Jump to content

Lata devalvācija!


eedis
 Share

Recommended Posts

Kas to lai zin...

Ar rubljiem arii taa pat bija!

Visi nepaspeeja samainiit RUB pret LVL :shock:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    29

  • eedis

    31

  • nono

    21

  • Gestapo

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bļin, a es ko teicu? :shock: Nauda ir jāiegulda, lai tā dotu atdevi nevis jāpērk dzīvokļi...

Nu sheit tu gan galigi nolaidi garam.

2005 nopirku dzivokli Valmiera, pus gada laika uzvija bija 50%, shobrid tie ir jau 250%.

2006 nopirku Valkaa, tagad jau triskarshi varu pardot.

Pluss tam visam pa virsu iet ires maksa. Un vel pasaki, ka ar sho te nevar nopelnit, ko?

Link to comment
Share on other sites

Latu mes devalvejam katru dienu, ja turpinasies shita inflacija 6,5 % menesi, tad mes pashi vien savu latinju busim devalveejushi driz vien!

Link to comment
Share on other sites

Un to visu staasta cilveeks, kas var shitaa defineet?

Tiko sazvaniju sievas vīru šis šodien braukājis pa rīgu lai samainītu uz euro bankās

Link to comment
Share on other sites

Guest Overclck

Man jau likās ka jams piektdienas vakarā tā sadzēries, ka personības dubultošanās jau. Nekas, visiem gadās :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

2005 nopirku dzivokli Valmiera, pus gada laika uzvija bija 50%, shobrid tie ir jau 250%.

2006 nopirku Valkaa, tagad jau triskarshi varu pardot.

Pluss tam visam pa virsu iet ires maksa. Un vel pasaki, ka ar sho te nevar nopelnit, ko?

 

Tādi kenti kā tu arī apdraud LV ekonomiku. :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Kas to lai zin...

Ar rubljiem arii taa pat bija!

Visi nepaspeeja samainiit RUB pret LVL :shock:

 

Pēc rubļiem gāja "repšiki" ;) Tur bija pateikts konkrēts datums, līdz kuram maina. Bet pēc "repšikiem" nāca LVL ;) Tur tāpat bija noteikts laiks, kurā vienlaicīgi tirgū bija pārejas nauda un lati. Un tagad palika tikai lati. Bišķīt brauc auzās ;)

 

LV ekonomiku apdraud labs cilvēki, kas dempingo visur, kur var, nevis cilvēki, kas vienkārši gūst sev labumu.

 

"Dempingisti" it kā sev labumu negūst ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

No oficiāliem avotiem:

 

Latvijas Bankas noteiktie valūtu kursi

(latos)

19.02.2007

 

EUR 0.70280

GBP 1.04600

JPY 0.44800(100)

RUB 0.02040

USD 0.53500

 

t.i. pirmdien 1LVL != 1EUR

Par devalvāciju nav ko uztraukties :)

Labots - NIAJ
Link to comment
Share on other sites

Tādi kenti kā tu arī apdraud LV ekonomiku. :twisted:

Nu un ko tu man, kentam, ieteiksi darit? Rupeties par valsts ekonomiku, vai domat par savu dzives limeni?

Link to comment
Share on other sites

Nu un ko tu man, kentam, ieteiksi darit? Rupeties par valsts ekonomiku, vai domat par savu dzives limeni?

 

Par sevi ir jādomā pirmām kārtām :!: Fakts! Bet parasti šitais homo sapiens egoisms noved pie tā, kas saucas par ekonomiku sabrukumiem (LV gadījumā) un citiem dzīves sīkumiem :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest zommbis007

sen jau bija tas jaazin ka krediits jaanem latos(un vispar super ir ja % ir apdroshinaati lai nepieaug inflacijas deel) un nauda jatur bankaa kaa eur vai sliktaakaa gadiijumaa kaa usd!!!

Link to comment
Share on other sites

un nauda jatur bankaa...

Nu šeit gan es nepiekritīšu. Var atrast 1oo un 1 ienesīgāku veidu, kā ātrāk nopelnīt naudu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

Tiko sazvaniju sievas vīru šis šodien braukājis pa rīgu lai samainītu uz euro bankās un maiņas punktos... Vairākos punktos viņu pasūtija tālāk jo nebija naudas.... Moš sagadīšanās u.t.t. bet ja taisnība? hmm.

 

 

apaa tu tieshaam esi nenormaals ja tavai sievai ir veelviens viirs vai arii tu zvani sev un konsulteejies ar seviim

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

dariit man nav ko visu shito beztolka penteri lasiit ;-) tiini apspriez lata devalvaacijas probleemas ;-)

Link to comment
Share on other sites

dariit man nav ko visu shito beztolka penteri lasiit ;-) tiini apspriez lata devalvaacijas probleemas ;-)

 

Laikam pats pensionārs būsi :razz:

 

Sanāk, ka mums pilna Saeima tīņu ;)

Labots - q64silver
Link to comment
Share on other sites

Guest egoistinss

nu ko Jūs ņematies Lats jau sen ir pielīdzināts eiro 0,7028046, šitas cipars nav dzirdēts !! :) Kad notiks pāreja tad pēc šitā cipara!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Bet to devalvaciju diezganviegli izsaukt ar taadam baumam. Viens pateica, otrs noticeeja, peec tam vel aitu baars vinjam pievienojas un visi skrien paardot latu. Resultaataa lata veertiiba kriitisies...

Tieši tā. Un, ja visi pārējie konvērtēs no LVL uz citām valūtām, tad drīz vien tas devalvācijas process arī pats par sevi uzsāksies tikai dēļ kaut kādas pīles.

Link to comment
Share on other sites

Sita bauma nav kaut kads meginajums inflaciju mazinat? Visi tagad ka traki pardod latu un reali paliek mazak latu apgroziba, lidz ar to ari mazak perk.

Link to comment
Share on other sites

Uh, sen nebiju lasījis blēņu stāstus iekš boota, paldies par tiem tagad. :) Sacēluši haju lielāku kā delfu komentāros.

 

Neesmu finansists, taču ir pāris lietas, ko vēlos piezīmēt.

 

Atcerieties cienītie, ka lats ir piesaistīts eiro, kas nozīmē, ka devalvācijas komanda varētu nākt tikai no Eiropas centrālās bankas, jo pašas Latvijas Bankas finanšu instrumenti ir ļoti ierobežoti, taču Eiropa darīs tikai un vienīgi to, ka atkal paaugstinās procentu likmes, kā tas ir darīts jau līdz šim. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka eiro kredīti paliks dārgāki par kādu procentu.

Attiecībā uz latu. Viena pārvērtēšana notika piesaistot latu eiro, kad no aptuveni 0,64, ko regulēja Latvijas Banka, pārgāja uz jauno 0,70284..., ko noteica ES. Nākamā, manuprāt, notiks tikai tad, kad no lata pāriesim uz eiro kā valūtu - iespējams, ka ap 2010.gadu, bet konkrētu prognožu no valdības puses vēl nav. Tad gan varētu būt, ka pāriet 1 pret 1, lai gan būs tā kā lems ES finanšu ministri. Bet atkal nav pamata ne satraukumam, ne sajūsmai, jo visdrīzāk tas atspoguļos reālo tā brīža pirktspēju pēc paritātes cenām un īpaši ienākumi veidosies tikai uz tādu paranoiķu rēķina, kā daži šeit esošie.

 

Šobrīd devalvācija ir tikai plika bauma bez seguma, taču tracis sacelts oj oj oj. Mēģināsim padomāt, no kurienes varētu rasties doma par lata maiņu pret eiro attiecībā 1 pret 1? Palasot nedaudz šeit, varam secināt, ka no ES puses tiek pieļautas kursa svārstības +/- 15% apmērā, kas +15% apmērā nozīmē ~0.805 latus. Kur te rodas 1 pret 1? Da nekur, tāpēc pietiek ļepīt un marš visi strādāt.

 

p.s. Protams, cienījamie paranoiķi, es neesmu finansists, tikai prasts pilsonis ar diezgan vājām zināšanām kā ekonomikā, tā matemātikā, tāpēc turpiniet uzturēt haju. :D

Link to comment
Share on other sites

da labi :) viss ir normāli... skaidri un gaiši mēdijos jau pateica, ka tā visa ir pizģ**a ... arī galvenais bankas vecis pateica, ka panikai nav iemesla, neviens neko nedevolvēs... tagad tipa ķers vainīgos, karoče ede iesaku tev mukt uz Austrāliju :)

Link to comment
Share on other sites

Sveiki man te ienākušas ziņas, ka pirmdien Notiks LATA devalvācija, itka`viņu pielīdzinās EURO 1 pret vienu. Vai vēl kāds īto ir dzirdējis?

Tikko ziņās teica ka drošības policija jau ir tev uz pēdām par šādas informācijas izplatīšanu! Kaltē sausiņus! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

varbuut shis gaajiens liks daljai ljautinju apdomaaties par turpmaako hipotekaaro krediitu graabshanu, ka taadaa veidaa pashi sev bedri rok. piemeeram, es seezhot bankaa skatos un briinos kaa mainaas EUR kurss, ik peec 30 min :) un ne jau uz leju :)

Link to comment
Share on other sites

Te daži saka, ka "bankas vecis teicis, ka nekā nebūs" vai "ES to izlems, vai devalvēt latu..." ...

Jāsaka, ka tikai savu nāvi nevar atcelt, bet viss pārējais - likumi, noteikumi, solījumi - ir izmaināmi.

Protams, iespējams nebūs devalvācijas, bet viss var būt, ka tā notiks. Būs ieguvēji un zaudētāji. Pilnīgi noliegt neko nedrīkst, bet paniku celt arī nav padarīšana. Katram pašam ir jādomā kā mazināt savu finansu risku devalvācijas gadījumā.

 

vpiemeeram, es seezhot bankaa skatos un briinos kaa mainaas EUR kurss, ik peec 30 min :) un ne jau uz leju :)

 

Pa cik tagad pārdot 1 EUR uz latiem?

Link to comment
Share on other sites

tiko pa radio dzirdeeju, ka vara noliedz, ka latu devalvees! kaads izplata baumas,lai uz taa reekjina nopelniitu! Attieciigaa iestaades gandriiz jau esot noskaidrojushas, kas izplatiija to... Taka varat atslaabt! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Nu, nu Hansabanka rīta pārdošanas kurss bija 0.701500 , šobrīd 0.7100 pamatiigi :evil:

DNB Nord - 0.7095

SEB - 0.7089

Nordea 0.71170 (skaidra)/0.70940 (bezskaidra)

 

Nu tad kuri uz kuru pusi velk??????

 

Palaiduši pīli un iedzīvojas!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...