Jump to content

Celeron vs P4


Guest Gordon
 Share

Recommended Posts

Guest pyro

es vienkārši negribu buut rupjs bet vai cilveeki vispaar domaa ko saka? duron 850 ir kluss bet p4 2.4 ir skals? kas juus vienkārši idioti esat? skaljs ir jau ne procis (nu labi ir bet taadas ausis nav nevienam uz planeetas) bet gan ventilators... jaa jaa tiesi tas... un kaads buus ventilaators tiesi tik skaljs buus arii viss pc... so nestaastiet ka athlon 2500+ ir skaljs... man ir kluss kaut arii 5ventilatori ieksaa... tikai vajg putekljus tiiriit un uz 7v vai 5v salikt... un tiesi taa kaa jau teica tad intel vs. amd ir svariigi tas ko dariis ar pc... abi ir vienliidz vienkārši uzstaadaami.... protams ar aamuru iedziit intel maatenee var visu... dragam uz sarvisu viens atstiepa maateni ar iedziitu athlon 2500... zeel skatiities bija... izskatiijaas nozeelojami...un $$ ar veejaa.. bet taadiem jau pc dod nevar a paareejiem kaadas probleemas.... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    13

  • IMAGin

    10

  • jx

    7

  • fIame

    12

Top Posters In This Topic

dragam uz sarvisu viens atstiepa maateni ar iedziitu athlon 2500... zeel skatiities bija... izskatiijaas nozeelojami...un $$ ar veejaa.. bet taadiem jau pc dod nevar a paareejiem kaadas probleemas.... :)

LabzZz!!! Ka vins to bija zinis??? Ar kuvaldu??? Apkartne nebija sapista??? Ko jamais teica ieejot servisaaa???

Link to comment
Share on other sites

Guest andriic

es izveeleetos amd produkciju, bet ja izveelaas no shiem ,tad P4 viennoziimiigi ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...