Jump to content

Lattelecom Jauns Pakalpojums "mājas Komplekts"


Guest scyp
 Share

Recommended Posts

Sākot ar vakardienu lattelecom piedāvā jaunu pakalpojumu "mājas komplekts" kurā ietilpst abonēšana par interetu un lattelecom līniju. interesantākais ka jebkura saruna lattelecom tīklā ir bez maksas ( arī iekžemes tālsarunas ).... ņemot komplektu pa 13.90 LS klāt nāk internets ar download ātrumu 2 mbit/sek bet ja ņem paku 16.90 tad interneta ātrums ir 5mbit/sek ( ārējā tīklā pa latviju ). šis pakalpojums ir pieejams visā latvijā kur vien var pieslēgt pastāvīgu interneta pieslēgumu. es par to šodien uzzināju no reklāmas televīzijā un tad arī piezvaniju lattelecom'am un nolēmu paziņot arī jums....

EDIT: aizmirsu pateikt ka nevienam vēl nav ierīkots bet atcerēsimies ka tas ir tikai 2 dienas vecs.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 342
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Orion7

    14

  • joks7

    14

  • Payne

    17

  • Nettwerk

    14

Top Posters In This Topic

Piedāvājums interesants.

Tikai cik diez jāmaksā, ja man jau viss ir - gan līnija, gan DSL un gribu pāriet uz šo mājas paketi ?

Link to comment
Share on other sites

Guest scyp

necik. ja ir jautājumi zvani 8008040

EDIT: par ierīkošanu kāmaksā 9.50 LS

Link to comment
Share on other sites

Guest Naideks

Pāg ! A kā jamie varēs nodrošināt tos 5mbits visā Latvijā, ja jaunā tehnoloģija pat vēl nav pieejama visā Rīgā ?

Turklāt tiem, kam ir pieejams profesionālais internets, uz šo būtu pāriet neizdevīgi, ja vien parastais telefons netiek lietots bieži.

Link to comment
Share on other sites

Vo vo. Izklausās jau ļoti vilinoši, tikai kaut kā nav ticības, ka viss ir tik skaisti, kā izskatās :-?

Link to comment
Share on other sites

Nu ja - tie 5Mbiti būs no trubaz.com, bet parastais neta sērfošanas ātrums paliks tāds pats kā tagad. Vienīgais bonuss (un nemaz ne tik maznozīmīgs) ir bezmaksas sarunas Lattelekom tīklā pa visu Latviju

Link to comment
Share on other sites

atrums droshi vien lidz 5Mbit/s kas nebut nenozime ka tieshi tadam ari ir jabut tam atrumam.

Link to comment
Share on other sites

tikko piesleedzu, 22.datumaa varēsu lietot. un menesii jamaksa tikai 16.90. ja uz mobilajiem tad nak klat, iekszemes vietejas un talsarunas par briivu VIENMER. labs atrums 500kb/s.

Link to comment
Share on other sites

Guest scyp

man lattelecom operatore teica ka tie 5 mbit/sek ir arī ārējā tīklā.

Link to comment
Share on other sites

Guest scyp

vot to es arī gribētu zināt vēlāk zvanīšu lattelecomam atkal ( tad kad )izdomāšu vairākus jautājumus )

Link to comment
Share on other sites

Guest scyp

4 reizes ātrāks par MDSL ārējo ārējo ātrumu. ( tāds pats ārējā tīklā kā MDSL iekšējā ).

Link to comment
Share on other sites

Guest romex

Nettwerk

nee, bet par tiem 13,90 Tu drīksti runāt pa telefonu ar vecmāmuļu kaut līdz rītam, pa BRIIVU :-D

 

 

Sorry, kļūdijos par to ātrumu!

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, kam vispār vēl nav LTC internets:

 

Dari, kā Tev ērtāk!

 

1. Zvani 800 80 40 un piesaki!

 

Ja labāk uzticies speciālistiem, zvani 800 80 40 un Lattelecom montieris visu izdarīs.

Ierīkošanas maksa: Ls 9,50.

Modema īre Ls 2,54 mēnesī vai vienreizēja maksa Ls 24,90.

 

2. Ierīko pats un ietaupi Ls 30

it-kastess.jpg

Ja tev mājas jau ir tālruņa līnija, iegādājies Instalācijas komplektu (Ls 24,90) un ierīko internetu paša spēkiem. Tas ir vienkārši!

 

Tā Tu nemaksāsi par ierīkošanu un ikmēneša īri par modemu. DSL modems ir iekļauts Instalācijas komplektā.

 

Šo komplektu vari nopirkt RIMI, Lattelecom veikalos, pie Lattelecom dīleriem vai arī zvani uz 800 80 40, un Tev to nogādās kurjers.

 

© SIA Lattelecom 2006 [/qoute]

 

Principā sanāk pat izdevīgāk arī tiem, kam jau ir MDSL un kas nav samaksājuši vienreizējo nomas maksu par modēmu (Ls35) nopirkt to komplektu, jo tad par modēmu vienreiz būs jāsamaksā tikai 24,90, - tik, cik maksā tas komplekts, + vēl nebūs jāmaksā Mājas interneta pieslēgšanas maksa (Ls9.50). Es tikai nezinu ko tad darīt ar jau esošo modēmu, būs jāpiezvana uz LTC, kā ir ar to pāreju.

Link to comment
Share on other sites

5mbits.. ir jau tiiri ok aatruminsh :) buus jaapadomaa.. mozh laukos piesleegshu... jaaizrekjina vai tas pashlaik vispaar vajadziigs... a Riigaa man ir 15mbits ~2mb/s :)

Link to comment
Share on other sites

mjaa - reklama pa nopietno ;-)

 

internets + telefons na xaljavu

 

mmm .... a incanti kaa ir piesleegt fiichu telefons+modeems ;-)

 

shaads interneta savienojums dos ar kautko veel papildus klaat? (nu iznjemot otru IP caur modemu) un kaa ar to konfigureeshanu?

 

 

aa pareizi - kas ir ar to 13lvl - nekur neatradu - IP reaals?

Link to comment
Share on other sites

Guest romex

Bet ja man jua ir Mdsl, cik man vēl jāmaksā pa virsu tiem 16,90 mēnesī? ja gribu to paketi pieslēgt!

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Ja modema vienreizējā maksa 24.90 Ls un instalācijas komplekta arī 24.90 , tad kas vēl bez tā modema ietilpst tai instalācijas komplektā ? Varbūt izdevīgāk paņemt komplektu un pa to pašu cenu vēl kaut kādi bezmaksas pričendāļi nāk līdzi ?

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Ja jums jau ir kaads no Lattelekom pakalpojumiem tad apmainja ir bez maksas.:)

Taa kaa man nav jaamskaa 9.50 utt...Un nav jaamaksaa par kasti jo ir jau samaksaats...:)

Link to comment
Share on other sites

Guest scyp

noskaidroju ka upload ātrums ir 512 kbit un ja tev ir lattelcom internets tad tev pilnīģi nekas nav jāmaksā. uz mājām neviens neies internets tiek pārslēgts no centrāles puses. tikai līgums jāslēdz uz 18 mēnešiem.

līgumu var noslēgt telefon sarunas laikā.

Link to comment
Share on other sites

Guest romex

A kur līgums būs jāparaksta?

 

p.s kāds tagad mdsl ir upload ātrums?

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Nosauciet luudzu reaalos mDSL speed datus, gan download gan upload.

Un nosauciet majas komplekta reaalos datus download gan upload.

Link to comment
Share on other sites

Plumbums

Forshi ,es ar pietecos pariet no PDSL(download speed >20kb/s) uz maajas komplektu 1 (>200kb/sek),tagad arii senchiem buus prieks no 21datuma varees pa Latviju runaaties kameer skaabeklis ies uz beigaam ...

 

 

Cik zinu Maajas komlekts 1 ir download lidz 2mbit un upload >256kb/s.MK2 Down 500kb/sek ,up 512kb/sek.

Link to comment
Share on other sites

Guest andriic

bet, ja pasham ir modeems, tad var iztikt bez modeema pirkshanas/iireeshanas?

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Kaadaa zinjaa ja ir pasham modems.Ja tev ir cits provaiders un tu peekshni izdomaa paariet tad buus jaamaksaa par ievilkshanu...

Link to comment
Share on other sites

brunurupuci... pareekjini 5*120kb/s :)

p.s. Plumbum.. buutu labaak pielicis nieka 3ls klaat un buutu ~2x aatraaks lejupielaades aatrums...

Link to comment
Share on other sites

Guest andriic

Kaadaa zinjaa ja ir pasham modems.Ja tev ir cits provaiders un tu peekshni izdomaa paariet tad buus jaamaksaa par ievilkshanu...

esmu jau LTK mdsl iipashnieks :), vienkaarshi ir gan LTK dotais modeems + pasham saveejais modeems.. attieciigi, ja es dodu atpakalj LTK modeemu, vai es vareeshu izmantot saveejo? doma ir taada, lai nebuut jaamaksaa par modeema iiri. ceru, ka saprataat.

Link to comment
Share on other sites

a man ir jautaajums tagad piesledzut to komplektu es varesu lietot internetu uz diviem datoriem?jo tur jau jamaina modems!

 

un es tagad nopirksi vekalaa to modeemu pa 24.90 kur es liksu veco tas buus jaadod atpakal lai nebuutu jamaksa par vinu?

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Kamdeelj tev dot atpakalj ja esi samaksaajis par modemu?Ja neesi samaksaajis tad nu laikam buutu izdeviigi dot atpakalj...

Link to comment
Share on other sites

Guest velns

kauko jau ir izdomājuši. pēc laika varēs spriest, kad cilvēki būs sākuši lietot - slavinās vai noniecinās, ta manīs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...