Jump to content

Katram latvietim pa putuplasta cūkai


Jetijs
 Share

Recommended Posts

eMDiiPii

Ā, tad skaidrīte, šodien zvanīja no TV3 un prasīja viedokli :-)

A tā neliels WTF, kur mani LNT nofilmēja ??? :D

Link to comment
Share on other sites

Skatos, kad Jetijs ieiet lielajā politikā. Jau spēj mainīt RD lēmumus :D

Link to comment
Share on other sites

Peleecis

Ehhh - papilozopēšu vēl ... iespējams galīgi murgaini :).

Mani , protams , priecē doma par iespēju kādreiz nobildēties pie šī zeltītā jaukuma . Bet daudz vairāk mani priecē sajuta , ka šoreiz mazam cinītim ir izdevies nogāzt lielo vezumu . Nu tak gandrīz esmu pārliecināts , ka Jetija cūķis nospēlēja lielo lomu RD šābrīža lēmumā . 30000 ir par mazu summa , lai uz daudziem gadiem iedzīvotos negatīvā PR ,situācijā kad uzradušies aktīvisti parodisti . Bet par muljons latu jau var šo to pieciest ... un ir tak vēl dažādi naudas šķērdēšanas (no tautas viedokļa), un pelnīšanas (no pašu un pareizo cilvēku viedokļa ) projekti, kurus jezga ap cūci neietekmē .

Bet var būt tiktiešām būtu svētīgi kalt dzelzi neatejot no kases?

Geji var rīkot gājienu , jo viņus nepietiekoši mīl , bet tauta kurn kurn , bet klusē ?

Ar ko atšķiras dzimumakts no izvarošānas? Mhm - ar to ka meitene vai nu nesaka neko , vai bļauj . Nu šis ir samērā nekorekts salīdzīnājums , bet kamēr klusēsim mūs varos un teiks ka viss takš ir vislabākajā kārtībā , jo neviens tak neiebilst .

Domāju , ka manis pieminētais gājiens ar cūci , sēru lentām , vainagiem un mūziku , kā bēres taupībai un saprātam , varētu piesaistīt ne tikai LR masu mēdiju uzmanību . Un tur jau varas vīriem būtu jāsāk rēķināties ar PR sašmucēšanu jau starptautiskā mērogā. Un domāju , tas verētu apturēt vēl dažu labu komercprojektu uz nodokļu maksātāju rēķina .Un galvenais , ka kāds beidzot būs sācis izteikt savu pamatoto neapmierinātību !!! Un man domāt , ka atbalsta šādai akcijai netrūktu no sabiedrības puses .

Visu cieņu Sudrabas kundzei , par viņas aktīvo darbu . Bet varbūt viņai nenāktu par skādi bik piepalīdzēt un atbalstīt ? Kaut vai morāli , lai viņa redz dēļ kā un kam cenšas .

OK ... , bet var būt esmu vienkārši naivs muļķis , tad nu kārta akmeņu metējiem . Bet nu kaut kā tā es domāju, un neko tur nevaru padarīt ..... :)

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

Kad būs tad būs, centīsimies cik ātri varēsim. Mēģināsimlīdz jāņiem pabeigt. Un visā visumā piekrītu Peleecim :)

Link to comment
Share on other sites

Jetijs, malacis!

Par to izgaismošanu, tas vispār ir...............

Valdība aicina dzemdēt vairāk bēnus, lai palielinātos dzimstība, bet tai paša laikā nevar nodrošināt jaunos bērnus ar bērnudārziem un māmiņām pabalstus. Varbūt sākumā nopērkam eglīti un tikai tad domājam kā to izpušķot! Vēl tak rindā ir slimnīcas utt.

Link to comment
Share on other sites

Māja deg, bet mūsu gidrinieki tā vietā, lai to dzēstu, sāk līmēt zīda tapetes. Tas tā - tēlaini runājot. Bet reāli jau ir piebesījis ļaut tiem #$%$# kāpt sev uz galvas. Jo kamēr tauta tikai kurn un pukst, jamie audzē bezkaunību. Sak, ja kāds sāks ko reāli darīt, tad arī domāsim. Bet nu šitais bezkaunības līmenis ir jau astronomisks. Mums līdz zimbabvei "rukoi podaķ". Būtu man teikšana, visi deputāti saņemtu tikai minimālo algu un šmuces gadījumā atbildētu ar visu savu mantu. Galu galā lielai varai līdzi jānāk arī lielai atbildībai. Pie mums tā atbildība kaut kur noklīdusi un palikusi tikai vara. Trakākais, kas var ar deputātu notikt, ir atlaišana no amata, bet lielāko tiesu gadījumos kad tas notiek, deputāts jau ir paspējis "sapelnīt" pietiekami, lai viņam par to nebūtu jāuztraucās. Kā saka, mazos zagļus liek cietumā, bet lielos ceļ saulītē. Iedzīvotāju ienākuma nodokli arī cik gadus jau sola samazināt līdz 15%, bet kaut kā aizmirstās un vēl atļaujas reklāmās saukt par stulbeņiem tos, kas saņem algu aploksnēs. Kāda jēga masāt nodokļus, ja tie aiziet cūkās un gaimas pilīs, kuras simtu gadu nevienam nevajag? Kad slimnīcas un skolas nāk pie viņiem pēc palīdzības, tad saka, ka tam mums naudas nav, bet tagad šķiež miljonus. Uz pasaules trūkst lamu vārdu lai izteikto to, ko es par šodienas situāciju domāju.

Link to comment
Share on other sites

Patiesībā gribas tā kā drusku apsveikt putuplasta rukša komandu, kā arī pateikt nelielu "paldies" ;) ceru, ka nav pēdējā reize ;)

Link to comment
Share on other sites

Aleksejs

Vai var kaut kur iepazities ar visiem tiem megaprojektiem, kurus cenšās izbīdīt RD cauri?

Nu kaut kāda lapa, kurā tas viss ir apkopots.

www.riga.lv lapā kaut kā īsti nav pārskatāmi.

Nu kautvai arī vakardienas lēmums:

atbalstīja 12 631 lata piešķiršanu no Rīgas pilsētas attīstības fonda konkursa „Rīgas vēsturiskā centra velonovietnes etalonmodelis” organizēšanai un etalonmodeļa izstrādāšanai

Tas ir kā - konkursa noorganizēšanai un metāla konstrukciju paraugu izgatavošanai?

Jo iepirkumam tak būs vēlāk.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Būtu man teikšana, visi deputāti saņemtu tikai minimālo algu un šmuces gadījumā atbildētu ar visu savu mantu.

Nu šite gan nepiekrītu, jo kurš mūsdienās strādā par minimālo algu? Kaut kādus bomārus no Centrālās stacijas moš izdotos savākt, bet tad arī ne simts (nesapratu lāgā vai runa ir par saeimas vai domes deputātiem-tad nu tas skaits mainās.)

Un vēl jau tas joks, ka homo letiņš jau grib labi dzīvot un tāpēc daudz maz atbildīgos amatos ir tās lielās algas, lai būtu mazāks vilinājums iegrābties ne tajā kabatā. Nu darbojas tas ne vienmēr (kā var manīt pēc Valsts Kontroles un KNĀBJA aktivitātēm) .

Link to comment
Share on other sites

Pa miljonu sanāktu viens liels un labs bērnu dārzs. Cik bērnu Rīgā šogad palika aiz strīpas?

Link to comment
Share on other sites

Guest Djdrunk_lizard

Latvijaa par miljonu beernudaarzs?!

no marsa esi noveelies?

vismaz 5 798 445Ls + pvn, mhhhh

Link to comment
Share on other sites

DJD_L

tu kļūdijies, vismaz 10000000+PVN, kaa nekaa dārgākais bērnu dārzs pasaulē, tāpat kā tilts un bibliotēka :D

Link to comment
Share on other sites

Pa miljonu sanāktu viens liels un labs bērnu dārzs.

 

 

Nu pa miljonu laikam nesanaks, bet 2 vai 3 gan!

Link to comment
Share on other sites

Neatminos vai Panorāmā vai LNT ziņās, bet kaut kur šonedēļ, kad runāja par tiem bērnudārziem, teica, ka vajag ļimonu, vienam bērnudārzam. Varbūt nebūs liels un labs, bet būs vismaz vidējs un normāls. Bet vismaz kaut kas.

Link to comment
Share on other sites

Bet vismaz kaut kas.

 

 

Ja sadu variantu jau redzeju, pec 3 menesiem sienas plaisas, viens sturis sezas ieksa, jo redz naudu vajadzeja taupit.

 

 

Uz sadam lietam gan nevajadzetu taupit, nu ok astronomiskas izmaksas ari nevajag! :D

Link to comment
Share on other sites

em...man ir doma. Jāņos to ruksi varētu izvest pa Rīgas ielām, un dziedāt Līgo dziesmas. Gala beigās Līgo svētki ir nacionāli svētki, un tajā laikā ir jāatļauj dažādas aktivitātes. :) Es tā domāju - ja pediņiem atļauj vazāties pa Rīgu, pietam organizējot apsardzi par nodokļu maksātāju naudu, tad lai tik pamēģina neatļaut mums...Un TV3 varētu nodarboties ar tautas informēšanu. What say you?

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka neviens nevar aizliegt iepriekš saskaņotu cūku gājienu pa Rigas ielām. Ko šodien 900 sekundēs stāstīja, tad jebkuram ir demokrātiskās tiesības paust savu viedokli. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu tad aiziet! Kurš uzņemās gājiena saskaņošanu?

 

Jetij, vai ruksīc būs gatavs līdz jāņiem? :)

Link to comment
Share on other sites

Šodien tika sataisītas stalažas, lai būtu uz kā to ruksi uzstutēt tā, lai to varētu vieglu rotēt ap savu asi, gluži kā uz iesma :mrgreen: Tas ļoti atvieglos darbu pie cūkas. Vēl tika iegādāta līmēto koku plāksne, lai varētu izfrēzēt 0 santīmu monētu. Sēdēju pie koda ap 3 stundām, tā ir, ka viss jākodē manuāli. Pats frēzēšanas process ilgas veselas 7h. Rezultātā sanāca monēta ar 60cm diametru. Protams, vēl ir jānoslīpē visas spuras un jānokrāso.

 

lrg-348-cuka_001__large_.jpg

 

lrg-349-cuka_004__large_.jpg

 

Rīt braucam pakaļ kokmateriāliem cūkas skeleta apdarei un sapērkam visu pārēju, kas nepieciešams sestdienas talkai :)

Link to comment
Share on other sites

Labinieks :)

 

Driiz buus valsts krahs un no taa neizbeegt, saaksim zagt visu ko vien var un kaa vien var

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nu, tā monēta ir super! Tā ātri uzmetot aci, padomāju, ka fotošops. Velns parāvis, 60 cm diametrā šitādu! Nu, Jetij, cepuri nost!

Link to comment
Share on other sites

Valoģa

 

Tiešām sviests, protams joks no manas puses, bet te izskatās, ka jāsauc kāds no Osama draugiem, lai ienes pāris tonnas C4 un ar saucienu ne tava druva ne mana cūka (vai kā tur bija) uzlaiž gaisā i Rīgas domi i seimu. Nu pilnīgs sviest. Atkārtoju, tas tikai joks un fantāzija, kas uzrodās šādas un citas ziņas lasot.

Vēl tiko ienāca prātā, jāpasauc Verošīlovas strēlieks, lai pabiedē atslēdzniekus, goldmaņus, neļķes un citus zvērus lielajā silē. Akal joks :D.

Link to comment
Share on other sites

Nu, Jetij, cepuri nost!

 

Tu kļūdijies viņš izmanto savu mega cepurīti ar domu bloķētāju, lai mazie zaļie nespēj nolasīt un iztraucēt darbu.

Link to comment
Share on other sites

Nu vai nav geju banda???? 450 miljoni jamiem pietrūkstās, bet mētājas ar miljoniem pa labi un pa kreisi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...