Jump to content

Kaadas digitalas fotokameras lietojam?


Guest Rush
 Share

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ezis666

    9

  • Kunz

    11

  • nbinc

    17

Canon A310 +256Mb+128 Mb.Apmierina paslaik.+NiMh2400*4gb-2x500 bildes.

Link to comment
Share on other sites

ali9ator

Olympus C310Z 3.2mpx 3x opt zoom vienigi es vinu izmantoju lai nofocedtu ka lekaju ar bmx un vinsh smagi iebremze pirms focheshanas!

Link to comment
Share on other sites

Esmu nomaiījis aparātu, tagad ir Fuji s7000

kaa diena pret nakri saliidzinot ar Casio QV-R3

Link to comment
Share on other sites

HP 735 + 128m SD. Viss bija ok, bet tagad parādījies kaut kāds gļuks - pusbilde ok, otra - tumšāka. Vai arii bildee ir bildee dalja tiek nobiidiita. Bet uz tumbneila viss ir ok ;/. Un daļai bilžu paziņo, ka esot unsuportet format vai kas līdzīgs :(

Varbūt ir idejas, kas par vainu? Garantija vēl ir, bet gribētos saprast, kur vaina

Link to comment
Share on other sites

Canon G5

Kaudze manuaalo setingu.

Cik esmu bildeejis laikam bik pietruukst pikselju :)

Manpraat taa optika shai kamerai ir ar nelielu rezervi.

Vareeja buut lielaaks zooms.. bet jaa kau cilveeki mineeja x10 nevar focheet no rokas :)

taaka x4 principaa pietiek.

Nepatiik ka nav izgaismotas pogas..

Ja nakas focheet kreeslaa vai tumshas telas ir kjeepa ar pogaam.

Gribas tomer redzeet ko tu spied :)

bacha tur ilgi tachu savlaiciigi nebriidina ka iet uz beigaam. Tad ka dvinsh bridina tad jau ir bezmaz tuksha..

tachu pietiek ~400 kadi ar LCD.

 

Visaa visumaa juutos apmierinaats :)

Jaamacaas izmantot tas iespeejas kuras piedaavaas shis aparaats :)

Link to comment
Share on other sites

EOS 300D arī parāda, ka baterija tūlīt būs tukša. Citādi progresu nevar redzēt.

Link to comment
Share on other sites

Guest blindg

canon S1 is ..un nekaa labaaka man i nevaag...bet kaa vienmeer gribaas kaut ko labaaku:))

Link to comment
Share on other sites

Guest grafs

Lietoju Sony DSC-V1 - 5Mpix, Carl-Zeiss 4x leecas

Ir pieejams pilniigi manuāls rezjīms, ljoti labs autofokus pat tumsā (tiek panāksts izstarojot lāzera režģi), NightFraming un NightShott funkcijas.

Kā mīnuss - parāk īss akumulatoru darbības laiks.

Link to comment
Share on other sites

Guest mh

SONY DSC-P32

akji kas komplektaa - rullee! tureeja manu 8dienu braucienu pa chehiju ar 128mb+16mb Memoriistikiem... vienu reizi tikai laadeeju baterijas kaadaa 5ajaa dienaa... arii gaismas-uudens struuklakas filmeeju... takaa akji tur labi... pateerinjsh mazs... katru vakaru viesniicaa ar TV tika skatiitas visas bildes...

kvalitaate mani apmierina... pat ljoti... zheel ka nav optiskaa zooma bet nu iztieku ar digitaalo... suudiigi ka filmai tikai 18 kadri/s toties ar skanju...

daudz manuaalo reguleeshanas iespeeju... iisaak sakot nenozheeloju... tikai suudaa ka Memoriistikji padaargi... bet ar 128mb pietiek...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Polarbear

Casio EX-Z40 :D Ar 4Mpix man pilniigi pietiek, bizhu kvalitaate ir diezgan laba, liels displejs, mazi izmeeri, labs dizains, aatri fochee un shancee :)

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

FujiFilm FinePix S5500Z +512Mb..nju pa savu cenu ljoti laba! 8)

man vismaz neko labaaku nevajaga, jo nava laikam speeciigi aizrauties ar Foto.

Link to comment
Share on other sites

OLYMPUS C-70. Nu ļoti apmierināts. Visi iestādījumi manuāli vai automātiski, RAW. Var uztaisīt tipa profilus, t.i. dažadus manuālos iestādijumus dažādiem dzīves gadijumiem- kad vajag , momentāli dabū. Pluss- labs makro. Un pats galvenais , kāpēc šo- izmērs- bez problēmām var paķert līdzi un netraucē (iestūķe kabatā ). Stārp citu , tie 7Mp arī neskādē (protams ja bildi uz 10x15 cm , tad itkā arī 3Mp OK) - kad vajag izkadrēt (kas diezgan bieži) , nu no 7 Mp nekādu problēmu. Nu vienīgais mīnus- specifisks akumulators (ne parastie pirkstiņi), bet tāni Baltic IT&T redzēju jauno kameru ar pirkstiņu batarejām- nu kamera ir pazaudējusi eleganci (baigais ķiegelis).

Jā , starp citu , neslikta ir t.s. diagrama, kad ar krāsām , bildē uz displeja parāda kur gaismas par maz un kur par daudz.

Cena arī neslikta- ārzemēs :( (nu vienīgi Latvijā , tie tirgoņi turās pie augstām, bet citur..... kaut 1 GB xD karte maksā 76 Ls, takšu lielākā daļa , božu pa tādu cenu pārdod 512MB kartes)

Link to comment
Share on other sites

Guest deniss

Canon PowerShot A400 + SD 128 mb.... fociks, labs, kvalitaate arii. Akumulatori (bacas, pirktas atseviski) tur ilgi, apmeeram 12 h, ja iesleegtaa reziima...

Link to comment
Share on other sites

Slimais_Bebrs

Canon PowerShot A300. Nav iisti maneejaa, bet biezhi atrodas pie manis :) Kamera daudz maz normaala, bildes sanaak labas, ja pareizi saliek visus settingus, bet bachenes rij nejeegaa.

Link to comment
Share on other sites

sen sen apakalj bija kkaads mustek 3.1MPix

 

nu riktiigs meesls, bet kad man vinsjh pieriebaas liidz nelabumam, noleemu taateikt paskatiities kas kakjiitim veederaa, izraadaas shim uz matricas rakstiits sony, uz chipiem samsung un arii sony, taakaa nezinu kaapeec bildeem bija slikta kvalitaate droshvien deelj optikas

 

mans secinaajums no visa - optika ir pats galvenais

Link to comment
Share on other sites

mans secinaajums no visa - optika ir pats galvenais

Pareizs secinājums.

Neskatoties uz to, apgūt fotografēšanu var ar jebkuru optiku.

Link to comment
Share on other sites

* Optiskais zoom - manupraat lielas jeegas nav, labaak skaties, lai ir normaals platlenkis (ja vien netaisies James Bond teelot). Pieiet tuvaak gandriiz vienmeer var, bet taalu atkaapties - ne vienmeer (telpaas). Turklaat pie liela zooma spilgti izpaudiisies roku triiceeshana.

 

Roku triiceeshana stipri izpauzhas tiem digitaalajiem, kuriem IS(atteela stabilizaacijas sisteema) nav :-D Manupraat visakariigaakais fochuks ar IS ir PowerShot S1 IS, pie tam, to IS un 10x zoom var arii filmeeshanas rezhiimaa 640x480@30fps izmantot :-D Vieniigais, ka vajag vismaz 1GB Kingston Elite Pro CF karti, ja grib filmeet kaut cik... Bet tas taa... Cik esmu sho izmeegjinaajis - super! Tagad plaanoju ar taadu iegaadaaties... :D

Link to comment
Share on other sites

No saakuma lietoju HP Photosmart 320 2.1Mpix , teikshu atklaati baigais craps ne fokiks! Tagad lietoju Canon PowerShot A310 3.2Mpix ar 1Gb CF , nu prieksh vina cenas foto uz goda domaasju ka labaaku buutu gruuti atrast! Dazreiz palietoju N6600 iebuuveeto , bet nu pashi saprotat ......

Link to comment
Share on other sites

vienīgais kas man nepatīk A400 ir tas, ka diezgan ilgi uzlādē zibspuldzi. bet pārējais rullē. un vēl par to cenu... :)

Link to comment
Share on other sites

esmu lietojis

Olympus C-5000z

Fujifilm FinePix S602 un S5000

 

pirmajam: labs Macro bet zoom so so kaa arii atminja daarga. toties viegls un parociigs

otrajam: labs viss =] atminja leeta, kad lietoju, bija 1gb iekshaa. vieniigi smags bet diezgan parociigs

protams, nav nekaadi labie aparaati bet ja vajadzeetu izveeleeties no shiem, njemtu otro

Link to comment
Share on other sites

Tad jau 7000 FinPix.Ar 5000 saliidzinaat nevar,lai gan tie parametri liekaas ir liidziigi,patiesiibaa 7000 ir tas pats 602 ar jauno matricu.5000 citi stikli cita matrica kas arii veido mazo cenu.Pats lietoju 7000 un caurmeeraa esmu diezgan apmierinaats.Ir protams nianses kaa vaajaa apgaismojumaa ir probleemas ar AF jo nav paliiggaismas.Ja daudz jaafoccii telpaas,jaaskataas uz Sony .717 normaals (lasi labs) verkkis kam protams arii savas nianses bet telpaas par cik ir papildgaisma fokuseejaas exelenti.Cenas sen gan neesmu ccekojis,bet ja cena tuvojaas 400, tad jau galu galaa jaaskataas uz Digi EOS pusi kam korpusa cena nokritusi liidz 400 ar astiiti standart objektiivs ~50Ls.Padaargi, bet ar reaalaam apgreida iespeejaam, nevis prasta leeca par daargu cenu (kaa tas ir ar advanceetiem Digi Ziepjiem).

Link to comment
Share on other sites

Lietoju Olympus mju mini digital (+ 128MB xD karte), ko nopirku no Pastas. Ideāls fočiks man.

 

Pietiekami maz pogu

 

Pietiekami daudz pikseļu (4mio)

 

Pietiekami mazs, lai turētu kabatā (man 1nā Nokia 6230, otrā fočiks - nemanu atšķirības) - man darbā reizēm aktuāli, ka ir parokai

 

Bildes for myself+darbam = OK

 

Vienīgais - =ilgi lādē zibspuldzi. Bet tas jau gandrīz visiem tā...

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Nu esmu iegādājies beidzot Canon Powershot A520,vienīgais ,kas pagaidām neapmierina lielā ēstgriba uz baterijām,tas ir kaut kāds pis...c Lai vismaz puslīdz to apgūtu jāiepērk kaste ar baterijām vai nu jāmeklē strāvas adapteris :(

Link to comment
Share on other sites

Nu esmu iegādājies beidzot Canon Powershot A520,vienīgais ,kas pagaidām neapmierina lielā ēstgriba uz baterijām,tas ir kaut kāds pis...c  Lai vismaz puslīdz to apgūtu jāiepērk kaste ar baterijām vai nu jāmeklē strāvas adapteris :(   Vot šitāds viņš man ir mazs un rijīgs  :lol:http://foto.inbox.lv/albums/shadowmens/Har.../canon_a520.jpg

 

Atbilde - Akumulatori, nevis batarejas

Link to comment
Share on other sites

HP 735 + 128m SD. ....

Varbūt ir idejas, kas par vainu? Garantija vēl ir, bet gribētos saprast, kur vaina

Vainu pirmā rindā esi pats uzrakstījis...

Link to comment
Share on other sites

:-D Manupraat visakariigaakais fochuks ar IS ir PowerShot S1 IS, pie tam, to IS un 10x zoom var arii filmeeshanas rezhiimaa 640x480@30fps izmantot :-D Vieniigais, ka vajag vismaz 1GB Kingston Elite Pro CF karti, ja grib filmeet kaut cik... Bet tas taa... Cik esmu sho izmeegjinaajis - super! Tagad plaanoju ar taadu iegaadaaties...  :D

 

vissakariigais ir spugulniece ar `L` stikliem (ja pieminam Canon).

Protams te ir viens `bet` - katrai cenu kategorijai ir savs labaakais :)

Link to comment
Share on other sites

vissakariigais ir spugulniece ar `L` stikliem (ja pieminam Canon).

Nu, nu... Objektīvs par 1000 Ls (16-35mm pie mums) diez vai ir attaisnojams pirkums fotoamatierim, lai arī cik viņš būtu zinošs un varošs, tas tomēr ir fotoreportieru lauciņš (izņēmums - 17-40mm - tas vēl ir pieejams par daudzmaz normālu cenu). Tad jau labāk Sigma - ne tik labi, taču krietni lētāki - ne jau velti tādus ražo :).

Link to comment
Share on other sites

Canon Powershot A510

 

- maza, viegla, ar manuālajiem setingiem, ganjau ka mazais stikliņš nav nekāda labā optika, bet viss jau ir atbilstoši cenai un vajadzībām:)

Link to comment
Share on other sites

Iehavoju Canon IXUS 40 ar 256MB karti.

Akjiitis nevis bacha, un apmierinaatiibaa murraaju 8)

Link to comment
Share on other sites

dreamrider™

Canon PowerShot A510+256Mb+2x2100mAh. Otro dienu tikai ir. Hwz.

Link to comment
Share on other sites

Canon Digital IXUS 500 + 256MB CF

 

Apmierinaac par visiem 100...:)

Link to comment
Share on other sites

Esmu palietojis dazhaadu firmu aparaatus un jaasaka - Canon ir vieni no labaakajiem...

Es runaaju par digitaaliem ziepju traukiem utml...

Ar Fujitsu maz sanaacis straadaat, bet...

HP - LCD parasti biku iebremzee un biku softs iekshaa diivains...

SONY - kvalitaate gana tizla, AUTO rezhiimi biku netaadi un softs arii neerts

Link to comment
Share on other sites

Guest energy

Pats lietoju Canon PS A95, nekāda vaina. Vēl ir bijusi saskarsme ar A510 un A520. Tie arī ir normāli aparāti, tikai viņiem liela ēstgriba, ļoti ātri izlādējas aķīši. Tāpēc labāk patīk A95 ar četriem aķiem :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...