Jump to content

VIASAT fanu forums


Rudiger
 Share

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    8

  • Pirkss

    20

  • Dexs

    21

  • Rudiger

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ņemot vērā, kādā valodā ir šis saits, es īpaši pārsteigts neesmu...

Jo kā reiz slāviskajai auditorijai Viasats samērā izdabā. Tur ir diezgan daudz krievvalodīgo kanālu.

 

Aptaujā gan vairums ir atbildējuši, ka Viasata attīstība ir lēna un nepārliecinoša...

 

P.S. mani visvairāk piedur moderu avatari - Viasat Fan :rofl:

 

P.P.S. Interesanti, ka tai pat forumā ir arī drīmu un C$ lietotāji :pardon:

Link to comment
Share on other sites

aha,es ar vienreiz biju ieklīdis tajā forumā,īpaši acīs iekrita tie viasat avatori,nu nezinu,ja salīdzina premiere,ntv,vai jebkuru citu dsat operatoru,tad viasat tiešām nerullē,bet tas jāsaka tikai par viasat baltic,jo piemēram viasat nordic ir galvastiesu pārāks.

p.s.joprojām nespēju sagremot,kā viasat filmu kanāli var būt bez EPG,manai saprašanai tas nav saprotams.visi citi filmu kanāli kādi ir pieejami dažādiem sat operatoriem,visiem ir programmu gids.

Link to comment
Share on other sites

Tajā forumā jau savā starpā postē kādi tris četri viasat guru,apspriež visādas interesantas lietas :shock: Pilnīgs sviests,bet lien kur var ielīst citos forumos.Piemēram:

 

 

 

 

Re: viasat ukraina

 

Postby alexey1982 on Thu Jul 10, 2008 12:01 pm

Ну че как там шара. Работает? :D:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://viasatfan.clan.su/

Viasat SRT 7700 Пакет Популярный

Внимание! Просмотр платного ТВ без официальной подписки противозаконен.

 

User avatar

alexey1982

Рядовой

 

Posts: 1

Joined: Thu Jul 10, 2008 12:00 pm

Location: EU

 

 

 

 

 

 

Top

 

* Report this post

* Reply with quote

 

Re: viasat ukraina

 

Postby Martshar on Thu Jul 10, 2008 2:11 pm

Пока побороть не удаеться,но думаю это дело пойдет быстрей когда немецкая премьера и скандинавский виасат на аналогичную версию перейдут,а это произойдет довольно быстро

 

User avatar

Martshar

Site Admin

 

Posts: 353

Joined: Sun Jan 20, 2008 7:35 pm

 

* Private message

 

Top

 

* Report this post

* Reply with quote

 

Re: viasat ukraina

 

Postby rossa on Mon Sep 15, 2008 9:28 am

alexey1982 - официальный фанат виасата-украина, и здесь обьявился.........

alexey1982 стебается здесь , а зря.....

расшарят и твой виасат, дай людям время......

 

rossa

Рядовой

 

Posts: 5

Joined: Wed Sep 03, 2008 8:14 am

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nē, cieniemie! :-D VIASAT FAN nav reklāmas produkts: http://viasatfan.clan.su

Vienkārši mēs mēģinam iegūt maksimāli lielu auditoriju (jo, kā šeit kāc ir rakstījis, nav vērts 3.-4. čaliem apspriest savas problēmas). Un mums izdodas. Drīz būs jau 200 reģistrēto'.

Žēl tikai, ka no Latvijas ir tikai daži lietotāji (jūs tur esat ļoti gaidīti :-D )- galveno kārt ukraiņi. Mūsu mērķis tieši ir mēģināt panākt no VIASAT labāku servisu, atsaucību un kvalitatīvākus kanālus!

Kritizēt citus jau ir vienkārši. Bet mēģināt kaut ko panākt var tikai ar darbu un kopā!

Varat droši nākt pie mums un rakstīt savas domas. Tā kā resurs ir starptautisks, mēs komunicējam krievu valodā.

Un vēl. Mēs cenšmies būt tolerantiem saviem sarunas biedriem, jo tie var būt kā profi sat tv jautājumos, tā arī vienkārši klienti.

Un par nosaukumu. Ja jau reiz es izvēlējos VIASAT produktu (un viņš mani apmierina), tad kāpēc nenosaukt sevi par fanu. Vai Rīgas Dināmo fani ir tikai tie, kas prot sist bungās un bļaut SARAUJ? Vārds Fans nozīmē daudz vairāk...

Ar cieņu, VIASAT FAN admins.

Link to comment
Share on other sites

njaa ... :D viasat fani ... auuuu ... man jau dikti patiik peedeejaa viasat reklaama raadzinjaa, kur visaadi ambaalji jautaa kaa paarsleegt kanaalus, utt ... aciim redzams kaadai auditorijai viasat lv ir domaats :)

Link to comment
Share on other sites

To sattv

Nu malači, mērķi jau jums labi, viņus var pāraudzināt tikai smaga konkurence, pēdējās reklāmas radio un tv tiešām domātas pilnīgiem ambāļiem :drinks: , biju viņu klients divus gadus, pagaidīšu kad viņi nāks pie prāta un nomainīs tos drausmīgos uztvērējus, samazinās cenas un iekļaus pakete normālus sporta kanālus.

Link to comment
Share on other sites

Uz sporta kanāliem vari nemaz necerēt... :)

 

Pa to pašu laiku Viasat Sport Skandināvijā ir nomainījis savu logo utt. dizainu sporta kanāliem un iekļāvis jaunus kanālus - Nordic tirgum...

Beztam, tagad raida gandrīz vai tikai 16:9 režīmā... :)

Link to comment
Share on other sites

Uz sporta kanāliem vari nemaz necerēt... :)

It kā Igaunijas presē kaut kur bija rakstīts, ka VIASAT gatavo kanālu VIASAT Sport Baltic. Plāno rādīt vietējo komandu spēles un citas vietējās sacensības. Nebūtu jau slikti, ja rādītu mūsu basīti jeb hoķķi vairāk, nekā LTV 7.

 

 

... aciim redzams kaadai auditorijai viasat lv ir domaats :)

Ja jau pēc reklāmas spriest par auditoriju... Absurds...80% reklāmas ir debīlas. Tas jau vēl ne par ko neliecina. Šīs reklāmas ir produkts, kas domātas hamburgera paaudzei.

Kaut gan arī pie mums sī paaudze jau ļoti atri veidojas...

Link to comment
Share on other sites

Nē, cieniemie! VIASAT FAN nav reklāmas produkts: http://viasatfan.clan.su

Vienkārši mēs mēģinam iegūt maksimāli lielu auditoriju (jo, kā šeit kāc ir rakstījis, nav vērts 3.-4. čaliem apspriest savas problēmas). Un mums izdodas. Drīz būs jau 200 reģistrēto'.

Žēl tikai, ka no Latvijas ir tikai daži lietotāji (jūs tur esat ļoti gaidīti )- galveno kārt ukraiņi. Mūsu mērķis tieši ir mēģināt panākt no VIASAT labāku servisu, atsaucību un kvalitatīvākus kanālus!

Arī šis forums darbojas šajā virzienā un ne tikai. Taču atsaucība no Viasata ir nulle. Vai jums ir kāds tiešs kontakts ar Viasatu?

Toties mēs esam ne vienam vien cilvēkam palīdzējuši ietaupīt naudu un laiku pašiem uzstādot Viasat komplektu, nemaksājot 50Ls Viasata "meistariem", par kuru darbu Viasats pat neuzņemas nekādu atbildību.

Šeit ir vairāki ļoti zinoši cilvēki, kuri nekad neatsaka citiem savu padomu.

Kritizēt citus jau ir vienkārši. Bet mēģināt kaut ko panākt var tikai ar darbu un kopā!

Varat droši nākt pie mums un rakstīt savas domas. Tā kā resurs ir starptautisks, mēs komunicējam krievu valodā.

Nu redzi. Bet mēs vēlamies komunicēt par satelītiem latviešu valodā.

Arī jūs droši varat nākt šeit un rakstīt savas domas, laipni lūgti :)

Kritizēt Viasatu vajag. Jo savu "sliktākais satTV provaideris Eiropā" titulu viņi valkā jau kuro gadu un to atdot nevienam citam pat netaisās.

Prasīt Ls13.50 par sliktu paketi, draņķīgiem tjuneriem un EPG trūkumu - to vajag mācēt.

Pat Igaunijā un Lietuvā Viasats darbojas citādāk. Es personīgi dodu priekšroku HTB+, kurai Viasats ne blakus nevar stāvēt.

Par 15Ls mēnesī es varu paņemt HTB+ Paplašināto bāzes paketi (parastā bāzes pakete man maksās vēl lētāk), kurā ir vairāk labu kanālu, nekā visā Viasatā.

Ieskaitot LABUS Krievijas kanālus.

Un vēl. Mēs cenšmies būt tolerantiem saviem sarunas biedriem, jo tie var būt kā profi sat tv jautājumos, tā arī vienkārši klienti.

Tas labi. Arī šajā forumā iesācējiem netiek liegts padoms. Sat sadaļa ir viena tām boot.lv foruma sadaļām, kur spams un fleims praktiski neeksistē.

Un par nosaukumu. Ja jau reiz es izvēlējos VIASAT produktu (un viņš mani apmierina), tad kāpēc nenosaukt sevi par fanu. Vai Rīgas Dināmo fani ir tikai tie, kas prot sist bungās un bļaut SARAUJ? Vārds Fans nozīmē daudz vairāk...

Fans, pirmkārt jau ir emocionāla attieksme, bez īpašas loģikas. Man patīk un viss.

Mēs Viasatam maksājam, līdz ar to mums ir tiesības prasīt no viņiem kvalitatīvu pakalpojumu.

Slikti sportkanāli, filmu kanāli bez EPG, 16:9 un AC3 skaņas. Tādu sat provaideri Eiropā vēl jāpameklē.

Nav iespējas lietot labākus tjunerus ar PVR funkcijām, Viasats pats tādus nepiedāvā.

Mums vienkārši tiek atmestas pabiras, no tā, kas skandināviem paliek pāri. Pretīgi, ka mūs uzskata par 3. šķiras klientiem, kuri būs pateicīgi par visu, ko viņiem dod.

Viasats pat nav pacenties ielikt savā paketē visus latviskos kanālus - LMK, LZK, TV24 utml.

Skaidri redzams, kādai auditorijai viņi strādā - mazprasīgai auditorijai. Mani krieviski runājošie kaimiņi gan dod priekšroku HTB+. Viņiem intereses acīmredzot plašākas par 1. Baltijskij kanal&Co.

Būtībā Viasats brauc cauri uz to, ka vismaz 60% viņi auditorijas Latvijā pērk viņu pakalpojumu tikai dēļ vietējiem kanāliem, un līdz ar to uz ārzemju kanāliem var slaidi uzspļaut.

Bet prasīt 13.50 par 5 Latvijas kanāliem, tā ir neadekvāta summa.

Pusgads par velti, bet kas pēc tam?

Piesūtītas kartes bez pašas pakalpojuma sniegšanas. Momentāla ielikšana Kredītreformas listē, lai gan cilvēks neko vairāk par karti konvertā nav saņēmis.

Konsekventa nereaģēšana uz klientu prasībām, žēl ka SPRK ir tik bezzobaina.

Kāpēc to pašu TV1000 Premium var nodrošināt ar lietuviešu valodu, bet latviešiem tikai subtitri?

Attieksme.

Ļoti ceru, ka augošā LTC IPTV un DVB-T piespiedīs Viasatu būt elastīgākiem un piedāvāt lietotājiem kvalitatīvu produktu.

Link to comment
Share on other sites

Mārci.. es gaidu kad virszemes DTV ieviesīs visā Latvijas teritorijā (vai vismaz tur kur man vajag) un ar visiem vai vismaz pamat Latvijas kanāliem, tad bez šaubām atteiktos no VIASAT un ka SAT paņemtu to pašu NTV+.. bet nu kamēr tas nav noticis.. ir kā ir.. :)

 

p.s. tā kā 2u gadu līguma termiņš iet uz beigām kāds var pateikt kā izdarīt izdevīgāk - atteikties no Viasat un pēc tam atkal paņemt uz akciju? :D vai vienkārši turpināt maksāt? vai arī noslēgt ar viņiem līgumu uz mazāku termiņu, piem., gadu?

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

MārcisB nodeva pa smuko, pilnīgi piekrītu. Lielākā daļa izmanto Viasat lai redzētu Latvijas kanālus, jo ja cilvēkam riebjas krievu kanāli, tad cita tur nekā nav (vienīgie- explorer, discovery un history). Būtu iebliezuši kaut Eurosport, bet viņiem jau labāk lokālo krievu sporta kanālu.

 

Kamēr vēl maksāju 5.99Ls, tikmēr ir tīri ok. Protams būtu labāk, ja arī lietus laikā varētu redzēt...

Link to comment
Share on other sites

lacom.. man pat stipra lietus laikā nekādu problēmu ar redzamību nav :) varbūt tev kāds šķērslis kaut kur.. jo man kā jau privātmājai tikai mākoņi :D nav ne koku, ne arī citu māju.

Link to comment
Share on other sites

visiem var piekrist.

bet dziļos laukos reizēm citas alternatīvas nav vismaz kautko skatīties

 

kanāli sūdīgi, supports nekāds, utt

 

vislabāk var uz viņiem spiest, kad beidas līgums.

noteiktajā termiņā pirms līguma beigām aizrakstīju vēstuli, ka nevēlos vairs pakalpojumus. šie uzreiz pazvana un piedāva jaunu akciju.

tjipa nem tikai uz gadu un maksā tikai par 10 mēneši. sanāk ietaupīt uz 2 mēneši.

tagad, kad gads paies atkal rakstīšu vēstuli, ka nevēlos pakalpojumu - redzēs ko piedāvās.

Link to comment
Share on other sites

CAP - pagaidi līdz Novembra vidum, kad beigsies jezga ar DVB-T licences izsoli, tad būs skaidrība kas un kā...

Daudzi pēc otrā gada pieprasa no Viasata 0.0Ls par nākamo pusgadu. Ejot cauri :)

 

kurlais: piekrītu Tev, ja cilvēks dzīvo dziļos laukos un viņam jāslien 10-15m augsts masts, un vēl bez garantijas ka būs labi, tad kazi Viasats pat ir lētāks...

Link to comment
Share on other sites

...Toties mēs esam ne vienam vien cilvēkam palīdzējuši ietaupīt naudu un laiku pašiem uzstādot Viasat komplektu, nemaksājot 50Ls Viasata "meistariem", par kuru darbu Viasats pat neuzņemas nekādu atbildību.

Šeit ir vairāki ļoti zinoši cilvēki, kuri nekad neatsaka citiem savu padomu.

 

Tas ir ļoti forši :-D Tikai es nesaprotu šo pretstatu MĒS-JŪS... Daram jau vienu darbu.

 

Nu redzi. Bet mēs vēlamies komunicēt par satelītiem latviešu valodā.

Arī jūs droši varat nākt šeit un rakstīt savas domas, laipni lūgti :)

 

Arī ļoti forši! Es uzrakstīju, ka mēs komenicējam krievu valodā, jo ukraiņi un daudzi citi interneta lietotāji diemžēl neprot latviski... Bet resurs ir domāts kā starptautiskais. (Ar angļu valodu man pašvaki... :-D )

Labprāt ienākšu arī pie jums. Ja jums nav iebildumu, pat tulkošu savā resursā šo to no šejienes (ar atsauci, protams). :-D

 

Kritizēt Viasatu vajag.

Piekrītu par 100%. Bet argumentēti un ar saviem priekšlikumiem.

Mēs jau varētu rīkot kopīgas akcijas, piemēram viasat e-pasta bombardēšana ar vienāda satura vēstulēm, nu un tā tālāk. Labāk sadarboties, nekā liet sūdus vienam uz otru...

 

P.S. Mums nav tiešā kontakta ar viasatu. Viņi tos negrib... Izņemums - preses centrs.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir ļoti forši :-D Tikai es nesaprotu šo pretstatu MĒS-JŪS... Daram jau vienu darbu.

Tas nebija jāsaprot burtiski :)

Labprāt ienākšu arī pie jums. Ja jums nav iebildumu, pat tulkošu savā resursā šo to no šejienes (ar atsauci, protams). :-D

Jā, protams. boot.lv neuzskata savu lietotāju rakstus par savu īpašumu. Manuprāt pietiks raksta autoram pajautāt atļauju.

Piekrītu par 100%. Bet argumentēti un ar saviem priekšlikumiem.

Mēs jau varētu rīkot kopīgas akcijas, piemēram viasat e-pasta bombardēšana ar vienāda satura vēstulēm, nu un tā tālāk. Labāk sadarboties, nekā liet sūdus vienam uz otru...

To varētu. Es personīgi šādās akcijās varu iesaistīties tikai kā padomdevējs jo neesmu Viasata klients.

P.S. Mums nav tiešā kontakta ar viasatu. Viņi tos negrib... Izņemums - preses centrs.

Nebrīnos. Viasatu klienti neinteresē.

 

Mana nostāja sat jautājumos ir šāda:

 

boot.lv sat sadaļas mērķis ir pulcēt cilvēkus, kuriem interesē satTV.

Gan pieredzējušus, gan arī tos, kuri tikai vēlas skatīties satTV.

Lai šeit gan iesācēji, gan speci varētu brīvi komunicēties savā starpā par visiem ar satTV saistītiem jautājumiem.

 

 

Mans pienākums ir nodrošināt veselīgu vidi šādas kopienas veidošanā.

Kā redzi, šeit cenšamies aptvert arī LTC IPTV, topošo digitālo TV un citas TV skatīšanās iespējas.

 

Taču es personīgi iesaku Viasatu tikai tad, ja citu alternatīvu nav.

Ja cilvēks dzīvo dziļos laukos un normāli analogo TV pat uztvert nevar - tad diemžēl citas alternatīvas, kā Viasats, viņam protams nav.

Vienkārši vēlos, lai cilvēks, izvēloties Viasat pakalpojumus, precīzi zinātu, kas viņu sagaida un cik viņam būs jāmaksā.

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Lielais Respect Marcim, bet Sattv protams nebija kompetents apspriest drankjiiko tehnisko apriikojumu un neadekvaataas cenas

Link to comment
Share on other sites

... bet Sattv protams nebija kompetents apspriest drankjiiko tehnisko apriikojumu un neadekvaataas cenas

A vai tad tas bija šīs sarunas temats? :roll:

 

Bet ja jau jūs gribat zināt manu viedokli šajā jautājumā - lūdzu: Thomson DSI4200 vai Samsung DSB_560N ir domāti tiem, kas atnāk no darba, ieslēdz TV un skatās... Un viņi neko nezin (un negrib zināt) par kaut kādim softiem, atslēgām, drimiem vai openiem. Viņi vienkārši grib skatīties. Un skatās! Pajautājiet daudziem cilvēkiem, kāpēc viņi brauc ar opelīšiem, nevis ar bambukiem? Un atbilde būs apmēram tāda: man primārais ir tikt no punkta A līdz B. A pazīmēties meiču priekšā man nevajag. Pajautājiet tiem, kam ir mājās kaut kāda krutā tehnika: cik no iespējamām funkcijām viņš reāli izmanto?

Un ņemsim vienkāršo patērētāju, nevis fanātiķus (kaut jums nepatīk šis vārds), kas sēž šajā un līdzīgajos forumos.

Protams, Thomson DSI4200 vai Samsung DSB_560N ir ļoti primitīvi. Bet savu funkcija pilda.

Cenas... Nu ko. Es arī gribu maksāt mazāk, bet VIASAT nav Santa Klaus.

Šajā sakarā es varu piminēt TELE2. Visi kritizē, ir arī pie kā aiziet, bet tiem ir 1000 000 klientu.

Ja jau šis bizness būtu tik vienkāršs un peļņu nesošs, gan jau pie mums būtu gan Polsat, gan SKY, gan vēl nez kas...

Tas ir mans nekompetents skatiens uz doto situāciju...

Link to comment
Share on other sites

Nav jau tajā Viasatā ko skatīties, vot tāda lieta...

kas tad, Latvijas kanāli, krievu kanāli un viss...

Mūzika - gandrīz nekas... Vienīgais normālais mūzikas kanāls VH1 - un arī tas tikai no septiņiem (vai tagad laikam vēl astoņiem vakarā), tātad Jukebox vairs neredzēt... MTV EU arī iebāza Nika Odekolonu pa dienu...

+ te pēdējās dienās gļuki ar skatīšanos pat uz oficiālajām kartēm...

 

Man senčiem ir Viasats, paņemts "Laimīgajā Dienā", 5,99 mēnesī. Tā vēl ir cena, kuru par Viasatu var samaksāt, bet ne vairāk...

Pēc pusotra gada slēgšu nost bez nekādiem sirdsapziņas pārmetumiem...

 

Bez tam, nu bez EPG Baltijas reģionam raida VISI kanāli... (izņemot tos, kuri galvenokārt iet Nordic reģionam, tiem kanāliem EPG ir)...

Un tur nu nevajag nekādu Polsatu utt. tirgū, ja jau reklamē šo funkciju, tad arī nodrošini...

Lai gan, kamēr Viasatam pakaļu neviens nebakstīs, nekas nenotiks...

Savu TV3 turēs satelīttelevīzijā un varēs mētāt, ka vienīgajiem visi LV kanāli paketē...

Kā es gaidu to dienu, kad LTV pateiktu - mēs pārējam uz citu satelītu, un raidīsim FTA... Bet tas nenotiks... to es zinu...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Noot forums ir"universālāks" tas nozīme, ka šajā forumā runā ne tik vien par Viasatu, bet arī par citam iespējām skatīties SAT TV. Nu kā tu skaidrosi Viasat fanu forumā, ka "fani" nav izvelējušies īsto SAT operatoru :-D

Link to comment
Share on other sites

eu,kā arī negribas tomēr jāpiekrīt sattv.būsim reāli lielākai daļai viasat klientu pilnīgi apmierina esošā situācija.esmu diezgan bieži personīgi runājis ar viasat klientu,kas nomācošā pārsvarā ir cilvēki pusmūžā,kuri ņemot vērā Latvijas ekonomisko situāciju,bieži vien strāda divos vai vairāk darbos,vakarā atnākot mājās noskatās kādu ziņu pārraidi vai seriālu.Lielākā daļa cilvēku ir vienkārši skatītājii,kuriem pie vienas vietas tas pats EPG(nopērk Latvijas Avīzi,kur ir tv programmas un ir labi).tie kas grib ko labāku,pie mūdienu tehnoloģijām jau sen skatās to ko vēlas.Latvijā jau tā pietiek problēmas bez televīzijas,kuras risināt tāpēc jāadzīst,ka viasat jūtas kā niere taukos,lūk paraugs kā vajag biznesu taisīt.

Link to comment
Share on other sites

rememberme: sattv jau nav Viasata oficiālais pārstāvis un par Viasata "virtuvi" zin tikpat maz cik mēs.

Viņam Viasats patīk. Tas nav slikti. Ja nav īpašas vēlmes, Viasats pat ir OK.

 

Daudzi no mums savukārt, ir izlutināti ar Premiere, SKY UK, HTB+ un citu Eiropas sat grandu paketēm.

Pavisam cits līmenis. Vienkārši ir ar ko salīdzināt.

 

Viasata tjuneri ir ņemti tikai pēc viena principa - lētāk.

Teiksim, PACE modelim ir ļoti daudz problēmu ar 3-galvu komplektu.

Tjunera atmiņa vienkārši netur milzīgo kanālu skaitu, īpaši jau Hotbirda drazas kalnus.

Ar vienu LNB šim tjunerim tādu problēmu nav.

Turpretim drīma izmantoto kanālu skaitu ierobežo tikai drīma operatīvās atmiņas daudzums. Kaut vai 10000+

Thomsonam ir neērta iecienīto kanālu kārtošana.

Par Samsungu no sat licējiem nevienu labu vārdu neesmu dzirdējis.

 

Pieņemu, ka arī sprieguma lecieni laukos ir pie vainas, ka tjuneri biežāk mirst.

 

Viasatam galvenais ir iepirkt maksimāli lētus tjunerus, lai izdevumi mazāki.

 

Diemžēl citu valstu satTV provaideru ienākšanu Latvijā kavē fakts, ka viņiem jau nav licenzes raidīt šajā teritorijā. Un tā maksā ekstra.

Tāpēc pie mums arī nav HTB+ oficiāli, kaut gan pajautājot, piemēram Yotā vai Unisatā, var dabūt oficiālo HTB+ tjuneri un karti bez problēmām.

Daudziem rietumu sat kanāliem mēs vienkārši esam "par sīku". Neinteresē viņus tik maza auditorija.

 

Es personīgi uzskatu, ka situāciju var glābt tikai kaut kādas "kopējas Eiropas satTV telpas" izveide, kura ļaus sat operatoriem konkurēt savā starpā.

 

Latvijā situāciju var uzlabot DVB-T un LTC IPTV. Bez tam - kāpēc LTC IPTV paketē vairs nav Viasata kanālu? Viasats nedod.

Kāpēc patreizējā testa DVB-T nav TV3, TV6 utt ? Atkal - Viasats nedod. Jo labi saprot, ka tie ir viņa konkurenti.

Domāju, ka atriebdamies, Baltcom nedod Viasatam LZK, LMK un TV24, jo tie pieder Baltcomam.

 

Padomājiet paši - vai tas ir taisnīgi, ka pilsētā kabeļTV kabeli par 10ls pievilks pie pakaļas klāt, bet ārpus pilsētas - maksā 50Ls, lūdzies, pērc dārgu tjuneri, šķīvi, maksā lielu mēneša abonēšanas maksu (kāds pilsētā par kabeļTV vispār maksā vairāk par 10Ls mēnesī?) un rezultātā saņem daudz mazāk un draņķīgākus kanālus, nekā vidēja Rīgas guļamrajona iemītnieks?

 

Viasats negrib ieklausīties klientos. Tas viņiem var dārgi maksāt. Jo noslēdzoties DVB-T konkursam, pretendentam būs tā jāattīsta visā Latvijā. Nekur neliksies. Un tas būs nopietns konkurents, kurš liks Viasatam kustēties. LTC IPTV jau rīvē Viasata kantis.

Ja viņi neuzlabos savu piedāvājumu - pazaudēs klientus. Tiesa, klīst baumas ka Viasats plāno piedāvāt Latvijā arī HD kanālus...

Tad jau redzēsim. Nākošais gads būs interesants :)

 

Ja cilvēks var samaksāt, tad viņam arī drīmu uzliks un viņam vairāk gar to jābakstās nebūs, kamēr khm... "alternatīva" darbojas.

 

Jāpiekrīt arī base7 ka Viasatam ir sava "mērķauditorija" kura principā ir mierā ar tiem 5 LV kanāliem un neko citu viņiem nevajag.

Tur arī ir tā sāpe - Viasats to labi apzinās un īpaši necenšas izdabāt tiem 20-30%, kuriem redz Discovery, Nat Geo Wild, normālus filmu kanālus un EPG vajag. Uz to mēs visi arī atduramies.

 

P.S. Pāris dienas atpakaļ es biju blakus Raivo Rostam, kurš centīgi čaloja pa mobli, prātā nāca domas par vardarbību :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Tā kā resurs ir starptautisks, mēs komunicējam krievu valodā.

 

 

Vaitad takā angļu nebūtu starptautiskā valoda?

 

piekritu MārcimB it ipasi par to pēdejo teikumu :D

Link to comment
Share on other sites

darklight

mjā, piemēram mana bijusī dzīvo tādā vietā, kur kabeli neviens nevelk, bet ar antenu tolkam neko neķer (bez tam Rīgā!!!). Gribējām paņemt kaut vai Baltcom dekoderu, džeki atbrauca, uzkāpa uz jumta, pamērīja un pateica: "Sorry, nepietiek signāla". Kas atlika? Tikai Viasat. Un konkurences viņiem nav, tādēļ jau arī spļauj virsū klientiem. Bet nu uzstādīja operatīvi, bez maksas, rāda visu arī sniegputenī, un tai Tomphson kastītei priekš amatiera nav ne vainas.

Link to comment
Share on other sites

Bet ja jau jūs gribat zināt manu viedokli šajā jautājumā - lūdzu: Thomson DSI4200 vai Samsung DSB_560N ir domāti tiem, kas atnāk no darba, ieslēdz TV un skatās... Un viņi neko nezin (un negrib zināt) par kaut kādim softiem, atslēgām, drimiem vai openiem. Viņi vienkārši grib skatīties. Un skatās!

Te iebrauci auzās! Vai tad visi ļautiņi, kas grib skatīties vai spiesti skatīties Viasat ir neaptēsti lauķi, kam galīgi pie kājas attēla kvalitāte un serviss? Viasat piedāvātie uztvērēji vispār ir zem katras kritikas. Pats esmu viasat klients un savu Thomson izmantoju tikai pirmo un vienīgo reizi lai aktivizētu karti.

Konkrēts piemērs: mana angļu radiniece, kundzīte pāri 50- atnāk mājās no darba, ieslēdz savu Sky+ Box2101110.jpg un skatās pa dienu ierakstīto Big brother. Pie viņas ciemojoties arī padomāju - nu nafig viņai TĀDS uztvērējs :-D, varēja iztikt ar Thomson DSI4200 vai Samsung DSB_560N :velns: :p

Link to comment
Share on other sites

to KERNELL:nu daudzi domā,eh kāpēc tāda netaisnība un piedzimu banānu republikā,nevis teiksim Vācijā,Britānijā vai štatos,bet no otras puses,varēja būs arī sliktāk un varēju piedzimt arī Irākā,Dominikānas republikā vai Beirūtā :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Bāc, es esmu tā izlaidies uz SAT kanāliem, ka sāku vēlēties BBC... :(

Nu BBC lauž bļāviens palaist BBC One un BBC Two uz cita stara, kautvai kodētus...?

Vienīgais prieciņš - BBC interaktīvie kanāli iet... :)

Link to comment
Share on other sites

Es vakar zvaniju viasatam pārliecināties vai viņi piereģistrējuši manu meilu par nevēlēšanos turpināt līgumu pēc --.11.08, man laipna kundzīte teica ka lai nesteidzos viņiem sūtīt karti atpakaļ, man zvanīšot viņu pārstāvis un tad visu pateiks, pēc šeit rakstītā saprotu ka viņi mani mēģinās pielauzt turpināt līgumu. Pēc savas pieredzes varu teikt ka pretenziju ir daudz, bet ar LV kanāliem pirms diviem gadiem viņi mani "izručija", bet nu pa šo laiku situācija ir mainijusies ar DVB-T un cena arī ir neadekvāta vismaz šos divus faktorus jau nu varēja ņemt vērā, lai gan sat tv lietoju piecus gadus bet arī man nav nemazākās vēlēšanās katru vakaru kaut ko tur kruķīt un mainīt iestatijumus.

Link to comment
Share on other sites

Man kā lauķim vajag pēc iespējas vairāk kanālus LATVIEŠU valodā. Ja Lattelecom vai kāds cits to man nespēj piedāvāt, tad atliek viasat.

Link to comment
Share on other sites

Man darbā kolēģe nesen nopirka māju un vecajiem saimniekiem bija viasat līgums vēl spēkā uz pusgadu, sazvanijuši šos vai nevar pārslēgt atlikušo līguma laiku uz jauno saimnieku, nezinu ko viņai tur sastāstija bet līgumu ieblieza uz diviem gadiem par 12 vai 13 latiem un pat aparātu neiedeva, tā iet ar to nezināšanu un neintresēšanos, paķēra tanti uz muļķi.

Link to comment
Share on other sites

Man kā lauķim vajag pēc iespējas vairāk kanālus LATVIEŠU valodā. Ja Lattelecom vai kāds cits to man nespēj piedāvāt, tad atliek viasat.
Latviešu valodā? Tad jau laikam tikai LTV1... Pārējie kanāli 75% tagad raida krievu filmas un seriāliņus... Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Mlee lasot sho garo palagu par Viasat, esmu prieciigs ka nepanjeemu to murgu, kaut gan nu neiespringstot kaa vienkaarsham lietotaajam ir ok...

Taa vietaa panjeemu Lattelecom IPTV, jo Lattelecom internetu lietoju daudzus gadus un man ligumu ar shamiem noslegt ir izdeviigaak jo internetu arrii turpmaak lietoshu un kapeec vel nevareetu IPTV? Kaa mirstiigais esmu apmierinaats ar IPTV ko piedaavaa Lattelecom... Hmm, pa laikam no Lattelecom man tiek zvaniits apjautaajas vai ar televiziju viss ir ok. Patikams servis un apkalposhana.

Link to comment
Share on other sites

Netwerk... ja es dzīvotu Līvānos pastāvīgi, tad ar apsvērtu ideju par LTC (jo tel.līnija ir).. bet man tur pagaidām internetu nevajag, a TV bez interneta pieslēgšanas LTC nestrādā, so.. VIASAT paliek pagaidām kā vienīgais variants.. Jāpagaida DVT tad jau tālāk redzēs :)

Link to comment
Share on other sites

Man kā lauķim vajag pēc iespējas vairāk kanālus LATVIEŠU valodā. Ja Lattelecom vai kāds cits to man nespēj piedāvāt, tad atliek viasat.

Tas ir strīdīgi kuram to ir vairāk.

Viasatam ir:

LTV1, LTV7, LNT, TV3, TV6,

TV5 ir brīvais kanāls, bet skaitam arī to.

nav LMK, TV24 un LZK.

 

LTC IPTV:

LTV1, LTV7, LNT, TV3, TV5, LMK, LZK

nav TV6

 

Baltcoma DVB-T:

LTV1, LTV7, LNT, TV5, TV3, LMK, LZK, TV24

nav TV6

 

Principā LTC IPTV nav tikai TV6, jo Viasats vairs viņiem to nedod.

Kanāli ar subtitriem latviski neskaitās.

TV24 arī ir ziņu kanāls un diez vai mājās kādam ir aktuāls jo dublē LZK.

 

Es neapstrīdu Viasata derīgumu attiecīgajās situācijas, tikai vēlos, lai cilvēks pirms viņš ņemtu Viasat būtu informēts par visām iespējamām izmaksām un par to, ko viņš par savu naudu saņems.

 

Diemžēl daudzi cilvēki pirms ņemt sat sistēmu, nenoformulē savas vēlmes un pēc tam aplaužas.

Ja FTA sistēmas gadījumā tas nav īpaši sāpīgi, to var viegli uzlabot, tad Viasata gadījumā ir līgums uz 2 gadiem un palielas soda naudas tā priekšlaicīgas laušanas gadījumā.

 

CAP - LTC sola kaut kad nākotnē tikai TV bez ineta.

Link to comment
Share on other sites

Baltcoma gaisa variantaa(bijushais MMDS) ??Ghz_gaisaa->uz_jumta_antena+frekvenchu_konvertors->DVB-T_hyperband_kabelii:

LTV1, LTV7, LNT, TV5, LMK, TV24

ir TV3 un TV6 tikai TV6 kodeec

nav LZK

Link to comment
Share on other sites

mistachuck
Es vakar zvaniju viasatam pārliecināties vai viņi piereģistrējuši manu meilu par nevēlēšanos turpināt līgumu pēc --.11.08, man laipna kundzīte teica ka lai nesteidzos viņiem sūtīt karti atpakaļ, man zvanīšot viņu pārstāvis un tad visu pateiks, pēc šeit rakstītā saprotu ka viņi mani mēģinās pielauzt turpināt līgumu. Pēc savas pieredzes varu teikt ka pretenziju ir daudz, bet ar LV kanāliem pirms diviem gadiem viņi mani "izručija", bet nu pa šo laiku situācija ir mainijusies ar DVB-T un cena arī ir neadekvāta vismaz šos divus faktorus jau nu varēja ņemt vērā, lai gan sat tv lietoju piecus gadus bet arī man nav nemazākās vēlēšanās katru vakaru kaut ko tur kruķīt un mainīt iestatijumus.

Nezinu kāds tev tur tā meila saturs un mērķis, bet gribu atgādināt - Juridisks spēks ir tikai uz papīra rakstītām vēstulēm, kuras ir saņemtas pret parakstu, ka tās ir saņemtas ar konkrētu datumu, jebšu caur pastu ierakstītās vēstules. Ja ar vārdu "meils" tu domāji sūtītu elektronisko vēstuli, kuras saturs ir "paziņojums par līguma saistību pārtraukšanu", tad šai vēstulei nav nekāda juridiska spēka. Vēl jo vairāk, viņi pat var atbildēt, jā, ok, mēs laužam līgumu, brīvs. Tai pat laikā, kad tikko būs beidzies līguma termiņš, tiks piestādīts rēķins par vēl viena vai divu gadu abonēšanas maksu (šoreiz jau pilno), atkarībā no tā, kādi bij līguma noteikumi, kas spriežot pēc šeit forumā lasītā, visticamāk ir visai drakoniski. Un nekur neliksies, turpināsi maksāt! :)

Labots - mistachuck
Link to comment
Share on other sites

Baltcoma DVB-T:

LTV1, LTV7, LNT, TV, LMK, LZK, TV24

nav TV3 un TV6

 

Man ir Baltkom digitālā TV extra paka un ir pilnīgi visi lv kanāli (http://www.baltkom.lv/lv/privatpersonam/tv_dig.html?baltcom.services_gid=30)

 

Principā LTC IPTV nav tikai TV6, jo Viasats vairs viņiem to nedod.

 

Dod, bet prasa par to nesamērīgi lielu maksu.. nu kas principā ir viens un tas pats :)

Link to comment
Share on other sites

mistachuck

Cik no šī foruma dalībniekiem ir šis "elektroniskais paraksts"? :)

 

Pēc konteksta ir nojaušams, ka elektroniskā paraksta ne tuvu nav, turklāt aizdomas, ka šāda veida paziņojumiem ir jābūt kādai īpašai "formai", kas šāda veida situācijās ir visai grūtu realizējams pasākums, bet tā kā man par to nav itnekādas sajēgas, nespēju par to diskutēt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...