Jump to content

LMT ne/kvalitāte


kappa
 Share

Recommended Posts

NormaalsCilveeks

hmmmz a patiesībā tā netēmā jautājot - kāds maz zin kādu ... kurš būtu atpakal pie LMT pārgājis ?

reklāmas jau reti tizlas - bet vai iedarbojas arī ?

 

es personīgi pazīstu divus gana lils kantorus kuri šomēnes pārgāja uz bifri ...

lai cik tas nebūtu smieklīgi bet pateicoties "pārvedumam" tas ir ahūni izdevīgi ...

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

Zinu kas aizgājuši atpakaļ(privātie, ne kantori). Tikai ne jau dēļ sakaru kvalitātes - dēļ nostaļģijas. Beigās izrādās, ka LMT nemaz nav daudz dārgāks par vieglajiem un govīm, tikai jādomā ar galvu un jāpēta pieejamie varianti.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

rubb

ja neesi piefiksējis tad Bite ar savu mazo tīklu un bifri bonusu ar - sanis plus ieejošā minūte ...

var oj kā taupīt tikai uz to ka citi tev zvana - jo Bites tīkls ir maziņš ...

 

man personīgi sanāk apm 1:6 sarunas tobiš par izejoso maksāju 2 saņi min

 

tiem kam ieteicu apmēram ieejošo:izejošo 1:20 ...

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Shampuns
Latvijas Mobilais Telefons raises the bar for customer service in Latvia

 

Riga, Latvia – October 7, 2009

Nokia Siemens Networks’ solution to enhance service quality, improve network performance and reduce costs

 

The leading Latvian mobile operator, Latvijas Mobilais Telefons (LMT) has deployed a solution that will enable it to have real time visibility of its network and service performance. The Nokia Siemens Networks Serve atOnce Traffica solution will not only reduce costs through rapid problem detection and greater service standards but also help realize greater revenue through valuable customer insights.

 

The Nokia Siemens Networks’ Serve atOnce Traffica solution is a real-time traffic monitoring and analysis tool for multi-technology, multi-vendor networks. The customer traffic monitoring and analysis software provides a detailed, real-time view to user activity and service usage throughout the network enabling the service provider to react to problems immediately. [...]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Interesanti: ja ir istyle, tad nevar pieslēgt dati1/5/9.

 

Nu neko, nācās atlauzt lai varu Bitē sēdēt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Avots: nozare.lv 2009.11.11

 

Mobilo sakaru operators SIA "Latvijas Mobilais Telefons" (LMT) paplašinājis ātrgaitas mobilā interneta (HSDPA) lietošanas iespējas, sākot izmantot 900 megahercu diapazonu.

 

Ātrgaitas mobilā interneta bāzes stacijas, kas darbojas 900 megahercu frekvenču diapazonā, uzstādītas Engurē, Sabilē, Valdemārpilī, Jaunsātos, Cesvainē, Dundagā, Stendē, Rendā, Kaltenē, Pitragā, Apšuciemā, Gaiziņkalnā, Sēmē, Bērzciemā, Ģipkā, Remtē, Rudzātos, Melnsilā, Uguņciemā, Ģibzdē.

 

Lai gan visiem operatoriem ir samērā plašs mobilā interneta pārklājums visā Latvijas teritorijā, publiskā telpā izskanējušas sūdzības, ka HSDPA ātrumi nav sevišķi plaši pieejami ārpus Rīgas un citām lielām pilsētām, lietotājam piedāvājot krietni lēnākus EDGE, līdz 386 kilobitiem sekundē, vai GPRS, līdz 64 kilobitiem sekundē, tehnoloģiju lejuplādes ātrumus.

Link to comment
Share on other sites

Ja mani atminja nevilj tad UMTS - līdz 384 kb/s,bet EDGE - 236kb/s.nevis 384 kaa teikts citaataa, bet tas taa.

 

Man viens pazinja lieto iBiroju nu jaasaka, ka aatrums vinjam ap 0.5MB stabili staav esot 15km no Jelgavas.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Capinss

Sveiki, eksperti!

Lietoju LMT jau gadus... daudz... Nesen sanāca nomainīt uzņēmumu un tagad ar visu savu duci telefona numuriem esmu zem jauna nosaukuma. Joprojām strādāju ar LMT, lai kādi arī viņi nebūtu, jo domas dalās, nestrīdos.

Sāpe ir tāda, ka jaunajā ofisā "nav zonas". Nomocījušies esam pamatīgi, zvanījis, rakstījis LMT, bet tur mani "uzmet". Reāli viņi pieklājīgā veidā pasaka, ka viņiem pofig par manu "ne/zonu".

 

Jautājums:

Zinot, ka ir visādi repeateri un citi tehnikas brīnumi, vai nav iespēja uz ofisa jumta uzmest kādu antenu un ofisā iegrūzt kautko līdzīgu kā signāla pastiprinātāju, kas darbotos līdzīgi, kā wi-fi routeris or something?

Kur un kas man jāmeklē, lai dabūtu sev "zonu"? :)

Link to comment
Share on other sites

binladens

Piekrītu par to kapacitāti, LMt nav bijušas problēmas līdz pārvācos uz pļavniekiem, tur gadās mēnesī reizes 2 vai 3, ka zvani rāda līnija aizņemta vai vispār mani atrubī- vecs tornis, paej mājas otrā galā ieslēdzas cits tornis un zvani, ka prieks :D

Link to comment
Share on other sites

maritis

uzraksti iesniegumu par pāreju pie cita operatora,pāris dienu laikā būs zvans no LMT,ja problēmu nespēj atrisināt,tad jāpāriet pie tā cita,kuram zona ir.

Link to comment
Share on other sites

Tārps

Man bija līdzīgi, nomainot jaunu telefonu. Paņēma manu telefonu atpakaļ un pāršuva citu softu - ir normālas zonas parādījās ir viss cits. Nu protams, kaut kas no oriģinālā softa patika, nu ir cits.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...