Jump to content

Administratīvie pārkāpumi.


Dundurs
 Share

Recommended Posts

Tātad, vakar biju vienaa pasaakumaa, ar draugiem biju paneemis pavairaak alinus. Un taa savas mulkiibas deel, tjip gribeeju nospiideet, paraadiiju videejo pirkstu mentiem. Shie protams mani savaaca, prasija kadel taa dariju. Atbildeju, ka draugam raadiiju, taa arii paskaidrojumaa vini ierakstiija. Protokolu uzrakstija balstoties uz 167 pantu (siikais huligaanisms). Un noteica man tiesu :shock: 1.septembrii 9:00, a man tak uz skolu jaiet! Labi ka skola 10:00.

 

Gribeju zinat, kads varetu but sods par shaadu riiciibu. + vel esmu dzirdejis, ja nav samaksats administrativais sods, nevar iznemt tiesibas.

 

Pamaniju vienu nepilnibu protokolaa. Tur rakstits ka parkapumu esmu izdarijis 23:25, lai gan tajaa laikaa seedeeju policijas mashinaa.

Labots - Dundurs
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Dundurs

    9

  • Little-Casper

    6

  • Cornerz

    5

  • feiks001

    7

Little-Casper

Administratīvo pārkāpumu kodeksa 167. pants. Sīkais huligānisms

 

Par sīko huligānismu, tas ir, lamāšanos ar necenzētiem vārdiem sabiedriskās vietās, apvainojošu uzmākšanos un citām tamlīdzīgām darbībām, kas traucē sabiedrisko mieru un kārtību, — uzliek naudas sodu no divdesmit pieciem līdz piecdesmit latiem vai piemēro administratīvo arestu uz laiku līdz piecpadsmit diennaktīm.

 

Ta ka varetu gadities, ka lidz skolinjai tuvakaja laika vari netikt :-D

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

muahhh

nu siikie debilikji, nav ko teikt...

ps. ceru, ka tiesnesis lasiis sjo topic ar visu tavu valjsirdiigo atziisjanos un piespriediis kaadas simt stundas sabiedriskajos darbos.

un pants ir pareizs, mhhhh

ljoti zjeel, ka nepiefikseeja alkahola reibumu (jeb piefikseeja?), buutu veel kaada stundinja klaat

slimu cilvēku siikie....

Link to comment
Share on other sites

Eduardsoo
Tātad, vakar biju vienaa pasaakumaa, ar draugiem biju paneemis pavairaak alinus. Un taa savas mulkiibas deel, tjip gribeeju nospiideet, paraadiiju videejo pirkstu mentiem. Shie protams mani savaaca, prasija kadel taa dariju. Atbildeju, ka draugam raadiiju, taa arii paskaidrojumaa vini ierakstiija. Protokolu uzrakstija balstoties uz 167 pantu (siikais huligaanisms). Un noteica man tiesu :shock: 1.septembrii 9:00, a man tak uz skolu jaiet! Labi ka skola 10:00.

 

Gribeju zinat, kads varetu but sods par shaadu riiciibu. + vel esmu dzirdejis, ja nav samaksats administrativais sods, nevar iznemt tiesibas.

 

Tu fiziski viņiem pieskāries? Nē. Tu viņiem nodarīji kaut ko emocionāli? Nē. Bet ja "vidējo pirkstu" viņi iztulko pa savam, tā ir viņu darīšana. Tu, varbūt, taisīji acu vingrinājumus.

Pirmo reizi dzirdu, ka par kaut ko tādu raksta protokolu :D

Link to comment
Share on other sites

18 ir? ja nav paraksts neskaitās un var to protokolu un tiesu ielikt plauktiņā ;)

Link to comment
Share on other sites

pag pag d_l, esmu pilngadigs, pats mentiem teicu, ka biju alkahola reibumaa, kaa arii teicu ka raadiiju to savam druagam, kursh bija netalu no policijas mashinas.

Link to comment
Share on other sites

to teiksi tiesā ;)

 

Aliņa lietošana ir VAINU PASTIPRINOŠS apstāklis ;)

Labots - eedis
Link to comment
Share on other sites

Tu fiziski viņiem pieskāries? Nē. Tu viņiem nodarīji kaut ko emocionāli? Nē. Bet ja "vidējo pirkstu" viņi iztulko pa savam, tā ir viņu darīšana. Tu, varbūt, taisīji acu vingrinājumus.

Pirmo reizi dzirdu, ka par kaut ko tādu raksta protokolu :D

 

 

Vairāk sabiedrībā vajag parādīties, tad arī nebūs šādi atklājumi.. ;)

Link to comment
Share on other sites

godzilla

Pilngadīgais dunduriņš skoliņu nokavēs :>

Mhhh

Lai mamma iet tavā vietā uz skolu :D

Lašariks.

Link to comment
Share on other sites

Little-Casper

Ai da manuprat neka tur nebus... Uzliks sodu kadus 30ls un miers, ja tas ir pirmais parkapums...

Link to comment
Share on other sites

Pārkāpums bijis, un sods būs pelnīts.

Runā, ka vainas atzīšana un nožēlošana palīdz mīkstināt sodu.

 

Papildus novērojumi:

a) ja vairums ļaužu šādus savus grēkus spētu saprast, mums būtu mazāk urlu. Citādi vakar pat mājas priekšā mazie metalurgi par bleķiem runāja.

b) ja alkohols Tev atņem spriešanas un paškontroles spējas, Tu to nedrīksti lietot nemaz.

Link to comment
Share on other sites

optimuss

Sākumā rāda vidējo pirkstu, pēc gadiem 5-10 pēc "dažiem" aliņiem ies ar mentiem kauties, mhh.

Ir redzēta tāda kadru attīstība pa gadiem :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

tad vajadzēja vēl pierakstīt pārējos cilvēkus, kas tavu žestu arī redzēja... arī tač emocionāli iespaidoja. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Topika autors man liekas sakarīgāks cilvēks nekā 80% no tiem, kas te komentē viņa situāciju (spriežot pēc rakstības stila). Ja tikpat solīdi arī tiesā uzvedīsies, kā te komentē (neskatoties uz provokācijām no foruma biedriem), tad jau neko vairāk kā VIL pieminēto minimālo sodu arī nedabūsi... Bet pārdomāt alkohola lietošanu gan derētu.

Link to comment
Share on other sites

iesaku pamekleet par zhestiem, jo vienam zhestam ir ntie skaidrojumi, un lietas ko tas noziimee, peec tava teksta spriezhot arii vairumam veco skolotaaju kas brilles atbiida ar videejo pirkstu var iesuudzeet tiesaa ,jo vinji, paskat, beerniem raada videejo pirkstu, sviests.

 

http://www.answerbag.com/q_view/61378

 

4 variants ir labs

Link to comment
Share on other sites

Normāla reakcija no policijas puses, ir jāatbild par savu rīcību sabiedriskā vietā. Labi, ka ar steku pa muguru nedabūja.

Pamēģini šādi izrādīt savu "krutumu" kādam citam iereibušam džekam, kurš nav policists, reakcija būs cita...

 

Ja pēc tam uzvedās normāli un tiesā neleksies, nu uzliks kādu minimālu sodiņu un viss. Būs mācība.

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais, par ko es neticu ir, ka ja tiesa ir 9:00, tad pagūsi uz skolu 10:00. Drīzāk jau uzreiz sarunā ar draugiem, ka nebūsi, un lai viņi atstāsta svarīgāko (kaut arī parasti jau tur nekād īpaša nebija :p)

Link to comment
Share on other sites

grobiņnieks

man vienu reizi ari menti svaca uz ielas jo biju alkahola reibuma! uzraxtija paskaidrojumu un teica ka bus jaiet uz domi! aizgaju un uzlika 5ls sodu! taka tev nekas briesmigs nebus

Link to comment
Share on other sites

feiks001

Spilgts piemērs tam,kādu "smagu prettiesisku" darbību novēršanai tiek tērēta nodokļos samaksātā nauda,un kā "modrie,čaklie,objektīvie un nesavtīgie" policijas darbinieki kārtējo reizi nostiprina tautas uzticību valsts tiesībsargājošajiem orgāniem!!!

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Neko tev neizdarīs.

 

Vairāk par 30ls neuzliks. Sutkas un sabiedriskos - aizmirsti.

 

Klausi vairāk vietējos cipargalvas, kuri neko vairāk par savu monitoru nav redzējuši.

Link to comment
Share on other sites

Uz tiesu pats vari neiet. Jamie pienjems leemumu bez tevis un atsuutiits reekjinu pa pastu. Un kaadus 1 - 2 gadus tas administatiivais parkaapums karaasies tavaa biograafijaa.

Link to comment
Share on other sites

1) uz skolu uz 10:00 tu nepaspēsi

2) vislabāk pret tiesnesi izturies pieklājīgi un ieturēti. paskaidro, ka īsti piedzēries nebiji, bet biji tikai vienu alu izdzēris un ka pirkstu rādīji draugam un ka bargie policisti tevi pārprata. un vispār viss ir pārpratums un nesaprašanās.

dabūsi savus 30 Ls sodu un viss.

Link to comment
Share on other sites

Uz tiesu pats vari neiet. Jamie pienjems leemumu bez tevis un atsuutiits reekjinu pa pastu. Un kaadus 1 - 2 gadus tas administatiivais parkaapums karaasies tavaa biograafijaa.
Nekur vinjsh nepazudiis, man pirms 4.5 gadiem administratiivais karaajaas gaisaa.
Link to comment
Share on other sites

Nee nu protams ka tas sods nekur nepazuud. Bet pirmos 2us gadu jamais teik njemts veeraa ja atkal tiek izdariits kaads paarkapums ;)

Link to comment
Share on other sites

Nee nu protams ka tas sods nekur nepazuud. Bet pirmos 2us gadu jamais teik njemts veeraa ja atkal tiek izdariits kaads paarkapums ;)
Nu nez, kad dabuuju pirmo shtraafu par aatrumu mentam teicu ka nav paarkaapumu, shis peec kaada briizha atnaak - nee ir :D (bija kaadi 3 gadi starp sodiem) es saku nu tas bija sen un neskaitaas :D nu neko ierubiija briidinaajumu un vse. Labots - Norchx
Link to comment
Share on other sites

feiks001
Nee nu protams ka tas sods nekur nepazuud. Bet pirmos 2us gadu jamais teik njemts veeraa ja atkal tiek izdariits kaads paarkapums ;)

 

Par cik esmu sportiska stila,jeb juridiski sakot "agresīvs" braucējs,man ceļu policija katreiz apstādinot pārbauda manus pārkāpumus un bāž acīs senu adm.pārk.par atvērtu alus pudeli sabiedriskā vietā,tāda sajūta itkā tas karāsies manā biogrāfijā uz visu mūžu kā nez kāda bankas aplaupīšna.

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, kad dabuuju pirmo shtraafu par aatrumu mentam teicu ka nav paarkaapumu, shis peec kaada briizha atnaak - nee ir :D (bija kaadi 3 gadi starp sodiem) es saku nu tas bija sen un neskaitaas :D nu neko ierubiija briidinaajumu un vse.

 

Bet taa arii ir. Peec ~2gadiem tas sods tjipa 'dzeeshas' un netiek uzskatiits kaa recidiivs.

Link to comment
Share on other sites

nelasīju visu, bet saki, iepūt, neko nezinu, video i? nav! tad atā .pašam netīšām šā sanānāca, i neko - atlaida.:D

Link to comment
Share on other sites

Par cik esmu sportiska stila,jeb juridiski sakot "agresīvs" braucējs,man ceļu policija katreiz apstādinot pārbauda manus pārkāpumus un bāž acīs senu adm.pārk.par atvērtu alus pudeli sabiedriskā vietā,tāda sajūta itkā tas karāsies manā biogrāfijā uz visu mūžu kā nez kāda bankas aplaupīšna.

Tu laikam vinjiem nepatiic :grin:

Link to comment
Share on other sites

. Un taa savas mulkiibas deel, tjip gribeeju nospiideet, paraadiiju videejo pirkstu mentiem.

 

1) es tavaa vietaa priecaatos, ka nedabuuji bietee... taadus jau raada degpunkaa - suudzaas par kaartiibsargu paarmeerigu speka lietoshanu, atsist nieres taadiem mosh smadzenes naakamreiz straadaas.

2) ja tev ir nenokaartotas saistiibas - nenomaksaati sodii, alimenti vai cita veida paraadi ir daudz ierobezhojumi .. kaut vai nevareesi mashiinai, kas uz tava vaarda registreeta, iziet tejhnisko.. par taaam tiesiibaam precizi nezinu bet taa vareetu buut ka liidz briidim kad sods nomaksaats nevareesi taas dabuut..

Link to comment
Share on other sites

godzilla

Knaģim diezgan kūla izpratne pa to, kas ir solīds cilvēks :)

Sīkais pierijās un parāda mentam fakuci.. un kad jamo paņem aiz dibenss lien uz IT forumu un tur ņaud kā lai iziet no situācijas sauss.

Zinu es šitos sīkos tirliņus. Domā ka varen lieli un vareni. Visu zin un visu var. A kad savāra sūdus un jāatbild pa savu rīcību skrien pie mammas un rausta aiz svārku malas.

Laikam Knaģis pats ar visu bērnību župojis un atstrādājis administratīvos ka izrāda līdzjūtību šitādiem indivīdiem.

Cerams ka būs normāls sods lai sīkais kārtīgi dabon mizā un lai visi viņa radi, draugi, paziņas to zin. Tā ir lieliska mācība ne tikai tirliņām, bet veselai kaudzei tirliņa tirliņiem.

Pretējā gadījumā rodas nesodāmības sajūta un tad jau neapstāsies tik ar alkoholu un žestiem.

Link to comment
Share on other sites

feiks001

Bija vienreiz kādos lielos svētkos,kad vecrīgas ielas pilnas ar cilvēkiem,es sēdēju ielas bārā.Te pēkšņi pamaniju paziņu garām ejot,piecēlos paķerdams līdzi alus kausu,un spēru divus soļus uz ielas pusi,lai sasveicinātos,bet te kur gadijies kur ne divas jaunas mentenes.Es protams nesapratnē,kā tad nu tā,tepat taču bārs blakus!Bet viena kamēr rakstija protokolu,otra sūdzējās,cik grūti būt policistei,ka šo gandrīz tepat aiz stūra esot nosituši-esot bijis kautiņš,bet ši veiksmīgi aizmukusi.Es saprotu,ka daudz vienkāršāk ir uzrakstīt protokolu mierīgā gaisotnē,kad neviens fiziski nepretojas un saņemt punktu savā labā(jeb kāda tur viņiem tā bonusu sistēma),taču ne jau es liku viņai izvēlēties profesiju.Toreiz es arī visu sapratu par mūsu "taisnīgās"tiesībsargājošās sistēmas mērķiem un pamatprincipiem.

Link to comment
Share on other sites

Nekljuudaas tikai tie kuri neko nedara. nav ko te moralizeet. Ja cilveeks apzinaas/nozheelo tad viss ir ok.

Labots - Cornerz
Link to comment
Share on other sites

lai iepūš visas mentenes.kur ir pabalsts tiem kas dienēja padomju armijā un afganistanā? invalīdiem ir , jā, ok. a kur pārējiem,m? tiem kas atgriezās fiziski sveiki un veseli?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...