Jump to content

LMT ne/kvalitāte


kappa
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, pavisam nesen ieportējos no Tele2 uz LMT, Okarti. Sākumā viss bija OK, neskaitot augstos tarifus, katrā gadījumā, ZZ atjaunoju retāk, lai arī tarifi izskatās lielāki kā Okartei.

Bet problēma tāda- pēdējo nedēļu laikā bieži gadās tā, ka gandrīz nekur nevar piezvanīt, rāda "līnija aizņemta". Kaut kāds sviests, ir divas Okartes, un abām tieši tas pats. nevar blakus esot sazvanīties pat, kaut gan telefoni ieslēgti! Arī draugam ir Okarte un tieši tā pati problēma bija tajā vakarā! Varbūt vēl kadam ir tāda problēma, moš ir risinājumi?

vienkārši, ja te klaigā, ka LMT esot viskvalitatīvākie sakari, tad nu sorry, šitā nav kvalitāte, tā ir krāpšana! Tele2 ir daudz vairāk klientu, bet nekad nebija, ka līnija aizņemta :evil:

Link to comment
Share on other sites

chirkainais

man vienmeer drausmiiga kvalitaate ir zvanot no LMT uz Tele2

LMT uz LMT ljoti laba kvalitaate pagaidaam bijusi

Link to comment
Share on other sites

"...neskaitot augstos tarifus, katrā gadījumā, ZZ atjaunoju retāk, lai arī tarifi izskatās lielāki kā Okartei. ..."

 

Pats saprati, ko uzrakstīji?

Dzelžaina loģika!

:-D

 

p.s. ja mazāk runā, tad jāatjauno retāk...

Link to comment
Share on other sites

līnija aizņemta parasti pie lielajiem pasākumiem gadās. nav blakus arēnai rīga vai kas tāds? uz 076 zvanījis, sūdzējies?

 

un Knaabi, tajā citātā viņam viss ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Guest Djdrunk_lizard

prieks, ka utainajaa lmt nekas nav mainiijies

kopsj saakta laika gala suuds....

Link to comment
Share on other sites

zz tarifi izskatās lielāki, jo faktiskais tarifs ir līdz 50% zemāks, nekā minēts oficiāli. savukārt okartei cik rakstīts, tik arī maksā. :wink:

p.s. gļuki gadās visiem operatoriem, tiesa gan tele2 visbiežāk, toties tele2 parasti kompensē ar kredīta papildināšanu, jeb atlaidi rēķinam, ja ir sūdzības.

Link to comment
Share on other sites

Nu, nezi gan,Dj ( D_L). Mans truba jau vairākus gadus draudzējas ar Amigo. Tas pats LMT tīkls jau laikam ir. Ja zōnīte ir, kreņķu nav bijis. Doma tāda - laikam tīkls jaudā. Ka tik nebūs paši savā meistarībā sa.....

 

Personāls jautājums - kā Tevi turpmāk dēvēt divu burtu ietvaros? Kas tuvāks?

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

nav nav Arēnai Rīga tuvumā ;) un tas gļuks ir vairākās vietās bijis, nav vienā konkrētā bāzes stacijā! :twisted:

 

uz LMT info neesmu zvanījis, jo kāda jēga- tāpat cik ātri ieportējos, tik ātri arī portēšos prom, šoreiz izmēģināšu "lapseņu" midzeni, tad jau redzēs, kā ar šiem būs, vismaz tarifu plāns "Varianti" +SMS pakalpojums par 2ls izskatās pavisam pieklājīgi cenas ziņā 8)

Link to comment
Share on other sites

prieks, ka utainajaa lmt nekas nav mainiijies

kopsj saakta laika gala suuds....

Tu pats pirms kāda laika biji sapsihojies par Tele2..... Opreģeļisss!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tā problēma ir Okartes draugiem , ļoti bieži novērots, ka nevar sazvanīt tieši draugu, citus LMT abonentus var.No bāzes stacijas diez vai atkarīgs, es esmu Balvos, dēls Rīgā un drošākie sakari ir Skype :mrgreen: LMT man neko nav atbildējusi, varbūt tāpēc, ka norādīju par savu pastakasti ******@putuplastaruksis.lv :D

Link to comment
Share on other sites

Knagi

 

Es šeit domāju par divu operatoru salīdzināšanas objektivitāti!

Ja gribam objektīvi salīdzināt, tad jāņem noteikts skaits minūšu noteiktā laika periodā, nevis "...ZZ atjaunoju retāk..."!!!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Djdrunk_lizard

Tu pats pirms kāda laika biji sapsihojies par Tele2..... Opreģeļisss!

prieks, ka biju konsekvents un paliku pie tele2, mhhhhh

te vienam nesen sanaaca kaarteejaa sjaize ar lmt

tur nekas pa padsmit gadiem nav mainiijies....

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

LMT uz LMT vai Lattelecom jeb BITE tīkliem kvalitāte ir brīnišķīga starp citu BItei ir ļoti laba sakaru kvalitāte :shock: bet zvanot uz tele2 kvalitāte sūkā izklausās tā ka tas kam zvana atrodas dziļi mežā :mrgreen: un protams arī sms šad un tad nokavējās

Link to comment
Share on other sites

nezinu kas jums par problēmām ar LMT.. man 6u gadu laikā nekad nav bijušas sakaru problēmas.. so.. problēma varbūt nemaz nav LMT (okartē)

 

par tiem tarifiem.. iespējams kad tev bija tele2 tu vairāk zvanīji t2.. tagad esot lmt arī zvani t2.. so arī kredīts vairāk tērējas, jo tu zvani citam tīklam..

 

ja jau tāda nepatika pret LMT.. ņem BiFri.. un runā vesels..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bitei vislabaaka kvalitaate, jo BS visas ir daudz jaunaakas. Lmt mazliet labaak par Tele2 bet kopumaa abiem kapacitaates zinjaa (var raadiit pilnu zonu bet vaardi, paketi, izkritis)vai arii buus "tikls aiznjemts": kas biezhi noverojas tieshi tele2 tiiklaa jo tur daudzas BS ir uz 900 mhz bet bitei ir uz 1800 (lielaaka kapacitaate).

 

t.i. mans subj.vied.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

man ar nekad nav bijusas nekaadas probleemas :p un par tarifiem nu nez nez! zz tomeer ir un paliek meesls

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Lietoju zz un amigo.

Jaastaigaa ar divaam trubaam, bet tas nu galiigi netraucee.

Uz kuru operaatoru jaazvana, no taa zvanu.

Biezhaakie zvanaamie ir salikti tajos triis draugos, gan amigo gan zz.

Meenesii sakaros aiziet mazaak par 5ls :)

 

Moraale? Nav ne zz suu**, ne lmt, jaaizkalkulee tikai izdeviigaakais veids kaa sazinaaties :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu pofig par tiem santīmiem, bet skāde tāda, ka tajā brīdī kad vajag zvanīt, nevaru! tīkls aizņemts un dari ko gribi, nekur nesavieno! tas i psc, reāli čakarē darīšanas šāds te bezpriģels no LMT puses! Tele2 ir visādi čakršķi utt sarunas vidū, reizēm slitki dzird, bet vismaz var piezvanīt, bet šeit pat to nevar!

Link to comment
Share on other sites

Lietoju 4 gadus TELE2(karte vēl tagad aktīva bet netiek pielietota, arī kādu laiku staigāju ar diviem mob.) un pārgāju uz LMT vienkārša iemesla dēļ t.i. es runāju ļoti īsi 20-30 sekundes zvans un man nav izdevīgi TELE2 lietot, itsevišķi, kuriem es zvanu ir 99% ir LMT abonenti, vienīgais mīnus ir kad TELE2 uztver noteiktās vietās(kur es citreiz atrodos) bet LMT ir pilnīgi ārpus zonas(reklamētie 99% pārklājums). Es ar to gribēju teikt ka katra mobīlo sakaru tīklam ir savi mīnusi un plusi!

Link to comment
Share on other sites

Bite, visstraujāk augošais tīkls Latvijā un pēc manām domām arī diezgān plašs.

CIk sanāca braukt pa Latvijas rietumiem (No Liepājas, Ventspils, Kuldīgai, Saldus līdz Rīgai) tad pārklājums ir ļoti stabils, atšķirībā no Tele3, braucot pa šoseju A9 bieži vien bija grūti sazvanīt no ZZ, bet Bite velka ar pitiekamu kvalitāti.

 

Diezgan laba pārklājuma karte: http://www.gsmworld.com/cgi-bin/ni_map.pl?...c=lv&net=s3

Link to comment
Share on other sites

Pabrauc Smiltene-Balvi-Rēzekne un redzēsi Bites ,,pārklājumu,,.Viņi pat nedomā attīstīt tīklu laukos...

Link to comment
Share on other sites

Smiltene kkad nesen uztaisija jaunu bazes staciju, zona perfekta jebkura smiltenes vieta...

Link to comment
Share on other sites

Runa jau ir par autoceļiem un mazpilsētām.Piemēram, Viļaka ir pilsēta un tur Bites nav vispār!Un minētajā ceļa posmā zona arī ir tikai ap pilsētām.

Link to comment
Share on other sites

var jau kā LMT pirmsākumos - lietot auto GSM antenu - zona uzlabojas manāmi :)

Link to comment
Share on other sites

Ir arī viskvalitatīvākie sakari. Ej uzreiz uz pieslēgumu nevis uz kartēm. Visādos laukos kur esmu bijis, vienmēr var piezvanīt.

Link to comment
Share on other sites

Jap manupraat Tele2 piesleegumam ior lielaaka prioritaate nekaa ZZ jono tiem vieglak sazvaniit kaadu,nekaa no ZZ

Link to comment
Share on other sites

Es ar šomēnes metīsu mieru LMT formulai 8, ahūnie tarifi, lai ar 4 atlaizu līmenis, tas ir pisec.

Pāriesu uz biti varianti pa 5 lati, patestēsu kā sakari.

Link to comment
Share on other sites

Guest martin9

cilveeki, necieties to srano LMT - nav tur no LV nekaa, tikai skandinaavi un tarifi vislielaakie.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, es ar pārgāju no lmt uz bite 5, un drīzumā pāriešu uz bites variantiem, tie vel labāki, rupji sakot 10h par 15ls, lmt pat bail rēķināt cik tur būtu rēķins!

Link to comment
Share on other sites

kur jums baigie tarifi :) man ir formula 8.. un nu jau apmēram pusgadu pat i tos 8ls nespēju iztērēt.. piem., šomēness pa pusmēnesi iztērēti tikai 2ls :D

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu cilvēki ir neaptēsti. J

 

a ir LMT pieslēgums un 99% zvani būs uz lidoni un govslopiņu, tas protams tarifi būs nedraudzīgi. Tak vajag domāt kur zvana un tad aurot pa pasauli par dārgiem tarifiem.

 

Es runāju daudz (vidēji 3-4h mēnesī) un rēķins nepārkāp 10Ls robežu.

Link to comment
Share on other sites

CAP, tur jau taleita, es ar tos 8 ls neiztērēju, bet jamaksā tā pat tie 8 ls, un paskaties cik tu minūtes norunā, ja vēl paskatīsies kāds tarifs uz citiem tīkliem, tad vispār cauu.

Tāpēc bites variants pa 5 ir tiesi laikā, 120 minūtes var runāt

Link to comment
Share on other sites

~ 5 gadu laikā ne reizi nav gadījies tāds joks.

 

man ta pat

 

bet runajot par tarifiem, man gan liekas, ka ir daudz letak, diena sanak zvanit daudz un kreditu atjaunoju samera reti.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Nezinu, par ko jūs te pīkstat un kur BITEi ir viskvalitatīvākie sakari, bet lietoju LMT 5 gadus un NEKĀDU problēmu nav bijuši un ar kvalitāti vienmēr viss ir bijis visaugstākajā mērā (protams, pārblīvētos pasākumos vienmēr efekti ir manāmi). Rokas aug no pareizās vietas un ar telefonu māku apieties. :roll:

 

Nerunāju ļoti daudz, līdz ar to neko daudz arī nesanāk maksāt... :)

Link to comment
Share on other sites

Nu cilvēki ir neaptēsti. J

 

a ir LMT pieslēgums

Tak vajag domāt kur zvana un tad aurot pa pasauli par dārgiem tarifiem.

Es runāju daudz (vidēji 3-4h mēnesī) un rēķins nepārkāp 10Ls robežu.

citi operatori ļauj par to nedomāt :wink:

3-4 ir narmaļna, bet nevis DAUDZ :wink:

p.s. Tu runā tikai lmt tīklā, un naktī? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Man ar LMT nekad nav bijušas problēmas, ir arī formula 8, rēķins apmēram 11-12 Ls mēnesī pie norunātām +-5 stundām. Tele2 nekad, bet Bite man gan liekas pievilcīga, it sevišķi kad- "zvani par brīvu visu mūžu", tāpēc tagad man ir divi telefoni.- ar LMT un ar Bite.

Link to comment
Share on other sites

Man ir 4.līmenis... uz LMT zvani sanāk ~3.5s/min, savu 3īs numuru ietvaros bezmaksas sarunas (3ls/mēn), uz TELE2/LTC/FIX 8s/min, BITE/TRIATEL 10s.. nez.. neliekās dārgi.. rēķinot to, ka lielāko daļu norunāju LMT tīklā..

 

p.s. katram savs.. jāskatās kam tu zvani, un jārēķina.. kas sanāk izdevīgāk.. :) Mani apmierina LMT piedāvātās cenas un pakalpojumi, protams, būtu priecīgs par Formula 5 :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...