Jump to content

Katram latvietim pa putuplasta cūkai


Jetijs
 Share

Recommended Posts

TC Alfa vēl nav devusi atbildi, ja turpinās gurķoties, tad rīt to cūku uz Rīgu nevedīsim. Ceturtdiena un piektdiena akal piekabes īpašniekam neder, sestdien un svētdien man uz kāzām, atliek tikai nākamās nedēļas sākums mazās cūkas lielajam braucienam.

Viss ir slikti, jāmirst nost.

Link to comment
Share on other sites

Smuka taa cucinj! :)

Bet par maikaam runaajot es buutu gatavs vienu pat iegaadaat..

Buus taada iespeeja?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tas kārtojams caur PM

Reku vēl dažas bildes:

 

lrg-483-cukacuka8_009.jpg

lrg-482-cukacuka8_007.jpg

 

No tuvuma cūkai ir tādi kā pleķi, bet tas ir no stikla šķiedras līmēšanas īpatnībām, tur kur šķiedra bijusi bagātīgi noklāta ar līmi, tur līme labi aizpildījusi caurumus starp sariem un krāsa klājas virsū baigi labi, savukārt citur ir palikuši šķiedru caurumi un lai arī tie tikuši pilnībā aizpildīti ar krāsu, tomēr paliek pleķainuma efekts. Tas gan saules gaismā nav redzams. Bet nu vakar līdz vienime naktī cīnijos ar tiem pleķiem - neko nevar izdarīt. Ja grib, lai perfekti būtu, vajag visu cūku pārklāt ar vēl vienu kārtu ar stikla šķiedras līmi tā, lai aizpildās caurumi un tad akal zelta krāsu, bet tam mums nav laika un arī viss līdzšinējais zeltīšanas darbs būs veltīgs, kā arī krāsa būs bezjēgā notērēta. To varēs pēc pāris mēnešiem kā rekonstrukciju utaisīt :)

Labots - Jetijs
Link to comment
Share on other sites

nu beidz, viss ir ok, pa šo laiku cūka nobriedīs, un moš radīsies vēl jaunas idejas un iespējas cūkas eksponēšanai.

Link to comment
Share on other sites

Galvaspilsētā pa smuko būtu kaut kur nolikt Rīgas svētku laikā, bet pagaidām neredz ziņas, kas vēl bez domes tur pie teikšanas. Un es ar labprāt to kreklu vilktu :))

Link to comment
Share on other sites

a kas ar to 0-kapeiku? tā ideja tika izbrāķēta?

un kas ar tām skaistajām melnajām sapņainajām acīm? tās tika upurētas mākslas vārdā?

Link to comment
Share on other sites

Acis šodien uzkrāsošu un monēta aši jānoslīpē un jānokrāso zeltā.

 

He he, aiz neko darīt, iesitu googlē "putuplastaruksis" un uzgāju smuku diskusiju komentāros:

http://www.ogrenet.lv/latvija/6894/?view_c...nts=&page=4

 

Patika šis:

amok 2008-05-22 09:04:03 ha! populisti pa štuku taisās cūķi uzbliezt :D ja tā tad tas projekts būs neizdevies tāpat kā viņu nožēlojamās dzīvībeles

 

Nez ko šis tagad domā? :mrgreen:

 

Lunis 2008-05-22 12:44:26 Andris : Es piesejos IT tecec ka PIPUKI no sjis nozares SPARĪGI metās "Taisīt lētāk" pamācīt citus "Kā vajag" jebkurā citā sevišķi RADOŠĀS nozarēs paši savā IT nozarē REĀLI neko nespēdami PIEDĀDĪT PARĀDĪT SASNIEGT!:) Kautkāds fucking "Koderis caurumcepējs" jūtas pilnīg LABĀK ZINOŠ kā kautko lētāk uztasīt MAKSLAS NOZARĒ par kuru viņam nav NEKĀDAS JĒGAS:)

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Smuki kā lizards visu nolika vietā :D

 

Tīri tā informācijai, godājamais Lunis uzskatīja, ka mums būs muca ar šņukuru, kas nepiesaistīs nekādu tūristu uzmanību. Vēl arī tika braukts augumā par to, ka Zaļkalna kopiju, lūk, neesot tik viegli uztaisīt un ja kāds ko tādu spēj, tad viņa darbs maksās daudz. Bet ir viena lieta, ko ne visi zina. No drošiem avotiem ir zināms, ka brīdī, kad tā saucamās "domes cūkas" pasūtītājiem tika jautāts par to, kāpēc šim projektam nav piesaistīts neviens tēlnieks, kas reāli kaut ko no tā visa saprot, bet tā vietā ir atrasts kaut kāds cilvis, kas no tēlniecības jēdz tikpat kā cūka no aviācijas, pasūtītāja pārstāvji esot izlēmuši, ka nu labi, nevajag mums tieši Zaļkalna cūku, galvenais, ka vispār cūka, vienalga kāda. Par ko tas liecina? :mrgreen: Vāks kaut kāds.

 

BTW, es te necepjos, man vienkārši palika interesanti palasīties šitos komentus, ko pirms tam nebiju lasījis. Reāli tas ir vienīgās sliktās atsauksmes, ko esmu internetā manījis sakarā ar mūsu projektu :D

Link to comment
Share on other sites

Tos komentārus takš nav ko ņemt pierē, visi jau gudri mūldēt māk utt., bet ja pašam kaut kas būtu jāizdara, tad nevella no tā visa nevarētu paveikt ko tu Jetijs esi paveicis, tāpēc vien tu esi 3x labāks par tiem visiem mūldētājiem diskusijās, jo tu dari kaut ko nevis tikai mūld. ;)

 

Gribētu redzēt, ko tas "Lunis" pats izstaisītu, ja viņam piešķirtu līdzekļus šādam projektam.

Labots - alone
Link to comment
Share on other sites

Nu bet, tak tas nabaga Lunis nezināja kas ir Jetijs un ko viņš jau iepriekš ar savām rokām ir paveicis, tāpēc pasaudzējiet šo nabaga cilvēciņu. :D

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

emalja, RD projekts aizklapējās.

Link to comment
Share on other sites

Ne, tas RD projekts sen apturēts, ja nebūtu Jetijs tik plaši izskanējis, tad arī varbūt to cūku uztaisītu, bet pateicoties Jetijam RD cūka nepiedzīvoja kaušanu :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ok, var teikt, ka Helgars nu ir gatavs. Reku bildes:

 

lrg-484-gatava_cuka_003.jpg

lrg-485-gatava_cuka_004.jpg

lrg-486-gatava_cuka_005.jpg

lrg-487-gatava_cuka_006.jpg

lrg-488-gatava_cuka_007.jpg

lrg-490-gatava_cuka_010.jpg

lrg-489-gatava_cuka_009.jpg

 

Ir uzklātas papildus vajadzīgās zelta krāsas kārtas un piebeitas acis i šņukurs. Vienīgais, kas vēl nav, ir krājkases atvere uz muguras, bet nu tas ir 5 min. darbs. Vienkārši jāķer saule, kad cūka vislabāk izskatās, jo bez saules tā tik smuki nespīd :)

Link to comment
Share on other sites

Super ruksis :)

Bet vai to atveri vajag? Tomēr viņš uzturēsies āra apstākļos, salīs iekšā ūdens, ziemā sasals, nekas labs tur nebūs....

Link to comment
Share on other sites

man liekas, ka to jau esmu teicis, bet nu nekas. Monētu nokrāsos zelta krāsā un uzkarinās ar ķēdi uz šņukura kā tādu blingblingu. Protams, uz cūkas tas tiks uzkarināts tikai īpašos gadījumos, jo atstāt to tur nevar - nozags.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Zolīds ruksītis :) A kur tas 0 santīms?

Link to comment
Share on other sites

Te nu, tā sacīt, priekšlikums. Helgaram to caurumu uz muguras vajag. Bet ar tādu cmuku aizbīdnīti, kā vēlēšanu iecirkņos. Parādi savu buļitenu ( vērtība nav svarīga, galvenais, lai būtu kādas valsts galvenā kases turētāja paraksts virsū ), un tas aizbīdnītis atbrīvo caurumu, un tas buļitens maigi ieslīd rukša vēderā.

 

Jēga no tā visa - labdarība, liekas, nav atcelta. Lai tad nu viss notiek.

 

 

 

P.S. Mēģināšu sagādāt kādu maršrutu arī pa Limbažu rajonu.

Link to comment
Share on other sites

Labdarība nava gan atcelta, bet nu jārēķinās, ka pāri paliks kaut kur ap 200 latiem. Neko pagaidām precīzāk neesmu rēķinājis.

Link to comment
Share on other sites

Nu es uz izrādīšanas laiku uztaisīšu ziedojumu trauku, ja kāds gribēs, tad varēs papildus noziedot. Tik jāizlemj tagad kam tad īsti to visu pāri palikušo ziedot.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu un kāda vaina būtu noziedot Rīgas domei, kura domājot vispārināti naudu superdupermākslinieciskām putuplasta cūkām atrast var, bet kad jāpiemet Rīgas satiksmei kāda dotācija (lai sabiedriskā biļetes iedzīvotājiem nepaliek dārgākas), tad nē, nē, mums naudas nava...

 

Nu tāds simbolisks žests 200 latu apmērā nabadzīgajai domei! ;):mrgreen:

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

kā ar Mālpils mākslas skolas materiālo stāvokli? par cik viņi aktīvi līdzdarbojās, varētu viņiem kādu molbertu vai podu virpu (laikam tā to sauca) nopirkt, lai jaunā paaudze radoši atīstās :)

Link to comment
Share on other sites

Reku vēl viena ideja ( veca ). Vai nevajadzētu vēlreiz mēdijus painformēt ( patracināt )? Kādu "Bez tabu" vai ko līdzīgu. Šie jau ar vienmēr sola sekot līdz. Varētu viņiem palīdzēt, jo nupat ir īstais brīdis.

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais ko varu minēt - WOW! Tik tiešām Jetijam ir rokas no zelta ( cūka arī :) ). Lai nu kā, būtu jauki uzzināt lielā brauciena datumu, man te busiņš ir 8 vietīgs, domāju pazīstamos sakapāt iekšā un aizšaut uz "atklāšanu".

Link to comment
Share on other sites

(labots)

vajag vajag, jo vairāk cilvēku, jo jautrāk :)

Neuztraucieties par datumiem, kak toļko, tak srazu.

Labots - Jetijs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...