Jump to content

Katram latvietim pa putuplasta cūkai


Jetijs
 Share

Recommended Posts

eMDiiPii

khmmmm

kristaps kuulis nav domaats eeteram un politikai, mhhhh

piedod, ja vari, bet tev pasjam iisti sjii ideja nav skaidra....

patiesiibaa prognozeetais rezultaats jau ir panaakts - ir iekustinaata nieciiga daljinja tautas un izkustinaatas spekjapakaljas...

apsveicami, ka ir precendents - naakotnee buus vieglaak

Es uz to nekad neesmu uz politiku vai oratora mākslu pretendējis.

http://putuplastaruksis.lv/2008/05/22/rd-cuka/

Link to comment
Share on other sites

Guest Djdrunk_lizard

mausiit, cienu tevi kaa zinosju specu (sjis tas ir dzirdeets no kopeejiem pazinjaam, mhhhh), bet silti iesaku neblameeties sniedzot intervijas.....

Link to comment
Share on other sites

Tontons

Iekš psihs.lv mazliet apkopoju internetā atrodamās saites par putuplasta ruksi.

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

D_L, es pēc intervijas tikai sapratu, ka nebiju paguvis apkopot domas par šito visu.

Man 16:15 piezvanīja par to un intervija bija 16:50 :-) LR1 gribēja to dikti iebāzt 18:00 .

Vispār esmu dzirdējis pietiekami labas atsauksmes par savu uzstāšanos no cilvēkiem, kurus par muļķiem nenosauksi.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Da pofig, kas bijis izbijis. Galvenais, lai netiek sagrozīti fakti, citād citur skatos, ka 500 lati iecirsti aktmenī, mākslas skola noteikti noteikti palīdzēšot (kaut gan, tā pagaidām ir paudusi tikai morālu atbalstu) un uz Mālpils 800g jubileju jau arī vieta bez maz vai rezervēta, kaut gan tā nemaz nav.

Labots - Jetijs
Link to comment
Share on other sites

Tikko pa LZK (Latvijas Ziņu kanāls), rādīja mūsu cūku... :)

Link to comment
Share on other sites

Nu es redzēju tikai beigas.. :D

Mājas lapu rādīja un stāstīja par saziedotajiem līdzekļiem.

Link to comment
Share on other sites

THE BEST

lasot par statistiku :D gaidam kad kads piedavas izvietot savu reklamu par maksu portalaa :D

Link to comment
Share on other sites

lol :D

Draugos pie populārākajiem atslēgas vārdiem parādījās "putuplasta ruksis" :p

Link to comment
Share on other sites

DL, tu nekad nekļūdies? Vai tu vairs jau nekļudies? :) Cilvēks mēģina un dara, aplikt ir nevietā.

 

P.S Interviju neesmu dzirdējis un darbā ari nav skaļruņu kompim.

Link to comment
Share on other sites

Kada vaina rakstam?

Un komentarus ari nelasu, jo mums te ir tik gudra tauta novakusies, kas komente sos rakstus, ka vienkarsi slikti paliek!

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu ir gan biku nekorekti, īpaši nosaukums :(

Kā jau minēju vairākas reizes. Mūsu mērķis nav pierādīt, ka līdzvērīga lieluma cūku no putuplasta var uztaisīt lētāk un labāk (tas tāpat visiem skaidrs). Mūsu mērķis ir uzcelt pieminekli cūkas formā. Kāpēc cūkas? tāpēc, ka RD cūka bija pēdējais piliens pacietības kausā. Pie tam, cūciņkrājkasīte ir labākais simbols, kas aicina uz taupīgumu. Šis projekta galvenais mērķis ir panākt to, lai varas vīri kaut nedaudz piedomā par izdevumu pamatotību, īpaši šajos - krīzes apstākļos. Basta!

Labots - Jetijs
Link to comment
Share on other sites

Un te mēs nonākam pie senzināmas patiesības, ka pie visa vainīgi ir fizmati. :D Kāds ir fizmatu procentuālais īpatsvars valdošajā kliķē?

Link to comment
Share on other sites

Ai, da labi, miers mājās un siltums kājām. Būs kā dienvidparka sērijā, kur sākās pasaules karš starp ateistiem tikai tāpēc, ka vieni gribēja saukties par apvienoto ateistu līgi, bet otri par apvienoto ateistu alianci :D :D :D lol

Link to comment
Share on other sites

:mrgreen::mrgreen: Tikmēr savdabīgu projektu ir aizsācis portāla BOOT.Lv foruma lietotājs Gatis Ārents (Jetijs) ar domubiedriem Raiti Bārbalu (vimba_zlobnaja) un Kristapu Kūli (DjHousemouse).

 

Atļaušos piebilst, ka šie trīs biedri tomēr ir BOOT foruma (lai arī ne tikai) lietotāji, lai kāda arī būtu raksta motivācija. Un tieši (taču ne tikai) BOOT forumā šīs aktivitātes tiek apspriestas.

 

CITĀTS

Pati ideja varbūt nav nemaz tik slikta, bet daļa sabiedrības (BOOT.Lv redakcija tajā skaitā) uzskata, ka šī mazsvarīgā projekta izmaksas ir pārāk augstas, jo minētā cūka pilsētai izmaksās 30 tūkstošus latu.

 

Arī BOOT redakcijai var būt savi uzskati...

 

CITĀTS

BOOT.Lv novēl veiksmi projekta autoriem, un cerēsim, ka projekts būs veiksmīgs!

 

Daudzi novēl veiksmi, arī BOOT redakcija. Arī es novēlu to labāko :)

 

Augstāk minētie apgalvojumi ir loģiski patiesi. Taču nez kāpēc dažam labam ir tik negatīva attieksme pret BOOT un puspilna glāze šķiet pustukša? Rakstā neatradu i mājienu par idejas autorības iespējamo piesavināšanos...

 

NB: Es nestrādāju M79, nedz arī BOOT redakcijā, šis ir mans personīgais skats no malas.

 

nē nē nē!!! ah ah ah!!! Lopuhovaja elfa :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Tipisks Latvietis, kasīsies kur tas tiešām ir nevietā, padomājiet arī par to, ka šo visu lasa arī patreiz arī cita veida tauta, kas neiegriežās ikdienā šeit.

Link to comment
Share on other sites

BaGa un kā tas bija jāsaprot???? Kāds no taviem super domu graudiem. Personīgais viedoklis, derētu te dažus liekus rakstus, kā arī manējos, padzēst ārā, jo tiešām ir nevietā.

Link to comment
Share on other sites

Muhaaaaah (citēts D_L)

Projekts ir jāatbalsta, tāpēc, ka to dara džeki no mūsu vides.(pat 6 punkti) (1)

Mēs domājam vienādi. (2)

A kas pēc mums vēl te paliek ??? (3)

Vai tad jēga lekties ?

Link to comment
Share on other sites

Vēršos pie boot.lv administrācijas ar kādu man interesējošu jautājumu - kādēļ rakstā Cūku kari latviešu gaumē: tauta pret Rīgas Domi nav pieminēts neviens pats vārds par IT portālu www.eoz.lv, jo arī tur risinās diskusijas par šo projektu un arī tur tiek apspriestas ar šo projektu saistītas lietas! Man šķiet, ka šādi darīt nav gluži korekti, jo arī tajā portālā ir atbalstītāji, ne tikai iekš boot.lv....Neaizstāvu neviena portāla intereses, taču varbūt ir vērts padomāt pie šī jautājuma? ;-)

Labots - AcId
Link to comment
Share on other sites

daudzos blogos arī aktīvi tiek apspriests cūku temats, bet tas taču nenozīmē, ka arī tos ir jāiekļauj rakstā. Ir labi kā ir.

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Vispaar rodas sajuuta, ka ljaudis, kas apgrozaas IT videe ne uz ko citu kaa peles klabinaashanu nav speejiigi... Bet - sheit nu tiek pieraadiits preteejais - par spiiti lunim no ogrenet...

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Tik uz krāsas izturību līdzekļus netaupiet, lai nav tā, ka mūsu "rūpju ruksis" ir pēc pāris nedēļām noskrandis jau. Lai dzēlīgas mēles nerod tērgāšanas/salīdzināšanas iemeslu :)

Link to comment
Share on other sites

Peleecis

Mhm - tā varētu būt problēma . Katrā ziņā jālako , lai bronzu aizsargātu no atmosfēras iedarbības , un ne ar nitrolaku , jo tā pati reaģē , padarot to zaļu. Vislabāk būtu laka uz eļļas bāzes , bet tā ilgi žust un būs dikti jāsargā lai netiek virsū putekļi. Pieļauju ka Jetijs ir to paredzējis un jamam ir idejas . Bet ja nē , labprāt padalīšos ar savu pieredzi par krāsām .Savulaik pulka nocīnījos lai bronzas krāsa izskatītos labi . Nu līdz zeltījuma efektam gan neaizvilka , bet nu šadas tādas atziņas radās .

Starp citu vo - ideja . ja kādam ir gali tipogrāfijā . Vismaz es savulaik vislabāko efektu dabūju ar foliju , ko jamie izmanto apsveikumu un citu zelta burtu drukāšanā . Process ir līdzīgs , kā zeltīšana ar lapiņzeltu - noklāj ar ātri žustošu laku nelielu laukumu(tur der arī nitrolaka) pieliek foliju ar metāla virsmu pie lakas , un tad plēš polietilēna daļu nost . Var piepalīdzēt ar gludekli , ne pārāk karstu . Tas būtu labākais no sasniedzamajiem efektiem - praktiski zeltījuma imitācija . Bet man to galu tipgrāfijā vairs nav :(

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

Mēs jau ar lizardu par šo problēmu izrunājāmies. Kad krāsa būs uz stikla šķiedras uzklāta un nožuvusi, tad varēs izmantot tos pašus epoksīda sveķus, lai pārklātu krāsas slāni, jo tie ir makten caurspīdīgi un pildīs tās pašas lakas funkcijas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Djdrunk_lizard

offt

tikko pamaniiju, ka idiotu pulks ir audzis....

sveiksim locekli "kaulishs" un noveeleesim visu to labaako gruutajaas apkopeejas darba gaitaas....

/offt

Labots - Djdrunk_lizard
Link to comment
Share on other sites

Peleecis

Jetij , jā doma nav slikta , tikai bronzu ir ļoti grūti dabūt spīdēt . Jo īpaši sajaucot ar laku . Vislabākais efekts būtu suķi pārklājot ar laku un tad bērt virsū bronzu un cik pielīp tik pielīp . Sajaucot ar laku un uzklājot kārtu sanāk tā - bronzas pulveris sastāv no sīkām bronzas plēksnītēm , klājot laku pabiezā kārtā , tās plēksnītes daudzas sagriežas ar sāniem , un tad neviss atstaro , bet absorbē gaismu . Berot pulveri uz lakas , tās centīsies piekļauties plakaniski , un tik cik vaig un ne vairāk . Bet tiik un tā , bronza maļot kļust samērā matēta . Un tik smalku malumu , lai tas netraucētu , Tu nedabūsi - to tirgo mazos ķobīšos un par lielām naudām . Un starp citu ar , ne uz nitrolakas bāzes . Tas tipogrāfijas folijs tok būtu super - Tāc kā Tavā avatārā , tik kur lai to rauj ? Mož kādam ir iespējas?

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

kaulishs

offt

tikko pamaniiju, ka idiotu pulks ir audzis....

sveiksim locekli "kaulishs" un noveeleesim visu to labaako gruutajaas apkopeejas darba gaitaas....

/offt

 

a pričom es te ievilkts??

Link to comment
Share on other sites

kaulishs

kaulishs Tā sveic jauniņos :cool:

 

tam ir nozīme?

 

idejiski es pa M79 forumu airēju! bet nu cieņai tač jābūt nevar tač visus par idiotiem saukāt IBIO!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Djdrunk_lizard

a pričom es te ievilkts??

a pri tom - ja esi vilku baraa, tad nerej, bet gaudo liidzi...

 

no mana redzes viedoklja boot.lv administraacijaa ir palikusji tikai divi adekvaati cilveeki, mhhhh

vari mineet triis reiz - kuri.....

Link to comment
Share on other sites

kaulishs

a pri tom - ja esi vilku baraa, tad nerej, bet gaudo liidzi...

 

no mana redzes viedoklja boot.lv administraacijaa ir palikusji tikai divi adekvaati cilveeki, mhhhh

vari mineet triis reiz - kuri.....

 

tiešām trollis :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

bet nu cieņai tač jābūt nevar tač visus par idiotiem saukāt [cenzēts]!!

ir jau arī LABIE IDIOTI, bet nu par D_L ir grūti, ja neesi viņam draugs, tad esi IDIOTS, samierinies.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...