Jump to content

APTAUJA: Kādi mobilie tālruņi ir bijuši Jūsu īpašumā ?


Recommended Posts

Nokia 1610 - Baigais klucis, ar maz fīčām, draņķīgu skaņas kvalitāti, za to liekas, ka pat ellē ar viņu varētu dabūt zonu, nebija tā kā ar mūsdienīgajiem, ka katrā pagrabā zona pazūd.

Nokia 5110 - simpātisks telefoniņš. Baisi izturīgs. Vēl tagad ejoš un baterija arī tur pietiekoši.

Nokia 7250i - telefoniņš OK, pašlaik vajadzības apmierina pietiekoši. Galvenais ka bača tur gandrīz nedēļu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Type44

    4

  • markuz

    3

  • Mārtiņš Lūsis

    3

shajos laikos neviena atminas karte ar ietilpiibu 1Gb nevar maksaat 130ls un ja tu taadu esi iepircis tad atdziisti ka esi lo...

 

 

Price: £47.99 (£47.99 Inc. VAT) taa ir vinas cena , pie mums vareetu dabuut noteikti veel leetaak :-)

Link to comment
Share on other sites

Ericsson t-28. [/b]Mana pirmaa truba... Biju pirmais savaa krajaa kam vispaar ir mobzis, shitais veel atveramais bija.. biju pacans nr 1. Tas vareeja buut ap kaadu...1996. gadu (varu samelot, jo preciizi neatceros). Lietoju

 

te nu tu lej konkreeti t28 iznaakshanas gads ir 1999 (shaubos vai aatraak par 2000 gadu tu taadu vispaar vareeji atlautis, jo cik atceros saakuma cena vinam bija kautkas ap 500ls latvijaa), nezinu cik ir jaadzer lai notikumus jauktu 4 gadu robezaas :-)

Link to comment
Share on other sites

te nu tu lej konkreeti t28 iznaakshanas gads ir 1999 (shaubos vai aatraak par 2000 gadu tu taadu vispaar vareeji atlautis, jo cik atceros saakuma cena vinam bija kautkas ap 500ls latvijaa), nezinu cik ir jaadzer lai notikumus jauktu 4 gadu robezaas :-)

Es mineeju, ka varu sameloties..

Man kaut kaa neticas, ka 1999 gadaa iznaaca tik slikts telefons...

Un par atljaushanos tici man - vareeju atljauties.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...