Jump to content

VIASAT fanu forums


Rudiger
 Share

Recommended Posts

ta cik ilgi jau latvijas tirgū ir viasat baltic?kādi pāris gadi būs un kas šamējiem par šo laiku ir mainijies?piemēram viasat kad ienāca Ukrainas tirgū uzreiz salika daudzreiz labāku programmu piedāvājumu nekā baltic,diez kādēļ latviešus vienmēr apčakarē?p.

p.s.Nu es jau nesaku ka slikti,laikam viasats grib lai latviešiem dzimtu daudz bērnu,jo vienīgais kas krīt acīs ir uzkrītoši liels animāciju filmu kanālu piedāvājums.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    8

  • Pirkss

    20

  • Dexs

    21

  • Rudiger

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

ta cik ilgi jau latvijas tirgū ir viasat baltic?kādi pāris gadi būs un kas šamējiem par šo laiku ir mainijies?piemēram viasat kad ienāca Ukrainas tirgū uzreiz salika daudzreiz labāku programmu piedāvājumu nekā baltic,diez kādēļ latviešus vienmēr apčakarē?p.

p.s.Nu es jau nesaku ka slikti,laikam viasats grib lai latviešiem dzimtu daudz bērnu,jo vienīgais kas krīt acīs ir uzkrītoši liels animāciju filmu kanālu piedāvājums.

Ko šodien tā satraucies par dzimstību un Latvijas izmiršanu? :D Gan jau būs labi...

Link to comment
Share on other sites

Bet es viņu praktiski tikai dēļ Disney paņēmu, lai bērnam ir ko redzēt. Citu arī neko īpašu neskatos, bet dēļ ltā ko skatos uzskatu, ka 11,90 ir par dārgu. Kad beigsies līgums atteikšos un tagad jau meklēju risinājumu, lai bērns nepaliktu bez multenēm. Vēl palikuši 11 mēneši.

Link to comment
Share on other sites

elementaari mendelson, ukrainjiem ir ap 46 miljoni potenciaalo viashrotistu, bet lv+lt+est ir zem 7 miljoniem potenciaalo viashrotistu, ir taksh atshkjiriiba, ne? :D

Link to comment
Share on other sites

Bez tam Ukrainā ir niknāka konkurence - tur oficiāli ir HTB+ Ukraina, Tricolor, Orion un kas tur vēl.

Tas ir tikai oficiāli+neoficiālie...

Kashmars - HTB+ ir daudz kanālu bērniem, tiesa, tur nav Disneja kanālu...

Link to comment
Share on other sites

Poverkhnost vēl Ukrainā ir...

NTV tak tikko vēlvienu bērnu kanālu - JimJam pielika...

Tur ir ļoti daudz bērnu kanālu kā jau teica Mārcis, taču Disneja nav. It kā Tirgus par mazu. Disnejs visu laiku solās uztaisīt kanālu, bet kā nav, tā nav...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Negribeeju taisiit jaunu topiku, luudzu, sakiet kaada signala izšķirtspēja ir Viasat sateliitam?Vienkaarshi gribu pirkt TV, bet nezinu, cik lielu, jo negribu, lai atteels buutu graudains. Biju izbriiniits, kad mans onkuls nopirka 32 collu FullHD TV, bet vinjam taa bilde izmantojot Viasat ir nedaudz graudaina uz 26 colu LCD to nevar just, bet 32 gan.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Biju izbriiniits, kad mans onkuls nopirka 32 collu FullHD TV, bet vinjam taa bilde izmantojot Viasat ir nedaudz graudaina uz 26 colu LCD to nevar just, bet 32 gan.
Uz 52 collu FullHD bilde arī dažreiz ir graudaina, nu un kas! Ja ir kur tev mājās pielikt lielāku ekrānu tad kāpēc gan nepielikt? Es ilgākus gadus skatījos 42" ekrānu un kad tas palika par mazu paņēmu 52". Vēl to 42" skatījos ar "varžu ģīmjiem" jo bija slinkums katru reizi mainīt ekrāna formātu, un arī pieradu. Nekāda vaina nav, tie graudi ir saskatāmi no maza attāluma. Un nedrīkst aismirst, ka izņemot VIASAT kanālus ir citi, ar ļoti labu izšķirtspēju un tiem gan jo lielāks ekrāns jo patīkamāk. Ņem ekrānu tik lielu cik maciņš var pavilkt un viss būs OK.

 

Sorry ja off-topic

Link to comment
Share on other sites

ja pērk lielizmēra TV - tad viennozīmīgi jāorientējas uz HD kanāliem. Labāk pašlaik nepirkt vēl lielāku TV, bet gan pagaidīt kad HD sāks ieskrieties pa īstam. bet nu SD lūrēt uz 52 collām - tur jābūt Visasat mazohistam.

Link to comment
Share on other sites

Tad Viasat naak VGA izšķirtspējas signaals 640 reiz 480 pikseliishi? Ko noziime tie Viasat rakstiitie pie signaala stipruma 27 500 kilobiti?

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

jā - viņu mājas lapā vispār pērles - DVD kvalitāte :spiteful::) varēja rakstīt DVD rip kvalitāte :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Tad Viasat naak VGA izšķirtspējas signaals 640 reiz 480 pikseliishi? Ko noziime tie Viasat rakstiitie pie signaala stipruma 27 500 kilobiti?

eeem, es domaaju, ka tie skaitlji, ko tu domaa, ir mekleeshanas parametri un neesi iisti sapratis, ko vinji noziimee.. viasatam daudziem kanaaliem ir parasta SD TV rezoluucija, kas ir 720x576(PAL).. pie tam, ja tiek njemts HD televizors, tad patieshaam ir veerts padomaat par HD kanaaliem un gaidiit, lai HD kanaali "ieskrietos" vairs nevajag, nu vismaz, ja tu saproti anglju valodu, tad uz 28 graadiem var atrast pietiekami daudz kanaalu.. ja taa kopumaa njem, tad tag jau ir vairaak par 100 HD kanaaliem, kas ir skataami, nu, respektiivi, ir saprotamaa valodaa(eng&rus for me) ar dazhaadu saturu.. protams, visi vinji neatrodas uz viena sateliita.. :/ :D

Link to comment
Share on other sites

HD kanaali ir ljoti daargi un var iztikt ar HD Ready atbalstu, kvalitaate nav taada kaa Full HD, bet skatiities var.

Tad, ja Viasat ir 720x576(PAL), tad jau FullHD un kaads slikts plazmas TV ar 1024x768 raadiis abi vienaadi konkreeto kanaalu ar taadu signaalu.

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka uz 32" attēls bija graudains, varbūt paša TV vaina. Es skatos uz 40" Sony LCD pa RGB, un neesmu manījis graudainību. Tas ka atsevišķiem kanāliem kvadrāti "lec" , tas gan ir, jo bildes kvalitāte ir dažāda tiem kanāliem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Rudiger

Šodien 2. martā 20.oo visus Viasata fanus un nefanus gaida pārsteigums fanklubā http://viasatfan.clan.su/?lmFZhR Visi ātri reģistrējamies! Друзья! В понедельник, 2 марта, в 20.00 на нашей главной странице Вас ожидает сюрприз! Гостям сайта и форума сюрприз доступен не будет. Спешите зарегистрироваться!

Итак, в понедельник, 2 марта, в 20.00. Кто не успел - тот опоздал!

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nez kāds pārsteigums...? :D

Visiem Viasata komplekti par 1Ls...? (līgums jāslēdz uz minimālais 2 gadiem) :D

Jāpieregojas... :D

 

I'm in... :D

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Dex

Padod ziņu pēc tam, kas tas par pārsteigumu.

IMHO - komplekts for free, ar 0 Ls abonentmaksu pirmajā gadā un divkāršu - otrajā. Vai kaut kas tamlīdzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Didzis
(labots)

Viasats tak reklamē jaunu akciju.Kaut kādā vienā marta dienā jāpiesakās un tad varēs tjipa par piečuku skatīties trīs gadus no vietas. Nepiefiksēju ne datumu ne sumu bet tāda reklama šodien bija. Smagi tiem, kuri pašņēmuši Viasat uz pilnu sumu :-( . Par piečuku jau var parasts cilvēks domāt par abonēšanu. Laikam jau Viasatam arī krīze :-D .

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

Rudiger

Nu tāda akcija jau bija 2007. gada laikam 20.jūnijā -3 gadus par Ls 5.99 mēnesī.Šogad cena gan tika pacelta līdz Ls 7.99.Tā ka esiet uzmanīgi ar Viasat!

Link to comment
Share on other sites

Man senčiem kā reiz ir no šīs akcijas - tagad sanāk maksāt 7,99Ls mēnesī. Vēl bišku vairāk kā gads palicis. Nu tā ir cena, kuru vēl nomaksāt var, bet nu 15Ls... :D

Par tādu paketi... :D

Link to comment
Share on other sites

aigarello2

Kur tā akcija tiek reklamēta ?

Kaut kā nav dzirdēts, principā tikai un vienīgi par akcijas cenu ir vērts to Viašrotu ņemt, kādu laiku jau ir beidzies līgums :?

Link to comment
Share on other sites

Reikan

Pa tv6 laikam shodien reklameja,tipa tie kas 6.marta parakstisies uz 3gadiem pa 5,99menesi ,o! un tiko pa tv 3 ari redzeju! :grin:

Link to comment
Share on other sites

Rudiger

Tātad-konkurss, balva kaut kāds Opticum 7100 uztvērējs 57 eiro vērtībā, pašam jāsaņem Ukrainā :-( Uzreiz kkā pārgāja vēlēšanās piedalīties... Итак, на дворе 2 марта, 20.00. "Под бой часов и звон бокалов" Viasatfan проводит небывалую ещё в истории своего краткого существования акцию для своих пользователей "Ответь и получи!"

 

 

Суть проста. Ниже приведены 7 вопросов. Кто первый из Вас правильно ответит на все вопросы http://viasatfan.clan.su/forum/4-776-1, получит в своё распоряжение ресивер.

 

В случае спорных моментов всю ответственность принятия окончательного решения по поводу победителя берёт на себя административно-модераторский состав нашего ресурса.

К нашему глубокому сожалению, доставка приза победителю возможна лишь в пределах Украины. Жителям других стран придётся позаботится о самовывозе.

Ответы мы принимает до 5 марта 20.00. Победитель будет оглашен 6 марта в 20.00

 

А теперь, внимание, вопросы:

 

1. Когда начал работу (год) (продажа ресивера+карта) Viasat Baltic?

 

2. В каком году была создана компания Vision TV?

 

3. Когда начал работу (год) русскоязычный канал Viasat History?

 

4. Когда создан (год, месяц, число) cайт VIASATFAN?

 

5. Когда VIASAT начал использовать(год, время года) кодирование NDS Videoguard?

 

6. Найдите 5 веб-сайтов, на которых красуется наша кнопка (ссылки в студию!).

 

7. В какой африканской стране вещает первый наземный некодированый канал Viasat Broadcasting вне Европы?

 

Удачи!

post-69162-1236017448_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Un nekur nav teiks, ka uzvarētājam nebūs jāslēdz līgums. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Rudiger

Palasīju 2001. gada ziņas- kad tas kļūs par realitāti?,,VIASAT iesaka lietot šādus satelītuztvērēju modeļus: Humax VA-OTV, Humax 5350 un Nokia 9802, taču VIASAT satelīttelevīziju uztvers arī jebkurš cits satelītuztvērējs ar VIACESS dekoderu. Konkrētie satelītuztvērēju modeļi tiek ieteikti tādēļ, ka ar to palīdzību nākotnē būs iespējams izmantot Open TV tehnoloģiju, kura pilnībā izmainīs izpratni par televīziju, jo ar tās palīdzību televizorā, ar pults palīdzību, varēs nolasīt e-pastu, nopirkt TV veikalā iepatikušos preci un veikt vēl daudzas ikdienišķas lietas. ,,

Link to comment
Share on other sites

Kurš redzējis to Viasat reklāmu par pieteikšanos 6.martā. Kādi tur īsti noteikumi?

Interesē pieslēgt mammai.

Tagad vēl skatās Baltkom testa digitālo TV. Kaut kad jau aizvērsies.

Doma bija likt satelītu ar sh*** , bet nav interneta. Lētākais internets ko varu izvēlēties tāpat ir 12.18. Daudzdzīvokļu mājā varētu mēģināt atrast kādu nešifrētu WiFi, bet nebūtu garantijas cik ilgi darbotos.

Un tagad tieši laikā izlasīju par Viasat reklāmu

Ja Viasat par būtu 5.99 mēnesī, tad es viņai labāk lieku to. Pēc 3 gadiem tad jau redzēs , kas būs izmainijies :)

Internetā nekur neatradu info

Link to comment
Share on other sites

tā ir lapas versija uz 27.02.2009 2:46 (pēc Latvijas laika), raksts pievienots 01.03.2009 :)

Link to comment
Share on other sites

dangermouse

Esmu patīkami pārsteigts,izrādās ir liela daļa cilvēku,kas nav stāvā sajūsmā par Viash..t.Biju domājis,kad esmu viens no retajiem kritiski noskaņotajiem cilvēkiem,bet par laimi tas tā nav.Lielākā daļa manu draugu neko sliktu par Viasat nesaka,jo tas ir vienīgais veids,kā var skatīties Latvijas kanālus Anglijā(labāk kaut kas,nekā nekas).Es godīgi sakot nezinu,kas mani vissvairāk tracina,EPG trūkums,reklāmu daudzums vai tas,kad lielākā daļa tv kanālu beidz raidīt pusnaktī.Tātad pēc kārtas,par EPG:Viasat laikam iedomājas,kad katru reizi lai paskatītos tv programu,es lekšu kājās skriešu,pie datora lai Viasat mājas lapā to noskatītos(EPG laikam ir drausmīgi ekskuzīva lieta un par 17.00Ls tas nav pieejams).Reklāmas ziņā lielākā daļa kanālu(LNT,TV3,TV3+ u.t.t) var sacensties ja nu vienīgi ar Ukrainas FTA kanāliem(novij,enter....)Ginnesa rekorda cienīgi kanāli,tik lielu reklāmu daudzumu jūs vēl nekur citur neatradīsiet.Jautājums,ja es maksāju naudu,tad kāpēc man ir jāskatās reklāma tādos daudzumos?Piemēram, pāraide kas iet 30.min.sākas plkst.17.00 un beidzas 18.00.?Kapēc viņa iet 1.stundu?Tāpēc,kad zēni no Viash..t bišķin ahuj...i!30.min no katras stundas aizņem reklāma(es nerunāju par viasat 1000 kanāliem)Par ko tad es maksāju naudu,par rekāmām?Vēl kas,vairāk kā puse no kanāliem beidz raidīt pusnaktī,labais!Esmu stāvā sajūsmā.Es maksāju naudu,lai skatītos kanālus 24.stundas diennaktī nevis 12.stundas!!!Par 1000.kanāliem maļ vienas un tās pašas filmas.Tv 1000 ru kino rāda vienas un tās pašas aizvēsturiskās(1994-1995.g.) raidījuma"Gorodok"sērijas.Raidījuma veidotāji ir uzfilmējuši vairākus simtus raidījumus,bet Viasat ir atļāvies nopirkt tikai kādas 5.sērijas.Tas pats attiecas arī uz filmām.Visi Baltijas kanāli piebāzti ar sūdainajiem krievu seriāliem un filmām.Es varētu turpināt un turpināt tādā garā,bet pagaidām viss.

 

P.S Man un maniem draugiem līgums ar Viash..t beidzas rudenī.Pēc līguma beigām,bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem,pārejam uz šaru.Tā lūk.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Man tagad beidzas 2 gadu līgums ar Viasat. Maksāt uz priekšu nākamos 2 gadus par 15.50 galīgi negribas. ( viņi piedāvā uz šiem gadiem 4 mēn. par brīvu - tik un tā sālīti ). Parēķinot,ka ņemot jaunu pakalpojumu šo 2 gadu laikā sanāk par 30 Ls lētāk nekā turpinot abonēt veco līgumu - 310 Ls pret 279 Ls.

Un tagad šī akcija par 5.99 Ls uz 3 gadiem ir Zelta vērta. :-D

Tagad ir padomā 2 rīcibas veidi :

1. Pārtraucot šo līgumu vai man paliek īpāšumā Viasat komlekts ? Laikam tikai karte būs jāatdod. Ko darīt ar šo komplektu tālāk. Vai būs iespējams skatīt bez kartes kādus bezmaksas kanālus. Ir dzirdēts, ka var noregulēt uz Astru pavadoni. Tur ir kādi jēdzīgi kanāli ? Vai kādam pārdot vai uzdāvināt, lai skātās bezmaksas kanālus.

2. Mēģināt vienoties ar Viasat lai pagarina man līgumu uz šīs akcijas 3 gadiem par 5.99 Ls ,pretējā gadījumā līgumu nepagarināšu :D Vai uz reiz slēgt jaunu līgumu uz citu vārdu ar visu jaunu kolplektu.

 

Ko ieteiktu šinī dillemā :gul:

Labots - Rihs
Link to comment
Share on other sites

Agris 77
Man tagad beidzas 2 gadu līgums ar Viasat. Maksāt uz priekšu nākamos 2 gadus par 15.50 galīgi negribas. ( viņi piedāvā uz šiem gadiem 4 mēn. par brīvu - tik un tā sālīti ). Parēķinot,ka ņemot jaunu pakalpojumu šo 2 gadu laikā sanāk par 30 Ls lētāk nekā turpinot abonēt veco līgumu - 310 Ls pret 279 Ls.

Un tagad šī akcija par 5.99 Ls uz 3 gadiem ir Zelta vērta. :-D

Tagad ir padomā 2 rīcibas veidi :

1. Pārtraucot šo līgumu vai man paliek īpāšumā Viasat komlekts ? Laikam tikai karte būs jāatdod. Ko darīt ar šo komplektu tālāk. Vai būs iespējams skatīt bez kartes kādus bezmaksas kanālus. Ir dzirdēts, ka var noregulēt uz Astru pavadoni. Tur ir kādi jēdzīgi kanāli ? Vai kādam pārdot vai uzdāvināt, lai skātās bezmaksas kanālus.

2. Mēģināt vienoties ar Viasat lai pagarina man līgumu uz šīs akcijas 3 gadiem par 5.99 Ls ,pretējā gadījumā līgumu nepagarināšu :D Vai uz reiz slēgt jaunu līgumu uz citu vārdu ar visu jaunu kolplektu.

 

Ko ieteiktu šinī dillemā :gul:

ja Tev beidzas līgums un pārvarēsi visus viņu šķērsļus līguma izbeigšanas procesā izliktos tā jau ir pirmā lielā uzvara. :)

Karte Tev būs viņiem jāatgriež, aparāts paliek Tev, varēsi ar viņu skatīties nekodētos kanālus no astras, hotbird u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

to dangermouse:nu nevajag jaukt 2 dažādas lietas,respektīvi sat operatoru,kas nodarbojas ar dažādu kanālu izplatīšanu/piedāvāšanu klientiem un pašus tv kanālus.EPG trūkumu tu vari pārmest viasatam,tikai ja tad ir viasat kanāls(explorer,history,1000 grupu fulmu kanāli utt),bet kanāli,kas nepieder konkrētam operatoram(LNT,LTV utt)ir tikai pašu kanālu ziņā,viasats tikai izplata tos kanālus,par EPG ir atbildīgi paši kanālu veidotāji,tas pats jāsaka par reklāmām(nu mūsu kanāli sit pušu pat vāciešus,mierīgi var aiziet uzsildīt tēju,pagaidīt kamēr atdziest un mierīgi padzert :-D )

runājot par kanālu raidīšanas ilgumu,arī tas ir katras pašas telekompānijas ziņā un no viasata tas nav atkarīgs(izņēmums,paša via veidotie kanāli).tas ka rāda vecas filmas,tas ir fakts.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

EPG ir tieshi provaidera paarzinjaa, Baltkoms tak protas lielaakai daljai kanaalu nodroshinaat

Link to comment
Share on other sites

dangermouse

Tu pats kaut ko jauc,RTR Planeta,1 Baltijskij uz Hotbirda iet bez maksas FTA 24.stundas diennaktī.NTV,REN TV uz citiem pavadoņiem tas pats.Izņemot protams Viash..t.Kas attiecas par reklāmām,piemēram mūsu sūdainie komerckanāli(LNT,TV3)pēc iekļaušanas Viasat paketē viņi saņem papildus naudu,bet reklāmu nesamazina.Nezinu,tev varbūt tas šķiet normāli,man ne.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...