Jump to content

Lata devalvācija!


eedis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    29

  • eedis

    31

  • nono

    21

  • Gestapo

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

wussamatta

Autor, kas Tev ir 12 gadi?Ko tici tādām blēņām?

Tas ir vienk apbrīnojami.. un galvenais vēl topiku par to taisīt....

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

es dzirdeeju, ka buus procesoru devolvaacija, nopirki 3 Ghz, no riita pamodiisies izradiisies, ka patiesiibaa 2 Ghz :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Jeļcins pirms rubļa devalvācijas pilnā rīklē bļāva, ka devalvācijas nebūs. Tas tā'.

Link to comment
Share on other sites

Labi, moš es kļūdos u.t.t., varbūt tas viss ir burbulis u.t.t. Tad neko es izgāzos... Taču ja tā būs patiesība nu tad nezinu:mrgreen:

 

 

Un man ir 20gadi.

Un vienkārši aisāku tēmu, jo pašam 1K Ls stāv bankā. Bik nobijos :(

Labots - ede
Link to comment
Share on other sites

Tiko sazvaniju sievas vīru šis šodien braukājis pa rīgu lai samainītu uz euro bankās un maiņas punktos... Vairākos punktos viņu pasūtija tālāk jo nebija naudas.... Moš sagadīšanās u.t.t. bet ja taisnība? hmm.

Link to comment
Share on other sites

Tu iedomājies tīri ekonomiski, kas notiktu, ja latu pielīdzinātu Eiro. Mūsu ļautiņi kļūtu vēl nabagāki, cewnu pārmaiņu rezultātā hvz kas notiktu ar valsts budžetu, nkp un ikp.

Blefs, nekas vairāk.

Link to comment
Share on other sites

sasar es jau šito lietu štukoju, bet reāli atceries kas vada valsti un atceries kādas milzu mahinācijas notiek valstī, tāpēc viss ir sagaidāms.

 

Banka baltija arī noputēja klusu :)

Visas naudas reformas arī klusu tika veiktas...

 

Tā kā viss var būt :(

Link to comment
Share on other sites

Tādam nopietnam pasākumam ar idiotiem valdībā vien nepietiks. Tādos procesos tiek isaistīta arī Pasaules Banka.

Link to comment
Share on other sites

Guest _speedy

Tajaa rakstaa no apollo nekur nevareeju atrast info, ka devalvaacija notiktu sho pirmdien. Kur smeelies info ka tieshi 19 februaari tas vareetu notikt?

Link to comment
Share on other sites

Turklāt, ja arī tas notiktu - nu nekādā gadījumā tā nebūtu viena diena, bet gan gadi.

Link to comment
Share on other sites

To ka tā notiks dzirdēju no vina cilvēka kurš diezgan nopietni nodarbojas ar finansēm...

 

Un es vēlreiz atkārtoju. es neapgalvoju ka tā būs ,es prasu vai vēl kāds nav dzirdējis!

Labots - ede
Link to comment
Share on other sites

Tu iedomājies tīri ekonomiski, kas notiktu, ja latu pielīdzinātu Eiro. Mūsu ļautiņi kļūtu vēl nabagāki, cewnu pārmaiņu rezultātā hvz kas notiktu ar valsts budžetu, nkp un ikp.

Blefs, nekas vairāk.

Tad es pelnītu nevis 500Ls, bet 500Eur, AAAAAaaaaaa, kā es kredītus atdošu, palikšu bomžariks... Ja devalvēs, tad ne jau tā uzreiz pielīdzinās eiro un tjipa viss jau ir labi, jūs ļautiņi kaut kā izvilksiet...

Bet, ja ruksīts (Kalvītis) ko tādu izdomās, tauta viņu tūristu brokastu konservos samals, lai būtu ko ēst!!!

Link to comment
Share on other sites

Es tikai zinu, ka shodien vienaa no Latvijas bankaam ir nopirkushi visu valuutu, man tur radinieks straadaa...
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Link to comment
Share on other sites

tautas degradaacija jau notiek katru dienu,kapec devalvacija nevareetu notikt????

piemers-pamostas x vecis no rita un kafiju dzerot izdomaa paaaapisinaat tautu.

 

latvija ssai zinnaa rulzz.

 

ja gribu pabaidiit siiko,saku atnaaks kalviitis.....

 

ar teicienu atnaaks repsse gan sso nevar sabiedinaat.laikam beerns pat saprot.

Link to comment
Share on other sites

Guest Overclck

tautas degradaacija jau notiek katru dienu,kapec devalvacija nevareetu notikt????

LOL, tu maz sajēdz valūtas kursa starpību? Moš tev noņemsim 40% no algas, varēsi sajust starpību. Cenas kāpj, valūtas vērtība krīt, bet algas kā stāv, tā stāv.

Link to comment
Share on other sites

nu taa... esmu tikai gjimnazists pedejo gadu,bet nu man liekassitais visiem ir saprotams ka taa ir piile taapat ka ar saali, lai komisijas naudu uzvaritu pie tam 2x, jo kaut kad tachu mainiis arii atpakalj :D :D :D

Stuulbie kretiini... cik lielam stulbenim ir jabuut lai tam ticeetu?! pie tam kaads shai darbibai buutu pamatojums?!

Link to comment
Share on other sites

Kas tad šito nezin - tantiņās jau pirms trim nedēļām pie belašu ratiņiem par to runāja ...

Link to comment
Share on other sites

Citāts no Rimšēvica (LB) kunga publikācijas.

 

"Pie kā novestu lata devalvācija? Lata vērtības samazināšana liktu cenām kāpt vēl vairāk, no kā ciestu visi. Sadārdzinātos importētās preces, izejvielas, energoresursi. Cerētais atvieglojums uzņēmējiem līdz ar to arī būtu vai nu īslaicīgs, vai nekāds, un mēs paši savām rokām būsim palielinājuši inflāciju vēl vairāk. Labklājības celšanos tas attālinātu, jo attiecīgi samazinātu arī latu ietaupījumu vērtību. Un — kas ir ļoti svarīgi — samazinātos uzticība latam kā norēķinu un uzkrāšanas līdzeklim gan Latvijā, gan ārpus tās robežām — sabruktu gadiem celta uzticības ēka.

 

Apmēram 75% no Latvijas mājsaimniecībām — iedzīvotājiem izsniegtajiem kredītiem šobrīd ir eiro. Ienākumi — latos. Lata devalvācijas gadījumā to kredītņēmēju saistību slogs, kuru kredīti ir eiro, bet ienākumi latos, pieaugtu dramatiski — lai nopirktu eiro, būtu jāmaksā dārgāk. Tas ir strupceļš, kas jāapzinās ikvienam, kurš prātuļo, kaut vai teorētiski, par lata devalvāciju."

Link to comment
Share on other sites

taksh pati Latvijas Banka teica, ka devalvaacija nebuus un to nepieljaus... kaa bija, taa arii buus Lats stabila nauda.. turklaat, ja devalveetu Latvijaa buutu ekonomiskaa kriize, bankroti, krediitreitingi starptautiskie aizietu tuutee.. procenti uzaugtu utt....

 

tamdeelj atslaabstiet cilveeki :)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

latu varbūt arī var devalvēt , bet tik strauji - tas būtu pilnīgs aplauziens mūsu ekonomikai. Tas nebūtu vēlamais palēlinājums un pilnīgs krahs. Tā ka manuprāt tās ir pasakas.

Labots - ADEX
Link to comment
Share on other sites

Instigater

A man der, krediitu nav, algas palielinaashana piesaistiita inflaacijas procentam, taa kaa kaut vai shovakar, vareeshu pa leeto pie kaada jaunaaka auto tikt. :D

 

PS. Finansu magnaati visus paraadus uz shodienu jau ir atdevushi vai norakstiijushi fjuucheros, taa kaa nav duumu bez uguns....

Labots - Instigater
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Tiko sazvaniju sievas vīru šis šodien braukājis pa rīgu

par sjito kapitaali iereecu....

Link to comment
Share on other sites

Vells sazin ko tie invalīdi augšā var sadomāt kādu dienu - nedēļas sākumā nokonvērtēšu visus iekrājumus uz eiro...

Link to comment
Share on other sites

Aprunājos ar vienu bankas darbinieku, šis teica ka ja tev ir uzkrājumi ilgtermiņam ( nu rīt visu netērēsi) tad labāk glabā naudu euro, jo tak nevar zināt kas notiks ar latu pēc 3-4 mēnešiem, dēļ inflācijas un citiem brīnumiem.

Link to comment
Share on other sites

Uzkrājumus vislabāk glabāt Banka Baltija, un pēctam iet pirkt gludekli uz Elkor ....

 

Nehuj naudu glabāt - nauda ir jātērē, jālaiž lietā utt. Un tas nāk par labu ekonomikai arī !

Link to comment
Share on other sites

Tiko sazvaniju sievas vīru šis šodien braukājis

 

 

ārprāc, kur šitā var uzrakstīt.. muahaha

Link to comment
Share on other sites

Nehuj naudu glabāt - nauda ir jātērē, jālaiž lietā utt. Un tas nāk par labu ekonomikai arī !

 

Tāpēc arī LV ekonomika ir vienā vietā, ka visi tagad tērē. Avīzes nelasi?

Link to comment
Share on other sites

vienā vietā ir tapeec ka teereejam zviedru naudu nevis saveejo...

Link to comment
Share on other sites

vienā vietā ir taapeec, ka mees maz radaam (razhojam) ko ar lielu pievienoto veertiibu.. a mees tik njemam krediitus.. no Iirijas ienaak nauda utt...

Link to comment
Share on other sites

Bļin, a es ko teicu? :shock: Nauda ir jāiegulda, lai tā dotu atdevi nevis jāpērk dzīvokļi, jauni auto, mēbeles un citas pantrahas :p

Link to comment
Share on other sites

A man der, krediitu nav, algas palielinaashana piesaistiita inflaacijas procentam, taa kaa kaut vai shovakar, vareeshu pa leeto pie kaada jaunaaka auto tikt. :D

 

PS. Finansu magnaati visus paraadus uz shodienu jau ir atdevushi vai norakstiijushi fjuucheros, taa kaa nav duumu bez uguns....

 

 

Sveiks novadniek! Vai nevēlies atklāt shēmu, kā lata devalvācijas gadijumā tikt pa lēto pie jaunāka auto? Vai tiešām ir pieredzēts, ka kādas valūtas devalvācija cilvēkos modina labdarības un mecenātisma jūtu uzliesmojumu?

 

Algas piesaiste inflācijas procentam ir jau pierasta lieta, taču "devalvācijas procenti" pie algas spīd (ja saimnieh būs žēlīg) tikai to kantoru darbiniekiem kuri pelna Eiro...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...