Jump to content

Celeron vs P4


Guest Gordon
 Share

Recommended Posts

850MHZ nav iipashi jauns...

Man taa liekas ka vinus tagad iir gruuti kautkur paaroshanaa atrast.. Ja vispaar var atrast.

&%^$##$%' date=' ne jau pirkt es to $^%&^&^ taisos, bet gan man pie vienas auss tas $^$^$%&^% rūc, kas es uz sava p4 2.8c uz i865pe doom3 spēlēju. Tā kā tas nav mans kompis un lieliski tiek galā ar tam paredzētajiem uzdevumiem, tuvākos gadus trīs mainīts netiks. Iedomājoties to, ka šos pašus uzdevumus varēja pildīt normāls, kluss celerons, man ir skaidrs - nekad vairs neieteikšu nevienam likt AMD,[/quote']

 

Nu labi.. bet pref. tikuntaa AMD ir labaaks par intel.. cik esu lasijis.. Un vai tad tas ir tik sarezgiiti piemonteet parastajam radiaatoram citu kuuleri?? izmaksas ~2-5 Ls (Un ar tiem 2-5LS ietaupa dauz vairaak nekaa peerkot Intel)

 

Neko tu neesi sapratis - runa ir par to ka nopeerkot Intel komplektu tev nekas nekur nav jaaliek un jaapartaisa...

 

Taakaa man darbaa sekretaares PC - kaa tika nopirkts un iesleegts ~2gadus atpakalj taa veel tagad straadaa bez duukshanas un citaam probz... ;)

 

Nu mlin!!!! Sekretaare.. Bet mums parastajiem PC lietotaajiem.. domaa lieki 28Ls makaa nenodereetu (varbuut pat vairaak) !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    13

  • IMAGin

    10

  • jx

    7

  • fIame

    12

Top Posters In This Topic

BenderLV
8) laps topiks.

Kaa tad Tev shkiet' date=' taa cenas atskiriiba ir tikai joka peec?

Un tachu arii atkariigs kaadaa kompii tu baaziisi 1u no tiem prochiem. Bet cik var noprast peec teksta tad jaanjem Tev ciet tas selerons

 

AMD parastiem lietotaajiem parasti tikai galvassaapes sagaadaa. Ja neesi profs, labaak AMD variantu atliec malinjaa.[/quote']

 

^^^^^ nu vot nepazīstu ne vienu lietotāju, kuram AMD sagādātu galvassāpes. esmu pazīstams arī ar riktīgiem čaiņikiem, kas lieto AMD un dzīvo laimīgi bez probzām. ja tev rokas aug ne no pareizās vietas vai arī domāšana tev ir savādāka, tad nevajag to publiski izteikt.

 

LUUDZU TEV DZIIVS SVAIGS PIEMEERS: http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=4038

 

Par to nerunaatu ja tas nebuutu aktuaali. Protams, uzliekam normaalu dzeseeshanu un AMD iet ruukdams bez probljem. Bet nejau parasts lietotaajs ies to dariit.

 

nu pag pag, ja to ka AMD izdala vairāk siltuma par INTEL var saukt par problēmu un galvassāpēm, tad es esmu idiots un to publiski atzīstu to. tas ir tāpat ka benzīndzinējam un dīzeļdzinējam ir dažādas darba temp. un box cooleris tiek galā ar to izdali perfekti, ja proci nekloko.

Link to comment
Share on other sites

8) laps topiks.

Kaa tad Tev shkiet' date=' taa cenas atskiriiba ir tikai joka peec?

Un tachu arii atkariigs kaadaa kompii tu baaziisi 1u no tiem prochiem. Bet cik var noprast peec teksta tad jaanjem Tev ciet tas selerons

 

AMD parastiem lietotaajiem parasti tikai galvassaapes sagaadaa. Ja neesi profs, labaak AMD variantu atliec malinjaa.[/quote']

 

^^^^^ nu vot nepazīstu ne vienu lietotāju, kuram AMD sagādātu galvassāpes. esmu pazīstams arī ar riktīgiem čaiņikiem, kas lieto AMD un dzīvo laimīgi bez probzām. ja tev rokas aug ne no pareizās vietas vai arī domāšana tev ir savādāka, tad nevajag to publiski izteikt.

 

LUUDZU TEV DZIIVS SVAIGS PIEMEERS: http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=4038

 

Par to nerunaatu ja tas nebuutu aktuaali. Protams, uzliekam normaalu dzeseeshanu un AMD iet ruukdams bez probljem. Bet nejau parasts lietotaajs ies to dariit.

 

nu pag pag, ja to ka AMD izdala vairāk siltuma par INTEL var saukt par problēmu un galvassāpēm, tad es esmu idiots un to publiski atzīstu to. tas ir tāpat ka benzīndzinējam un dīzeļdzinējam ir dažādas darba temp. un box cooleris tiek galā ar to izdali perfekti, ja proci nekloko.

 

Laiki kad AMD viennoziimiigi bija karstaaki par Intel sen ir garaam ;)

Link to comment
Share on other sites

850MHZ nav iipashi jauns...

Man taa liekas ka vinus tagad iir gruuti kautkur paaroshanaa atrast.. Ja vispaar var atrast.

&%^$##$%' date=' ne jau pirkt es to $^%&^&^ taisos, bet gan man pie vienas auss tas $^$^$%&^% rūc, kas es uz sava p4 2.8c uz i865pe doom3 spēlēju. Tā kā tas nav mans kompis un lieliski tiek galā ar tam paredzētajiem uzdevumiem, tuvākos gadus trīs mainīts netiks. Iedomājoties to, ka šos pašus uzdevumus varēja pildīt normāls, kluss celerons, man ir skaidrs - nekad vairs neieteikšu nevienam likt AMD,[/quote']

 

Nu labi.. bet pref. tikuntaa AMD ir labaaks par intel.. cik esu lasijis.. Un vai tad tas ir tik sarezgiiti piemonteet parastajam radiaatoram citu kuuleri?? izmaksas ~2-5 Ls (Un ar tiem 2-5LS ietaupa dauz vairaak nekaa peerkot Intel)

 

Neko tu neesi sapratis - runa ir par to ka nopeerkot Intel komplektu tev nekas nekur nav jaaliek un jaapartaisa...

 

Taakaa man darbaa sekretaares PC - kaa tika nopirkts un iesleegts ~2gadus atpakalj taa veel tagad straadaa bez duukshanas un citaam probz... ;)

 

Nu mlin!!!! Sekretaare.. Bet mums parastajiem PC lietotaajiem.. domaa lieki 28Ls makaa nenodereetu (varbuut pat vairaak) !!!

 

Ar ko sekretaare atschiras no parasta lietotaaja? Visparastaakais PC lietotaajs kaads pieejams :)

Link to comment
Share on other sites

850MHZ nav iipashi jauns...

Man taa liekas ka vinus tagad iir gruuti kautkur paaroshanaa atrast.. Ja vispaar var atrast.

&%^$##$%' date=' ne jau pirkt es to $^%&^&^ taisos, bet gan man pie vienas auss tas $^$^$%&^% rūc, kas es uz sava p4 2.8c uz i865pe doom3 spēlēju. Tā kā tas nav mans kompis un lieliski tiek galā ar tam paredzētajiem uzdevumiem, tuvākos gadus trīs mainīts netiks. Iedomājoties to, ka šos pašus uzdevumus varēja pildīt normāls, kluss celerons, man ir skaidrs - nekad vairs neieteikšu nevienam likt AMD,[/quote']

 

Nu labi.. bet pref. tikuntaa AMD ir labaaks par intel.. cik esu lasijis.. Un vai tad tas ir tik sarezgiiti piemonteet parastajam radiaatoram citu kuuleri?? izmaksas ~2-5 Ls (Un ar tiem 2-5LS ietaupa dauz vairaak nekaa peerkot Intel)

 

Neko tu neesi sapratis - runa ir par to ka nopeerkot Intel komplektu tev nekas nekur nav jaaliek un jaapartaisa...

 

Taakaa man darbaa sekretaares PC - kaa tika nopirkts un iesleegts ~2gadus atpakalj taa veel tagad straadaa bez duukshanas un citaam probz... ;)

 

Nu mlin!!!! Sekretaare.. Bet mums parastajiem PC lietotaajiem.. domaa lieki 28Ls makaa nenodereetu (varbuut pat vairaak) !!!

Man, piem., nav problēma atstāt tējai cēneri par labi saliktu kompi. Ejot uz veikalu es zinu, ko varu un gribu dabūt. Bet, ja mājās atnesis pirkumu, konstatēju gļuku (kas arī ir palielināts trokšņa līmenis), tad par apmierinātu pircēju mani vairs nenosauksi.

Mana filozofija par liekiem 28Ls: nav jāierobežo tēriņi, bet gan jāpalielina ienākumi. :)

 

P.S. Bļāviens, ja jūs, ļauži, zinātu, kāda ir sekretāres loma uzņēmumā. Iedodiet savā kantorī brīvu trešdienu, tad vellu redzēsiet.

Link to comment
Share on other sites

sry bet AMD gan neizdala vairaak siltumu.. AMD straadaa pie mazaakaam frekfenceem un liidzarto mazaak uzkarst..

Link to comment
Share on other sites

Man' date=' piem., nav problēma atstāt tējai cēneri par labi saliktu kompi. Ejot uz veikalu es zinu, ko varu un gribu dabūt. Bet, ja mājās atnesis pirkumu, konstatēju gļuku (kas arī ir palielināts trokšņa līmenis), tad par apmierinātu pircēju mani vairs nenosauksi.

Mana filozofija par liekiem 28Ls: nav jāierobežo tēriņi, bet gan jāpalielina ienākumi. :)[/quote']

 

Preciizi - kaa naglai uz galvas... nevis Cenas ir par lielu, bet alga par mazu, kas jau ir tiiri pasha vaina :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ja ir pikis tad uzpriekshu peerc intel .. bet man pat intel praatam tuvu negrozaas.. AMD leets un labs!! neko man neiestaastiisiet!! ;)

Link to comment
Share on other sites

nu protams ka taa ir.

bet tomeer atbalstu so amd. ilgi neesmu straadaajis ar vinju bet jau labi iepaticies.

mans amd xp 2000 + ar visu paareejo drazu pa simtinju inaaca

bet celeronis taisiijaas paari pa 150. man tas ir pietiekosi liels ietaupiijums kaa personaai kuras ienaakumi ir diezgan mazi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Gordon

AMD 1.8 strādās labāk nekā C 2.8 vai P4 2.8? Es gribu pa ~ 100 ls nopirkt jaunu procesoru un pēc iespējas jaudīgāku. Bet vai ir vērts pirkt P4, ja nekādus mega darbus ar video un attēlu apstrādēm es negrasos veikt?

AMD atkrīt, jo jaunu mātesdēli es nepirkšu

Link to comment
Share on other sites

AMD 1.8 strādās labāk nekā C 2.8 vai P4 2.8? Es gribu pa ~ 100 ls nopirkt jaunu procesoru un pēc iespējas jaudīgāku. Bet vai ir vērts pirkt P4' date=' ja nekādus mega darbus ar video un attēlu apstrādēm es negrasos veikt?[/quote']

Nav vērts pirkt P4, ja nestrādā ar video/audio/doom3.

Link to comment
Share on other sites

Ja finanses atljauj, es njemtu p4 kaut vai taadeelj, lai ilgaak nebuutu jaataisa upgrade. Manupraat ilgaakaa laikaa taa pati naudinja vien sanaaktu, kas njemot celku, jo aatraak buutu upgrade jaaveic. Bet tu vari drosi mani neklausiit, jo arii celka darbojas ok. Pasam liktenis taa iegroziijies, ka paslaik un vienas taadas seezu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fans
Es gribu pa ~ 100 ls nopirkt jaunu procesoru un pēc iespējas jaudīgāku. Bet vai ir vērts pirkt P4' date=' ja nekādus mega darbus ar video un attēlu apstrādēm es negrasos veikt?

AMD atkrīt, jo jaunu mātesdēli es nepirkšu[/quote']

Ja jau gribi pirkt jaunu procesoru, tad jau vecais, ja tād bija, acīmredzot neapmierināja, un nevajag jau nekādus mega darbus veikt, bet veicot parastākās ikdienas procedūras P4 būs jātami ātrāks nekā tāds pats Celerons, lai gan maksā 2x vairāk, tā kā ja ir tā nauda, tad jāpērk P4, lai vēlāk nenožēlotu.

Link to comment
Share on other sites

Es gribu pa ~ 100 ls nopirkt jaunu procesoru un pēc iespējas jaudīgāku. Bet vai ir vērts pirkt P4' date=' ja nekādus mega darbus ar video un attēlu apstrādēm es negrasos veikt?

AMD atkrīt, jo jaunu mātesdēli es nepirkšu[/quote']

Ja jau gribi pirkt jaunu procesoru, tad jau vecais, ja tād bija, acīmredzot neapmierināja, un nevajag jau nekādus mega darbus veikt, bet veicot parastākās ikdienas procedūras P4 būs jātami ātrāks nekā tāds pats Celerons, lai gan maksā 2x vairāk, tā kā ja ir tā nauda, tad jāpērk P4, lai vēlāk nenožēlotu.

 

Nu nezinu... standarta aplikaacijaas neko daudz nemokot kasti arii celerons ir cieshams :) Man maajaas staav kaste kura paredzeeta lielaakoties neta luureeshanai, kaadas speeles uzspeeleeshanai un vajadziibas gadiijumaa manu grafisko darbu redigjeeshanai etc...

 

Ok par Corelja un fotoshopa darbiibu es nerunaashu, bet principaa paareejaas darbiibaas praktiski nekaadu schirbu nemanu pat starp to Celeron 1,8Ghz@2,24Ghz un P4E 3,2@3,5Ghz ;) vienkārši ja paskatiitos cpu noslogojumu virinot neta paarluukus etc taa slodze ir tik mazinja ka abi shie cpu lieliski tiek galaa :)

 

Luuk... :)

 

P.S. Starpcitu man radaas jautaajums - kaada bija tava vecaa PC konfiguraacija?

Link to comment
Share on other sites

Es gribu pa ~ 100 ls nopirkt jaunu procesoru un pēc iespējas jaudīgāku. Bet vai ir vērts pirkt P4' date=' ja nekādus mega darbus ar video un attēlu apstrādēm es negrasos veikt?

AMD atkrīt, jo jaunu mātesdēli es nepirkšu[/quote']

Ja jau gribi pirkt jaunu procesoru, tad jau vecais, ja tād bija, acīmredzot neapmierināja, un nevajag jau nekādus mega darbus veikt, bet veicot parastākās ikdienas procedūras P4 būs jātami ātrāks nekā tāds pats Celerons, lai gan maksā 2x vairāk, tā kā ja ir tā nauda, tad jāpērk P4, lai vēlāk nenožēlotu.

Mājās mētājas p4 2.8c. Pašlaik klabinu uz p-m 1.5. Naturāli ne wordā, ne excelī, ne FF nejūtu atšķirību. Kā jāpalaiž dambretes tests, tā cita runa.

Link to comment
Share on other sites

Guest Moins
AMD 1.8 strādās labāk nekā C 2.8 vai P4 2.8? Es gribu pa ~ 100 ls nopirkt jaunu procesoru un pēc iespējas jaudīgāku. Bet vai ir vērts pirkt P4' date=' ja nekādus mega darbus ar video un attēlu apstrādēm es negrasos veikt?

AMD atkrīt, jo jaunu mātesdēli es nepirkšu[/quote']

 

Nesaprotu, kur ir problēma. Ja kompis vajadzīgs tikai ofisa darbiem, tad pilnībā pietiks arī ar PIII un pienācīgu daudzumu rama. Kāda jēga izdot Ls 100 par jaudu, kura, acīmredzot, nekad netiks izmantota, a?

Link to comment
Share on other sites

Viss megalītiskais procesora ātrums nosprūst HDD

 

Nu nenospruust jau patiesiibaa tik ljoti - prieksh tam ir RAM domaats ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Moins
Viss megalītiskais procesora ātrums nosprūst HDD

 

Bull****s, to tikai ražotāji cenšas iestāstīt neko nečohnījošiem lietotājiem, lai tie iegādātos jaunākos dvižokus

Link to comment
Share on other sites

Viss megalītiskais procesora ātrums nosprūst HDD

 

Bull****s' date=' to tikai ražotāji cenšas iestāstīt neko nečohnījošiem lietotājiem, lai tie iegādātos jaunākos dvižokus[/quote']

 

 

īsti nesapratu ko tu uzrakstīji.

 

HDD nespēj tik ātri uzrakstīt ,nolasīt datus cik CPU ar RAMu tam piegādā un pieprasa.

Link to comment
Share on other sites

Sifozais
AMD 1.8 strādās labāk nekā C 2.8 vai P4 2.8? Es gribu pa ~ 100 ls nopirkt jaunu procesoru un pēc iespējas jaudīgāku. Bet vai ir vērts pirkt P4' date=' ja nekādus mega darbus ar video un attēlu apstrādēm es negrasos veikt?

AMD atkrīt, jo jaunu mātesdēli es nepirkšu[/quote']

 

Principaa nestraadas, AMD atrak, kaut gan ko tu domaji (AthlonXP 2200+ 1.8Ghz vai Duron 1.8Ghz) Lai gan abi ir principaa lidzigi jaudaa, bet kada tam starpiba, ja AMD platforma tevi neinterese. Es njemtu to AMD 3200+ par 100ls M79 akcijaa un dzivoti laimig, vai kadu letaka gala AMD 64 proci.

 

Nu nenjem to P4 ja tev to jaudu nevajag, bet skat rit jau vajag un tad teiksi "Macinj atveries".

 

Kaa VIL teica optimums varetu but Celeron 2.4Ghz uz 533shinu., jo nav verts tos 20Ls piemaksat par paris % jaudas pieaugumu ko sniegtu tas 2.8 Ghz celerons.

Link to comment
Share on other sites

Nu ko var jaukt galvu cilvēkam, fanātu grupējums...

 

Jautājums elementārs Celeron vs. Pentium. Pirmais tā arī tiek pozicionēts - mājai un Biroja Ilzītei. Otrais tāpēc arī maksā dārgāk, ka ir ar lielāku veiktspēju un līdz ar to - smagākiem darbiem. Un spēles tev pamatā griezīs kā viens tā otrs.

Link to comment
Share on other sites

Guest Gordon

Nu nezinu... standarta aplikaacijaas neko daudz nemokot kasti arii celerons ir cieshams :) Man maajaas staav kaste kura paredzeeta lielaakoties neta luureeshanai' date=' kaadas speeles uzspeeleeshanai un vajadziibas gadiijumaa manu grafisko darbu redigjeeshanai etc...

 

Ok par Corelja un fotoshopa darbiibu es nerunaashu, bet principaa paareejaas darbiibaas praktiski nekaadu schirbu nemanu pat starp to Celeron 1,8Ghz@2,24Ghz un P4E 3,2@3,5Ghz ;) vienkārši ja paskatiitos cpu noslogojumu virinot neta paarluukus etc taa slodze ir tik mazinja ka abi shie cpu lieliski tiek galaa :)

 

Luuk... :)

 

P.S. Starpcitu man radaas jautaajums - kaada bija tava vecaa PC konfiguraacija?[/quote']

 

C1.7

vienkārši mātesdēlis ir max 533MHz un šādi procesori drīz vairs nebūs pārdošanā. Tāpēc jādomā, ko nopirkt, lai kādu laiku varētu mierīgi lietot šo pašu pc.

Link to comment
Share on other sites

AMD 1.8 strādās labāk nekā C 2.8 vai P4 2.8? Es gribu pa ~ 100 ls nopirkt jaunu procesoru un pēc iespējas jaudīgāku. Bet vai ir vērts pirkt P4' date=' ja nekādus mega darbus ar video un attēlu apstrādēm es negrasos veikt?

AMD atkrīt, jo jaunu mātesdēli es nepirkšu[/quote']

 

Par MB vareeji jau saakumaa pateikt LOL :))

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu... standarta aplikaacijaas neko daudz nemokot kasti arii celerons ir cieshams :) Man maajaas staav kaste kura paredzeeta lielaakoties neta luureeshanai' date=' kaadas speeles uzspeeleeshanai un vajadziibas gadiijumaa manu grafisko darbu redigjeeshanai etc...

 

Ok par Corelja un fotoshopa darbiibu es nerunaashu, bet principaa paareejaas darbiibaas praktiski nekaadu schirbu nemanu pat starp to Celeron 1,8Ghz@2,24Ghz un P4E 3,2@3,5Ghz ;) vienkārši ja paskatiitos cpu noslogojumu virinot neta paarluukus etc taa slodze ir tik mazinja ka abi shie cpu lieliski tiek galaa :)

 

Luuk... :)

 

P.S. Starpcitu man radaas jautaajums - kaada bija tava vecaa PC konfiguraacija?[/quote']

 

C1.7

vienkārši mātesdēlis ir max 533MHz un šādi procesori drīz vairs nebūs pārdošanā. Tāpēc jādomā, ko nopirkt, lai kādu laiku varētu mierīgi lietot šo pašu pc.

 

Es tev teikshu taa - lieto sho pashu kaadu laiku un tad jau peec ~gada aina PC jomaa buus radikaali izmainiijusies - tad arii vareesi domaat par nopietnu PC apgreidu kaa arii performances pieaugumu jutiisi labaak :)

Link to comment
Share on other sites

850MHZ nav iipashi jauns...

Man taa liekas ka vinus tagad iir gruuti kautkur paaroshanaa atrast.. Ja vispaar var atrast.

&%^$##$%' date=' ne jau pirkt es to $^%&^&^ taisos, bet gan man pie vienas auss tas $^$^$%&^% rūc, kas es uz sava p4 2.8c uz i865pe doom3 spēlēju. Tā kā tas nav mans kompis un lieliski tiek galā ar tam paredzētajiem uzdevumiem, tuvākos gadus trīs mainīts netiks. Iedomājoties to, ka šos pašus uzdevumus varēja pildīt normāls, kluss celerons, man ir skaidrs - nekad vairs neieteikšu nevienam likt AMD,[/quote']

 

Nu faktiski es visu to pashu varu pateikt, tikai samainam tavaa tekstaa AMD un Celeron vietaam :) Atlons 2500 man ir klusaak par C300 vai C700

Link to comment
Share on other sites

Nu redziet 80% saka ka atlons ir klusaaks nekaa celerons.. UN nomainiiit to virseejo kuuleri kas naak virs radiaatora (ja tomeer skana ir par lielu) jums izmaksaas 2-5ls un "Man nav man nav NEKAADU PROBLEEMU lal lala lalalal. Nekaadu problemu viss ir tieshaam kaa naakas!!"

Link to comment
Share on other sites

~Ls 100?

tu tachu vari Athlon 3200+ pa taadu naudu tieshi nopirkt. tas tieshaam buus aatrs un labs procis, par tiem tevis piemineetajiem daudz aatraaks.

EDIT:

aa nu skidrs ja AMD atkriit, tad njem 2,4 celeronu...

Link to comment
Share on other sites

Guest London@
AMD 1.8 strādās labāk nekā C 2.8 vai P4 2.8? Es gribu pa ~ 100 ls nopirkt jaunu procesoru un pēc iespējas jaudīgāku. Bet vai ir vērts pirkt P4' date=' ja nekādus mega darbus ar video un attēlu apstrādēm es negrasos veikt?

AMD atkrīt, jo jaunu mātesdēli es nepirkšu[/quote']

 

Ņem C un piepērc klāt RAM un būs Tev jūtams efekts.

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu' date=' AMD pārāk ilgu garantiju nedod :D[/quote']

Tadas pasas garantijas ka Intel

OEM -bez coolera 1gads

Box ar cooler 3 gadi!!!

Link to comment
Share on other sites

AMD 1.8 strādās labāk nekā C 2.8 vai P4 2.8? Es gribu pa ~ 100 ls nopirkt jaunu procesoru un pēc iespējas jaudīgāku. Bet vai ir vērts pirkt P4' date=' ja nekādus mega darbus ar video un attēlu apstrādēm es negrasos veikt?

AMD atkrīt, jo jaunu mātesdēli es nepirkšu[/quote']

 

Nu tad njem P4 un miers.

Cik var tukshu malt.

Kaa piemeers

2.4 cel ir ~ taspats kas 1.8 P4

Celka atshkjiraas no P ar

Cache, shina un HT

Viss.

Tieshi shiis fiskas arii ljauj 1.8P buut tikpat aatram kaa 2.4Celkai.

Domaa pats ko tev vajag.

ja naudai nav buutiskas noziimes un gribi LABU mantu njem P4.

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu VIL.

 

Musdienaas biroja kastei IR jaabuut gana jaudiigai..

paskaties kaa riij resursus spell chekings wordaa?

LV gramatika ir diezgan smags kumosinsh niikuliigaam kasteem.

uzliec uz sava celkas TBR2002 ar visiem labaa tonjas un gramtikas paarbaudeem.. un pastraadaa ar dokumentu uz lapaam 10 :)

celka ofisam ruljoz :)

meesls ir un paliek meesls.

Nepavelti viss peedeejais kas ir jauns CPU jomaa ir naacis no AMD.. intels neko nedara.. (un priekshkam.. ja tapat perk)

AMD turpretiim domaa kaa ar tehnologijaam piesaistiit klientus.

Ja vel pa Duronu vareetu padomaat.. tad pa Celerons manpraat vispar nav jeega pat aizdomaaties.

tos 2.6 & 2.8 celkas laikam perk pilniigi idioti.. jo kursh pie pilnas apzinjas njems Cel 2.8 pa 86Ls ja Pr 2.4 maksaa 90ls un ir uz pusi aatraaks pa to suuda celku.

 

brrrr

veh.. shermulji parskrien no domas ka manaa kastee varetu buut CPU ar 128kb cachi :)

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu VIL.

 

Musdienaas biroja kastei IR jaabuut gana jaudiigai..

paskaties kaa riij resursus spell chekings wordaa?

LV gramatika ir diezgan smags kumosinsh niikuliigaam kasteem.

uzliec uz sava celkas TBR2002 ar visiem labaa tonjas un gramtikas paarbaudeem.. un pastraadaa ar dokumentu uz lapaam 10 :)

celka ofisam ruljoz :)

Tev neapšaubāmi ir taisnība' date=' bet ... kurš normāls cilvēks lietos TBR2002, ja ir TBR2000? Bet tā es strādāju ar office 2000 + TBR2000 + *.doc ar lapām līdz 100 + track changes. Fonā Oracle Forms + Lotus Notes 6 + Squirrel. Tas viss uz celeron 433 ar 256MB RAM (win2K protams). Nesūdzos. Protams, būtu 512 RAM teiktu, ka paradīze. Galvenais, kas dzīvi gandē uz šādas kastes ir FF ar pagānisko taboto lūkošanu. Tiklīdz neveras kaudze ar logiem, atver ap padsmit dažādu lapu un puse rāmja pazūd negausīgā ugunsputna,t.i., ugunslapsas, knābjotajā rīklē.

 

brrrr

veh.. shermulji parskrien no domas ka manaa kastee varetu buut CPU ar 128kb cachi :)

Lieki. Šermuļi pār pleciem skries tad, kad Tavā pārziņā būs mašīnrakstītāju birojs, un visas šamējās paģērēs P4EE 3.4GHz. Katram procis ir savs uzdevumu loks, un, piemēram, es savus darba pienākumus lieliski varu veikt ar c433. Vienīgā nianse - ja uzrakstu kādu niknu softeli, kas failiņus apstrādā, tad laptops šo uzdevumu izpilda ievērojami ātrāk. Bet šos individuālos uzdevumus (kas biroja kompim nav raksturīgi) deleģējam citai kastei.

Link to comment
Share on other sites

es nupat tieši lietoju Celeron 2,4 - ar 1024mb ram. - un līdzīgu 533 plāteni.

 

principā - ar 2d grafiku darbodamies - varu pat nesūdzēties - pirkt ātrāku cpu - manā gadienā būtu izlepšana - žirom besitsja:)

 

bet tēvam taipat laikā nopirkām 2,0 Celeron ar 256RAM (man tad bij identisks ram - arī 256:) -speciāli mēģināju salīdzināt ātrumu - un nebij pat jāsalīdzina - 2,4 celerons bij ātrāks - programmas instalējās ātrāk, un vērās vaļā ciet ātrāk.

- tākā balsoju par Celeron 2,4 - to tavu 1,7 ir vērts apgreidot!

 

bet uz 2,8 - iespējams būs lieki pārmaksāts - vairāk komforta lietošanā iegūsi pērkot lielāku RAM - par minimumu nosaucot 512mb! - 256 īsti labi nav lietojams - vislaik sajūta, ka winds ņemās pa swapu. - savukārt taviem nolūkiem - bez grafikas blāķiem - 512 ir atliektiem galiem - reizē minimums un brīvība - ar grūtībām piedzīsi:) - tad tev jāatver vaļā viss ko vien vari iedomāties:)

 

mans, celerona lietotāja viedoklis:

ņem droši lētu 2,4 celeronu, vai 2,6 (nav starpības) bet galvenais - ar >512 RAM!!!

Link to comment
Share on other sites

VIL: tur kur es shanceeju meitenes darbojas ar xls failiem kur ir ~10k rindu un apm 30 kolonas.

kad vinjas izdomaa uzlikt filtru .... ja ir celka.. tad var mieriigi iet dzert teeju :)

Lielas resnas gramatvediibas progas.. taam ar dikti patiik ka kaste taada treknaaka :)

Un HT vispaar iisteniibaa ir baigais pluss. kasti kurai ir HT aptureet.. vai likt kautkaa raustiitiers... nu tas ir gruuti.

:)

Es nerunaaju te pa visaadaam izvirtiibaam. Es zinu ka tiiri tehniski JEBKURU kasti var nolikt chetraapus. :)

 

Tas nutaa filozofija :)

P.S

CPU C 2667/533/256 S478 BOX BX80546RE2667C S L7C6 INTEL 67.64 Ls

CPU C 2800/533/256 S478 BOX BX80546RE2800C S L7C7 INTEL 88.86 Ls

CPU P4 2400/533/1M S478 BOX BX80546PE2400E S L7E8 INTEL 89.73 Ls

 

Es nezinu cik slimam ir jaabuut lai njemtu Cel 2.8 :) Pat ar 256 cache vinja ir niikulis un katastrofaali atpaliek veiktspeejaa no P

Protams 256 ir vairaak kaa 128 :) Bet nu enivei smiekliigi :)

 

Protams datora "aatrumu" ietekmee arii atminja.

vaardsakot itkaa jau jaa grib leeti ir jaanjem cel bet ar 256 cachi.

Bet jamie daargi un cenaa nav neko leetaaki pa P4 ar 1Mb cachi un HT.

Taaka skatamies vai mes ikdienaa izmantosim taadus softus kuri speej izmantot to 1MB cachi un HT

Izveele manpraat ir ljoti vienkaarsha.

Uzliec man alinju un es izveeleeshos Tavaa vietaa :>

Link to comment
Share on other sites

AMD 1.8 strādās labāk nekā C 2.8 vai P4 2.8? Es gribu pa ~ 100 ls nopirkt jaunu procesoru un pēc iespējas jaudīgāku. Bet vai ir vērts pirkt P4' date=' ja nekādus mega darbus ar video un attēlu apstrādēm es negrasos veikt?

AMD atkrīt, jo jaunu mātesdēli es nepirkšu[/quote']

Kaapeec gan ne AMD, skaties panjems sev shito Athlon XP 2500+ Barton

Panjem shito maates deeli Abit nForce2 Ultra400/MCP2T S.ATA RAID SB6ch LAN AN7 un dziivo laimiigs. Viss shitais prieks sanaaks ~130ls. iespeejams pat leetaak. Pietam tu vari paardot savaas vecaas komponentes un tev sanaaks labs komplekts.

Link to comment
Share on other sites

Guest Gordon
es nupat tieši lietoju Celeron 2' date='4 - ar 1024mb ram. - un līdzīgu 533 plāteni.

 

principā - ar 2d grafiku darbodamies - varu pat nesūdzēties - pirkt ātrāku cpu - manā gadienā būtu izlepšana - žirom besitsja:)

 

bet tēvam taipat laikā nopirkām 2,0 Celeron ar 256RAM (man tad bij identisks ram - arī 256:) -speciāli mēģināju salīdzināt ātrumu - un nebij pat jāsalīdzina - 2,4 celerons bij ātrāks - programmas instalējās ātrāk, un vērās vaļā ciet ātrāk.

- tākā balsoju par Celeron 2,4 - to tavu 1,7 ir vērts apgreidot!

 

bet uz 2,8 - iespējams būs lieki pārmaksāts - vairāk komforta lietošanā iegūsi pērkot lielāku RAM - par minimumu nosaucot 512mb! - 256 īsti labi nav lietojams - vislaik sajūta, ka winds ņemās pa swapu. - savukārt taviem nolūkiem - bez grafikas blāķiem - 512 ir atliektiem galiem - reizē minimums un brīvība - ar grūtībām piedzīsi:) - tad tev jāatver vaļā viss ko vien vari iedomāties:)

 

mans, celerona lietotāja viedoklis:

[b']ņem droši lētu 2,4 celeronu, vai 2,6 (nav starpības) bet galvenais - ar >512 RAM!!![/b]

 

 

512mb rams man jau ir :) domāju, ka klausīšu tavam ieteikumam

Link to comment
Share on other sites

512mb rams man jau ir :) domāju' date=' ka klausīšu tavam ieteikumam[/quote']

Varonim var klausīt. Viņš mums ir liels dzelžu ziķers. Ja nepieskatīsi, bet belarusu noklusinās (ir tāds traktors).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...