Jump to content

Kaadas digitalas fotokameras lietojam?


Guest Rush
 Share

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ezis666

    9

  • Kunz

    11

  • nbinc

    17

Delfins, pirmajām divām firmām ļoti labi darbojas vietējie dīleri, ir pieejami aksesuāri, ir normāls serviss, mērķtiecīga reklāma - rezultāti arī neliek ilgi sevi gaidīt. Šis forums arī, starp citu, ir viena liela Canon reklāma - kā kas, tā Canon kā viena no iespējamajām izvēlēm starp digikamiem. Vai tad ne tā?

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils
- iespeja fotografet pilnīgā tumsā bez zibeņa

doh! domā ko runā... ar statīvu var ar jebkuru bildēt bez zibeņa... baigo `+` esi atradis :)

kur Tu dabuusi datus (gaismu, kas atstarosies no objektiem) PILNIIGAA tumsaa?

mana a95 piem pilniigaa tumsaa dod pilniigi melnu bildi.

 

jorsh: un "8mpix" nav pluss, bet naudas izmeshana IMO.

paldies par ieteikumu, paskatiishos, mosh arii varu nograabt ko liidziigu Apacer Share Steno. btw, man tikko atnaaca polarizicaaijas filtrs no aarzemeem. speeks! =)

Link to comment
Share on other sites

jā - paņemt fočuku zem segas, bildēt savu pe*** vai kā draudzene taisa minetu... gy... nesaskatu tur `+`.. fotoaparāts nav tam domāts (subjektīvi)

Link to comment
Share on other sites

Guest andrisri

Sony DSC-V1 + platlenkja leeca + teleskopiskaa leeca. Labaaku kompaktaas klases aparaatu ihmo nav, Sony DSC-V3 vai Canon G6 man roka neceljas ieskaitiit kompaktajaa klasee. Aparaats vienkaarshi ideaals, diemzeel nav nopeerkams jau kaadu laiku, vinja vietaa ir naakushi citi jaunaaki un stipri suudiigaaki modelji.

 

Driizumaa Canon EOS 350D.

Link to comment
Share on other sites

HP 735... TOTAALA BREMZE.... un par bachaam... kapseeta...

 

:lol: - shitais tev labs sanaaca :lol:

Tas vareetu buut HP jaunais digitaalo kameru logo :lol:

Shitais citaats buutu jaraada tiem, kuri veelas iepirkt HP digitaalos cenaa no ~150 liidz 2** :lol:

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Pievienojos Canon siamei,

Man pasham ir PowerShot A510 modelis...

 

Prieksh pirmaa digitaalaa ir Ok, 3,2MP + 2x 512 MB SD kartes, lietoju arii akjus, ir 4 gab 2500 mAh un 4 gab 2200 mAh... Parasti liidzi ir 2 komplekti, un tad arii intensiivai focheeshanai pietiek... Bildes patiik, rezhiimi arii ir Ok... 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest andrisri
HP 735... TOTAALA BREMZE.... un par bachaam... kapseeta...

 

:lol: - shitais tev labs sanaaca :lol:

Tas vareetu buut HP jaunais digitaalo kameru logo :lol:

Shitais citaats buutu jaraada tiem, kuri veelas iepirkt HP digitaalos cenaa no ~150 liidz 2** :lol:

 

lai nu par ko, bet par bremzeem jaunaas HP R seerijas kameras jau nu nekaadi nevar nosaukt, nevajag peec 2 gadus veca modelja spriest par jaunajiem. Tam pasham Canonam un citiem leetie to pashu laika modelji ir bremzes :)

Tas ka taa ir kamera iesaaceejiem, tas ir viennoziimiigi, bet taa arii pats HP taas pozicionee, taa kaa viss ir ok.

Link to comment
Share on other sites

jā, viss tas lētais lameriem.

 

PS: biju izjaucis vienu HP... nu, pārliecinājos pats, ka sūds paliek šuds. Lētie canon gan jau ir līdzīga konstrukcija

Link to comment
Share on other sites

Powershot A95

esmu apmierināts par aptuveni 85%-iem

 

pirms tam HP R707 - prieksh savas cenas bija ljoti feins aparaatinjsh..

 

nomainiiju uz A95, jo R707 nebija ne mazaako iespeeju kaut ko reguleet pasham (domaats - shutter speed, aperture, iso...)

Link to comment
Share on other sites

Guest CCCP[mDSL}

kodak easyshare ls753 5.0 pix. ir laba tikai nakti kad focee nekaa pirms foceesanas neredz

Link to comment
Share on other sites

Nu jau vairāk par gadu lietoju Sony DSC-828. Esmu ļoti apmierināts.

Link to comment
Share on other sites

Guest hehelis

Lietoju Canon PowerShot A510 ..esmu pilnībā apmierināts :) ..uz doto brīdi neko vairāk nevajag ;)

Link to comment
Share on other sites

FXQuadro

Lietoju Canon G6, vairs neesmu apmierināts.

Dažreiz lietoju Olympus E300 (nav mans). Gribu nākamajā gadā nopirkt Minolta 5D.

 

P.s. Nesaprotu kā var lietot A510 un būt apmierinātam :shock: ..... brrrr

Link to comment
Share on other sites

Es pagaidām lietoju HP Photosmart 720, bet tuvākajā laikā plānots iegādāties FUJI FinePix S5500

Link to comment
Share on other sites

Guest hehelis
P.s. Nesaprotu kā var lietot A510 un būt apmierinātam  :shock: ..... brrrr

 

Ja māk pareizi rīkoties, tad viss ir OK :p 8)

Link to comment
Share on other sites

- iespeja fotografet pilnīgā tumsā bez zibeņa

doh! domā ko runā... ar statīvu var ar jebkuru bildēt bez zibeņa... baigo `+` esi atradis :)

kur Tu dabuusi datus (gaismu, kas atstarosies no objektiem) PILNIIGAA tumsaa?

mana a95 piem pilniigaa tumsaa dod pilniigi melnu bildi.

 

jorsh: un "8mpix" nav pluss, bet naudas izmeshana IMO.

paldies par ieteikumu, paskatiishos, mosh arii varu nograabt ko liidziigu Apacer Share Steno. btw, man tikko atnaaca polarizicaaijas filtrs no aarzemeem. speeks! =)

Neesi meegjinaajis taisiit garu ekspoziiciju piem. 10sek. Manam riktiigaa tumsaa, ja uzliek uz statiiva untur 10 sek mieriigi, sanaak gaishas bildes.

Link to comment
Share on other sites

Guest NFF|EsT-Man

Lietoju Canon 350D ar 1GB atmiņas karti! Nu ļoti apmierināts esmu!

Link to comment
Share on other sites

Neesi meegjinaajis taisiit garu ekspoziiciju piem. 10sek. Manam riktiigaa tumsaa, ja uzliek uz statiiva untur 10 sek mieriigi, sanaak gaishas bildes.

savvy, a tu pameegini uznjemt kaadu nakts bildi, teiksim Vecriigaa, tikai max aizver diafragmu (uz kaadiem F8) un ekspoziiciju uz sekundeem 20-30 baigi skaiti skati sanaak....

Izstaigaaju vienu nakti Vecriigu sabildeeju daudz bilzjuku, vieniigi ieteicams klaiņot ap kaadiem 2-3 naktii, tad cilveeku praktiski nav un ielas ir tukshas....

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

Canon Powershot S60 un taa mani pilniibaa apmierina!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Soul

Nu es ar savu sony cyber -shot DSC w-15 esmu apmierinaats, tikai ka liekas jau Blame mineeja tumsaa ar fokoseeshanu ir probleemas!

Link to comment
Share on other sites

Despacho

sony dsc-p71(vairs nelietojam); casio z-55(kabatas paarneesaajama); canon 300V(nedigitaalaa spoguljkamera)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest janiskr

canon 350D (kit objektīvs EF-S 18-55)

esmu ļoti apmierināts ar bilžu kvalitāti

WB stāv auto un ir labs.

 

kad iemācīšos kaut cik normāli fotografēt ar esošo objektīvu iegādāšu kādu citu.

 

bildes 80% RAW, vēlāk var salikt visu kā vajag, galvenaislai nav pilnīgi izgaismotu un/vai neizgaismotu pleķīšu, ta var visu i ieraudzīt i bildi skātāmu padarīt

 

līdzi nākošais softs labs :)

 

tākā nebiju agrāk fotografējis ar spogleni, ta bija grūti pierast pie skat meklētāja, bet pēc 10tās bildes savādāk vairs nevaru :)

 

(em canon man nemaksā par reklāmu)

Link to comment
Share on other sites

Guest RPG

Lietoju jau gadrīz 3 gadus Yakumo CX200 2MP . Vajadzētu jau sen nomainīt, bet bildes vēl taisa un neplīst nost lai būtu iemesls pirkt citu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Geex

Pašlaik vēļ lietoju Olympus C725-UZ.

Ir ok, 3Mpix, 8x optiskais zoom. Tiesa gan optisko zoom pilnība var izbaudīt tikai ar statīvu. Kamēr piešāvos kurā brīdī kurš režīms labāks, bildes bij tādas čābīgas, tagad sanāk pat ļoti ok.

Bet anyway gatavojos no šī atbrīvoties un pirkt kautko jaudīgāku - 6Mpix, 10x zoom ... nu apmēram tā, jo pēdējā laikā radusies nepieciešamība pēc profesionālākām bildēm.

Tā ka ja kādu interesē mans aparāts, sūtiet mesidžus :)

Link to comment
Share on other sites

Guest GIGGS

Olympus C370 zoom - esmu pilniba apmierinats, jo uzskatu, ka pa tadu naudu [~85Ls] neko labaku nedabut.. 8)

Link to comment
Share on other sites

jau kaadas dazhas nedeeljas tiek mociic Konika Minolta E500 nekas iipash, bet saakumam pietiek...

Link to comment
Share on other sites

Guest Geex

Nu vo, nomainīju Olympus C-725UZ pret Minolta DiMAGE Z6.

Piemaksāt nācās krietni, bet tas tiešām ir to vērts :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest exsesiwe

Es pagaidām fočējos ar HP M407 un esmu apmierināts.....

Pa biščim tiek vākts līdzeklis spoguļkamerai.....

Link to comment
Share on other sites

Guest Stimarol

Es lietoju Panasonic DMC-LC80-S ar 5.0 megapixeļiem. Bildes uz fotopapīra ināk vienkārši lieliskas. Nelielas filmiņas arī var uzfilmēt. Sūdzēties nevar ļoti laba ditālā foto :D kamera.

Link to comment
Share on other sites

olympus c960 laba kvalitate lai ari ir tikai 1.3 mpikseli toties uz cieta iznem maz vietas optiskais zoom 3x :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...