Jump to content

Administratīvie pārkāpumi.


Dundurs
 Share

Recommended Posts

Konstatators

JuutPaudisMaigCilveeks +1

 

Nē, nu točna savākušies daži te moralizētāji - šķīstākie eņģeļi uz šīs pasaules, kuri to vien dara kā sēž mājās, dzer tēju un lasa grāmatas par mākslu, tādi, kuriem nekad dzīvē pilnīgi nekādā ziņā nav bijušas saķeršanās ar mentiem. Vai arī klusie alkohoļiķi, kas dzer mājās, jo tur jau principā nav iespējas savārīt nekādus mēslus, par kuriem pēc tam pašiem būtu kauns.

 

Nu gadījās cilvēkam izklupiens, bet nē - pataisīs viņu tagad par pēdīgāko urlu ar nožēlojamu eksistenci principā bez nākotnes.

 

Pašiem smiekli nenāk? :lol:

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Dundurs

    9

  • Little-Casper

    6

  • Cornerz

    5

  • feiks001

    7

Smieklīgi...

Sabiedrisko darbu šitādiem vajadzētu, lai paslauka tās pašas piedrazotās iela Vecrīgā agri rītos...

Link to comment
Share on other sites

godzilla

A-kalvis

A tev nenāk smiekli ka labs cilvēks aprijās do parasjačiva vizga, parāda mentam fakjū un nak te raudāt un prasīt palīdzību ?

Pa manam "naļico" garīgās un inteletuālās atpalicības pazīmes.

Dabīgi ka labs cilvēku pa to izsmej.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ziniet ko, ne nu mēs stāvējām klāt, ne zinām, kāda bija situācija.

Citu reizi ne to vien gribas pateikt mentiem, kas savas profesijas dēļ no sevis iedomājušies nez kādus neaizskaramos gaiļus.

Kautkā neredzu, ka autors arī baigi žēlotos, vienkārši interesējas, kas viņam par to draud.

Netaisīsim no sevis te ūberpsihologus, kas nu tagad spriedīs par cilvēku pēc pāra teikumiem.

 

Turklāt neaizmirsīsim, ka šeit pat forumā pietiek indivīdu, kas pie mazākās izdevības cep augšā topikus "par savām dzīves peripētijām, iz sērijas - ak kā man neiet"...

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

Ai nekā tur nebūs, pats pēc šī panta esmu dabūjis uzaicinājumu uz tiesu. Pateiks, ka tā nav cmuki darīt un iesi mājās. Ja pirmā reize, tad nekāds naudas sods ar nebūs. Pārkāpums dzēsīsies pēc gada.

Link to comment
Share on other sites

Te tiešām topiks atkal aigājis parastajās sliedēs - izliekam negatīvas emocijas un neatbildam uz jautājumu. Cilvēks paprasīja kas viņam draud, bet te daži tā sāk moralizēt, ka nez kas būtu darīts.

A-kalvis pareizi saka - vai tad paši vienmēr esat bijuši pareizi?

 

Uz tiesu ejot saģērbies pieklājīgi un nestrīdies ar tiesnesi. Ja iepriekš pārkāpumi nav bijuši, tad iedos minimāli iespējamo. Uz skolu paspēsi, jo ar tevi tiks galā 10 minutēs. Par to nepilnību protokolā vari nesaspring, jo tai ir maza nozīme (tieši šajā konkretajā gadījumā, jo varbūt, ka tev pašam pulkstens nepareizs). Pats zinu gadījumus, kur policisti protokolā pielāvuši krietni lielākas kļūdas, bet tiesa tās uzskata par nenozīmīgām, jo policists tikai "pārrakstījies".

Vainu atzīsti un solies turpmāk tā nedarīt!

 

Sodu vajag samaksāt noteiktajā termiņā, jo pēc tam to nodos tiesu izpildītājam un tur summa jūtami pieaugs.

 

Turpmāk būsi gudrāks!

Link to comment
Share on other sites

godzilla

A-kalvis

Jā jā... stāsti man te pasakas kādi menti slikti :>

Es domāju ka nav grūti iedomāties līdz kādai pakāpei ir jāpiedzeras lai izdomātu mentam rādīt kaut kādus muļķīgus žestus.

Sīcis tā piedzērās ka vispār nerubī ko dara a tu te stāsti ku menti slikti. Pie kam nez kāpēc brauc augumā mentiem nevis sīcim kurš piedzeras un necērt ko dara.

 

 

Skaidrs ka moralizē un kas tur slikts ?

Vajaga papaijāt pa galviņu un iedot konfekti ?

Vai moš iedot vēl naudiņu lai atkal pierijas lopā un savāra vēl kādus sūdus.

Labots - godzilla
Link to comment
Share on other sites

1) uz skolu uz 10:00 tu nepaspēsi

2) vislabāk pret tiesnesi izturies pieklājīgi un ieturēti. paskaidro, ka īsti piedzēries nebiji, bet biji tikai vienu alu izdzēris un ka pirkstu rādīji draugam un ka bargie policisti tevi pārprata. un vispār viss ir pārpratums un nesaprašanās.

dabūsi savus 30 Ls sodu un viss.

 

 

ja darīsi tā, tad būs brīdinājums! un nekādā gadījumā nesaki, ka alu iztukšoji uz ielas!

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Moralizēšana ļoti mīļa ir veciem, īgniem pensionāriem un mietpilsoņiem, kam katra mazākā novirze no vispārpieņemtajām normām ir pasaules gals...

 

Nu čalis uzkāpa uz grābekļa - nu pohre*s, bet tad lai tagad mācās no savām kļūdām un saprot, ka otrreiz vairs kāpt nevajag.

 

Bet savas griezīgās dzīvesgudrelības labāk atstāt pie sevis, jo tas ir nekas cits kā subjektīvs viedoklis, kas viņam tāpat būs pie vienas v...

Link to comment
Share on other sites

ja arī būs sods, tad tak nomaksāsi sodu un izņem tiesības kaut visās kategorijās!

Link to comment
Share on other sites

feiks001

Par policistiem bieži vien kļūst tādi biksēs mīzēju un memmesdēliņu sugas pārstāvji,kuri bērnībā un skolas gados nav mācējuši par sevi pastāvēt,tos ir bieži apbižojuši un viņu dvēselēs uzkrājusies smaga nasta.Darbs policijā viņiem ir trūkstošā "aizmugure"un iespēja likuma un taisnības vārdā visai pasaulei atmaksāt un kļūt par lielajiem stiprajiem pukām un protokola sastādīšana dēļ stipri individuāli uztverta fucka šādam indivīdam ir neaprakstāms garīgs orgasms.

Link to comment
Share on other sites

Eduardsoo

Nav jau runa par to, ka šajā gadījumā (ja tas tiešām bija rādīts policistam), tas tiešām ir pārkāpums un sodāms, bet gan par to, ka mums acīmredzot policisti ir ar ļoti samaitātu uztveri, kas kaut ko uzdrošinās tulkot pa savam, kas nav pieļaujami.

Ja nav tiešu pierādījumu un turklāt viennozīmīgu, nav pamata tiesai.

Link to comment
Share on other sites

Little-Casper

Manuprat par to ko dari vajag atbildet. Ka jau viens cilveks rakstija - paraditu tu kadam citam tipinjam to pasu pirkstu kombinaciju, vins tev zobus parskaititu... Policisti ari nav stulbi, ja vinji to pasu daritu, tad vinjiem pasiem butu nepatiksanas, tapec vinji to dara likumiga celja... Un tas ka biji lietojis alkaholu neko nenosaka... lai vai cik esi izdzeris ir jaspej atbildet par to ko dari, ja nevari, tad nedzer tik daudz... Vienu reizi panema tevi aiz kragas, nakamaja reize domasi vai vajag ta darit... Nu, bet tas ir tikai manas domas...

Link to comment
Share on other sites

spams no manas puses ar..

es mentu vietā nevis ar papīriem krāmētos, bet pa nierēm sadotu. tas, ka biji sadzēries, nav nekāds ataisnojums. esmu vairākas reizes noķēris bezfilmu, bet nekad neesmu zīmējies ar žestu rādīšanu pret nepazīstamu cilvēku, kur nu vēl policistu. iesaku nevis publiski nožēlot vainu un aizmirst notikušo, bet nopietni padomāt, kas tev galvā darās.

par tiesu - ja ej tad ej līdz galam. 8:30 izpļauj kādu puslitru trīsgraudnieka un parādi tiesnesim pliku pakaļu...

Link to comment
Share on other sites

Little-Casper
Par policistiem bieži vien kļūst tādi biksēs mīzēju un memmesdēliņu sugas pārstāvji,kuri bērnībā un skolas gados nav mācējuši par sevi pastāvēt,tos ir bieži apbižojuši un viņu dvēselēs uzkrājusies smaga nasta.Darbs policijā viņiem ir trūkstošā "aizmugure"un iespēja likuma un taisnības vārdā visai pasaulei atmaksāt un kļūt par lielajiem stiprajiem pukām un protokola sastādīšana dēļ stipri individuāli uztverta fucka šādam indivīdam ir neaprakstāms garīgs orgasms.

 

Nu tam es galigi nepiekritu, tad jau visi tie kuri paslaik sez cietuma ir tadi, kuriem skolas laika ir paticis apbizot vajakos, katru dienu piedzerties lidz komai uzskatot ka tas ir kruta utt.? Nu sis ir galigi garam...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Little Casper

 

Vot tavs salīdzinājums ir galīgi garām, bet tur gan ir liela daļa taisnības, ka tie, kas nav spējuši sevi aizstāvēt bērnībā, tie visādos veidos mēģina atspēlēties puspasaulei, kad ir pieauguši.

Link to comment
Share on other sites

Pilnigi pofigs.

Bus labs advokats - tiksi cauri mierigi,jo iztulkot tavu pirkstu var ka vien velies.

Alkahols nav fiksets - tatad neesi dzeris.

 

Ir draugam bijusi kepasanas ar mentiem par samejo iekaustisanu. Beigu beigas iztulkoja kaa skaudisanu.

Musdienas likumu izskaidro ka vien velas.

Korumpeta Latvija.

Link to comment
Share on other sites

Little-Casper
Vot tavs salīdzinājums ir galīgi garām, bet tur gan ir liela daļa taisnības, ka tie, kas nav spējuši sevi aizstāvēt bērnībā, tie visādos veidos mēģina atspēlēties puspasaulei, kad ir pieauguši

 

Ja es bik ne ta uzrakstiju, vienkarsi ja feiks001`a apgalvojums butu pareizs, tad manejais ari, bet ta galigi nav. Un isteniba, nezinu ka jums, bet es uzskatu ka nav ko virsu policistiem braukt... Jo bez iemesla vinji jus neaiztiks ( protams medz but ari iznjemumi ) , bet nu ja jus aiztureja, tad pasi vien esat vainigi...

Link to comment
Share on other sites

Bet tagad nopietni! Kurā Latvijas likumdošanas pantā vai normatīvajā aktā videjā pirksta rādīšana ir kvalificēts kā nepiedienīgs vai rupjš žests?

Link to comment
Share on other sites

... tādi, kuriem nekad dzīvē pilnīgi nekādā ziņā nav bijušas saķeršanās ar mentiem.

Vairumam cilvēku nav bijis jāsaķeras ar policiju. Neticēsi, bet var dzīvot arī tā.

Tas pats attiecas uz pirātiskās programmatūras izmantošanu. Vairums cilvēku to nedara. Var dzīvot arī tā.

Link to comment
Share on other sites

Jaa, palasiju kas pa sho laiku sarakstits. Kaa redzams shiet ir gan normali cilveki, gan arii vesels bars nenormaalo. Jaa es zinu, ka taa nevajadzeja dariit. A vai es, tagad par to raudu, eju pie mammas? Es vienkarshi gribeju zinat aptuveno shiis mulkiibas cenu, kas man bus jamaksa. Un taadi indiviidi, kaa godzilla, savus komentaarus varetu paturet pie sevis.

Link to comment
Share on other sites

eltons2121

nebaidies.....žestiem, Latvijas likumdošanā nav skaidrojumu, tā kā tavs vidējais pirksts var nozīmēt da jebko, protams ja neesi izbļavis kādus necenzētus vārdus un rupjības. Uz to arī pastāvi, ka šis žests senmauritāniešu valodā nozīmē- '' sveiks, manu uzticamo kārtības sarg' !!!!. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Šajā sakarā rosinu atcerēties, kādu sodu saņēma anglis (vai īrs), kurš vecrīgā atspārdija "Latvijas" policistu, kurš mēģināja izšķirt kautiņu...

Link to comment
Share on other sites

spams no manas puses ar..

es mentu vietā nevis ar papīriem krāmētos, bet pa nierēm sadotu. tas, ka biji sadzēries, nav nekāds ataisnojums. esmu vairākas reizes noķēris bezfilmu, bet nekad neesmu zīmējies ar žestu rādīšanu pret nepazīstamu cilvēku, kur nu vēl policistu. iesaku nevis publiski nožēlot vainu un aizmirst notikušo, bet nopietni padomāt, kas tev galvā darās.

par tiesu - ja ej tad ej līdz galam. 8:30 izpļauj kādu puslitru trīsgraudnieka un parādi tiesnesim pliku pakaļu...

 

 

no pieredzes - bezfilma ir tad, kad tu neko neatceries un viss ir tumša bilde, kā tad tu vari zināt vai vicinies ar pirkstu vai nē? lielākās stulbības arī bezfilmā bieži sastrādā!

Link to comment
Share on other sites

°uzliks tev tikai bridinajumu, ja neieradisies, tad atsūtīs rezultātu pa pastu ...

Link to comment
Share on other sites

Patreiz izanalizeju situaciju ar vienu juristu, kas man ieteica, kaa riikoties. Cerams, ka mani attaisnos. PS. 167 pantaa ir izmainjas, kas paredz minimaalo sodu 50ls.

Link to comment
Share on other sites

Un kurš ir tavs primārais pārkāpums, vidējā pirksta nepareizs leņķis, vai atrašanās sabiedriskā vietā dzērumā?

Link to comment
Share on other sites

pazinam par atvertu pudeli un reibuma stavokli sodu uzlika 3Ls.

pla man 5 ;(

Link to comment
Share on other sites

Mani Anglijā paņēma par 2 pirkstu rādīšanu uz ielas. Angļiem šis 2 pirkstu žests, ir pat vēl smagāks nekā vidējais pirksts. Protams, biju skaidrā, un to nezināju, eh.....

 

Ok, nu puika sastrādāja ķēpu, bet kā jau daži minēja, tam vidējam pirkstam jau nav skaidrojuma ko tas nozīmē Latvijā. Anglijā kad mani paķēra, tur viņiem bija arī skaidrojumi klāt kā tiesas sistēma to uztver.

 

Bet nu nav ko autoru noēst. Ne mēs paši tur klāt bijām lai varētu viņu moralizēt, vai nosodīt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...