Jump to content

Kādus mobilos lietojam?


 Share


Recommended Posts

htc wildfire a3333

Plus-

zipspuldze

nav žēl, var likt kabatā ar smiltīm un naglām, nav škrobes ja krīt

 

Citu plusu nav, visi pārējie mīnusi...

 

Piemēram grūti atrast kautko telefonu katalogā, veikstpēja sliktāka nekā pentium 1 datoram, android neērts un nepraktiski tracinoš, daudz nēertāks par 2.3

Pilns ar nevajadzīgu gapps un htc drazu ko nevar atinstellēt, kingroot par brīnumu nevar norūtot. Ieiet internetā ir vienkārši...pašnāvība. Pat dralv app neiet.

Link to comment
Share on other sites

BlackView BV6000

 

- 720p ekrāns.

- klucis

 

+ batereja 4+ dienas pāris zvani un 9gag tualetē.

+ Var riekstus skaltīt un pakāpties.

 

1461898202990386238.jpg

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
Kad kādam pazvanu, pēc atbildes pazaudējas numura noteicējs un šis zvans reģistrējas kā nezināms nr., tobiš, call history ir tikai palicis fiksēts zvans, bet bez nr. un attiecīgi arī bez vārda. Gļuks neregulārs.

 

Neesi viens! Man uz Xperia Z3+ bija tieši tāds pats gļuks ar Android 6.0, pēc apdeita uz 6.0.1 pazuda. 

 

 

Lai nebūtu sausa runa, šobrīd lietoju Honor 8, bet ne īsti aiz laba prāta - pīār aģentūra iedeva palietot.

 

Plusi - niecīgs izmērs, neticami labi uztaisīts, feini materiāli, fingerprinta poga aizmugurē ir spaidāma, tai var piešķirt visādas funkcijas. Mežonīgi ātra akumulatora uzlāde, var teikt, ka procesors nekarst.

 

Mīnusi - aizmugure no stikla, plānotā cena virs 400 eiro. USB type-c drusku sūkā ar pieejamību uzlādes ierīcēm.

 

Iepriekš nekad neko no Honor un arī īsti no Huawei neesmu rokās turējis. Bija patīkams pārsteigums, ka viss ir tik eiropeisks. Nevaru apgalvot, ka patīk UI, tas ir tāds vidēji samocīts. It kā esot pilns ar iespējām, bet man ir slinkums googlēt visus paslēptos hlamus.

 

It kā saņēmis to pašu Leica kameru, kas atrodama Huawei P9, bet softā otra kamera (melnbaltā) nav aktivizēta. Laikam kaut kāds agrīns tests eksemplārs iedots.

 

Pirkt gan nevienam par 400 eiro Honor 8 nevaru ieteikt. Kaut kā par daudz izklausās. 300 varētu būt atbilstoša cena.

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Xiaomi Mi5 32

 

paņēmu Jaņos pa 340, tagad jau pa 290 var dabūt .

 

Plusi:

 

ātrums pēc S4 likās nenormāls

 

kamera ļooti laba

 

2 sim kartes

 

Mīnusi:

 

baterija tur tikai 2 dienas, pie svara 130 grami

 

Nēsāju džinsu kabatā, sēžoties auto vēl nav pārlūzis :) Pāris reizes kritis zemē, bet par cik ir gumijas Nillkin bamperis - viss ok. 

Latviešu valoda ir tikai vienā romā.

 

Noteikti ņemtu vēlreiz. 

 

http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_5-6948.php

Link to comment
Share on other sites

zvans reģistrējas kā nezināms nr., tobiš, call history ir tikai palicis fiksēts zvans, bet bez nr. un attiecīgi arī bez vārda. Gļuks neregulārs. Vienu dienu var nebūt vispār, citu daudz reizes. Šāds modelis ir vēl vienam cilvēkam, pajautāšu kā viņam. It kā neesot, bet jāprecizē. Ja man zvana, tad tas tā nekad nenotiek. Šad tad saruna pārtrūks, samērā reti, jo pa dienu daudz runāju, bet tas bija arī ar HTC, laikam Bites gļuks,

 

https://forums.lenovo.com/t5/MOTO-G-2nd-Gen-Moto-G-4G-LTE-2nd/Outgoing-calls-displayed-as-Private-Number/td-p/3232719

 

https://forums.lenovo.com/t5/MOTO-G-MOTO-G-4G-LTE-1st-Gen/Problems-after-update-to-Lollipop-call-history/td-p/3232963/page/10

skat. #95, #98

 

^augstāk minētie posti nav manējie, bet man bija situācija 1:1.

Visticamāk tas nav Bite's gļuks bet ierīces gļuks, taču Bite var šo gļuku apiet. Vajag tikai viņiem uzrakstīt!

 

Atbilde no Bite:

 

Priecājos, ka uzrakstījāt!

 

 

Šī problēma ir ierīces programmatūrā, par ko esam informējuši ražotājus. Uz doto brīdi, kamēr ražotāji vēl nav laiduši klajā atjauninājumu problēmas, kas šo problēmu

risinātu, mēs spējam klientiem palīdzēt no savas puses.

 

Šobrīd šī lieta ir sakārtota :) Lūdzu, pamēģiniet restartēt telefonu – visam turpmāk jāuzrādās korekti.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu to uzskati par plusu? Nu jā veciem alcatel laikam nebija

Kā praktiski vienīgo plusu nevarēju nepieminēt. Ložņājot pa tumsu tomēr noder. ))

Link to comment
Share on other sites

Koalīcija, paldies. Nu ko, ir daudz dažādu ieteikumu.

Un jā, uz BITES nr. laikam nav šīs problēmas, bet apgalvot nevaru.

 

 

 

Atbilde no Bite: Citāts Priecājos, ka uzrakstījāt!

 

Šī problēma ir ierīces programmatūrā, par ko esam informējuši ražotājus. Uz doto brīdi, kamēr ražotāji vēl nav laiduši klajā atjauninājumu problēmas, kas šo problēmu risinātu, mēs spējam klientiem palīdzēt no savas puses. Šobrīd šī lieta ir sakārtota :)Lūdzu, pamēģiniet restartēt telefonu – visam turpmāk jāuzrādās korekti.

 

Tu gribi teikt, ka katram personīgi jāpiesaka problēma? Tas nav globāls risinājums?

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

 

katram personīgi jāpiesaka problēma?

Tā sanāk.

Link to comment
Share on other sites

  •  hAUmB9m.jpg
  • Ražotājs - Samsung
  • Modelis - S7 Edge
  • Cik ilgi lietojat - Aptuveni mēnesis.
  • Atsauksmes - Pārsvarā pēc sliktas garšas, ko man atstāja LG G3 D855/2gb ram versijas lietošana divus gadus, telefons ir vienkārši super.
  • Plusi - 

    - Ilgs baterijas darbības laiks pie noslodzes (spēles/mūzika/video) aptuveni 2.5x-3.5x ilgāk spēlējot rijīgu spēli nekā LG G3 2gb D855 versija turēja. ~2h vs 6-8h

    - Labs h/w un rijīgākas spēles un UI pārejas ir smooth/nelago (iekšas tās pašas, kas Note 7)

    - Forša/sakarīga kamera -  random pic - http://i.imgur.com/Isnbgqz.jpg

    - SAMOLED ekrāns - pat ābolu ekrāni nav tik labi saskatāmi saulainā laikā cik redzēts

    - Dizains i guess - curved jau smuki izskatās :)

    - Latvijā tiek pārdota Enyxos versija, kas pati par sevi ir vēsāka/uzskatīta labāka par Snapdragon 820

    - Waterproof(resistant)

  • Mīnusi -

    - Galvenais mīnuss es teiktu ir ka uz ekrāna malām pārāk viegli var uzspiest netīšām vienkārši turot ekrānu, ja tiek lietots kāds vāciņš šāda problēma praktiski nepastāv. 

  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - ~3-4 dienas vidēja noslodze 5-8 stundas max noslodze burnojot cpu+gpu (PokeGo and/or Hearthstone)

    Links uz aparāta speceni

Link to comment
Share on other sites

Edge aparāti radīti, lai ražotājs pelnītu uz rezerves daļu pārdošanas. Pēc statistikas edgiem ekrānus sasit daudz biežāk nekā parastiem telefoniem. Tas tā, liriska atkāpe.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

50 eur par pirmo ekrānu/70 eur otru reizi kāmēr Galaxy Care ir aktīvs. 220eur par ekrānu protams sālīti kad Care beidzas un sasit to. Nekas neizskaidrojams tur nav pats ekrāns vieglāk plīst ja telefons tiek nomests.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Nedaudz pastāstīšu par savu primāro klausuli.

 

s51.jpgs52.jpg

s53.jpgs54.jpg

s55.jpg

  • Ražotājs - Samsung
  • Modelis - SM-G900F 
  • Cik ilgi lietojat - Vairāk kā gadu
  • Atsauksmes - Pagaidām saprotu to, ka telefons priekš manām vajadzībām ir pietiekoši spēcīgs, tas spēj pavilkt visu ko ar viņu daru, un viss tas notiek ātri un bez aizķeršanās.
  • Plusi - Full HD ekrāns (spilgts), izturīgs ekrāns skrāpējumju ziņā - lietoju nesaudzīgi, bet nav nevienas "skrāpītes" uz ekrāna, diezgan laba kamera, ērti turās rokā, atbalsta lielapjoma microSD, ūdens/putekļu izturīgs, "adaptē" bezvadu lādēšanas funkciju, gada laikā neesmu labojis pilnīgi neko.
  • Mīnusi - Diezgan nepateicīgs hromēts materiāls apkārt telefonam, ļoti drūp hroms nost, bet tā viņiem visiem slimība, aiztaisāms lādēšanas štekeris, jo domāts mitrumizturīgs, bet tas realizēts nevis no iekšpuses, bet ārpuses un bieži vien tas "izbesij", diezgan ilgu laiku stāvēja oriģinālais jauninājums kurš nepiegādāja ziņas aplikācijās, bet ar 6.0 versijas atnākšanu viss ok, ķīnas bezvadu qi adapteris lauž vaļā vāku un "nogalina" ūdensdrošumu, zinu ka tas ir ķīnas ziņā, bet oriģinālo vai nesmuko, balto "ikea" vāciņu par normālu ciparu principā nav iespējams iegādāties.. (ja kādam ir, droši piedāvājat..)
  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - 1 diena
  • Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - šeit
Link to comment
Share on other sites

Pēc statistikas edgiem ekrneizskaidrojamā viet sasit daudz biežāk nekā parastiem telefoniem.

 

Jaunajam Note 7 ir cits ekrāns- tas ir mīkstāks, līdz ar to vairs nav tik trausls, taču atkal skrāpējas vairāk. 

 

  • Par savu klausuli iemetīšu..

apple-iphone-6-16-gb-silver-1_1450076105

 

Ražotājs - Apple

  • Modelis - 6 (silver, 64GB) 
  • Cik ilgi lietojat - tieši 2 gadi
  • Atsauksmes - Ābols kā ābols, pieturos pie tā, ka tos ir vērts pirkt tikai bāzes modeļus, S atstājot tiem, kuri nepaspēja nopirkt bāzi, jo būtisku uzlabojumu parasti nav. 5 un 5S, kā arī 6 un 6S atšķiras pamatā ar tikai iedomātu starpību (labi labi, ir tur kaut kādas dažas fīčas, bet pa lielam), tā kā famīlijā ir visi, tad ir ar ko salīdzināt- 6S nelikās ne ar ko ievēribas cienīgs, lai no 6 pārietu uz to. 
  • Plusi - 
  • *iOS, vai tur vēl kaut kas vajadzīgs? Manuprāt, Apple pluss ir iOS, lai cik kruti tie droīdklausuļi nebūtu, tiem nav iOS. Kāpēc iOS labāks- man personīgi tur viennozīmīgi simpatizē viņu ātrdarbība, nekas nelago un nečakarējas- nekad! Nav stulbu update problēmu, pamēģini tik Android neieslēgt nedēļu pie WiFi, kā ieslēdzot to fīču, paiet 10-15min kamēr visi softi sarijas savus update, man kā otra klausule ir Z3+ - vienkārsi psc cik briesmīgs telefons, a maksāja ta tikpat cik tas ābols. AirDrop- izmantoju regulāri starp iPhone useriem, nav ekvivalenta nekā uz Android, viss ir lēnāks un tizlāks, reklāmās jau rāda visu ko, bet realitātē nav gluži tā. USB sadarbība ar auto- droids šajā ziņā kopš 4. vai kuras versijas vairs neatbalsta mūzikas klausīšanos no USB, līdz ar to, Apple ar savu ir ne tikai galvas tiesu priekšā, bet vispār gaismas gadus- pieslēdzam telefonu pie auto un brīvi staigājam pa mapēm no auto menu, to nevar paveikt nedz caur AUX, nedz BT. Un par BT- nezinu kāpēc, bet ābols vienmēr labāk gan sakonektējas ar jebkuru auto, gan arī pamanās atcerēties savienojumu nākamreiz kad iekāp auto, un pat turpina spēlēt iepriekš iepauzēto dziesmu- nevar droīds to, kur mana Sony gadījumā vispār idiotiski, izkāp no auto un tas vēl turpina skanēt telefona, tik debils tas ir. Visadi background procesi- atkal pilnīga auzas ar droīdiem- randomā norij mobilos datus utt... iPhone ir vienkārši paņem, ieslēdz un lieto iekārta, tieši tādam telefonam arī ir jābūt. Par NFC runājot, mana Sony A7 II ar Sony sadarbojās sliktāk nekā ar ābolu, ar visu to, ka ar NFC it kā savienojumu atrod ātrāk, rezultāts ir daudz nestabilāks uz Sony tel nekā uz droīda. 

*telefons ilgāk ir aktuāls- 6 vienaudzis Samsung rindās bija Galaxy Alpha, vai kāds šo telefonu vispār vēl kaut kur ir redzējis?!

 

*atpakaļ pārdošanas vērtība- jebkurā trade-in kalkulatorā var redzēt, cik vairāk pēc divi gadi dod par to pašu iPhone 6 nekā par Galaxy Alpha. (es pievienoju screenshot ar 16GB versiju tur, jo tā maksāja tikpat, 64GB iPhone bija 80 dārgāks un tā trade in ir vien 220 tajā lapā.) Vodafone darbojas visās lielajās valstīs, vienkārši Vācu vai kādu citu es nesaprotu tāpēc izmantoju UK versiju.

 

Mīnusi -

  • *Baterija, palika dikti vāja jau pēc gada, uz otra 6tā ābola mājās, kurš tika iegādāts tajā pat dienā, baterija labāka, iespējams brākis, kas to lai zina. 
  • *Nav attēla stabilizācijas iekš mazā 6, tikai uz 6 Plus. Fiksēta atmiņa- kādu nopērc, tāda ir.  
  • *Pamatīgs mīnuss ir cilvēku domāšana Latvijā- ja iPhone, tātad izrādies utt... nu tiešām, debili vai kā, bet ar izrādīšanos tur nekāda sakara... Jauns iPhone maksā tikpat cik augstā gala Samsung vai Sony, kurā nakuj vietā tur ir izrādīšanās? Cita runa, ka tie, kas to saka, lieto labi ja 2-3 paaudzes vecu flagmani, vai vispār tikai kaut kādu noņurcītu mid-range, un tad nezinot to, cik maksā top Samsung, vienkārši stūķē batonus ausīs sev un citiem, cik iPhone dārgs un kā idioti, kuriem nav kur naudu likt, krāna garināšanas pēc to iegādājas.

post-69710-0-98653200-1473435352_thumb.png

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man nu jau mēnesi samsūds 7 edge, pagaidaam labaakais kas bijis no trubaam :)
Vot to es saprotu, detalizēta atskaite...
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kappa, vairāk pēc attaisnošanās kāpēc jēpis ir ok man lasījās... :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kappa, vairāk pēc attaisnošanās kāpēc jēpis ir ok man lasījās..

 

 

Zini, LV tiešām cilvēki saspiedušies un reizēm bez maz vai nākas taisnoties, kāpēc āboļs nevis samsūds... 

 

 

 

Mēs visi zinām, ka ābols ir pats labākais.

 

Es nezinu, vai tas ir vislabākais, bet kā telefons, tas noteikti ir labāks par Android vai WP, man ir bijis gan WP, gan arī blakus ir Android un nespēju tos iztēloties kā vienīgos tel. Tieši šī iemesla dēļ arī bez vilcināšanās pasūtīju iPhone 7, konkurentiem vienkārši nav ko piedāvāt. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ja naudu nav kur likt un kabatu spiež, tad var arī ābolu :D a man pietiek ar huawei..:)

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja naudu nav kur likt un kabatu spiež, tad var arī ābolu

 

EUR 569 lētākais 7 Edge, lētākais iPhone 6S EUR 529, kurā vietā nakuj ābols dārgāks? Var jau ņaudēt par cenām, bet kāpēc neiet un nesalīdzināt viena līmeņa produktus?! 

Link to comment
Share on other sites

kappa nepārdzīvo, Latvijā sen jau iphone nav nekāds statusa vai izrādīšanās simbols. Rīgā katram otrajam skolēnam pa iphone... 

 

Personīgi īpaši vairāk pa 300€ atdot telefonam negribu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu tak salīdzini 6to ar 6to vai 7to ar 7to, nevis 6to ar 7to
 

 

Nja, par šo jau atbildēja. Tas ir dikti tuvredzīgi skatīties tikai uz ciparu 7 un teikt ka 7 jāsalīdzina ar 7. Kā jau biedrs minēja, iPhone 7 tika izsludināts tikai dažas deinas atpakaļ un tas būs konkurents gan šim vecajam Galaxy S7 sākumā, gan arī pavasarī gaidāmajam Galaxy S8 (nu pēc šī brīža numerācijas) un tad iPhone 7S būs konkurents sākotnēji tam pašam Galaxy S8 un tad kas nu tur nāks ārā S9 vai kā, ja Samsung turpinās šo numerāciju. Pateikt, ka šodien 7 jāsalīdzina ar 7, tāpēc ka abiem 7, ir visai... Es teiktu, ka tieši šādu "ekspertu" dēļ arī rodas šie mīti un stereotipi, salīdzina īsti nesalīdzināmas lietas. Sony tūlīt nāks ārā viņu flagmanis, tāpat kad Samsung sakārtos Note 7, tas arī tepat aiz stūra vien ir, šo abu Android flagmaņu cenas būs 7 Plus līmenī.

 

 

 

kappa nepārdzīvo, Latvijā sen jau iphone nav nekāds statusa vai izrādīšanās simbols.

 

 

Man nepatīk, ka iPhone vienmēr pielīdzina kaut kādā naudas kontekstā- kāpēc neviens nekad neņaud par naudu, kad runa ir pa Samsung vai Sony topmodeļiem? Tikai tas ābols kaut kā lielai daļai duras.. Pa kaklu tiem hipsteriem, kuri ienesa to "ābolu izrādīšanās" sērgu Latvijā savulaik.

Link to comment
Share on other sites

es nekad nepērku topmodeļus, jo tie paši par ~200-250 eur pilda to pašu un pamatā ne sliktāk.Jā, kaut kādu super fīču nav, bet man pietiek. Galu galā dzelzim jāstrādā tev, nevis tev jāstrādā dzelzim.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man nepatīk, ka iPhone vienmēr pielīdzina kaut kādā naudas kontekstā-

 

to jau paši zīmuļi (lasi iphone lietotāji ) vienmēr velk ārā kā argumentu - tu to nevari atļauties, tāpēc tev skauž.

Link to comment
Share on other sites

Nez, man Huawei Nexus 6P vēl joprojām griežas un specenē īpaši neatpaliek no current produktiem.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Ironiskākais ir tas, ka par Āboliem mūždien kā apmīzušies kucēni kvekšķ tikai droīdu lietotāji... Tak lietojiet, kas patīk, un aizveriet savu klabatu.

 

Cilvēki lieto arī telefonus ne par 500€ vai 1000€ bet arī par 5000€ un uz augšu, kā piemēram Vertu. Un ja tev tik ļoti patīk Audi 80 ar gāzi (PAT, ja tu vari atļauties ko labāku), tad beidz smirdēt par to, ka kāds brauc ar Mercedes, vai otrādi. Kas liedz cilvēkam uzrakstīt review par to, kas VIŅAM liekas konkrētajā trubā labāks vai ērtāks par citām lietotajām?


Es pats ar Droīdiem nostaigāju no pašas pirmās Motorolas ar 1.6, pēc tam vairākus HTC lietoju, bet kopš pārgāju uz Ābolu 4s laikos, atpakaļ vairs nevelk, lai gan darbā priekš programmatūras testēšanas man uz galda priekšā stāv gandrīz visi jaunie Droīdu flagmaņi un dažādu citu cenu un veiktspējas grupas tālruņi (tai skaitā divas WP Lumias). Nu neliekas ērts tas droīds un viss - kaut iepūt.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Un galu galā cilvēks biežāk lieto aplikācijas, nevis telefonu per se.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bet aplikācijas tomēr lietojam telefonā un uz GUI skatamies ekrānā, kādu - labu vai draņķīgu - jau kurš ražotājs savā produktā ielicis.

Link to comment
Share on other sites

to jau paši zīmuļi (lasi iphone lietotāji ) vienmēr velk ārā kā argumentu - tu to nevari atļauties, tāpēc tev skauž.

Beidz rakstīt bulšitu, šitā ēra jau sen ir cauri! Cilvēks velk ārā trubu, lai zvanītu/rakstītu/izmantotu soc tīklus un pohuj, kas Tev par trubu ir - ābols, samsūds vai kas cits!
Link to comment
Share on other sites

Lētākais iPhone 6S EUR 529,

 

Ko ta nesalīdzini ar 6s+ kas letākais ir 700 eur? Vienīgais Ābolu pročus gan var apskaust un to performanci mums android mīļiem :( Enyxos ir solis uz priekšu un lucky enough Samsungs ditchos Qualcommu līdz 2018, jo pēdējie snapdragoni diezgan karstas miskastes ir bijuši.

Applecare arī sūdc salīdzinot ar bezmaksas Galaxy Care, ko saņemam baltijas valstīs.

 

 

Lai gan darbā priekš programmatūras testēšanas man uz galda priekšā stāv gandrīz visi jaunie Droīdu flagmaņi un dažādu citu cenu un veiktspējas grupas tālruņi (tai skaitā divas WP Lumias). Nu neliekas ērts tas droīds un viss - kaut iepūt.

 

Man gan situācija otrāda , Air 2 ; gen 1-4 ipadi ; 12'9 ipad pro ...uz galda, bet nu tāds gemors mēdz būt kaut ko vajadzīgu izdarīt. Pamēģini no-mirrorot iOS device ekrānu lai ierakstītu video uz windows pc (neesot vienā wi-fi tīklā) tas tā piemēram.

Labots - Simsons2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
INTRASERVERNET

  • Neliels foto

  • lumia950xl-4.0.jpg

Ražotājs - Microsoft

Modelia - Lumia 950XL

Cik ilgi lietojat - 3 nedēļas.

OS - Windows 10 Mobile

Atsauksmes - Vizuāli man patīk, ka nav piesātināts. Vienkārš ar savu minimālismu. Aizmugures vāciņs vietām nepieguļ. Bet pieļauju, tas ir uz to ka noņemams un iespējams to var labot uzliekot Microsoft sadarbības partneru Mozo izgatavoto aizmugures vāciņu. Patīk un jāatzīst ka Windows Hello - IRIS strādā diezgan negaidīti labi. Pārsteidza, ka arī tumsā tas nesagādā problēmas. Telefons atbloķējas man 98%. Rakstīšana telefonā Windows Phone ir ērtāka, kā uz iPhone, vai uz Android. Patīk ka Microsoft ir ievietojis, kā kursoru klaviatūrā. Tas tiešām atvieglo, ja nepieciešamība ir rediģēt tekstu utml. Ekrāns ir diezgan labs. Nav sanācis īsti saules staros izmantot vēl, bet domājams, ka tas nesagādātu problēmas. Runājot par Continuum, neesu ticis vēl pie Microsoft Display Dock, bet labprāt izmēģinātu. Programmas - pašlaik no tām kuras primāri lietoju ir pieejamas Microsoft Store. Es biju skeptisks un savā ziņā applikāciju trūkums mani savā ziņā nostādīja starp One Plus 3 un Lumia 950XL izvēles priekšā. Bet pozitīvā ziņā nācās kļūdīties. Jo applikācijas ir ļoti daudz un dažādos variantos. Patīk vienots UI standarts.

Mīnusi - Vāciņš vietām nepieguļ, tad piespiežot ir nepatīkama skaņa. Skaļrunis aizmugurē nu nebūt nav labākais, pareizāk sakot drausmīgs, lai klausītos mūziku, video vai ko tamlīdzīgu bez austiņām. Lai gan nav iemesls lai atturētos no Lumia 950/950XL tas nebūt nav, bet austiņu trūkums komplektācijā nav forši.

Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - Nepilnas divas dienas tur. Nekas netiek atslēgts, lai samazinātu baterijas izlādi. Kā ir standartā, tā tiek lietots. Fonā darbojas vairākas applikācijas.

Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - http://www.gsmarena.com/microsoft_lumia_950_xl-7263.php

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

shadow118

@@Rizla, iesaku uzlikt bik mazākus procentus pie ekrāna scaling, varēsi 4 vidējās vai 2 platās flīzes blakām salikt. Man uz Lumia 830 tā ir salikts, vairāk info var sabāzt uz ekrāna, un neteiktu, ka viss būtu baigi saspiests un viņam ir 5", šitam jau vispār 5.7". E-pastam un ziņām ērti, ka ir platā flīze, var uzreiz redzēt ienākošās ziņas/vēstules fragmentu

Labots - shadow118
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Labdien! Lietoju galaxy s7 edge, jautājums ir tāds "Vai ar galaxy s7 edge lādētāju, lādējot galaxy a3 var sabojāt tā bateriju?"lūdzu palīdziet

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Protams citur nevarēji iekakāt, kā ļoti neatbilstošā tēmā.

Nē nevar sabojāt, jo lādētājs nesaņem no telefona atbildi, ka viņš māk lietot 9+v un lieto parastos 5v un nekas slikts tai baterijai nevar notikt. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Runājot par Continuum, neesu ticis vēl pie Microsoft Display Dock, bet labprāt izmēģinātu.

Lūk šito nesaprotu. Tev nav it kā dok stacija ,bet bildi ieliec ar  Microsoft HD-500 . (kapēc? Zinām,kā izskatās.) Jo tas nav Tavs telefons ,ne HD - 500 ?

Šis liek domāt par tukšu d***nu ,ne reālu apskatu par savu telefonu.

Kā arī apraksts praktiski +- no interneta. 

P.S pasūtīju šodien šo telefonu un netīšām uzdūros uz šo aprakstu. 


lumia950xl-4.0.jpg


Ja šis ir Tavs telefons vari pastāstīt par Navigon plusiem un mīnusiem? Ir normāla Latviešu valoda uz šī appa ? Skatos lieto pēc foto.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Display Dock peerkot ne Microsoft veikalaa nav iespeeja sanjemt. Un ceriibaa tikt pie sava nu nesanaaca. Jo pashu vinju veikala joprojam speka ir akcija dabut bez maksas arii display dock komplektaa. Par navigon plusiem loti vienkarsh un saprotosh un bez super duper papildus iespeejaam. Savu uzdevumu veic. Respektiivi vinju veikala ir 4 lirtas noperkamas FreshMaps XL Europe, Cockpit, Panorama View 3D. Videji Navigon izlaizh karshu atjauninaajumu reizi 3meneshos. Windows Phone versijai nav latvieshu valodas atbalsts. Man tas netrauce un ne reizi nav bijusi nepiecieshamiba.

 

wp_ss_20161120_0010.png

wp_ss_20161120_0009.png

wp_ss_20161120_0008.png

 

wp_ss_20161120_0001.png

wp_ss_20161120_0003.png

wp_ss_20161120_0004.png

wp_ss_20161120_0002.png

wp_ss_20161120_0007.png

wp_ss_20161120_0006.png

wp_ss_20161120_0005.png

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

 

 

abdien! Lietoju galaxy s7 edge, jautājums ir tāds "Vai ar galaxy s7 edge lādētāju, lādējot galaxy a3 var sabojāt tā bateriju?"lūdzu palīdziet

nevar 

Link to comment
Share on other sites

  • rubb locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...