Jump to content

Kādus mobilos lietojam?


 Share


Recommended Posts

  • Neliels foto - Sony_Xperia_Tipo_Tapioca_ST21_White_M_2.

  • Ražotājs - Sony

Modelis - Tipo / ST21i

Cik ilgi lietojat - drīz būs mēnesis

Atsauksmes - gana mazs lai netraucētu, bet pietiekami ērts, lai negribētos neko citu!

Plusi - androīds 4.0, igo navigācija un fb2 rīders, opera browsers un skype + tam visam sakarīgs standby laiks!.

Mīnusi - nav zibeņa - foto funkcija pa lielam norakstāma, ekrāna izmērs nedara lielu prieku rakstīt ar qwerty tastatūru - sms gadijumā ērtāk būs uzzvanīt, bik riebj facebook/google/skype vēlme sinhronizēties ar visu un visiem..

Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - 24/48 stundas.. bet gan jau ka var izspiest vēl kādu diennakti, ja cauru dienu šo nebaksta, kad vajag un nevajag!

Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Labi vien ir ka vakar nobijos pats pāršūt.

Šodien no rīta OTA atnāca 4.2.1. :)

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Vai tad ir liela starpība? :D

ā - vai tas ir normāli, ka nav parādijušies jaunie stock wallpaperi, kuri redzami uz jaunajām nexus ierīcēm?

Link to comment
Share on other sites

100debija

  • Neliels foto - Samsung_E2370_3.jpg
  • Ražotājs - Samsuņ;
  • Modelis - E2370 IksKovjors;
  • Cik ilgi lietojat - 1/2 gadu;
  • Atsauksmes - var mest pret zemi un slīcināt;
  • Plusi - darbības ilgums ar vienu uzlādi, jauns makā kapeikas, ir standalone flashligt;
  • Mīnusi - liela iespēja pazaudēt lādētāju, jo reti jālieto;
  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - ar manu vidējo (low end) noslodzi izdevās nodarbināt 40-45 dienas, ražotājs saka, ka pie idle līdz pat 66 sutkām tur. Paziņa, kuram telefons pie auss pieaudzis teica, ka pat 2 nedēļas ar vienu uzlādi var dzīvot.

    Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com http://www.gsmarena.com/samsung_e2370_xcover-3152.php

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

 

ar manu vidējo (low end) noslodzi izdevās nodarbināt 40-45 dienas

 

post-95379-0-43650500-1363520650.jpg

 

Atvainojos, man nekad ar Photoshop nav īsti bijis pa ceļam, bet es nevarēju atturēties...

post-95379-0-43650500-1363520650_thumb.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

100debija

Es mēnesī labi ja 60-80min norunāju pa savu mobilo, tāpēc pilnīgi nopietni.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

  • Neliels foto - Galaxy-Nexus-Negi-Expansys.jpg

  • Ražotājs - Samsung

Modelis - I9250 (Galaxy Nexus)

Cik ilgi lietojat - apm. 2 mēnešus

Atsauksmes:

  • Plusi - 4.2 Androids, liels un ļoti ass ekrāns, apmierinoši parametri, lai nekas nelagotu, LED indikators

Mīnusi - Kamera tikai 5mpix, nevar ievietot microSD, akumulators tur 3-4h ar ieslēgtu ekrānu, baterijas vāks, šķiet, ir taisīts no izlietotiem prezervatīviem - biezums kāds pusmilimetrs, un locās kā papīrs

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tev vajag ievietot MicroSD? Ar 16GB nepietiek? Un kāda starpība, kāds ir aizmugurējais vāks - virsū turas labi, nekas nečīkst un neļurkājas - vāka plānumu var pamanīt tikai to noņemot. :)

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Man gan nedaudz ļurkājas...Katrā ziņā nepatīk tas materiāls kā jūtas rokā - liekās ka kuru katru brīdi izšļuks - nevar salīdzināt ar, piemēram, HTC One sēriju (tāpēc visu laiku lietoju case`us)

Labots - Cilvēks Parastais
Link to comment
Share on other sites

Pārbaudi, vai tev nav nolauzta kāda ķepiņa - esmu lasījis, ka tas ir ļoti viegli izdarāms (dēļ vāka plānuma).

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Jau izdarīju - viss ar to ir kārtībā. Bet nu nav jau tik traki, vienkārši, redzot ka, piemēram, BITĒ cena ir 329ls - nu gribētos par to naudu augstvērtīgākus materiālus.

Bet nu tā kā savu ieguvu maiņas ceļā, pret krietni mazvērtīgāku aparātu, tad ir labi kā ir :)

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

To, kuram manu vērtējumu var redzēt iepriekšējā lapā...

Link to comment
Share on other sites

3Gs labā stāvoklī maksā ap kādiem 100Ls (iespējams esmu atpalicis un kļūdos, jo neesmu sekojis līdzi iPhone cenām), tā kā maiņa ir līdzvērtīga. :)

Link to comment
Share on other sites

a es gribu CAT B15. sola ka drīz būs tirdzniecībā :D

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

nūu..bet mēnesi vecs Nexus ar LV papīriem un out-of-box izskatu pavisam noteikti maksā stipri vairāk par 100ls :D

Labots - Cilvēks Parastais
Link to comment
Share on other sites

Tāds, kādu tu nosauci, maksā ap 140Ls. Jebkurā gadījumā, šāds nexus ir labāks par jebkuru iPhone, kaut pašu jaunāko. :)

Link to comment
Share on other sites

labiitis

google-nexus-4-wireless-charging.jpg

 

  • Ražotājs - LG ar Google svētību;
  • Modelis - Nexus4;
  • Cik ilgi lietojat - 3. mēnesis;
  • Atsauksmes - Nevar mest pret zemi un sist, jo stikls - precīzāk daudz stikls :mrgreen: ;
    • Plusi - Patīk stock androids-bez lagiem un smuki ātri update. Google Now, bet diemžēl mūsu valstī mazliet apgraizīti, bet šī lietai ir nākotne. Kopumā telefons ar lielisku price/performance. Liekas 4.7 collas un onscreen pogas ir lielisks izmērs. Kopumā ērts rokā, laba sajūta.
    • Mīnusi - It kā kamera, bet, ja mazliet vairāk pielieto smadzeni, tad var uztaisīt labas bildes ar pareiziem iestatījumiem. Mazliet nepatīk stock widgeti, īpaši iekš lockscreen. Gribētos lai quick settings tab būtu iespējams jau stock android mainīt shortcutus uz kaut kādiem specifiskiem iestatījumiem. Bezvadu lādētājs maksā pārāk daudz... Un tādas īsti labas alternetīvas nav pagaidām.
  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - darba dienā 1-1.5 dienas izvelk. 4h screen time var dabūt, ja nelien sliktā wifi ilgi. Esmu redzējis cilvēki izvilkuši 2 dienas ar jauno update, bet nu es tik daudz neļauju telefonam izlādēties.
    Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com http://www.gsmarena.com/lg_nexus_4_e960-5048.php
Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Savu par 140ls tuvākā gada laikā neatdotu :D

 

labiitis - priekš lockscreen izmantoju HD Widgets ;)

Link to comment
Share on other sites

labiitis

Lietoju Dashclock widget. Riktīgi laba manta, bet lockscreen nevar uzlikt lai visu laiku būtu full screen bez ROM :(

Link to comment
Share on other sites

erglisG

  • Neliels foto -tech_samsung_galaxy_s3_black.jpg

  • Ražotājs -SAMSUNG

Modelis -GT-9300i / Galaxy SIII

Cik ilgi lietojat -3.mēn

Atsauksmes -Ja maciņš atļauj MUST HAVE

Plusi -Kā jau Hi-End telefonam pienākas viss ko vien vēlies

Mīnusi -Vāja baterija, cena un tas arī viss

Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes -Viena diena :(

Link to comment
Share on other sites

dzincha

galaxy-s-iii-product-image-6-w-sam-gals3

 

  • Ražotājs -SAMSUNG
  • Modelis -GT-9300i / Galaxy SIII
  • Cik ilgi lietojat -1 mēn
  • Atsauksmes - Izvēle bija starp ip5 un sgs3. Paņēmu sgs3 un esmu apmierināts. Nav tā aprobežotības sajūta....
  • Plusi - softu dažādība, kaut vai tas pats igo, ip5 bez jb laikam nevar šo uzlikt. 
  • Mīnusi - pagaidām nemanu. 
  • Baterijas darbības laiks pie retas bakstīšanas - 3 iepriekšējās uzlādes katra izvilka 7 dienas. Dati izslēgti, displejs uz minimālo, pāris zvani dienā ( 15-20 min), wifi pa kādam brīdim ar opera mobile. Ā un ar Es task manager  widget refresh rate nomainīts no 5->60 sec. 
Labots - dzincha
Link to comment
Share on other sites

 

Savu par 140ls tuvākā gada laikā neatdotu :D

Es tavā vietā arī neatdotu. Neko labāku par šo naudu tāpat nevar dabūt :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Var izvilkt 7 dienas. Paziņa ar savu s2 tikai zvanija, klausijas muziku un citreiz uzspeleja un dabuja 5 dienas ārā. Brālis regulāri no sava optimus l3 dabū 4 dienas.

Link to comment
Share on other sites

Jēga tad no tāda telefona?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Леший

 

Paziņa ar savu s2 ... dabuja 5 dienas.

Mans s2 arī notur 5-6 dienas, ja stāv plauktā ar visu izslēgto un ja tiek lietots 2-3reiz dienā zvaniem. Bet tādiem nolūkiem var izmantot 3310. Ja smartfonu izmantot kā smartfonu, tad bez ikdienas uzlādes praktiski neiztikt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tur tev protams taisnība- pats no s2 citreiz dabuju divas dienas, citreiz pusdienu:) bet tā parasti vienu dienu.

Link to comment
Share on other sites

Леший ar 3310 netiksi normāli pārlūkot internetu vajadzības gadījumā vai izmantot kādu konkrētu aplikāciju. Ja cilvēks grib, lai viss notiek kvalitatīvi un ātri tajās reizēs, kad VAJAG smartphone funkcijas, tad viņš iztērē lielāku naudu telefonam. Ja nevajag, tad var nopirkt andrīti vai vecu aifonu pa 100ls protams :)

Es arī neesmu ieurbies ikdienā savā HTC, bet ir reizes, kad jābrauc pa Latviju un tad nokia 3310 pieviltu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Neliels foto - kanmy8xgxr8sok0iigl2.jpg
  • Ražotājs - Apple
  • Modelis - iPhone 5
  • Cik ilgi lietojat - 1 mēnesi
  • Atsauksmes - Tikai labas
  • Plusi - Ērts 4 collu ekrāns ar lielisku izšķirtspēju, korpusa materiāls(alumīnijs), kamera perfekta, ātrdarbība ideāla, spēles super, skaļruņu skanējums graciozs.
  • Mīnusi - Baterija varētu turēt divas dienas pie normālas slodzes.
  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - Pie normālas slodzes viena diena, pie vidējas varētu būt divas un vairāk.

    Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - http://www.gsmarena.com/apple_iphone_5-4910.php

     

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
(labots)

  • Neliels foto - samsung-i9070-galaxy-s-advance-pictures-

     

    Ražotājs - Samsung

  • Modelis - I9070 Galaxy S Advance

    Cik ilgi lietojat - 1 nedēļu

  • Atsauksmes - labs mobilais, dzīvē izskatās vēl labāk nekā bildēs, displejs vienkārši super
  • Plusi - Amoled 4'' ekrāns, pikseļus neredzu, lai cik tuvu skatītos, viegls 120 gr, tuvu ideālai audio kvalitāte, laba 5mpx kamera, cena bija tikai 130 Ls, androids ar visiem appiem, salīdzinoši laba baterija,  Antutu testers baterijai dod ap 800 papagaiļiem, mass storage funkcija

    Mīnusi - pagaidām ir gingerbread androīds, bet īpaši netraucē, jo galvenais ir aplikācijas, baterija, lai arī salīdzinoši laba, tomēr pēc SE ELM liekas vāja

  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - 1.5 dienas

    Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - http://www.gsmarena.com/samsung_i9070_galaxy_s_advance-4469.php

     

 

  • Neliels foto - sony+ericsson+elm+2.JPG

     

  • Ražotājs - SonyEricsson
  • Modelis - J20i ELM
  • Cik ilgi lietojat - 3 gadus ar pārtraukumiem, joprojām izmantošu šo mobilo paralēli Samsung Advance
  • Atsauksmes - ideāla zvoņila
  • Plusi - GPS, lietoju google maps un endomondo online un trekbuddy offline, laba 5mpx kamera (labas krāsas), baterija laba, multitāskings iespējams, lukturītis, laba skaņas kvalitāte austiņās, microsd karte, viegls un maziņš, 90grami, sinhronizējas ar outluku kontakti notes taski
  • Mīnusi - nav 3.5 stekeris austiņām, fotokameras asums nevelk līdz 5mpx, nav mass storage
  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - 4 dienas

    Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_elm-3057.php

Labots - nrs
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

  • Neliels foto - 

galaxy-note-2-review.jpg

 

  • Ražotājs - Samsung
  • Modelis - Galaxy Note 2 (GT-7100)
  • Cik ilgi lietojat - ~2,5 nedēļas. 
  • Atsauksmes - Pirmais Android OS tālrunis pēc iOS un Windows Phone 7.8. Pēc šo OS lietošanas, Android ļoti pārsteidz par savām plašajām iespējām. Pats tālrunis pārsteidz ar ļoti labu kvalitāti (lai arī te ir plastmasas valstība)
  • Plusi - Baterija un tās vieglā nomaiņa(Tas bija viens iemesls kāpēc tieši šis modelis). Ekrāns. (Tomēr Amoled patīk labāk). Paplašināmā atmiņa. (Sandisk Ultra 64gb ļoti labi saprotas ar šo modeli)
  • Mīnusi - Reizēm jūt, ka liels, bet nu ar vien mazāk. Skaņa zaudē Nexus 4 skaņai. (Ausīs).
  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - 2 dienas. Pie smagas (Tas ir +- visādas sync, kaudze programmu atvērtu, mūzika klausīta, internets virināts un protams zvani)  1,5diena easy.

    Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_ii_n7100-4854.php

     

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

jauns "cietais rieksts" - cat b15. Ja salīdzinu ar savu sonim - sonim viennozīmīgi ir visniknākais telefons. visu pieslēgvietu blīvējums ar gumiju + gumijas blīves. B15 nav blīves tikai gumijas. + ir tas, ka ir rezerves vāciņi komplektā , jo kā zināms pēc apm. gada tie noplīst.

tātad + :

 

ūdensdrošs ip 67,

 

trieciendrošs,

 

gorilla glass,

 

5mpix fočuks;

 

2 sim;

 

2000mah aķis.

 

Mīnusi:

 

nav LED lampa, biju pieradis pie sinim niknā leda - visniknākais kāds redzēts telefonos.varēja front kameru nelikt, bet ielikt led;

 

radio vajag austiņas aka antenu;

 

aizmugures vākam nav skrūvju un nav gumijas blīvju kā pulksteņiem vai sonim :D

 

Lietoju vienu dienu. vieglāks par sonim.

 

http://catphones.com/b15-smartphone#.UgVO3KwupSo links uz ražotāju

 

iepakojums - parasta papīra kaste + samta ietvars + lādētājs aka usb vads viss vienā + ausis. švaka komplektācija. sonimam bija visi lādētāji un auto turētājs komplektā. + plastmasas kaste kurā tagad voblerus izvietoju copei. vienīgi interesanti, ka b15 instrukcija izgriezta telefona formā un pat priekša/aizmugure kā īsta - skat bildē kastē ievietota.

 

 

bildes:

 

 

DSC00177.sized.jpg?1376079703

 

DSC00178.sized.jpg?1376079725

 

 

DSC00179.sized.jpg?1376079739

 

 

DSC00174.sized.jpg?1376079758

 

izskatās, ka būs ok riekstu dauzāmais copei :D

Link to comment
Share on other sites

nē tagad ap 2 sotaki iet +-. sonims jau sākumā dārgs, pēc tam paliek lētāks, bet protams sonim ir akmens laikmets, kaut uzbūvēts ļoti kvalitatīvi.šim andrītis virsū, patīk ka nav piebāzts ar kaut kādiem oem softiem un skiniem- vienīgie softi - cat mājas lapa un traktoru rezerves daļu veikals un noma :D

Link to comment
Share on other sites

Caterpillar. :D

 

Nez Komatsu, Liebherr vai Belarus arī sāks ražot smārtfonus? :D

Link to comment
Share on other sites

Varu nedaudz papildināt par cat b15:

bača tur apm. šādi - ja lieto visu laiku netu + gps- 1 diena. Ja ar pārmērībām neaizraujas 2 dienas stabili. Domāju, ka var ar 3 izspiest. principā 2nnakts beigās ap 40% palicis vēl baterijā.

Lādējas salīdzinoši ilgi, neskatoties uz 1A lādekli - nezinu no 10% - 100 % - kādas 4 vai 5 h. ar usb vispār laikam vakars. viens mīnuss - usb štekeris ir salīdzinoši dziļi, līdz ar ko ne visi usb spraudņi der.

citi sūdzas par nepietiekamu skaļumu, manam nav tāda gļuka, bet caur inženieru menu var pacelt skaļumu.

Jauda mani apmierina, spēles nespēlēju, viss rullē glīti un labi, kaut verķis ir viduvējs par to naudu pēc jaudas.

Pabija riktīg'alietus gāzē copē - nekādu problēmu - ekrāns slapjumā rukā labi un iekšā ar nav ūdens.

citi sūdzas par on/pamodināšanas pogu, ka grūti nospiest, bet man liekas ok. man patīk ka nav ļurīga. laikam pieradums pēc sonim - to vispār ar vājiem pirkstiem nevar ieslēgt :D

softiksi aparāts pa nedēļu ne reizes nav uzkāries. sainstalēju tikai man nepieciešamos softus. Man lielākais mīnuss, kā jau minēju - LED lampas neesamība, tas kremt. cerams ka būs jauni labi "stiprie" telefoni.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

usb štekeris ir salīdzinoši dziļi, līdz ar ko ne visi usb spraudņi der.

Biku konusā gumiju spraudim apgriez. Man tā pienācās vienam tel. gan lādētājam, gan USB vadam, kad pabiezu gumijas apvalku iegādājos/uzliku.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

  • rubb locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...