Jump to content

Kādus mobilos lietojam?


 Share


Recommended Posts

 

 

A priekš mums, podziņtelefonu piekritējiem, atliek vien turēties pie vecajiem, tādiem kā E5 vai E63, jo jaunu vairs nav.
Bet prasās pēc lielāka ekrāna.
Link to comment
Share on other sites

Protams, protams, liels ekrāns ir labi, vai bildes skatīt, vai internetā iet. Bet runa ir par galveno telefona funkciju - zvanīšanu, un ja tā man ir svarīgākā telefonā. Var arī no datora zvanīt, un zin, cik ar datoru var daudz vairāk izdarīt nekā ar visjaunāko touch flagmani. Ā, dators ir labāks, tad ko nēsāsim līdzi datoru, un lietosim to zvanīšanai?

Un kā pacelt klausuli touch telefonam? Jāskatās ekrānā, jābīda ar pirkstu.

Link to comment
Share on other sites

  • Neliels foto -
  • NOK_A00022497_300.png
  • Ražotājs - Microsoft
  • Modelis - 535
  • Cik ilgi lietojat - 1 mēnesi
  • Atsauksmes - Priekš savas cenas ir okey telefons. Viss notiek pludeni, nekas neķeras, labs interneta pārlūks (nemet ārā no lapām)
  • Plusi - Četri kodoli 1.2 ghz, 1gb ram, 5 collas ekrāns, gorilla glass, labas kartes, cena salda interneta veikalos sākot jau no 100€
  • Mīnusi - Ekrānam pārāk maza izšķirtspēja (tekstus lasot tomēr prasās labāka), kaut kas šad un tad ar tačskrīnu nav labi, http://www.gsmarena.com/microsoft_confirms_lumia_535_touch_issues_fix_coming_soon-news-10479.php nav vēl līdz galam izlabots, bet pa 99% viss strādā labi.
  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - Man 2 dienas tur, bet ja regulāri klausās muziku un neta sēž, tad 1 dienu, bet no rīta līdz vakaram mierīgi var izturēt

    Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - http://www.gsmarena.com/microsoft_lumia_535-6791.php

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
  • Neliels foto

samsung-galaxy-s6-3.jpg

  • Ražotājs - Samsung
  • Modelis - Galaxy S6
  • Cik ilgi lietojat - 2. dienu :), tāpēc tiks papildināts...
  • Atsauksmes - Dzelzis ļoti patīk, pat teiktu - super, - stikls un metāls, vienreiz to plastmasu likuši mierā (iepriekš bija Galaxy S3). Software - pagaidām ļoti nepatīk. Tā jau neesmu Android dižfans, bet uz Galaxy S3 +/- 4. Jelly Bean biju sakonfigurējis lietojamu. Šamajam 5.0.2 Loli Pop - daudz pretenziju. OK - ceru ar gugļes mammu pietvīkošu, otrā diena galu galā tikai... [EDIT: OK, nav tik traki, ja pasēž un pakonfigurē]. Ar Samsung Smart Switch pārdzinu datus S3->S6, ar ne viss tika nokopēts no papildus SD kartes. Verdikts - pie tādas cenas būtu jākrīt gar zemi paņemot vien rokā - nenokritu, bet tas uz Android sirdsapziņas :)
  • Plusi
    • Dizains;
    • Dzelži: 2 X 4-core CPU, 3GB RAM, 32 GB Internal flash
    • Tehniskie navaroti: "Accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, heart rate, SpO2" ; blā, blā, blā...
  • Mīnusi
    • Androdi 5 Loli Pop - reti, bet mēdz iefrīzot;
    • Kamera - ass, skaidrs attēls, bet man kauču kā izskatās, ka taisa zivsaci gar malām. TVarbūt settingu vaina, redzēs... Tas cilvēks tak i stulbs - uz objektīva bija vēl viena papildus aizssargplēvīte :)
    • Nav paildus SD slots, OK, pie 32GB esošā apjoma varētu arī nebūt vajadzīgs, redzēs...;
  • Baterijas laiks pie vidējas noslodzes - tiks papildināts, bet tā uz aci izskatās, ka sliktāk, kā vecajam S3 - vakar vakarā tika uzlādēts, WiFi un location izslēgts - no rīta, tātad neko nedarot - 87%. Paildināts -  ja veco lādēju reizi 3-4 dienās, šamajo nāksies vismaz katru otro...
  • Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s6-6849.php
Labots - Baigais Janka
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

  • Neliels foto -

l-22596387.sized.jpg

 

 

 

  • Ražotājs - SAMSUNG
  • Modelis - GALAXY XCOVER 3
  • Cik ilgi lietojat - 2 nedēļas
  • Atsauksmes - Tika paņemts kā CAT B15 aizvietotājs ( kurš ir "stiprāks" - bet MTK čipseta dēļ - lēns GPS nav LED , maz RAM, karās web lapas..etc ) - kopsummā plastamasīgāks , bet  nekaras ( neviena restarta līdz šim) būšot lolipops andrītim. Jaudīgs LED. pieņemama cena, ja salīdzina ar cat s50 kosmosu. caurumi bez aizbāžņiem.
  • Plusi -   Izturīgs - MIL spec +ip 67. Ram 1,5 Gb, LED , 4 kodoli. ātrs GPS, 4G tīkls, NFC.gaišs ekrāns, redz vismaz saulē + uzlabota touch jūtība, lai var ar cimdiem "spaidīt".
  • Mīnusi - ekrānam rezolūcija varēja būt augstāka, bet par to naudu nav ko sūkstīties, biku bērnišķīgs andrīša vizuālais, man labāk stock 4.4. patiktu.nav skrūvējams vāks - iekrīt peļķē - un atlec vaļā piem. , Minimālisma stila iepakojums un komplektācija + balts usb vads un lādētājs...aļō  wtf ? 
  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - 2 diennaktis

    Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com -http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_xcover_3-6990.php

Link to comment
Share on other sites

evertons

  • Neliels foto -post-67296-0-57988100-1438367313_thumb.jpg

  • Ražotājs -Just5

Modelis -Blaster

Cik ilgi lietojat -pus gadu

Atsauksmes - Normāls ķīnietis

Plusi - Ātrs un ērts smārtiņš, līdz šim nereizi nav pakāries un nogļukojis

Mīnusi - gps reizēm ķerās - ilgāk pameklē signālu (kājām ejot), ar auto ~ 5 sec, lēni pārbīda datus uz PC un atpakaļ,

Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - pusotra diena

Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com -  Blaster mājas lapa jo iekš gsmarena šis aparāts nav :D

Labots - evertons
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Леший
  • Neliels foto - 

apple-iphone-5-white-27155362.jpg

  • Ražotājs - Apple
  • Modelis - iPhone 5
  • Cik ilgi lietojat - Aktīvi - nedēļu, bet ir nopirkts pirms dažiem mēnešiem par smieklīgu naudu.
  • Atsauksmes - Nāksies ar šo telefonu staigāt, jo pirmo reizi mūžā sasitu ekrānu telefonam. Jau vairāk, ka gadu staigāju ar z1c, ar kuru esmu ļoti apmierināts. Bet jāgaidā 2 nedēļas, kamēr saremontēs.
  • Plusi - Korpusa kvalitāte un ergonomika: patīkami turēt rokā, svars ir gandrīz perfekts, atšķrība no citiem aboliem; ātrdarbība, salīdzinoši ērts interfeiss, skaņas kvalitāte, telefons gandrīz negļuko.
  • Mīnusi - Pilnīgi tups touchscreen, kuru pie tam nevar nokalibrēt; diezgan daudz rakstu uz telefona, un ar iPhone tas ir ļoooti neērti; sildās, aktīvi lietojot. Par pārējiem mīnusiem 1000x jau rakstīts, neatkārtošos. Palietošu 2 nedēļas un atstāšu mašīnā kā mūzikas atskaņotāju.
  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - Reiz dienā jālādē.
  • Links uz speceni GSMarenā - Apple iPhone 5
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Леший
  • Neliels foto - 

Z5c_white_group.jpg

  • Ražotājs - Sony
  • Modelis - Xperia Z5 Compact
  • Cik ilgi lietojat - 2 nedēļas.
  • Atsauksmes - Pagaidām viss strādā labi. Salīdzinājumā ar z1c, ir izlaboti ergonomikas trūkumi - poga un lādētāja ligzda. Korpusa materiāls arī ir patīkamāks.
  • Plusi - Ergonomika, ērtība, korpusa kvalitāte, svars, kameras kvalitāte utt. Pirkstu nospiedumu lasītājs strādā pārsteidzoši labi.
  • Mīnusi - Varbūt pamanīšu, kad palietošu ilgāk.
  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - 2 dienas.
  • Links uz speceni GSMarenā - Sony Xperia Z5 Compact
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
INTRASERVERNET

  • DSCN9958_1.jpg

  • Ražotājs - Blackberry

Modelis - Passport

Cik ilgi lietojat - 3 nedēļas.

Atsauksmes - Ilgi un dikti interesējos par šo skaisto telefonu un jaatzīst, ka esmu dikti apmierināts ar iegādi. Lasīšanai un citādi internetā satura aplūkošanai viens no labākajiem. 

Plusi - Ergonomika, ērtība, korpusa kvalitāte, rakstīšana vienkārši perfekti.

Mīnusi - Lai savienotu datoru ar telefonu uz Mac OS X ir kaut kā caur pēcpusi. Lai iestatītu telefonu uz rūpnīcas iestatījumiem, tad Secure Wipe var aizņemt arii 4h. Atkarīgs no tā cik daudz tev aizpildīta ierīce.

Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - 3 dienas.

Links uz speceni GSMarenā - Blackberry Passport

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Vēljoprojām Sony Xperia Z2. Nesen pamanīju ka atlīmējies aizmugurējais vāciņš dēļ tā ka baterija uzpūtusies! Un pamanīju es to atrodoties lidmašīnā. Sākumā biš sabijos, domāju ka tik neuziet gaisā bača, jo visādi stāsti dzirdēti. Ai, izslēdzu un pārliku no bikšu kabatas somā, negribējās bez olām palikt. Pēc tam vēl mēnesi lietoju tādu kāds ir, ar uzpūtušos baču. Beigās pasūtīju jaunu (gan jau neoriģinālo) bateriju pa 8 eināriem un dzīvoju laimīgs. Lietoju aparātu nu jau laikam kādus pāris gadus un turpināšu lietot, jo viss apmierina. Par ūdensnoturību gan neesmu vairs drošs.

p.s. var kāds pakomentēt tādu joku kā baterijas uzpūšanos, varbūt ir gadījies līdzīgi?

Link to comment
Share on other sites

Joprojām galaxy s5. Patīk dizains,  ātra dvēsele, 5 droīds, 4g ... Bacha velk dienas 2, protams ir izdevies nokaut pa dienu, bet pusotra stunda pie lādētāja un aiziet... loving it.

Link to comment
Share on other sites

  • Neliels foto
  • ase-650x489.jpg
  • Ražotājs - Samsung
  • Modelis - Galaxy S6
  • Cik ilgi lietojat - 10 mēneši
  • Atsauksmes - Parocīfgs un ērts. Pirms tam tika lietots Note2. Prasās mazliet lielāku ekrānu.. Tika iepirkts pirms S6+ paziņošanas.
  • Plusi - 
    • Parocīgs (Viegli turams rokā, patīkama sajūta metāls/stikls)
    • ātrs
    • Tehniskie aspekti - ram, cpu, sensori (pirkstu nospieduma, sirds ritma utt)
  • Mīnusi - 
    • SD kartes trūkums
    • Samsung bloatware
  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - Wifi visu laiku ieslēgts. Turas ~2 dienas. 

    Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Kad būs tēma: Kādu tualetes papīru lietojam? vai Cik tev maciņā naudas?

Tu nepamanīji, ka topikam ir desmit gadi? 

 

 

Neliels foto - 

post-98258-0-43043800-1466338125.png

Ražotājs - Ābols

Modelis - iPhone 6

Cik ilgi lietojat - Gadu un pāris mēnešus

Atsauksmes - Pa pēdējiem gadiem kopš pāriešanas uz Āboltelefoniem, ar Droīdu vairs nekādi nesanāk sadraudzēties. Ikdienā darbā sanāk izmantot gan vienus gan otrus, bet kad salīdzina personīgo ērtību, UI loģiku un uzticamību, tomēr atpakaļ, izskatās, vairs nesvičošos, par spīti Galaxy Edge un citiem interesantajiem dzelžiem otrā ierakumu pusē. Palieku vecs, I guess.

Plusi - Ātrs, ērts lietošanā, iOS ar katru versiju paliek intuitīvāks un beidzot apaug ar tām pašām funkcijām, kas jau kādu laiku bijušas Droīdam, bet beidzot uztaisītas tiešām lietojamas, displejam lieliskas krāsas.

 

Mīnusi - Izmērs par lielu, izskatās, ka mainīšu uz nesen iznākušo iPhone 6SE - tomēr galu galā 5-tā iPhona 4 collu displeja izmērs bija labākais - turot vienā rokā varēja ērti aizsniegties pāri visam displejam, baterija pēc gada lietošanas sāk drusku zaudēt kapacitāti.

Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - ja darba dienās tā aktīvāk izmantojot muldēšanai, meiliem un navigācijai, tad knapi vienu dienu, ja brīvdienās, tad no sestdienas rīta līdz svētdienas vakaram ar saviem 30% rezervē vēl.

Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com http://www.gsmarena.com/apple_iphone_6-6378.php

post-98258-0-43043800-1466338125_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Cik visiem ir lietots iOS gan Android jaatziist ka sinhronizaacija ar Office 365 ir labaaks Blackberry vinji ir visu uztaisiijusi kaa naakas. Viss ir paardomaats un straadaa kaa Sveices pulkstenis.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lietoju LG Nexus 5x, esmu pat pārāk apmierināts ar darbspēju. ļoti ātra ulāde, bet mazliet čakarīgi ar visādiem interesantiem aksesuāriem, jo ir Type-c USB, bet ar pārejām viss oki! 

Protams ka lieto bez visiem protection glass un bamperiem, telefons viegls un patīkams, bet tākā viņš kad pirku maksāja ap 500, tad bez bamperi un aizsargstiklu nemaz negribējās lietot!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Verneris

Gari nerakstīšu, ex tel. Bija s6 edge, super aparāts, viss ļoti patika, bet baterija bija vienkārši šausmīga. Ar uzinstalētu FB un messenger normāli lietojot uz vakaru labi ja 10% palika.

Piedzēros un tel pazaudēju, paņēmu s7 edge. Aparāts VEL labāks un pirmo reizi man ir telefons ar andrīti, kas tur normāli lietojot stabilas 2 dienas. Arī ar visiem FB un meesenger. Pa nogali sanāk maz runāt, 5dien pa dienu uzlādēju un vel tagad ir 45% Esmu ĻOTI patīkami pārsteigts :) ceru, ka kādu laiku nepazaudēšu. Tfu tfu tfu(pār kreiso plecu)

 

 

Mazliet vel paslavēšu šo aparātu.... vel jo projām esmu sajūsmā par bateriju. BEIDZOT andrītis ar labu baču. Katru dienu turpinu vel par to priecāties. Kā nopirku, tā uzreiz ieliku viņu keisā un nebiju izņēmis ārā. Nu varu pateikt, ka ja s6 edge vel likās mazliet ka pietrūkst līdz isūda kvalitātei(pats esmu 4s un 5s lietojis un fiziskā kvaliāte jāatzīst, ka ir vienkārši izcila tiem aparātiem kā jau visiem apple produktiem), tad s7 edge ir 1:1 ar isūdu fiziskās kvalitātes ziņā. Šodien izņemu no keisa... nu vienkārši IZCILS aparāts.

P.s. diemžēl samsūds man par šo reklāmu nemaksā :(

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

Mēnesi lietošanā Huawei honor 7. Priekš casual lietošanas ir oke. Youtube/Chrome/Twitch etc. 

Link to comment
Share on other sites

Verneris

 

 

Es šobrīd lietoju s6 edge. Man patīk. Pēc pēdējiem atjauninājumiem baterijas mūžs pagarinājies. 2 dienas laikam izvilkt nevarētu, bet pusotru mierīgi. Bet baigi neuztraucos, jo tneatkarīgi no % tāpat katru vakaru uzlādēju. 
 

 

Jā marshmallow update deva ievērojami labāku bateriju, bet tā pat ne tuvu s7edge līmenim. Protams  s7edge arī baterija ietilpīgāka 3600mAh, kas s6edge bija 2600mAh. Bija man arī note4 ar 3220mAh, kas bija tajā pašā līmenī kā s6edge, baterijas ziņa. Iespējams dēļ tā, ka tajā laikā vel marshmallow nebija iznācis.

 

 

Katrā ziņā, ja baterija svarīga, s7edge varu ieteikt pavisam noteikti! 

Link to comment
Share on other sites

Knaabis

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 4G

Plusu daudz:

1) Ļoti lēts - šobrīd par ~130,- EUR

2) 4050mAh bača

3) laba 16MP +5MP kamera.

4) ātrs

5) metāla korpuss

6) 5,5'' ekrāns

 

Mīnuss - nav LV valoda.

Link to comment
Share on other sites

+1 par ķīniešu telefoniem, tiem kas lieto budžeta telefonus. Zem 200€ dabū līdzīgu veiktspēju, kā lielo ražotāju flagmaņiem.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
Sis ir lielākais mīnuss

1. kā gados jauns cilvēks var nerubīt angļu valodu vismaz minimālajā līmenī mūsdienās? esat viena no famīlijām, kas visas filmas un seriālus tikai kinozal.ru spēj skatīties?

2. tāpat visas aplikācijas ir angliski. Mana māte savos 60+ arī nerubī gandrīz ne vārda angliski, bet tas nekādā veidā netraucē izmantot telefonu, kad divreiz sākumā viņai parāda, kur spiest, lai telefonu grāmatu atvērtu, un kur lai īsziņu uzrakstītu.  

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

Zem 200€ dabū līdzīgu veiktspēju, kā lielo ražotāju flagmaņiem.
Ko tādu var apgalvot tikai cilvēks, kas nekad flagmani nav turējis rokās. 

 

 

Bet telefonu redz patīk lietot latviešu valodā.
Nu sievietes ir sievietes, bet es tiešām nesaprotu, kur vispār telefonā ar valodu kā tādu var saskarties, ja vien neložņā pa settingiem katru dienu? Tak visas ikdienā lietojamās lietas - zvanīšana, numuru katalogs, sms tak principā bez neviena uzraksta ir - visur tikai ikonas.

 

 

 

lielākā daļa ir latviski
Man visā tālrunī vienīgā aplikācija latviski ir Swedbank iBanka - ja drīkst vaicāt, kādus apps tad viņa lieto, kuri visi lokalizēti?  
Link to comment
Share on other sites

Knaabis

ANDROIZ

 

Te


 

 

Ko tādu var apgalvot tikai cilvēks, kas nekad flagmani nav turējis rokās.

Es atkal teikšu tā - tā var runāt tikai tas, kas nav šo telefonu rokās turējis! :)

p.s. Man personīgi piekāst uz nenormāli uzskrūvētām cenām telefoniem un es netaisos maksāt vairāk par pustūkstoti par trubu, kurai ir tikai varbūt smukāks nosaukums.

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

Xiaomi Redmi 3 Pro 4G

 

- RAM: 3GB
- ROM: 32GB

- Ātrs

- baterija 4100 mAh

- kamera 13 MP + 5 MP

- 5.0" displejs (lielāks nepatīk)

- ar 7.2.7.0 versiju bija LV valoda, pēc atjaunošanas uz 7.5.1.0 palika ENG un RUS, bet ar abām šīm valodām nav problēmu.

 

Mīnusu pagaidām nav, lietoju 2 mēnešus.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

neko

Labots - Domugrauds
Link to comment
Share on other sites

  • Neliels foto - post-89990-0-91431700-1470681864_thumb.jpg

  • Ražotājs - SQNY

Modelis - Xperia Z3 Compact (melns) ( http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z3_compact-6538.php )

Cik ilgi lietojat - bišķi vairāk par gadu; iepriekš apmēram tikpat ilgi bija Z1C... piebildīšu katram gadienam, ka Z6C nav plānots ne tuvā, ne tālā nākotnē.

OS - Andža 5.1.1 stock rooted, ar "iespējotu" Stagefright, jo man naturāli лень čakarēties tikai tāpēc, ka indusu mērkaķu bars vispār nerubī, ko drukā, bet džonīaivesi un citi lubraki katru gadu nolemj visu pārzīmēt, citādi būs atpakaļ uz Starbucks jāiet что ли. Ā, un tagad Quadrooter arī visi četri izpildās. Zb.

Atsauksmes - priekš media player ar zvanīšanas iespējām, nafigatoru, lampočku, modinātāju un apšaubāmas kvalitātes read-only pārlūku "bišķi" par dārgu, bet vismaz beidzot "throw hardware at the problem" metode tiek ar to visu galā praktiski bez aizķeršanās. Vairāk arī man nevajag.

Plusi: neskrāpējas, jo stikls. Nav sasodīts lāpstfōns, bet nav arī apgraizīts.

Mīnusi: nospeķojas, jo stikls. Ā, un plīst viegli. Pirmajā nedēļā pavisam maigi (manuprāt) izslīdēja no azotes un stūris ieplaisāja... kādu laiku aizmugurē, bet to tikai ieskatoties. Čeholus utml. "izsargāšanos" principā neatzīstu.

Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - 2, citreiz 3 dienas, jo es negramstu jamo katrā brīvā un nebrīvā brīdī kā kaut kāds zombēts idiots nafig

Labots - Crow
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

  • Neliels foto - asus_zenfone_selfie_white_press_image_sm

  • Ražotājs - Asus

Modelis - Zenfone Selfie ZD551KL (balts) ( http://www.gsmarena.com/asus_zenfone_selfie_zd551kl-7261.php )

Cik ilgi lietojat - bišķi vairāk par 1mēn; iepriekš bija HTC Desire pats pirmais, kādus 5-6 gadus...

OS - Andža 5.0.2, gaidu tagad 6.0, bet nu vai būs, solīt jau sola.

Atsauksmes - vizuāli ir diezgan piemīlīgs, sākumā dīvaini pierast pie priekšējās kameras, tāda liela acs skatās uz Tevi. Atbloķēšanas poga augšpusē ir ar pamatīgu lētuma piegaršu, labi, ka to var nelietot, un atbloķēt ar uzsišanu pa ekrānu. Telefonam izlec lagi, ja pēc 12h pauzes ieslēdz wi-fi, sākoties sinhronizācijai ar gmail, soc. tīkli u.c. ir lagi un aiztures. No Quad-core un 3GB RAM gaidīju ko vairāk. Kameras abas ir pat ļoti ok, ņemot vērā, ka tas ir telefons. Aizmugures volume poga ir ērta. Ekrāna kvalitāte arī pat ļoti ok. Par tiem nepilniem 300eur telefons ir atbilstošs cenai. Ja netaisi selfie un nevajag 5.5", tad labāk ņemt Asus Zenfone 2, pavisam cita performance, vai pie vainas Intel chipi.

Plusi - kameras abas, ekrāns, vizuālais izskats un cena.

Mīnusi - power poga/atbloķēšanas pamatīga lētuma garšā, nav tas ātrākais, galīgi ne priekš savas spec.

Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - sākumā biedēja, ka būs bieži jālādē, bet pie lietošanas kā lietoju desire, baterija tur pilnas 3 dienas, par ko esmu ļoti apmierināts, dienā kādas 1-2h sarunas, wi-fi nets dienā kāda 1-1,5h, mobilie dati dienā kāda 0,5 - 1h. Mūziku neklausos telefonā. Kā pats battery softs rāda, tad ekrāns noēd 17% un sistēma 14%.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Man ir šāds jau 2. mēneši lietošanā. Viss cits strādā super, bet ir gļuks. Kad kādam pazvanu, pēc atbildes pazaudējas numura noteicējs un šis zvans reģistrējas kā nezināms nr., tobiš, call history ir tikai palicis fiksēts zvans, bet bez nr. un attiecīgi arī bez vārda. Gļuks neregulārs. Vienu dienu var nebūt vispār, citu daudz reizes. Šāds modelis ir vēl vienam cilvēkam, pajautāšu kā viņam. It kā neesot, bet jāprecizē. Ja man zvana, tad tas tā nekad nenotiek.

Šad tad saruna pārtrūks, samērā reti, jo pa dienu daudz runāju, bet tas bija arī ar HTC, laikam Bites gļuks, bet šķiet, ka ar šo biežāk. Starp citu, pa WhatsApp ne reizi tā nav bijis.

Korpuss nostrādāts ideāli, nekas nečīkst, neļurkājās, liekās kā monolīta, es pat teiktu, ka pārāk labi nostrādāts, ja tā drīkst teikt, negaidīju ka tāds būs. Tas ir liels +.

Kamera ir ok tādam modelim. Ielikšu bildes.

Ir latviešu val.

Bača tur 2 dienas pie mērenas lietošanas. Pie intensīvas lietošanas 1, tas ir tad, kad pus dienu visu laiku baksties pa viņu, t.i WiFi, progu instalēšana to testēšana, sarunas, video un mūzika, utt.. . Pie nelietošanas, hren zin. Pa nakti daži % pazūd no bačas.

No 16BG iebūvētās pieejami 10.6GB, bet ir miniSD slots.

Ir rūpnīcas plēve.

LED gaismiņu bribējās spilgtāku.

 

Linki:

http://www.vernee.cc/specifications.html#specifications

http://www.mobile-review.com/review/vernee-thor.shtml
 

Pirkts pa 120€. Pa tādu cenu, ļoti apmierināts paskatoties un tehn. par. un kvalitāti, (izņemot man to gļuku).

 

Ko vēl pateikt?

 

Šādas tādas bildes no kameras.

post-1024-0-31483400-1473283622_thumb.jpgpost-1024-0-06448300-1473283678_thumb.jpgpost-1024-0-61585500-1473283710_thumb.jpgpost-1024-0-24410200-1473283729_thumb.jpgpost-1024-0-61780700-1473283742_thumb.jpg

 

Foruma bilžu korektors arī nelielu roku ir pielicis, biku asums zudis.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

 

Samsung S 7

Nevajag te atskaitīties, bet + un - jāraksta, jopt!

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

  • rubb locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...