Jump to content

Administratīvie pārkāpumi.


Dundurs
 Share

Recommended Posts

feiks001
Patreiz izanalizeju situaciju ar vienu juristu,...

 

Ka tik jurista konsultācija neiznāk dārgāk kā sods...

...bet nu pastāsti ko saka jurists,ļoti interesanti!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Dundurs

    9

  • Little-Casper

    6

  • Cornerz

    5

  • feiks001

    7

(labots)

Pirmkart es to zhestu neesmu radijis viniem, bet draugiem

Otrkart 167 pantaa nav definats jedziens nepieklajigs zhests.

 

Ar to arii viss beidzas. Nav iespejams pieradit ka radiju to policijai, kaa ari peec shii panta man nevar piemerot sodu, videjaa pirksta radishana neietilpst shajaa pantaa.

Labots - Dundurs
Link to comment
Share on other sites

feiks001

Nu a kā menti protokolā iemūžināja-"...viņš parādija nesmuku pirkstu kombināciju"?Vai arī-"...viņš ar žestu palīdzību izteica necenzētu frāzi"?

Ja godīgi es neticu ka problēma bija pirkstu kombinācijā!Jā,menti nav tā izglītotākā sabiedrības daļa,taču tādi auni arī tur nestrādā,droši vien tu tur vēl kaut ko pastrādāji,kā tur īsti i' ko?

Link to comment
Share on other sites

nee, tikai tiiri par to bija. Man piegaja klat policists un teica, nu bravurigais puisi, kapec mums taa raadiji, tagad naksi man lidzi, un aizveda mani uz businju.

Link to comment
Share on other sites

feiks001
...piegaja klat policists un teica, nu bravurigais puisi,...tagad naksi man lidzi, un aizveda mani uz businju.

 

:-D :-D :-D ......nu es beidzot sapratu kāpēc tika uzcepts protokols - viņš pārprata tavu žestu,savukārt tu neuztvēri viņa mājienu,bet šis izmantojot dienesta stāvokli tev par to atriebās!!!

Labots - feiks001
Link to comment
Share on other sites

uii... man jau liekas, ka tie 50 ls buutu par traku prieksh taada ''paarkaapuma''...

ideaals piemeers - man paziistams... nepilngadiigs, alkohola reibumaa... shams metis alus pudeli mentu mashiinai ... pudele protams izskjiida, bet mentiem netrapija...un peec tam veel beedzis prom, mentiem naacies skriet vinjam pakalj...nokjeerushi... vot tas ir siikais huligaanisms - dabuja 25 ls...

bet par nieka videejo pirkstu... ja nav paarkaapumu, tad vajadzeetu iztikt ar briidinaajumu!

Kaa jau te viens teica - ej pieklaajiigaas dreebees un ejot iekshaa pasaki laabdien, lieto gudrus vaardus, paraadi, ka neesi pats sabiedriibas pagrimuma slaanis kursh nodzeraas un kljuus par tipisku urlu un noziedzinieku ... bet galvenais, iipashi nestriidies pretii, atziisti vainu un saki, ka tagad tev ir maaciiba par to, kaa uzvesties uz ielas!

ja ar vinjiem runaa draudziigi, tad arii vinji kljuust draudziigi! :)

tas viss no manis shovakar.....

gadam iznaakumu :)

 

p.s autors ir Edgars? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers
[...]savas mulkiibas deel, tjip gribeeju nospiideet, paraadiiju videejo pirkstu mentiem.[...]
Pirmkart es to zhestu neesmu radijis viniem, bet draugiem[...]

 

Otrkārt, autors, kā izrādās, ne tikai nav spējigs atbildēt par savu rīcību, bet piedevām vēl ir gana melīgs...

Link to comment
Share on other sites

Nākamreiz autors draugu priekšā gribēs paspīdēt ar to, kā māk bomžus ar kājām mīcīt! :evil:

 

Menti malači - noreaģēja! Anglijā par tādu joku nemaz mājās nesēdētu, bet pārdomātu dzīvi mazā kamerā uz pāris stundām ;)

 

Tā kā manā šaurajā skatījumā - AM ...

 

BTW IMHO tas, ka šmigā izdomāji paspīdēt jo vairāk norāda, ka nākamreiz arī atļautos ko citu....

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

ehh nu vismaz tagad zinasi ka nevajag fakjū raditsabiedriskas vietas

Link to comment
Share on other sites

Shodien biju tiesaa, nekas nenotika. Menti pat dokumentus nebija aiznesushi uz tiesu. Taa nu tur noniiku 20 min, lidz man iedeva tiesas pavesti ierasties 4 septembrii.

Link to comment
Share on other sites

Paraadi labaak veel tiesnesim videejo pirkstu, buus jautri..

:mrgreen:

 

Es domāju, ka nekas tur nebūs - attaisnos. Vai arī pāris latu administratīvais.

 

http://www.ntz.lv/portals/zinaszemniekiem/...tml?xml_id=5682

http://easyget.lv/politika/read/754/

http://www.tvnet.lv/onlinetv/lnt/zinas/die...e.php?id=295403

 

UK ir smagāk

http://avto.lv/1/1/114/lv/?article=17458

 

Pēc stāstītā pierādāms tas īsti nav.

Link to comment
Share on other sites

Vai dieniņ', apsmējos komentārus lasot. :x

Ne pirmais, ne pēdējais izsmalcinātas lasāmvielas topiks, sākoties mācību periodam.

Link to comment
Share on other sites

"Par sīko huligānismu, tas ir, lamāšanos ar necenzētiem vārdiem sabiedriskās vietās, apvainojošu uzmākšanos un citām tamlīdzīgām darbībām, kas traucē sabiedrisko mieru un kārtību, —

 

uzliek naudas sodu no piecdesmit līdz divsimt piecdesmit latiem vai piemēro administratīvo arestu uz laiku līdz piecpa­dsmit diennaktīm."

 

Hmmm ... varbūt autors apvainojoši uzmācās policistiem?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nu ir jādomā ar galvu..

 

varbūt pirmais sods būs stimuls uzvesties kā cilvēkam pienākas..

 

 

/rēc par DL komentu, mmggghhhhh/

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Negribās man izcelties ar jauna topika taisīšanu, tapēc pacelšu mironi!

 

Cik ilgā laikā ir jāatmaksā administratīvais pārkāpums? Kopijas aizmugurē rakstīts par ceļu satiksems pārkāpumiem, ka sods jaatmaksā 30 dienu laikā!!! Adm. pārkāpumiem termiņš ir tāds pats? Kas notiek, ja nesamaksā laikā?? Nāk klāt soda procenti vai vēstule uz kautkādu tiesu!!

Link to comment
Share on other sites

ja līdz noteiktā termiņa beigām sods netiek nomaksāts, lieta tiek nosūtīta tiesu izpildītājam. un tad ir jāapmaksā arī tiesu izpildītāja izdevumi un maksu par pakalpojumu. soda procenti netiek aprēķināti.

CSN pārkāpumu vēlākais nomaksas termiņš ir tehniskās skates dienā - pretējā gadījumā pie skates nepielaiž.

Link to comment
Share on other sites

Citāts no Latvijas Administratīvi pārkāpumu kodeksa

299.1 pants. Lēmuma par naudas soda uzlikšanu izpilde lietās par administratīvajiem pārkāpumiem ceļu satiksmē

Par administratīvo pārkāpumu ceļu satiksmē uzliktais naudas sods jāsamaksā ne vēlāk kā 30 dienu laikā no soda uzlikšanas dienas.

Ja uzliktais naudas sods nav samaksāts noteiktā termiņā, līdz naudas soda samaksai aizliegts:

1) izsniegt pārkāpuma izdarītājam transportlīdzekļa vadītāja apliecību;

2) veikt pārkāpuma izdarītājam piederošo transportlīdzekļu valsts tehnisko apskati un reģistrēt tos transportlīdzekļu un transportlīdzekļu vadītāju valsts reģistrā vai traktortehnikas un tās vadītāju informatīvajā sistēmā;

3) veikt transportlīdzeklim, ar kuru izdarīts pārkāpums, valsts tehnisko apskati un reģistrēt to transportlīdzekļu un transportlīdzekļu vadītāju valsts reģistrā vai traktortehnikas un tās vadītāju informatīvajā sistēmā;

4) ar transportlīdzekli, ar kuru izdarīts pārkāpums un kurš reģistrēts ārvalstīs, izbraukt no Latvijas.

Ja naudas sods nav samaksāts gada laikā no dienas, kad lēmums par naudas soda uzlikšanu stājies spēkā, stājas spēkā transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums un transportlīdzekļa vadītājam ir aizliegts vadīt transportlīdzekļus līdz naudas soda samaksai.

Ja naudas sods nav samaksāts šā panta trešajā daļā noteiktajā termiņā, lēmumu par administratīvā soda uzlikšanu nodod piespiedu izpildei tiesu izpildītājam. Lēmuma piespiedu izpilde notiek normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

Šā panta nosacījumi attiecināmi arī uz mehānisko transportlīdzekļu pārvietošanās noteikumu pārkāpumiem Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastes krasta kāpu aizsargjoslā, pludmalē vai īpaši aizsargājamā dabas teritorijā.

(16.10.2003. likuma redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar 15.09.2005. un 22.12.2005. likumu, kas stājas spēkā 24.01.2006.)

Pants ir visai miglains, bet galvenais, ka nevajag pārsniegt gada termiņu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...