Jump to content

Kādus mobilos lietojam?


 Share


Recommended Posts

Bien Venidos
  • Neliels foto -
  • Spoiler

    ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ xiaomi redmi 4x

     

  • Ražotājs - Xiaomi
  • Modelis - Redmi 4x
  • Cik ilgi lietojat - Kopš 2018 gada marta
  • Atsauksmes - Nekā ipašu kruta te nav izņemot akumulatora ietilpību. Uzlikts Root, mod firmware, satuningots viss - rezultātā strādā, negļuko un tur dažas dienas.
    • Plusi - 4100 mah akumulators, vienīgais pluss ko atradu izvēloties.
    • Mīnusi - pirkstu nospiedumu lasītājs no sākuma korekti strādāja, tagad - grib nostrādā grib nenostrādā.
    • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - ja aktivi lieto, 2 dienas mierīgi un 8 stundas ekrāna, rekords - 12 stundas pie 2G un mājas Wifi. Šobrīd tur līdz 4 dienām un ap 3 stundām ekrāna
    • Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_4_(4x)-8608.php

 

Spoiler

 

 

Screenshot_2019-07-22-01-19-51-688_com.digibites.accubattery.png

Labots - Bien Venidos
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Atsevišķu tēmu veidot nebija vērts, šī tēma šķita vispiemērotākā.

Interesants video:

Nevar gan zināt, cik tur precīzs atspoguļojums, cik nopietni avoti izmantoti veidojot šo video, bet, vienalga, interesanti.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Smuki, bet būtu vēl informatīvāk ja būtu absolūtos skaitļos un būtu vēl viena strīpiņa visiem dumjtelefoniem

Link to comment
Share on other sites

2019.07.17. , 03:59, INTRASERVERNET teica:

qnkwmtk5lkhghfipwwtq.jpg

 

Ražotājs - Nokia

Modelis - 9 Pureview

Cik ilgi lietojat - Laikam mēnesi.

Atsauksmes - Ļoti kvalitatīvi nostrādāts. Nav nekāds premium variantā līdzvērtīgs Samsung, Huawei, vai kādam citam populāram flagmanim. Mani nepieciešamās lietas veic un nav iebildumu.

Plusi - Ļoti kvalitatīvi izstrādāts. Atzīšos, ka melns izskatītos vēl labāk. Ja draudzējies ar Lightroom, RAW formatu, tad noteikti varētu patikt. Ļoti labs ekrāns un krāsas. AndroidOne. Bezvadu uzlāde. Komplektācijā nāk arī austiņas.

Mīnusi - Pirkstu nospiedumu skaneris zem ekrāna, nebūt nav tas labākais. Ja salīdzina ar OnePlus, Samsung, tad šeit ir ļoti tālu no tā līmeņa. Mono skaļrunis. Bildes apstrāde nav super ātra.

Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - 1 diena

Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - https://www.gsmarena.com/nokia_9_pureview-8867.phphttps://www.gsmarena.com/motorola_moto_z-8094.php

Kā ar GPS precizitāti un ātrdarbību?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , 138 teica:

un būtu vēl viena strīpiņa visiem dumjtelefoniem

Uz ātro guglē apskatījos, dumjfoni bija vairākumā līdz 2012. gadam, tikai pēc tam iestājās smartfonu pārsvars. Bet nopietnu rakstu par dumjfonu un smartfonu sadalījuma attīstību neatradu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , vvv teica:

Atsevišķu tēmu veidot nebija vērts, šī tēma šķita vispiemērotākā.

Interesants video:

Nevar gan zināt, cik tur precīzs atspoguļojums, cik nopietni avoti izmantoti veidojot šo video, bet, vienalga, interesanti.

Viss plūst un mainās. Jabūt gtavam, ka šodien vari būt neapšaubāms līderis, bet rīt par Tevi neviens pat neatceras un jaunā paaudze vispār par Tevi nav dzirdējusi.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
INTRASERVERNET
  • Neliels foto - 
  • 233066036_20191108_1634342.thumb.jpg.50d9a35a4844bc442cec1f82352fc9cb.jpg
  • Ražotājs - Samsung
  • Modelis - Galaxy Note 10 Plus 5G
  • Cik ilgi lietojat - 1.2 mēnesi.
  • Atsauksmes - Atzisu ka Note 10 Plus, beidzot no Samsung ir labakais, kas vizuali patiik. Protams bus jauni telefoni, ierices un tas bus labaks par esosajam un bijusajam. Bet soreiz Samsung ir uzdevumu augstumos. 
  • Plusi -  Ekrans manam acim loti patikams, skalruni - nebus tik labi, ka ir Pixel 3, Pixel 2, varianta. Ka jau Samsung daudz iespeju. Beidzot varu teikt ka Samsung One UI ir kaa diena pret nakti ar Touchwiz. Ja veletos tiru Android, to vismaz pagaidam esmu aizstajis uzstadot Nova Launcher.
  • Mīnusi - Nemaku teikt, vienigi nepatik ka 5G versija nav divu SIM atbalsts, ja kads velas, varu piedavat samainit pret Note 10 Plus 512Gb versiju, nedaudz mana piemaksa.
  • Baterijas - darbības laiks pie vidējas noslodzes - 2dienas.

    Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com: https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note10+_5g-9787.php

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Man pašam s10+, bet apskatot 10.note, tas vairāk vizuāli patīk


2019.10.16. , 21:46, raivix95 teica:

Kā ar GPS precizitāti un ātrdarbību?

Kā var noteikt gps precizitāti? Pēc trigonometriskajiem punktiem?

Civilais gps ir apzināti ar kļūdu, lai grūtāka dzīve babajiem

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kā ir ar NFC un magnētu? Internetā domas dalās. Vieni saka, ka viss ok, bet cits pasaka, ka viņa S7 NFC sācis slikti strādāt. It kā tas magnētiskais lauks ir niecīgs, bet tajā pašā laikā NFC ar nav nekāds hadronu paatrinātājs. Man ir mašīnā magnētiskais telefona turētājs, bet baidos likt klāt to magnētoptisko plāksnīti.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
 
man tas liekas aparāts, kuru nekad, nekad sev neņemtu, dīvainais stūrainums un perversa cena par Android
Protams katram sava gaume un jaa shads dizains man ljoti patik. Cena nemaz nav tik perversa par Android ierici, kura darbojas loti stabili. Piemeram Pixel 4 XL es teiktu ir drausmigs dizains no priekspuses. Protams aizmugure izskatas loti lieliski ar matetu stiklu, ja nemaldos. Lidzigi ir ar iphone 11 Pro, nu aizmugure ir loti nesimpatiska un neuzrunaa.

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Suds ar fotografeshanu, bet nosaukums vienkarsi ir drausmigs. iPhone 11 Pro... Es neliktu nekada pro limeni jauno iPhone.

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Huawei Nova 3i

Lieliska cenas un veiktspējas attiecība, vizuāli telefons kā jau telefons.

Kā jau Huawei, nedraudzējas ar Android Auto, vismaz iekš Peugeot 2008. Maciņu/ietvaru izvēle arī ir visai ierobežota.

Link to comment
Share on other sites

  • Ražotājs - Huawei
  • Modelis - Mate 9
  • Cik ilgi lietojat - Divi ar pusi gadi
  • Atsauksmes -
    • Plusi - Gana žiperīgs arī 2019. gada beigās, labi tur baterija, 64GB atmiņa, kas pietiek joprojām, priekš LCD labs spilgtums ekrānam, izturīgs, stereo skaļruņi (auss skaļrunis strādā kā otrs), atjauninājumi uzlaboja ātrdarbību un kamerai papildus funkcijas iedeva (240fps slow motion, Startrail mode utl), GPS ir diezgan precīzs, kamerai labas fīčas, kā maināms fokusa punkts arī pēc bildes uzņemšana (ja bildē Aperture režīmā)
    • Mīnusi - Ne tas labākais telefons spēlīšu dzenātājiem, jo GPU nav baigi jaudīga, bet vienkāršākām spēlēm atliektiem galiem pietiek, nav oficiāla IP sertifikāta, kamerai nav plašākais dinamiskais diapazons, mazliet novecojis dizains
    • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - pusotra diena
      Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com -https://www.gsmarena.com/huawei_mate_9-8073.php

521912-huawei-mate-9.jpg

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
2018.05.8. , 21:22, e = d teica:

Tāpat kā alus. Priekš kam pirkt it kā labāku, ja var paņemt bamsli un miers...

Kas šobrīd ir telefonu Tērvete/Bauska/Užava/Valmiermuiža?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Neliels foto%5BAIGLA6120%5D%20aiino%20-%20Glassy%20C
  • Ražotājs - Apple
  • Modelis - iPhone 12 Pro
  • Cik ilgi lietojat - Kopš novembra
  • Atsauksmes 
    • Plusi - Ārs, diezgan izskatīgs, ērts lietošanā.
    • Mīnusi - Jaunā dizaina "asās" malas ir vienkārši pretīgas uz tausti. Atvilktnē stāv iepriekš lietotais iPhone X, un, paņemot to rokās, tā noapaļotās malas ir TIK daudz patīkamāks uz tausti. Šis jaunais ir ārkārtīgi neveiksmīgs no ergonomikas viedokļa.
    • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - Tiek lādēts katru vakaru, bet vakarā vēl parasti 50-60% baterijas lādiņa ir palikuši, kas nozīmē, ka teorētiski spētu novilkt divas dienas.
      Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - https://www.gsmarena.com/apple_iphone_12_pro-10508.php
Link to comment
Share on other sites

@Stasss Tak taisijās pirkt to iPhonu SE. Kur atsauksmes? 

Vai atrisināja pieminētās ātrdarbības problēmas un vai jau tagad netiek skatīts 12 mini. 

Kā arī vai jau rozā briļļu priods pagājis un var minēt kādus reālus uzlabojumus/zaudējumus salīdzinot ar Androīdu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , AndrisBB teica:

 

@Stasss Tak taisijās pirkt to iPhonu SE. Kur atsauksmes?

 

Šobrīd nav laiks. Vēlāk iemetīšu atsauksmi. Paņēmu 12 mini beigās un esmu starā par izvēli. Paldies biedriem un arī tev par izvēles ietekmēšanu..😉

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

OneGaming

Oo, kādus mobīlos lietojam, es personīgi Nokia 210.

Problēmu nav, baterija tur nedēļu, nokritis no rampas vismaz 15 reižu, iekritis podā vismaz 1 reizi, un krist pa trepēm - vot tur viņš ir veterāns.

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Es kopš pēdējāko aizmirsu ūberī, nekādus labos vairs nepērku. Kā arī neredzu jēgu.

Tagad kautkāds Pocophone F1, viss darbojas lieliski :D

 

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Zin... said:

Mums forumā ar viens trepju veterāns 😁

Pieturēsimies pie tēmas :D  

Link to comment
Share on other sites

Es brūķēju Note 10+. Man telefons ir darba devaiss, tāpēc vajag lielu e-krānu. Irbuli patiešām izmantoju vizuāļu komentēšanai un skicēm. Zvanu salīdzinoši maz, vairāk brauzēju un rakstu.

 

Protams, tagad, Zoom Eternal režīmā truba lielā mērā ir dīkstāvē. Vienubrīd apsvēru atslēgt mobilo netu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , RudeWolf teica:

vajag lielu e-krānu

🤣 Vecīt, šitas ir labs!🤣🤣🤣

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Pēteris Kažoks teica:

tradīcija reizi gadā pacelt šo tēmu ?

Tieši tā! Tikai drīzāk reizi divos vai trijos. Lai tauta paņemās - interesantāk.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , RudeWolf teica:

Es brūķēju Note 10+

+1

peec daudziem gadiem ar Note 4, shis veel skolniekam turpina kalpot, peedeejais ar mainaamu bachu

Link to comment
Share on other sites

iphone7 - kalpojis ļoti labi kādus 4 (laikam) gadus. Ideāls telefons. Iepirku, kad tikko parādījās.

Bet nu jau bača knapi dienu iztur pat īpaši nelietojot, jādomā par nomaiņu.

Nu un ekrāns arī sāk par mazu palikt, redze pēdējā laikā vairs nav tā 😢

Šobrīd ir 2 kandidāti:

iPhone 11 un Samsung Galaxy S10

Jaunākos modeļus negribu, jo vēlos ap 600 naudām iztērēt, ne diži vairāk.

Laikam jau pie 11-tā tomēr palikšu, jo nevēlos ticību mainīt. Bet nu, redzēs, es neesmu konservatīvs.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Manam Xiaomi Redmi S2 iet jau trešais gads. Joprojām viss strādā un netaisos mainīt. Vienīgi baterija drusku švakāka palikusi - gandrīz katru dienu jālādē. Jaunam pāri divām dienām stabili turēja.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi piekrītu ka mūsdienās pietiek ar 625 drakonu visam. Sevi uzskatu par diezgan advancētu lietotāju un man pagaidām arī neprasās nekas krutāks. Sīcim pirms gada paņēmu mi a2 lite 3/32, arī sūdzību nav bijis. Vienreiz izskaitiju, ir ielādētas 45 spēles :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , maiss teica:

625 drakonu

kas tas tāds?

Link to comment
Share on other sites

procesors gan jau, tas snapdragon vai tml. Es pat nezinu kāds manam ir, kādi bijuši.

Kaut kur tik lasīju, ka uz kaut kādiem kāda spēlīte varot neiet. Dēls tieši kaut ko sūdzējās, ka uz jaunā telefona kas neejot. I labi ka tā.

Link to comment
Share on other sites

  • rubb locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...