Jump to content

Lietojam Ebay - dalīšanās pieredzē


Patriot
 Share

Recommended Posts

Pirms 4 minūtēm , Zoom teica:

Man pēc 2 nedēļām atnāca sms no pasta par paciņu. Vienkārši jāgaida.

Paldies par atbildi. Pagaidām nesākšu satraukties. Gaidīšu, gan jau atnāks. Līdzīgi kā tev atnāca.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Zoom teica:

žīds, žīds

Izraēla bērni pagaidām klusē.

Link to comment
Share on other sites

Ir gadījies, sūtījums ne no ebay, no Eiropas, zināms un pārbaudīts interneta veikals, sūtījums atnāca mēnesi vēlāk kā parasti, un kā viņi pie pirkšanas paredzēja. Biju e-pastu rakstījis, kur mans sūtījums, uz ko viņi atbildēja, ka jānogaida 45 darba dienas, ja neatnāk pēc šā termiņa beigām, tad piegādātājdienests oficiāli atzīst, ka sūtījums pazudis, un veikals atgriež naudu, vai izsūta to pašu mantu atkal. Paciņa atnāca, uz tās bija papildus uzlīme ar zīmogu - sūtījums kļūdas pēc nonācis Taizemes pastā, no kurienes pārsūtīts uz mērķa adresi. Pasūtīju no UK, paka Latvijā ieradās caur Taizemi. :D

Link to comment
Share on other sites

Viegli sajaukt. Latvia vai Thailand. Reģions ar tas pats. Uz tādiem sīkumiem var nokļūdīties. :D

Link to comment
Share on other sites

 Nu ar tiem laikiem no ķīnieša, kā ar bitēm. Pašam pirms gada bija gadījums - pasūtīju ēbrejā sīku lietu (kaut kas tuvu 3 eur), ķīnietis jau uzrāda, ka gandrīz mēnesi ar parasto pastu nāks. Nu neko, nav steidzami. Paiet mēnesis, paiet vēl laiks - nu slinkums pāris eur dēļ čakarēties, domās norakstu zaudējumos. Pēc gandrīz 3 mēnešiem ziņa - nāc pēc savas mantas.

Link to comment
Share on other sites

Man gan, izskatās, ka kāds ir nospēris maisu ar sūtijumiem. Nu baigi ilgi nenaca viena manta - ieslēdzu strīdu. Skatos arī otra jau nenāk divus mēnešus . Nu papētiju kas abas apvieno ( pasūtītas dažādos laikos un no dažādiem pārdevējiem) . Izrādās uz Latviju vestas caur Gruziju un atlidojušas ar vienu lidmašīnu , jo saskan datums un laiks kad ieradušās Latvijā. Un tālāk ... visi gali ūdenī. Būs krāvēji nofenderējuši sūtijuma maisu. Tagad nezinu kam sūdzēties. It kā pārdevējiem, bet ... kurš tad atbild par kravu ceļā.

Link to comment
Share on other sites

mjā.. citreiz labāk piemaksāt un pasūtīt EU.. pašam gan nekad nav gadījies, ka kaut kas neatnāktu, bet neko diži daudz jau sūtījis arī neesmu.

Link to comment
Share on other sites

Bieži raksta ka sūtīs no UK, bet no Ķīnas.

Link to comment
Share on other sites

Ar aliexpress pastu nav bijis problēmu ( bet bieži tas par papildus maksu) . Ar Cina Post ... sūta pa visādiem ceļiem/neceļiem tipa caur Gruziju . Nu kā noveiksies. Laikam paši ķinieši zin ka var būt visādi- kā kas nopietnāks tā DHL. Tik ar DHL neizpruksi no muitas maksājumiem. Daudzi sīkumi nelon sūtīt  izmantojot kādu pastu, kur papildus jāpiemāksā . Tipa manta 1eur, bet Aliexpress pasts papildus 3eur. Nu tas gan nosacīti, jo bieži to pašu mantu Lemonā tirgo pa 15 eur-var arī piemaksāt lai ātrāk atnāk. Atliek tik cerēt ka nenoklīdīs neceļos. Nu noklīdīs- skāde jau nebūs liela . Vienīgi gaidi un nesaproti vai atnāks vai sūtīt pa jaunu. Starp citu , manējie ( abi ) beidzās ar

[Latvia]Arrived in destination country

2018-10-19 23:00:00

Tā kādam vēl 19 oktobra vakarā beidzas visi dati, tad.... visticamākais mantas sen jau ''latgalītē''

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , oxygen teica:

Tik ar DHL neizpruksi no muitas maksājumiem.

Nepareizi, tikko speciāli ņēmu DHL lai izspruktu - sanāca... bonuss 8x salīdzinot ar DHL cenu

Link to comment
Share on other sites

? kā. Cik man ir bijis, šie vienmēr sūta ka vajag atmuitot. Nu varbūt problēma ka ķinietis mantu sūtot uz pakas uzraksta mazāk kā maksā , bet vairāk kā 21eur? Ar parasto pastu, kad uz paciņas bija rakstīts 70$, tā arī neviens neko neprasija.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , oxygen teica:

Ar Cina Post ... sūta pa visādiem ceļiem/neceļiem tipa caur Gruziju

Ja pārdevējs ir samaksājis kādu juaņu China Post, tad sūtījums ir reģistrēts un pazust nevar. Bez China Post ir desmitiem, ja ne simtiem citu pārvadātāju. Uz Gruziju Yanwen sūta.

Link to comment
Share on other sites

Reāli nezinu, iespējams ka tiek izmantots cenas limits un cits preces nosaukums, taču man ir tāda aizdoma ka šajā pasākumā kaut kā iesaistīta Lielbritānija ar savu brīvo preču izlaišanu uz ES. Lielie spēlētāji tipa GearBest zina kā to dabūt gatavu. Vēl jau ir atkarīgs vai preces pārdevējs vēlas dabūt atpakaļ no savas valsts PVN par eksportu, vai ir gatavs riskēt ka dārga prece tiek noformēta kā lētucis, pa ceļam pazūd, bet pasts par to atgriež smieklīgi mazu summu kompensācijā un daudzi citi aspekti.

Link to comment
Share on other sites

Var jau sūtīt arī no UK vai vispār no EU, bet tas arī nenozīmē, ka paka sasniegs paredzēto galamērķi. Augustā pasūtīju no UK (ebay) auto priekšējā loga tīrītāju mehānismu, info par pakas ceļojumu 3 dienas vēlāk apstājās pie "Lichfield, Staffordshire, GB, Shipped from the Global Shipping Center to International Destination".

Link to comment
Share on other sites

Man arī līdzīgi ,caur  Gruziju.【Latvia】Arrived in destination country

2018-11-04 23:00:00

【Georgia】Sent to destination country

2018-10-31 17:35:00

Ne LP, ne Omniva neko nezin. Pārdevējs pagarināja apdrošināšanas laiku un lūdza uzgaidīt...Your order will be closed in: 22 days 6 hours 12 minutes

Link to comment
Share on other sites

Njā, tad jau izskatās ka visi kas pazūd, iet vienu ceļu. Nu tipa visu kas iet šo ceļu  savāc kāds kreisais kantoris. Izskatās ka jāceļ pretenzijas pret pārdevējiem lai tie tālāk cīnas ar pārvadātāju, to ķinas pastu- varbūt šie sapratīs ka kas nav kārtībā gala punktā. Nu iespējams ka noslēgts līgums ar kādu krūmu kantori latvijā. Viens man skaidrs- neizvēlēties ka piegādātāju Caina post ja ir cita iespēja. Ja būtu tik man viens gadijums, bet , te rādās ka jau likumsakarība. Visos gadijumos ir gājis caur Gruziju.

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , abi teica:

Tu nesaprati domu - prece nāk no Ķīnas ar ķīnas cenu, bet caur UK ienāk ES bez nodokļa

Pats tu nesaprati :crazy: Varbūt vajadzēja uzreiz paspamot citātus, lai [iespējams] iztiktu bez pārpratumiem.

 

2018.12.11. , 15:29, drunk_lizard teica:

nja, man ar divi suutiijumi kaut kur iegrimusji jau paara meenesjus, arii no kjiinas. vispaari censjos visu suutiit no eiropas, peedeejaa laikaa chinapost neizsauc nekaadu sajuusmu.

 

2018.12.11. , 15:38, CAP teica:

mjā.. citreiz labāk piemaksāt un pasūtīt EU.. pašam gan nekad nav gadījies, ka kaut kas neatnāktu, bet neko diži daudz jau sūtījis arī neesmu.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu, tā, tā epopeja ar pazudušajiem sūtijumiem, tomēr, beidzās veiksmīgi. Izskatās ka pie vainas Latvijas Pasts ar to jauno paziņojumu sistēmu izmantojot īsziņas. Atnāca no pasta papīra formātā lapele par atkārtotu paziņojumu ( šie , ja klients nenāk pakaļ kad ir īsziņas uzaicinājums, pēc laika sūtot atkārtotu papīra formā) . Un uz lapeles jau redzams datums kad ir ienākusi manta pastā. Precīzi saskanēja ar vienu citu sūtijujumu, kuram bija trakings un , kad tajā trakingā ieraudziju ka ir jau pasta nodaļā , gāju uz pastu un klaušināju kāpēc nav ne īszinās, ne papīra uzaicinājuma. Šie teica ka laikam kas ne tā tanī īsziņu izsūtīšana un pēc trakinga numura sameklēja mantu plauktos. Pārējās divi sūtijumi bija bez trakinga numura, attiecīgi nebija zināms kur ir . Bet , reāli stāvējuši jau pasta nodaļā. Nu tā, ar to jauno, īsziņu sistēmu... Tā ka laikam jāizmanto tomēr vienmēr varinti kad ir trakinga numuri ( ja tik nav kāds sīkums , kad par variatu ar trakingu jāmaksā krietni vairāk kā pati manta), ja mantu vajag fiksāk. Savādāk var mēnesi stāvēt pastā uz plaukta kamēr izraksta jaunu, papīra, uzaicinājumu.

Link to comment
Share on other sites

Man ar atnāca atkārtota lapa bez pirmās. Uz paciņas telefona nr nebija, vaina nav īsziņā. Pie vainas Latvijas Pasts.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Klusu teica:

Man ar atnāca atkārtota lapa bez pirmās. Uz paciņas telefona nr nebija, vaina nav īsziņā. Pie vainas Latvijas Pasts.

Ja es ko nesaņemu,parasti cieš pārdevējs....Pirms iztek aizsardzība atveru strīdu!Parasti pārdevējs vainu adod piķi vainu dievojās  sūtīt no jauna,kam es parasti nepiekrītu!

Manā gadījumā  tā nekad  nav bijis , jaTreking Nr.redzu ka ir pastā un nebūtu bījis uzaicinājums,bieži  bijis tā kad ir uzaicinājums un  tad pēc dienas saņemšanas uzrādās  ka  pastā un tad vēl pēc dienas  fiksēta ka saņēmis,laikam  vienalga nolaidība!

 

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

2018.12.3. , 17:44, vvv teica:

Joprojām neesmu saņēmis.

Šodien beidzot saņēmu. Izsūtīts 17. oktobrī. :D

2018.12.11. , 15:00, oxygen teica:

Izrādās uz Latviju vestas caur Gruziju un atlidojušas ar vienu lidmašīnu , jo saskan datums un laiks kad ieradušās Latvijā. Un tālāk ... visi gali ūdenī.

Uz paciņas pa virsu orģinālajai ķīniešu uzlīmei uzlīmēta jauna uzlīme, uz kuras rakstīts GEORGIA. Droši vien mana paciņa pa to pašu maršrutu, kur tava.

Link to comment
Share on other sites

2 mēneši ir normāls laiks.. pēc būtības.. tiesa, man tik ilgi nekad nav bijis..

Link to comment
Share on other sites

MAn arī viens tāds brīnums bija, caur Gruziju.

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

alieexpress ir palicis lēnāks? Biju pieradis, ka sūtījumi 10 dienās atnāk, tagad drīz jau 20 būs

Link to comment
Share on other sites

Mani atkal uzmeta dpd. No 1a nopirku austiņas un izvēlējos dpd skapi, jo viņi piegādā nākamā dienā. Atnāca sms no dpd jau biju priecīgs tik operatīvi. Izlasu sms ar šādu tekstu.: Labdien! Paku Nr. *** nav izdevies ievietot paku terminala. Ludzu, gaidiet jaunu piegades informaciju." Tā no 19.decembra nav ziņu. Izsekošanā norādīts, ka kurjers atdevis. Pamatīgs metiens. Drošāk ir pašam no 1a paņemt. 

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

Caur Gruziju laikam nāk mantas kas bez trakinga (pats lētākais ceļš).... Attiecīgi ja kur aizķerās, tad nevari izsekot. Manā gadijumā 100% ka pie vainas bija Latvijas Pasts. Ieviesuši to sistēmu, ka par to ka jau pastā paziņojums ( pirmo reizi) ar īsziņu. Vai nu kas to īsziņu rakstija vai pati sistēma vienkārši nenosūtija. Rezultātā saņemu uzaicinājumu papīra formā, kad manta ilgstoši stāvēja jau pasta nodaļa. Aliexpress pasts jau ar trakingu- var saprast kur ir . Ja Latvijā un Latvijas Pastā , tad var pārbaudīt pēc trakinga numura Latvijas pasta lapā. Neraža ka daļa nāk caur Omnivu- tad gan redzi ka tik valstī. Bet tiem, trakinga numura beigās stāv EE. Ja kas, var tos trobelēt. Tas ka tagad tie pasti ir parslogoti, saprotams. Beigsies svētku laiks un būs normāls režīms.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, PlayingTheSaint teica:

alieexpress ir palicis lēnāks? Biju pieradis, ka sūtījumi 10 dienās atnāk, tagad drīz jau 20 būs

Nu nu,man ātrākais ir bijis 2 nedēļas,bet standarts menes lidz pusotra...Manas  zeķes ko pasūtīju 2 novembrī vel jo projām nav pienakušas,pēc 3 dienām   beigsies aizsardzība un rīt pat jautāju kur Sieriņi,ja rīt nebūs  tad atveru strīdu  lai  gaņī atpakāl piķi!

Es ebay vairs neizmanto ,tur  sarežģītak ar to rezulucijas  centru cīnīties! 

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Piezvanīju dpd un pateica, ka paciņa ir nodota cirkulī. Bet izsekošanā viņi nenorādīja cirkuļa adresei. Līdz ar to vari gaidīt kā muļķis, ja nepiezvanīsi. 

Citēt
19.12.2018 16:10 Riga (LV)
Kurjers piegādājis Pickup punktā.
 
19.12.2018 16:06 Riga (LV)
Diemžēl mēs neesam spējuši piegādāt Jūsu paku.
 
19.12.2018 14:38 Riga (LV)
Nodots piegādei.
 
19.12.2018 14:21 Riga (LV)
Terminālā.
 
19.12.2018 14:21 Riga (LV)
Ceļā.
 
19.12.2018 14:00 Riga (LV)
Paņemta no nosūtītāja.
 
19.12.2018 13:17 DPD datu centrs
Pasūtījuma informācija ir nodota DPD.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , base7 teica:

ALI man viena paciņa caur Gruziju nāca 2 ar pus mēnešus.

Par kuru jau sen pieprasijis naudu atpakaļ! :)

Es  pēdejos gadus  ar šiem  šķībacainiem daudz neauklējos,hitraki viņi!Tiklīdz  pāris dienas līdz aizsardzībau beigām  uztaisu "Print Screen" un atveru strīdu...Jo šie pirdieni ir pamanījušies uz savu galvu pagarināt termiņu,"ķipa gaidi vel 1 mēnesi"!Gadās arī tā kad adod  naudu  kad paka uzrodas! 

 

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Nu jums neveicas tad, man gada pirmajā pusē bija periods, kad diezgan daudz tos sūtījumus veicu, visiem vidēji 10 dienas, ja palasa krievu feedback'u, tad viņiem vēl ātrāk mēdz būt. Par pārslogoto Ziemassvētku vecīti gan neiedomājos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , PlayingTheSaint teica:

Nu jums neveicas tad, man gada pirmajā pusē bija periods, kad diezgan daudz tos sūtījumus veicu, visiem vidēji 10 dienas, ja palasa krievu feedback'u, tad viņiem vēl ātrāk mēdz būt. Par pārslogoto Ziemassvētku vecīti gan neiedomājos.

Krievijā ir daudzas ķīniešu noliktavas,tur nav ko brinīties"prece  turpat uz vietas"!Tapat vācijā ir viniem noliktavas,ja ko sūti no viniem kas ir vācijas noliktāvās tad manta kāt 4 dienās !

Link to comment
Share on other sites

DPD ir tups kantoris.. ja kaut kādu iemeslu dēļ nevarēs paciņu iemest norādītāja skapī.. marinēs to paciņu kaut sprāgsti nost, lai gan pāri ielai ir cits dpd skapis/izsniegšanas punkts :D Šitā man arī vienreiz bija.. un tāpat nebūtu uzzinājis, ja nejauši neielīstu 1a un neieraudzītu, ka piegādes termiņš nomainījies :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , CAP teica:

DPD ir tups kantoris..

Nu nav jau TIK TRAKI, Latvijas Pasta kurjers, te ir pilnīgākie debīliķi! DPD sūta SMS ar prognozi, zvana lai saskaņoti laiku, var sarunāt pārķert pa ceļam, pasts vienkārši ieliek ;lapiņu nebijāt mājās, blads kās 15.00 var būt mājās!!!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Latvijas pasts ir ārpus konkurences, labi, ka šo pakalpojumus es faktiski neizmantoju :D Bet pastniekus nevar vainot.. kāds nu viņiem ir grafiks, tāds ir.. tagad jau mazliet progress ir.. vismaz sms sūta, ja ir tel.nr. norādīts :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

man bračka agrāk tanī LP ekspresspastā strādāja. Neko labu par viņiem nevarēja teikt, darba vairāk nekā saprašanas, tāpēc arī lido kā nelabie, lai mājās tiktu uz kkādiem sešiem vakarā nevis uz astoņiem, ņemot vērā, ka viņi jau septiņos no rīta lido no pasta laukā. a pirms lidošanas - papīrdarbi + pašiem bulku vāģi/busi vel jāpiekrauj ar visiem tiem sūtijumiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...