, TomTom, Navman Route66 pat nevar salīzināt, jo dati tiek ņemti no Google Maps un es uzskatu , ka tā nav navigācija, bet apsmiekls .

13. Neteiktu , ka viņa izmēri ir optimāli.

1. Piekriitu, bet mazs ir tikai tad ja tu saac izmantot Wifi un GPS tadas lietas... Bet no otras puses cilveks dzimis muda*s. Jebkurai ieriicei aktiivaa rezhiimaa izlietojas aatraak baterija nekaa vienkaarshaa lietoshanas briidii. Nav noziime iPhone vai Nokia visiem vienaadi.

2.Ir vairaakas applikaacijas kas ljauj suutiit pa Wifi. Laikam Bluetooth autors uzskata par musdienu jaunaako un labaako fiichu. Ja nav wifi tad protams ir iespeja caur datu kabeli paarsuutiit.

3. Autoram likas rokas, vai arii izdomaajis sho ka taa ir.

4. Copy/Paste ir un tiek attiistiits "CopierciN".

5. Paraadi ka paareejiem telefoniem ir labaaka 2Mpix kamera? Visiem telefoniem vienaada neko labaaka nav... Visas Nokia ar 2Mpix kameram mesli utml.

6. Trafika uzskaite ir, tikai likas rokas autoram: Settings > General > Usage

7. Var uzliec treshaa razhotaaja softu...

8. Kaads vispaar izmanto video zvanus?Noteikti tu ej pa ielu un publiski video konferencee sarunaajies katru dienu. IDIOT*.

9.Ir softs kur var rakstiits izmantojot handwriting, kaut vai swipewriting...

10. Nu ielaadeet muuziku tas ir veciit aatri... Iegaadaajies normaalu datoru un uzliec jaunaako iTunes buus viss ok...

11. Iespejams ir un dazhados veidos. Sutit pa epastu, MMS veidaa, vai pa failu menedzheri.

12. Kaa izpauzhas ljoti slikti GPS? Tie ir tukshi vaardi bez pamatojuma...

13. Prieksh telefona kas ir vairaak kaa telefons izmeeri ir optimaali...

Un pedeejais punkts tas kursh to rakstiija ir pilnigs onaanis*s.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

njaa, palasiijos vel visaadus "pashrakstus"

visi peraas kaa gudrinji

tak skaidrs ka iphons nav tas telefons par ko fanot un nekaa exkluziiva tur nekad nav bijis un nebuus, var buut tikai un vieniigi kaut kaada stila izpausmei pirkts, nu ja un veel apple fani

 

savaadaak buutu ja:

1)sakariigs gps kura peec arii lielaakoties cilveeki uz vinju skatiitos, kursh arii, cik sapratu, tad peec paars meeneshiem, paliek par maksu

2)liels atminjas apjoms ar kuru vareetu pilniigi briivi darboties

3) a) vai nu buutu pilns klaasts ar softu jebkura veelmeem

b) vai buutu briiva pieeja treshaa lietotaaja programmaam bez ierobezjojuma

(protams sheit es pieljauju ka treshais razjotaajs buus apgaajis shaadu tizlumu, ja vien apple to ljaus apstiprinaat :D )

4)buutu BT, staipiit liidzi USB ir marazms(te es domaaju, vajadziibas gadijumiem, vienkaarshaak ir liidzi panjemt BT adapteri, un nav nekaada sakara ar muusdieniigu, bet gan pietiekami izplatiitu fiichu arii tokras piemineetais "aussBT")

5)Copy/Paste taa ir neatljemama "komunikatorveidiiga" mobiilaa sastaavdalja, nezinu ar kuru galu apple domaa

6)buutu balss izsaukums, mazsvariiga lieta daudziem, bet viena no galvenaam tiem kas saprot cik taa ir eerta lietinja (par piemeeru cik smuki ir lidot salto ar velosipeedu, ja ne tajaa rokaa gadaas mobiilais :D)

7)cena buutu adekvaata shiem miinusiem

8)buutu radio. Nu kas tas par sviestu, man tjipa jaapeerk veel otrs aparaats, noteikti, ka apple;), lai pieskochotu pie iphone? Domaaju ka daudzi teiks ka pietiek ar muuziku un daudzi neklausaas radio. Sorry, fakts kaa taads paliek, tik pat cik neklausaas tik pat arii klausaas un par to nav padomaats.

9)buutu uzliekams savs iemiiljotais zvana tonis

10)

...

te vareetu, noteikti, veel daudz siikumus uzskaitiit, bet pashi galvenie buus un paliks triis pirmie punkti kas nu nekaadaa veidaa nestastaada 600 latinjus :D

 

plusi?

nu bet protams

1)liels skaarienjuutiigs ekraans (kursh neattaisno ne miinusus ne cenu)

2)ar atminju var darboties caur iTunes (kas vienmeer buus idiotisks panjeemiens kaa kaut ko menegjereet ar datiem, kuri arii ir ierobezjoti liidz paarveidotiem sampliem un jpg)

3)stila mantinja (njaa nu dizainiski man vinjsh tiik un patiik kaa palielina bildes ar pirkstiem un shurpu turpu smuki skraida ikonas;))

4) ...pat nezinu ko vairaak pateikt :D

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

Kas gribēt, tie pirks, kas negribēs pirks, ko citu... nav padumju laiki, kad cilvēkiem bija jāuzspiež savs vienīgais un pareizais viedoklis...

Link to comment
Share on other sites

1.CopierciN ir bezmaksas softs.

2.Gribeetu zinaat cik procentuaali cilveeki izmanto video zvanus.

3.Vienaa epastaa vari salikt kaut 10 bildes.

4.Uz iPhone3G Google Maps ir uzlabots un precezitaate ur ljooti augsta.

5.Atgadinaasu veelreiz var uzlikt jebkuru zvana toni no jebkaada formaata. (Mac videe iToner programma to smuki ljauj izdariit).

6.GPS njem no sputnjika informaaciju.

7.Ir ljooti daudz programmas jebkura cilveeka vajadziibaam, viss ir atkariigs no taa kaa tu proti atrast.

Nosauc kaadas programmas tev vajag... Gribu zinaat kas ir taas eksluziivaas applikaacijas bez kuraam tu nevari.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

to Nettwerk

bet tomeer tie ir siikumi saliidzinot ar daudz lielaakiem miinusiesm kas vinjam piemiit, vai ne taa? ;)

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

iztastiet ka ir iespejams uzlikt jebkuru zvana toni??? jau pasas muzikas ievilksana ir diezgan apgrutinoss porcess, jo man piemeram nepiedava izveleties jebkuru gailu, bet izmet visas dziesmas kas ir mana kompi un pa vienai jaiekope attiecigajaa mapee...

un ieladetas focenes piemeram nemaz nevar izdzest...

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis
emm, viens jautājums iPhone 3G lietotājiem - pirmajā iPhone versijā itkā nevarēja spraust jebkādas 3.5mm austiņas, jo pats metāla gals bija par īsu un nesasniedza kontaktus vai ko tur (austiņas iespraust varēja, bet nekas neskanēja). derēja tikai oriģinālās austiņas. vai 3G versijai ir tāpat?

 

Noup. :) Manas Sennheiser in-ear austiņas perfekti strādā. :)

Link to comment
Share on other sites

1.Defaultaa pasta programma ljauj izmantot vairaakus kontus un ljooti smuki straadaa kopaa... Vienigi ar pop mailiem vinjsh labi nedraudzejas.

2.MobileFinder iespejas no A-Z, kaut ar hidden failiem, redigjeet txt, permisijas iedot utt...

3.Bluetooth straadaa tikai ar Handsfree... Cik zinaams tad security noluukos liegta iespeeja caur bluetooth paarsuutiit failus.

4. Nav java, bet tas ir tikai laika jautaajums.

5. IM+ ljauj iCQ,MSN, iChat, AIM utt... Skype tiek gatavots...

6. Multitaasking ir un labi straadaa...

7. Softus ir iespejams uzlikt kaadaa veidaa vien veelies. Caur iTunes, vai caur Cydia.

8. Videozvanas nav un nebuus, ja vien Apple neuztaisiis vai kaads cits neuztaisiis kameru.

9. Ir iespeejams, programma NetShare paliidzees

10.Uz sho arii Netshare

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis
A kā ir ar citu papildus programmu uzlikšanu, ja nevar to akountu uztaisīt itunes veikalā?

Ir kādas iespējas uzlikt kādu papildus spēli/programmu?

 

Ievadi kaut vai Apple biroja adresi. ;) Vārdu sakot, paņem jebkuru reāli eksistējošu ārzemju adresi un varēsi kaut vai ar dāvanu kartēm (kuras var dabū eBay'ā) iepirkties. ;) Kaut kad salīdzinoši drīz gan būšot arī Latvijā iTunes oficiāli.... Domājams, ka tur ar AKA/LAKA un LaMPa + likumdošanu ir problēmas. :)

Link to comment
Share on other sites

Netshare ljauj izmantot kaa modemu... Ja esi kur mezhaa un ir pieejams 3G, EDGE, portativais. Netshare paraada proxy adresi kas jaaievada tev paarluukam un ej netaa caur telefonu... Ceru ka domu saprataat...

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

Mani vienmēr ir uzjautrinājis, ka par iPhone d**š tie, kuri viņu nav lietojuši, un pat īsti nezina kā reāli lietas uz viņa notiekas. Runājot par to papuci, dodu viņam 14 gadus maksimums (papētot arī citus bloga ierakstus). Protams, jauki, ka puika cenšas, bet tomēr lai viņš nerunā par to, kurā viņam nav ne jausmas. Nettwerk jau labi atspēkoja argumentus, tādēļ vēlreiz to nedarīšu, bet varu pateikt, ka uz iPhone ir ātrākais un precīzākais GPS, kuru esmu pieredzējis uz mobilkas (un esmu testējis daudzu ražotāju telefonus ar GPS). Tad vēl iPhone'am ir by far ērtākā mail aplikācija – man, lai pievienotu GMail akountu, pagāja pusminūte (tikai jāievada vārds, user namer un parole), kā arī labākais interneta pārlūks kāds ir mobilajiem tālruņiem. Un tieši tās ir lietas, kuras man ir nepieciešamas, tādēļ pats iegādāšos iPhone 3G.

 

Protams, tas, ka nav native copy/paste, bluetooth datu pārraides, videozvanu utt. atbalsta nedaudz sucks, bet reāli es nevienu no tām lietām (ja neskaita copy/paste, kuru var ar 3rd party risinājumu dabūt) ikdienā neizmantoju, tādēļ man tas, iespājams, pat atvieglo darbu ar telefonu. ;)

 

P.S. BOOT.Lv apskatā šoreiz būs maksimāli spiests uz praktisko pusi: būs salīdzinājums GPS'am starp iPhone un citu tālruni, kā arī 3G vs EDGE, rakstīšanas ātruma (pret QWERTY klavu), mail uzlikšanas ātruma un interneta browsēšanas salīdzinājumi. Tāpēc tur jūs arī varēsiet redzēt kas tajā iPhone'ā ir tik īpašs. ;)

Link to comment
Share on other sites

taatad mirstiigajiem iPhone parametri:

 

Ekrans: 480×320 px, 3.5 in (89 mm), kraasa LCD, 3:2 aspect ratio

Kamera: 2.0 megapixel

Opereetaajsisteema: iPhone OS 2.1 (5F136)

Ievade: Multitouch ekrans QWERTY

CPU: 620 MHz ARM 1176

GPU: PowerVR MBX Lite 3D

Zvana tonji: iTunes Store caur iTunes, manuali caur GarageBand un citiem softiem

Atminja: 128 MB DRAM

Ietilpiba: Flash atminja 8, 16 GB

Networks: Quad band GSM 850 900 1800 1900 GPRS/EDGE

3G iekljauj: Tri band UMTS/HSDPA 850, 1900, 2100, A-GPS

Connectivity: Dock sleegums (with USB & FireWire adapter kabelis, FireWire ladeshanai, video paraidishana caur TV (PAL, NTSC 4:3 un 16:9))

Headphone jack

Wi-Fi: (802.11b/g)

Bluetooth 2.0+EDR

Battery: Lithium-ion polymer battery

Link to comment
Share on other sites

Luusiic, kad aptuveni vareetu buut iPhone 3G review?

To: TokRa

Mainaama ir ja ir taisnas rokas. Bet servis tagad latvijaa ir pieejams... ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...