Jump to content

Kaadas digitalas fotokameras lietojam?


Guest Rush
 Share

Recommended Posts

Labi, shodien nopirku Canon A95 + 256mb, ceru, ka nenaaksies nozheelot pirkumu. :lol: Tagad steidziigi mekleeju laadeetaaju.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ezis666

    9

  • Kunz

    11

  • nbinc

    17

HP Photosmart R707 - kaadu laicinju apakalj dabuuju pa 157Ls (leetaakais, kur biju redzeejis, bija kaukas ap 185 tajaa laikaa, RD electronix veel shobaltdien ap 250... :roll: )...priexh pirmaa digitaalaa fochuka par taadu cenu vienkaarshi ideaals...viegli lietojams, eerts, daudz patiikamu siikumu...

 

kaa truukums - bish pa leenu darbojas; vareej buut mazliet vairaak manual reguleeshanas iespeejas (shutter priority, piemeeram, iso 50, "tuvaax" Macro"...vareeja arii atjiic vilkt drusku vairaak, bet visaa visumaa - pagaidaam esu vairaak kaaapmierinaats!

 

bez liekas piepuules bildes, manaa skatiijumaa (saliidzinot vismaz ar LG un panasonic kameraam) izdodas labas, kraasas - dabiigas, nevis paarspiileetas...

 

apmeeram taa..:))

Link to comment
Share on other sites

Starp citu , ši topika rakstītājiem, kam ir kameras ar RAW formātu- ir izlaists Adobe Photoshop CS2 ar jauno Adobe Camera Raw 3.0. Nu tās ir vienkārši super (salīdzinot ar veco ) , a ta manai Olympus C-70 nebija jēdzīga softiņa , ar kuru var padarboties ar RAW formātiņu (orģinālais no Olympusa bija tāds pašķībs, bet citi īsti neatzina to ORF [RAW Olympusa]) Vislielāka anekdote , ka tas CS2 ir nolādējams no Adobes servera un ir viens un tas pats gan demo gan pilnā (nu kā un ko , lai būtu pilnā, tas citos saitos, ne Boot). Tā , ka kam ir kameras ar RAW , var ievērtēt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
IXUS DIGITAL 700. Kvalitāte super!!

kvalitaate jau jaa - bet cena.... :roll: Ixus 50 ir labaaks cenas/kvalitaates zinjaa :D Ja taa padomaa - tad tas nav nopietni 7mpx(vai cik tur) taadai kompaktai kamerai - lai dabuutu sakariigas bildes vajag pamaatiigi kvalitatiivus stiklus - vismaz taa dadzi apgalvo aarzemju digitaalajos forumos - un pasmiin par Ixus 700 - saka - tad jau labaak Ixus 40... Mazaak Mpx un sakariigaakas bildes' date=' jo optika sanaak lielaaka, ja saliidzina matricas-lielums/Mpx pret stiklu lielumu :D Tie Mpx tas jau vairaak ir komerciaals pasaakums - labaak sakariigu 3mpx kameru ar labiem/lieliem stikliem - lai pietiek gaismas un tad jau buus sakariigas bildes :D

 

Vieniigais(nu ne gluzhi, bet...), kas Ixus 700 ir tieshaam super ir dizains :wink: Paareejais arii Ixus30/40/50 kameraas ir... Vispaar super ir arii tas Digic II procesors un filmeeshanas rezhiims, bet nezkaapeec canon negrib ieviest mpeg kompresiju :cry: taadaam filminjaam toch nodereetu - shajaa zinjaa krietni priekshaa ir Sony, bet Sony ir cena: originaalaa + 25%noOriginaalaas cenas par [sONY'] logo :lol:

 

Ehh, gribeetos man Ixus 700 ar Ixus 50 parametriem un mpeg4 + nedaudz biezaaku(smagaaku) ar lielaaku bachu... Tas jau buutu kaut kas tuvs ideaalam (veel prikols buutu, ja buutu mainaama optika :lol: ) - bet taada kamerinja normaalam pirceejam nebuutu pa kabatai + cik man zinaams taadas nav :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
HP 735 + 128m SD. ....

Varbūt ir idejas, kas par vainu? Garantija vēl ir, bet gribētos saprast, kur vaina

Vainu pirmā rindā esi pats uzrakstījis...

 

Izraadiijas, ka vaina ir kartee. Izmantoju citu un viss i ok

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
nemesis

Panasonic LUMIX DMC-LC43 4.2 Mpix

itkā perfekts aparāts... .

nepatīk tumsa.

Link to comment
Share on other sites

Nu tagad lietoju Canon Powershot S1 IS + 1024 High Speed CF karti.

Kaudze ar manuālajām fīčām. Vienīgais tumsa nepatīk... Bet video :shock: Tas ir vienkārši iedeāls (priekš profesionāla digiziepja)! Baterejas tur ļoti ilgi! 2x paspēju piedzīt pilnu atmiņas karti(fočējot uz max - kopumā atmiņas kartē salīda ap 800bildēm)! - tas laikam nav slikti :D Nu labi - fočēju burst rate režīmā, bet normāli skatoties bildes pietiek kādām 400 fočenēm un vēl kādām 15 min video.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Esmu ļoti vīlies HP produkcijā :x

Nu jau kādus 2 gadus lietoju HP 735 Photosmartu un nebija nekādas problēmas. Vinu dienu viņš vairāk negribēja fotogrāfēt un visu laiku rāda ka lādē zipspuldzi. Zvanīju uz autorizētiem servisiem un atbilde bija viena: Detaļas nav pieejamas un varam piedāvāt nomainīt jūsu foto pret tādu pašu par xxLs + PVN"

 

Moška kāds var ko ieteikt???

Link to comment
Share on other sites

SONY DSC-S90, cik nu ir gadījies ar digitālajiem fočikiem krāmēties, šitais man patīk vislabāk!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pēc ilgstošām un mokošām pārdomām un salīdzinājumiem pusotra gada garumā (tāpat kā savulaik izvēloties videokameru), pamatojot vienu vai otru izvēles variantu, beidzot esmu iepircis ne pavisam to kameru, kuru sākumā gribēju - Canon PowerShot G6 + 1 GB CF Transcend 80x... Paradoksāli, bet tā bija viena no tām kamerām, kuru sākumā biju izslēdzis no pretendentu saraksta.

 

Izvēles iemesls visai triviāls - kamera visai ģimenei - ērta, kompakta, kvalitatīva (khm... nu, labi), viegli lietojama jebkuram. Nācās upurēt daudz ko, taču par izvēli īpaši sūdzēties nevaru - esmu vairāk apmierināts nekā neapmierināts, jo visas tās funkcijas, kas man bija vajadzīgas, šai kamerai ir. Sākumā gan metu kāru skatu uz spoguļkameru, taču... Ehh, labi, lai paliek - gan jau... Visam savs laiks.

Link to comment
Share on other sites

Jau gadu kā esmu iegādājies Canon Digital IXUS 430. Vispār jau biju noskatījis Canon PowerShot A85 (laikam), tas tā kā vairāk vīrieša rokai piemērots. Sieva atrunāja, viņai vajagot maziņu ;) Gada laikā vēl nav fočējusi .... Nekas, tāpat visumā esmu apmierināts.

Link to comment
Share on other sites

Kādu gadu sapņoju par Sony F828. Neviens cits aparāts nepatika. Galvenie plus:

- 8 MPix,

- 2 cm macro,

- iespeja fotografet pilnīgā tumsā bez zibeņa,

- zooms ar gredzenu, nevis ar pogām, kas dod iespēju zoomot arī video laikā,

- un vēl 101 fīča, kas lika nostāties par labi šim aparātam.

Un pirms nedēļas tad arī iegādājos. Iepirku, lai nebūtu čakara:

Sony F828

Kingston 1 GB Elite pro CF kart (50x ātrums)

Apacer Share Steno 40 GB USB (baigais verķis, jo viņu var bez datora starpniecības savienot ar fočuku un noback-upot datus, strādā uz Li-ion akumulatora)

B+W Circular Polarisation filtru,

Lowepro somu, lai nesistu

un USB 2.0 PCMCIA karti, lai fixi tas viss darbotos ar datoru.

Un principā man tuvākos 5 gadus neko vairāk arī nevajadzēs... :)

Link to comment
Share on other sites

- iespeja fotografet pilnīgā tumsā bez zibeņa

 

doh! domā ko runā... ar statīvu var ar jebkuru bildēt bez zibeņa... baigo `+` esi atradis :)

Link to comment
Share on other sites

Jorsh, kur un par cik dabūji to Apacer Share Steno? Ir vajadzība pēc kaut kā līdzīga, tāpēc ievācu inf. .

Link to comment
Share on other sites

Jorsh, kur un par cik dabūji to Apacer Share Steno? Ir vajadzība pēc kaut kā līdzīga, tāpēc ievācu inf. .

 

blin, kāpēc visi tik slinki... gooooooooooogle!

100Ls maksā tas verķis.

Link to comment
Share on other sites

Jorsh, jā F828 ir labs "pepelacs" - visvairāk man tam patīk grozāmais korpuss attiecībā pret objektīvu - ļoti ērti. Par rokturi (handgrip) aparāta turēšanai varu teikt to labāko - manai ķepai gandrīz ideāli. Vienīgi smags, maita, ilgi tādu līdzi nepanēsāsi - bet tas jau katra paša ziņā.

Un atzīsties, kur to Apacer Share Steno ņēmi...

Link to comment
Share on other sites

Zhuljiks

Ixus 40+256 mb kingston sd card, fochix super, pietruuxt iespeeja piereguleet ar kjepu

Link to comment
Share on other sites

Tiesham NEVIENS nelieto PENTAX???

 

cik atceros, daudzi saka ka sūds... (no ne-amatieru forumiem)

Link to comment
Share on other sites

To Share Steno pasūtīju no Euroshop.lv pa 117 Ls. Uz to brīdi tā bija lētākā cena Rīgā.

 

Par tusmā fočēšanu - gadās ka ir PILNĪGA tusma, bet tas sony pats izgaismo ar IR stariem objektu un fočē melnbaltas (zaļganas patiesībā) bildes. Delfīn, man tāda sajūta, ka Tu tam Sony pat tuvu neesi stāvējis, kur nu vēl rokā rurējis...

Link to comment
Share on other sites

versatile
cik atceros, daudzi saka ka sūds... (no ne-amatieru forumiem)

 

mm, varbut atceries tieshi kuros orumos un kadelj tads viedoklis?

man personigi ljoti patik Optio SVi / Optio s5i iespējas, bildes izskatās normāli - low noise, etc.

Link to comment
Share on other sites

njam, ir lietots kādu brīdi Pentax Optio Svi 5 MPix - mazs kabatas formāta aparātelis (manai sievai ļoti patika, tāpēc ka maziņš) - bildes tā neko, maz manuālo iestatījumu. Pretenzijas it kā nebija (vienīgi tas, ka maziņš, tumsā nācās meklēt, kur rokas atspiest, lai tas aparāts tik traki netrīc). Kas konkrēti interesē?

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsu vēl pie sava saraxta pievienot, ka ir ekipējumā arī Giottos VT-806 statīvs. Nav gan no dārgā gala, bet mēsls arī nē. savu uzdevumu pilda godam...

Link to comment
Share on other sites

bet tas sony pats izgaismo ar IR stariem objektu un fočē melnbaltas (zaļganas patiesībā) bildes.

 

nu bāc, takš nesalīdzini long-exposure bildes ar nakts-redzamības zaļajām bildēm... total non-sense

 

Delfīn, man tāda sajūta, ka Tu tam Sony pat tuvu neesi stāvējis, kur nu vēl rokā rurējis...

es neko sliktu nesaku par sony. stavējis neesmu klāt, aprakstus esmu izlasījis. zinu, ka tas mani neapmierinās.(turklāt vēl par tādu naudu!!!)

 

es vienkārši pārmetu par to nakts-bildēšanu ... ko tik `sales` neizdara lai pievilinātu jūzerus... :)

Link to comment
Share on other sites

nu bāc, takš nesalīdzini long-exposure bildes ar nakts-redzamības zaļajām bildēm... total non-sense

 

es neko sliktu nesaku par sony. stavējis neesmu klāt, aprakstus esmu izlasījis. zinu, ka tas mani neapmierinās.(turklāt vēl par tādu naudu!!!)

 

es vienkārši pārmetu par to nakts-bildēšanu ... ko tik `sales` neizdara lai pievilinātu jūzerus... :)

 

A dažam labam (piem. man) tā fiška var būt noderīga. Forši kādos tusiņos pabildēt, kad neviens nezin, kad un kā tiek bildēts un pēc tam ierēkt...

Link to comment
Share on other sites

flasherr

es izmantoju Canon Powershot A510

pagaidām pilnībā pietiekami !

Vienīgais mīnuss - rijīgs maita!! 2000 miliampērstundu lādējamās NiMH pietiek ~ 200 bildēm. Turklāt enerģiju taupošais režīms! A varbūt tā ir problēma. Kautkas ar spriegumiem/strāvu/etc neiet kopā. Ir pieredze domas?

Link to comment
Share on other sites

Nelietoju vispaar... nu-i-nah.... pagaidaam nav dziljas vaidziibas... atspeeleejies arii esmu diezgan ar Canon Powershot S1 IS... Man ljoti patikaas kaa tur pashaa saakumaa izteicaas par HP 735... esmu taadu spaidijis... TOTAALA BREMZE.... un par bachaam... kapseeta...

Link to comment
Share on other sites

ali9ator

Pentax optio svi + 512mb card Pilniba apmierinats mazs un ar tadam pasam funkcijam ka a95

Link to comment
Share on other sites

Samsung V60, pilniigs manuaalais, 2" atverams ekraans, makro no 4mm, kompeltaa akjis, var ielikt arii 2 AA bat., Ar origjin akji nedeeljas celjojumu izvilka ar vienu uzlaadi, un veel paari palika. Viens miinuss - auto rezhiimaa pie apmaakushaamies laika biku zilo par daudz kjer klaat.

Zipspuldze vareeja buut speeciigaaka.

Link to comment
Share on other sites

Bet kāpēc uzreiz tādēļ jātaisa mežonīgs citāts?

 

P.S.

Kaapeec auto login nedarbojas?

 

Zuxters

Link to comment
Share on other sites

HP 737 + SD 258 MB Kingston + SD 1GB Opiumex.

 

Jāsaka, ka diezko neapmierina telpās iegūtās fotogrāfijas, bet visādi citādi tā ok. Šovasar uztaisīju vienu fotosesiju Turcijā (kādas 800 bildes) un kārtējo reizi biju nepatīkami pārsteigts, ka lielākā daļa telpās (mošejas u.t.t.) un mežos (ūdenskritumu parks, totāli džungļi) fotogrāfētās bildes ir galīgi mēsli - šausmīgi miglains un neskaidrs attēls, laikam kamera pustumsā nevar nofokusēties :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...