Jump to content

VIASAT fanu forums


Rudiger
 Share

Recommended Posts

NewAge:

Lūdzu nejauc vienā putrā Baltcoma personīgo Digitālo TV ar Baltcoma sponsorēto virszemes HannuDigital DVB-T, par kuru mēs šeit visu laiku runājam.

Baltcoms stāv aiz abām, tikai pirmā ir pieejama principā Rīgā, bet otrā - līdz 100km ap Rīgu.

 

Vienīgais veids, kā padarīt zināmu savu viedokli Viasatam ir sūtīt ierakstītas vēstules.

 

Es jau varu uzrakstīt savas vēlmes pret Viasatu, bet tam ir maza jēga jo Viasatā ļoti daudz nosaka zviedri. Viņiem arī Nordic paka ir līdzīgā stilā. Tā kā likties nav kur.

 

Reku var palasīt, ko Viasats pīkst par DVB-T konkursu:

http://jauna.diena.lv/lat/business/hotnews...rsa-nosacijumus

 

Vienā ziņā viņiem var piekrist, konkursa nosacījumi tiešām rakstīti uz vienu konkrētu pretendentu... HannuPro.

Tas nozīmē veģetēšanu uz MPEG-2, KuhņaTV un PPV kanālus. :nea:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    8

  • Pirkss

    20

  • Dexs

    21

  • Rudiger

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Šeit Viasatam var piekrist, taču es visas savas cerības lieku uz Lattelecom...

Viņi jau lēnām izkož MPEG4 piedāvātās iespējas...

Arī problēmas ar raustīšanos etc. interneta dēļ nebūtu...

LTC ir pierādījis, ka spēj sastādīt ļoti labu kanālu paketi (priekš manis tā būtu ļoti laba pakete - lielākā daļa kanālu kurus skatos uz SAT ir tagad + ja vēl Vāciešus ieliks, nu vecīt...)

Taču, domāju par kādiem 70% Hannu jau ir vinnējis... Un krievijas un PPV kanālu pieplūdums turpināsies...

Link to comment
Share on other sites

Plānoju iztaisīt nelielu pārskatu savā forumā par šeit dzirdēto. Kritikas ir daudz, daudzam es arī piekrītu. Bet gribētos dzirdēt arī ko labu. Vai ir tādi momenti Viasatā?

Link to comment
Share on other sites

Taču Īrijā, kur lielākā daļa latviešu arī ir, Sirius 4 neļauj skatīties LV kanālus bez megaizmēra bļodas...

Link to comment
Share on other sites

Pluss ir tas, ka pietiekami daudzi kanāli ir pieejami jebkurā Latvijas vietā, kur nav citas iespējas (tālu no TV retranslatoriem, nav Ineta) .Vēl labāk būtu, ja piedāvātu mazo paketi kā Lietuvā (apm. 19 Liti (Ls 5)) , visi LT kanāli, Explorer un daži Ru kanāli).Būtu daudz lielāks pieprasījums un mazāk kritikas.

Link to comment
Share on other sites

Principā visi jau pateica galveno - LV kanālu pieejamība dajebkurā LV vietā.

Ir Disneja kanāli bērniem, kas ir mazāk vardabīgi nekā Jetix un CN.

 

Dažos kanālos (Xplorer, History, TV1000 Premium) laiž LV subtitrus.

Link to comment
Share on other sites

To mistachuck

 

Varbūt drošāk bija viņiem nosūtīt ierakstīto vēstuli par atteikumu, man tā lika rīkoties viņu operatore, iedeva e-pasta adresi kur jānosūta. Es pats esmu rakstijis šeit par viņiem gan plusus gan mīnusus, bet nu tik tālu nevaru pat aizdomāties ka tur sēž pilnīgi āmuri kuriem ir svarīgi kaut kādi mani daži lati un vispār neuztrauc reputācija, ja tiešām viņi pateiks ka neko nav saņēmuši būšu stipri pārsteigts, rīt zvanīšu vēlreiz.

Link to comment
Share on other sites

Rakstu sattv, izmantošanai :)

Pievienojiet, lūdzu, arī savas idejas, kolēģi.

 

Un tagad par lielākajiem Viasata trūkumiem:

 

PTAC cienīgi pārkāpumi:

1. Ls 13.50 ir tikai tad, ja automātiski apmaksā caur banku, ja maksā ne caur banku - Ls 1.60 klāt. Vistīrāka cūcība, maksātāju diskriminācija, tie kas caur banku nemaksā ir kas - "riska grupa", vai? "zlobnije" nemaksātāji uzreiz?

2. Gada maksa par karti - 4.90 (paaugstināta no 3.60 - čipiem laikam cena augusi...). Pakalpojumam ir jau augsta abonēšanas maksa, kāda vēl maksa par karti?

3. Slēptās pieslēguma izmaksas - saka reklāmā, ka 0.0 bet tiek pieprasīta "vienreizēja pieslēguma maksa 16.60". Aļo?

4. Uzstādīšana tjipo par velti, bet Viasata meistari, par kuru darbu Viasats neuzņemas atbildību, jo tie nav Viasata darbinieki (bet viņi pieslēdz Viasata pakalpojumu!), prasa 50Ls. Viasata mājas lapā par to - ne vārda.

5. Karšu piesūtīšana bez paša pakalpojuma ieviešanas un uzreiz draudu vēstules par nemaksāšanu un ielikšana Kredītreformas sarakstos. Par to vispār būtu sods uzreiz jāuzliek.

 

Pārējie:

1. Manipulācijas ar kartēm, no kurām pirmkārt cieš oficiālie abonenti. Sliktie apiet ierobežojumus daudz ātrāk nekā Viasats tos spēj ieviest.

2. Visu LV kanālu neiekļaušana paketēs, abonentu vēlmju absolūta ignorēšana. Ne viss, kas ir aktuāli Skandināvijā ir skatāms Baltijā.

3. Nav tjunera ar PVR. Kaut vai par extra cenu.

4. EPG trūkums, bet ar to slimo arī Nodic paketes kanāli, acīmredzot Viasata stils kopumā.

 

Ieteikumi:

 

1. Izveidot "mazo paku" ar kādiem 10 kanāliem - visi LV+daži citi, par samazinātu gada (zem 10Ls) maksu, dot iespēju esošajiem abonentiem pāriet uz to.

^^^^^^^^^^^^^ Obligāti ieviešams Viasata konkurētspējas paaugstināšanai. Vinnēsit vairāk nekā zaudēsiet.

2. Atcelt gada maksu par karti, abonēšanas maksa jau tā ir augsta.

3. Pievienot paketei LMK, LZK un (iespējams) arī LV reģionālos kanālus.

4. Rast iespēju iekļaut paketē Discovery grupas kanālus.

5. Par papildus samaksu piedāvāt gribētājiem tjuneri ar ieraksta iespējām (PVR funkcionalitāte)

6. Atceliet Ls 1.60 "uzcenojumu" abonentiem, kuri neizmanto automātisko rēķinu apmaksu. Cīnieties ar reāliem nemaksātājiem. Jebkurā veidā, bet laikus apmaksāts, rēķins ir labs.

7. Veidojiet reģionālās pārstāvniecības, ar vienu veikalu Rīgā, Maskavas ielā ir par maz. Kontrolējiet kā ievieš jūsu pakalpojumu. Nevar atkratīties no abildības par to kā tiek uzstādīts Viasat.

8. Pieviesiet EPG. Iespēju robežās.

 

No manis viss, gan jau pārējie atradīs ko piebilst.

Tas viss protams ir tikai ieteikumi un realizējami iespēju robežās. Bet es silti ieteiktu padomāt par #1...#3 un #6

Par #6 Viasatam var spīdēt saruna ar PTAC.

Link to comment
Share on other sites

mistachuck
To mistachuck

 

Varbūt drošāk bija viņiem nosūtīt ierakstīto vēstuli par atteikumu, man tā lika rīkoties viņu operatore, iedeva e-pasta adresi kur jānosūta. Es pats esmu rakstijis šeit par viņiem gan plusus gan mīnusus, bet nu tik tālu nevaru pat aizdomāties ka tur sēž pilnīgi āmuri kuriem ir svarīgi kaut kādi mani daži lati un vispār neuztrauc reputācija, ja tiešām viņi pateiks ka neko nav saņēmuši būšu stipri pārsteigts, rīt zvanīšu vēlreiz.

Tā protams ir tava izvēle, kā rīkoties. Bet es tavā vietā rūpīgi izlasītu līgumu, kur ir formulēta kārtība, kādā tiek pārtrauktas līgumattiecības. Un tur visticamāk ir rakstīts tā, - "Abonents mēnesi (vai divus) iepriekš paziņo/informē Pakalpojuma sniedzēju par līguma laušanu (vai taml.). Ja pēc līguma darbības termiņa beigām Abonents nav paziņojis par tā laušanu, līgums automātiski tiek pagarināts par 1 (2) gadiem."

 

Diemžēl juridiski vārds paziņots nozīmē jebkura forma, kas ir pierādāma, šajā gadijumā tu vari pierādīt tiaki ar ierakstītu vēstuli vai vēstuli, uz kuras ir paraksts par saņemšanu, saņēmēja Vārda Uzvārda atšifrējums (vēlams drukātiem burtiem) un datums.

 

Tas, ka kautkāda tante (operatore) teica - "atsūtiet man e-pastu" ir pilnīgs "bullšits", visparastākā laika vilcināšana un maldināšana, lai Abonents būtu spiests turpināt līgumattiecības. Kas attiecas uz reputāciju, es diemžēl nekur, nevienā vietā, ne no viena cilvēka neesmu redzējis, dzirdējis, ka Viasatam rūp klientu vēlmes un sava reputācija! Es savulaik esmu piedzīvojis tik nekaunīgus cilvēkus, kā Neonet, no kuriem tiku vaļa ar PTAC palīdzību, ka Viasat ir tikai ziediņi, salīdzinājumā ar Neonet, jo tie ne tikai iekasēja naudu, bet pat nespēja nodrošināt pakalpojumu.

Link to comment
Share on other sites

Atcelt stulbo kartes "piesiešanu" konkrētam tjunera ID. Tāpat vienlaicigi divos aparātos to nevar iebāzt :)

Link to comment
Share on other sites

mistachuck
Tas viss protams ir tikai ieteikumi un realizējami iespēju robežās. Bet es silti ieteiktu padomāt par #1...#3 un #6

Par #6 Viasatam var spīdēt saruna ar PTAC.

Īstenībā, ja kādam entuziastam būtu vēlme, pietiktu pacietības un laika smuki noformulēt PTAC prasību par līguma atbilstību PTAC likumam, kā rezultātā PTAC uzliktu par pienākumu Viasatam mainīt līguma nosacījumus, tas attiektos ne tikai, uz konkrēto Viasat Abonentu, bet pienākums pret visiem Viasat Abonentiem - pārslēgt līgumus. Gluži kā man, kad cīnījos pret Neonet, PTAC uzlika par pienākumu pārslēgt līgumus ar visiem viņu klientiem, vai viņi to izdarīja nezinu, bet ja nē, tad pie kārtējās sūdzības ir risks līdz pat darbības licences zaudēšanai. Līdz ar to, šis entuziasts varētu izdarīt Lielu darbu priekš visiem Viasat klientiem.

Link to comment
Share on other sites

Ieteikums klāt Mārča listei, pie ieteikumiem:

9.Palaist mūzikas kanālu VH1 visu diennakti, to vēlas ļoooooooooooooti liela daļa klientu... Vai vēl labāk - VH1 Classic.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

10. Veiciet klientu aptauju (kaut vai savā mājaslapā) par populārākajiem/vēlamajiem kanāliem.

Vismaz zinātsiet ko klienti grib.

Link to comment
Share on other sites

Vismaz zinātsiet ko klienti grib.

 

... vai zināsiet, ko negrib.....

 

 

Es, piemēram, negribu neskaidrības. Šo visu palasot - labi vien ir, ka negribu.

Link to comment
Share on other sites

man ar jāpiekrīt Dexsa prasītam VH1 kanālam,laikam teorētiski viņs kaut kad parādās(dalot laiku ar citu tv kanālu)bet praktiski nekad neesmu viņu ieraudzījis.ko te var gribēt VH1 classic,ja pat parasto nerāda.

esmu visu laiku brīnijies,kāpēc tāds liels operators kā viasat nekad nav veicis klientu aptaujas,kādus kanālus klienti vēlas redzēt.piemēram daudzu ārvalstu operatori regulāri veic tamlīdzīgas aptaujas.teorētiski ir veseli 3 MTV,bet praktiski kam vajag kanālus,kur ir praktiski identiski,izņemot subtitrus.PBMK vispār ir pieejams bezmaksas,bet lūk viasat var teikt,ka to ar nodrošina.

Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem, kas jau uzrakstīja, un kas vēr uzrakstīs! Īpašs paldies MārcisB .

Es vakar jau uzrakstīju tādu kā ievadu šai tēmai. Tuvākajās dienās (tagad pašvaki ar brīvo laiku) būs turpinājums, balstoties uz šeit lasīto :-D

Link to comment
Share on other sites

Iemet pēc tam šeit linku... :)

 

Ja nopietni, vienu brīdi, kad man Dreambox nebija es gribēju pat likt bļodu uz Hispasatu (30W), kur VH1 ir FTA režīmā...

Signāls Eiropai labs - 60 - 70cm noteikti pietiktu...

No šī satelīta kā noprotu raida spāņu un portugāļu paketes...

 

VH1 tiktiešām ir ļoooti labs mūzikas kanāls... Pats labākais - maz reklāmu, maz šovu un daudz mūzikas, gan jaunas, gan vecas...

Šodien ēterā mana mīļākā programma - Boogie Night - Ottawan, Dschingiskhan, Boney M ... :)

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

un vēl viasats varētu piemest klāt NBA TV, un vēl kādu sporta kanālu lai cilvēki sporto! :D

a mūzikas kanāli samērā labi, vismaz manai gaumei 28 grādos FTA!

Link to comment
Share on other sites

... vai zināsiet, ko negrib.....

 

 

Es, piemēram, negribu neskaidrības. Šo visu palasot - labi vien ir, ka negribu.

Ja LV kanālus redzi tāpat - ņemt Viasatu ir maza jēga.

Vai vispār Tev vajag šķīvi pie mājas - tas gan Tev pašam lemjams.

Mēs tikai varam apskaidrot kas "tur augšā" ir un cik tas Tev var maksāt.

 

Reku ir, sattv pacenties :)

 

http://viasatfan.clan.su/news/2008-10-30-126

Link to comment
Share on other sites

Kas prot krieviski - varat izlasīt. Šeit ir divi raksti - viens augšā, otrs (sākums) nedaudz zemāk. http://viasatfan.clan.su/

Ceru, ka es pareizi pārtulkoju jūsu domas. Vēlāk būs vēl neliels apkopojums, kur ielikšu arī tos nedaudzos plusiņus, kurus jūs minējāt.

Link to comment
Share on other sites

Izlasīju un pilnīgi piekrītu.Vajag mazo paketi ,līdzīgu kā LT un vairākas papild- filmu, izglītojošās -ar Animal Planet, Nat Geo Wild u.c. un mūzikas paketi dažādiem vecumiem, man pietiktu ar Hit24 un VH1,VH1 Classic.Protams, arī sportu vajag.Arī reģionālās TV vajadzētu pēc izvēles-Latgales TV, Valmieras u.c.Tad noteikti mazinātos pirātisms.Vismaz es laukos senčiem uzreiz paņemtu mazo paketi par Ls 4-5 kā Lietuvā.Bet, ja ne boot.lv, ne fanu saitam nav nekāda kontakta ar Viasat, tas viss paliek tukšas pļāpāšanas līmenī diemžēl...

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Jā, raksts ir labs... :)

 

Rudiger - HIT24 ir Premiere kanāls, to nu točen mums par visiem 200% nedabūt, bet nu VH1, nu vai tiešām cilvēku vēlmes Viasat nedzird? Visur kur tik dzirdu no klientiem un kuri lieto Viasat - mūzikas kanālu VH1 laist tikai pa vakaru ir noziegums... Kaut vai tikai Baltijai palaist, nu bāc, vai tas tiešām ir tik grūti? Man personīgi VH1 iet no 19E, taču daudzi cilvēki negrib noņemties ar drīmiem, openiem utt. Viņiem neinteresē tizls MTV Latvija vai ZTV. Viņi grib paklausīties normālu mūziku bez visādiem SMS line, pasūti to, pasūti šito, izvēlies dziesmu utt. Ja runājam par MTV, tad tik tiešām vienīgais normālais MTV bija tas, kuru LAIDA Viasats (nu jau arī tikai vairs vakaros)... MTV Europe...

Maz tizlu šovu un daudz mūzikas...

Link to comment
Share on other sites

Drausmas! Tiiko iesledzu to Nickelodeon nordic/MTVEU - skaņa no bildes atpalaiek až par 3 (trīs!!!) sekundēm!

Un nav kam sūdzēties ...

Link to comment
Share on other sites

Jā, tas notiek bieži...

Pierodi... :D

Tāda ir Viasata attieksme... :D

 

Un ja tu zvanīsi Viasata servisam (pieņemsim - kāds nezinošs cilvēks par audio celiņiem utt.), blondīnītes iestāstīs, ka vainīgs tunerītis... :D

Link to comment
Share on other sites

ehz.. šodien ielīdu viasat.ua.. un siekala až notecēja.. :D

 

p.s. ir kāds oficiāls/pusoficiāls veids iegūt VIASAT UA? :)

Link to comment
Share on other sites

Aga - uz visam problēmām pirmais ir - pārstartēt tuneri un noskanēt kanālus :)

Bet ir arī izņēmumi :) Konkrēti man - nebija updeitojusies karte, un meitēns uzreiz nosutija updates signalu vai ko tur., tā ka reizem brīnumi notiek :))

Link to comment
Share on other sites

p.s. ir kāds oficiāls/pusoficiāls veids iegūt VIASAT UA? :)

Domāju, ka vari sarunāt oficiālu karti caur viasata fanu forumu.

Link to comment
Share on other sites

VIA sakarā - kādu CAM MODULI ieteiksiet priekš Katjkas??? Tas pats arī attiecas uz TRICOLOR!!! Originālais TROCOLOR modulis, kurš nāca līdzās Openam neder - visi kanāli FRĪZO :( Bet VIA derīgu moduli priekš Katjkas pagaidām neesmu uzgājis :( Varbūt kādam ir info?

Link to comment
Share on other sites

Vēl viens akmens VIASUCKS LATVIA dārziņā. Runa iet konkrēti par TV3 kanālu. Vakar pa TV3 SVERIGE un TV3 DANMARK rādīja un skatījos (neprasiet kā)Izlaušanās (Prisonbreak) 4.sezonas sērijas!!!! Tanī pat laikā mūsu TV3 un TV6 ir pilnīgā vienā vietā atpalikuši, jo spēj tik parādīt vēl pagājušā gada 3.sezonu. UN izskatās ka 4.sezonu sāks rādīt tikai nākamgad. Tas vien jau par kaut ko liecina.

Link to comment
Share on other sites

Prison Break 4. sezonu pa TV3 denmark sāka rādīt no 20. oktobra.

 

Vai tad VIASAT kanālu veidošanas politikai nebūtu jābūt vienotai??? Kāpēc VIASAT LATVIJA brēc, ka nav iepirktas filmas, ja tanī pat laikā VIASAT.SE šīs filmas ir un tur skatās!!! Vai tad VIASAT LATVIA pēkšņi kļuvusi par neatkarīgu un atdalītu intitūciju no VIASAT NORDIC??? Jā, Latvijas vietējie var izvēlēties ko pārraidīt un ko piedāvāt, bet dotajā gadījumā brēkt, ka nav iepirktas tiesības vai kas...nu nezinu. Vairāk izskatās pēc kaut kā nesaprotama.

Labots - Eldorado
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pirms garajām brīvdienām aizsūtīju vēstuli VIASAT`am par to, ka plānoju atteikties no jamo pakalpojumiem, jo man izdevīgāk ir pieslēgties no jauna ar akciju.. un ja ir kaut kas piedāvājam, tad lai zvana..

 

Šodien pazvanīja.. piedāvāja - ja nekļūdos - 4 mēneši bezmaksas vai mazāka kanālu pakete.. (gaidu tagad uz pastu info)

 

Ja ir vēlme, tad ar VIASAT visu ko var sarunāt, vajag tik pabaidīt jamos :p

Link to comment
Share on other sites

Pagaidīšu kas ar tām paketēm.. jo visus kanālus man nemaz nevajag, tad ar tālāk redzēs..

Link to comment
Share on other sites

man viņi arī zvanija un izteica tikpat muļķīgus piedāvājumus, protams nepiekritu līgums beidzies un basta, protams viņi man pamanijās vēl uz mēnesi pagarināt līgumu, it kā nejauši esot man rēķins piesūtīts. Nepiekāpies un varbūt patrenējies izbeigt līgumu ar viņiem, redzēsi tas nemaz tik viegli nebūs un pēc tam var atkal akcijas ietvaros paņemt jaunu komplektu. Ja DVT-B LV kanālus nevarēšu ilgstoši uztvert arī būšu spiests ņemt viņu piedāvājumu vēlreiz.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...