Jump to content

APTAUJA: Kādi mobilie tālruņi ir bijuši Jūsu īpašumā ?


Recommended Posts

Hmmz... meegjinaashu ka nu atcereeties :)

 

Pirmais bija Philips Twist ko iepirku kopaa ar zelta zivtinju - taa laika iespaidi protams bija labi - un kaa nu ne, pirmais mobilais telefons tomeer :) Tiesa aatri atduuros pret baterijas tureeshanas probleemu un tika iegaadaats cits...

 

Otrais - Nokia 8110... Likaas, ka peec Twista saaksies zelta laiki - smuks un taa tas telefons likaas, bet neveiksmiiga pirkuma rezultaataa (lietots telefons) bija shvaka/beigta bacha un nekaadu prieku shis telefons nesagaadaaja... :(

 

Treshais - Kautkaads milziigs eriksons (modeli neatceros) kursh tika dabuuts par briivu, sakaraa ar normaala piesleeguma (lmt) iegaadi, kaa jau juuzotai foonei - baterija netureeja ilgi un gljukoja/kaaraas kaa jau eriksons - telefons zem jebkuras kritikas...

 

Ceturtais - Nokia 3310, tika beidzot nopirkts jauns jo piegriezaas pirkt lietotus meeslus... telefons kaadu laiku sagaadaaja prieku, pat tika satuuneets - zilais "neona" apgaismojums un kas veel ne 8) :lol: Bet peec peldes Fantas pelkjiitee - saaka jukt praataa, kaa rezlutaataa arii atdeva galus

 

Piektais - Siemens S55, sanjeemos un beidzot nopirku nopietnaaku telefonu... pirmo reizi muuzhaa biju tieshaam apmierinaats ar savu izveeli, nebija nekaa taada shajaa telefonaa kas man truuktu vai neapmierinaatu :) Nebuutu no speeciiga kritiena pazudusi viena poga ko siemens centraa par saliidzinoshi lieliem Ls negribeejaas mainiit - lietotu veel shodien :)

 

Sestais un peedeejais - Siemens CX65, labs telefons un lielisks price/performace piemeers :) Izveele uz sho telefonu krita lielaa un paarskataamaa ekraana deelj, kaa arii nelielo tehnisko atschiriibu deelj starp CX65/M65/S65 modeljiem, jo itkaa doma bija pieturoties pie S seerijas njemt S65, bet par cik man taa labaaka fotokamera un atminjas kartes esamiiba nelikaas buutiska, tika panjemts CX65 :)

 

Conclusions - Mans naakamais telefons noteikti buus siemens, vai nu S klase vai smartfoonis... :roll:

 

Tas arii viss...

 

P.S. Aaa, nee samelojos :oops: Ir veelviens patreiz - pilniigs netelefons - Curitels vai kaa vinju tur... Triatel'a meesls par kura "labajaam" iipashiibaam labaak neizteikshos :lol: :twisted: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Type44

    4

  • markuz

    3

  • Mārtiņš Lūsis

    3

Siemens c25 laikam. Nobruka pēc trīs lietošanas mēnešiem .

Siemens c35i lietoju, kopš neatceros kura gada, vispār sen, nopirku tele2 akcijā, pirms gada nomainīju bateriju, domāju vēl kādus pāris gadus kalpos godam, dauzīts, slapināts, pazaudēts, atrasts. :D vienu brīdi domāju jaunu pirkt, a, to jau neērti sāk palikt :D:D:D bet kamēr viņš stradā un un savas funkcijas pilda, tad neredzu jēgu to darīt.

Link to comment
Share on other sites

1. NOKIA 5110 (Labs aparāts. Atteicos tādēļ, ka pārāk sāka baterija ļurkāties un slēgties aparāts ārā. Ārstēts tika ar tautas metodēm, bet beigās piegriezās).

2. Siemens C45 (Iepatikās Siemens, kopumā aparāts ok, ja kas vēl ir un darbojas. Nodilis tik galīgi.)

3. Siemens S45i (Mīļākais no telefoniem, kas ir bijuši. Ir vēl joprojām, reizēm palietoju ik pa brīžam)

4. Siemens CX65 (Pēc šī, nākošais pilnīgi noteikti nebūs Siemens. Lielākais draņķis, kāds vien ir redzēts. Esmu dziļi vīlies :(! )

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

1. Nokia 5110

2. Kaut kaads Ericsson (modeli neatceros vairs)

3. Nokia 3310

4. Tagad Siemens CX-65 (protams, ka labaakais shajaa saraxtaa :D) ;)

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

4. Siemens CX65 (Pēc šī, nākošais pilnīgi noteikti nebūs Siemens. Lielākais draņķis, kāds vien ir redzēts. Esmu dziļi vīlies :(! )

 

Kas tev vinjaa nepatiik??? Visiem, kuriem ir un kurus es paziistu patiik CX-65.. (man, piemeeram, apmierina gan lielaa atminja, gan lielais ekraans, gan arii foto kvalitaate... Vieniigais ir 2 miinusi: 1. Baterijas darba laiks un 2. Citreiz iebremzee, bet visaadi citaadi kruts telefons!!! ;))

Link to comment
Share on other sites

Luusizz:

 

Nepatīk man iekš CX 65 (Pirkts kā mazcenas iekš Dual, tātad šaubīgie pasākumi atkrīt!!!)

1. Pēc nepilnu divu mēnešu lietošanas jau vietām krāsa iet nost (lietoju normali, ne maciņā protams, bet arī pa zemi nevalkāju).

2. Aizmugurē baterijas vāciņš kā puņķis. Kad zvana ar vibrozvanu uz galda, tad tur viss ļurinās tā, ka taisītos sadalīties.

3. Korpuss savstarpeji nesaiet perfekti kopā (tieši pie IRDA), kas rada tādu lētuma piesitienu.

4. Baterija jaunam aparātam, ja ilgāk runāju un vēl internetā iesērfoju, tad divas dienas nevelk (kas tad būs vēlāk?)

5. Mistiski gļuko kaut kas ar neatbildēto zvanu sarakstiem + tas viss vēl kombinējas kaut kādā random miskastē kopā ar SMS. Īsāki sakot, ja arī neesmu kārtīgi menu izpētijis, tad man tas šķiet neērti, ka pēc vairāku gadu Siemens lietošnas, es pēkšņi nevaru normāli izpildīt elementārus vingrojumus bez manuāļa.

6. Nav ērts tas puļķis (kad sasvīst pirksts, tad problēmas) un taustiņu izvietojums apakšā šķiet neparocīgs.

7. Mēdz pac uz savu galvu izslēgties pilnīgā miera stājā un pilnu bateriju. (Nejaušas izslēgšnas pogas nospiešana izslēgts, jo aparāts brīvdienā atrodas uz sekcijas plauktā dziļā klusumā. Šai laikā 3 gadījumi).

8. Viens gadījums. Man zvana cilvēks, redzu viņa vārdu, ekrāns gaišs. Nospiežu zaļo klusulīti un nez kādēļ nostrādā Shut down funkcija :)!

 

Tik daudz mistikas vēl nav bijis ne ar vienu telefona aparātu, kā ar CX65. Tādēļ braucot tālāk no mājas lietoju veco labo s45i :)!

Link to comment
Share on other sites

Guest AArpraac
Lietoju normali, ne maciņā protams, bet arī pa zemi nevalkāju; baterijas vāciņš kā puņķis; tur viss ļurinās tā, ka taisītos sadalīties; mistiski gļuko

Labs apraxts! :lol::D

 

Bet es iisteniibaa gan taa neteiktu, manam draugam taads ir (ilgaak par pusgadu tochna), bet vinjam gljuku nav vispaar...

Man siemenji (lidz shim) nepatiik, jo vinji kautkaa bremzee, tjip kko uzspied, a vinsh ne uzreiz, bet peec kaadaam paaris desmitdaljaam sekundes tikaj reagjee, man baigi kriit u nerviem... Nokiaam (ar kuraam man ir bijusi dariishana) gan tas kkaa nav tik izteikti :wink:

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis
Luusizz:

 

Nepatīk man iekš CX 65 (Pirkts kā mazcenas iekš Dual, tātad šaubīgie pasākumi atkrīt!!!)

2. Aizmugurē baterijas vāciņš kā puņķis. Kad zvana ar vibrozvanu uz galda, tad tur viss ļurinās tā, ka taisītos sadalīties.

4. Baterija jaunam aparātam, ja ilgāk runāju un vēl internetā iesērfoju, tad divas dienas nevelk (kas tad būs vēlāk?)

5. Mistiski gļuko kaut kas ar neatbildēto zvanu sarakstiem + tas viss vēl kombinējas kaut kādā random miskastē kopā ar SMS. Īsāki sakot, ja arī neesmu kārtīgi menu izpētijis, tad man tas šķiet neērti, ka pēc vairāku gadu Siemens lietošnas, es pēkšņi nevaru normāli izpildīt elementārus vingrojumus bez manuāļa.

6. Nav ērts tas puļķis (kad sasvīst pirksts, tad problēmas) un taustiņu izvietojums apakšā šķiet neparocīgs.

 

Atstaaju lietas, kuraam piekriitu... ;) (par to puljkjiiti jau tagad esmu pieradis, bet tik un taa vareeja buut labaaks...)

 

Un mani arii besii tie neatbildeetie + SMS + atgaadinaajumu saraxti... ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirmais - Nokia 3320 - tad vēl baigi modīgais skaitījās, visādi jau normāls aparāts, tomēr ātri sāka gļuki parādīties... līdz ar to mani eksperimenti ar nokiām beidzās

Otrais - Samsung 210 kaut kāds - (tādus pēcāk kā mazcenas tirgoja) Nodzīvoja ilgi, līdz noslīka Burtnieku ezerā... Baigais bonus bija zilais ekrāns - tumsā kabatas baterija nebija nepieciešama :D

Trešais - Samsung X100 - visumā normāls telefons, līdz sākās mūžīgie restarti un gļuki...

Ceturtais - Samsung X400 baigi ērts atveramais telefons - ērti taustiņi, labs ekrāns + nebij jāmocās ar mazo ķeburiņu saskatīšanu uz ekrāna - pagaidām vienīgais telefons kuram bija normāli fontu izmēri.

Piektais - Sony Ericsson K750i - telefonu telefons :D Mazs ērts, laba kamera, vēl labāks mp3 playeris utt jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest AArpraac
Sony Ericsson K750i - telefonu telefons :D Mazs ērts, laba kamera, vēl labāks mp3 playeris utt jpg

 

Tiesham tik labs? Man ar doma tadu pirkt :wink: Kadi ir minusi (noteikti kadam jabut)?

Link to comment
Share on other sites

Brr, nu neko tādu pārāk nozīmīgu nēesmu manījis...

Ir dažas specifiskas lietas - jāuzmanās ar atmiņas kartēm, līdz šim esmu redzējis tikai 2 firmas, kuras tā kārtīgi tiek akceptētas - pie vainas sony ar saviem memory stickiem - monopoly uzmaukuši maitas

Ja ir ciešas kabatas tad uzmanīgi jāskatās lai liekot kabatā neatvērtu kameras vāciņu - var sasmērēt, saskrāpēt lēcu + atverot vāciņu automātā tiek uzstartēta kamera un ja tā ilgu laiku nostaigā, bateriju rij ...

Nu un pēdējais - austiņas varēja būt labāk pārdomātas - handsfree sistēma piņķerīga - mēdz vilkt austiņas ārā no ausīm :D, bet tas es pieļauju katram ir individuāli....

Visādi citādi - supadupa telefons - esmu apmierināts.

Link to comment
Share on other sites

Polarbear

K750 miinuss noteikti ir baterijas kapacitaate.....diezin vai tu varesi dzenaat mp3 diennakti no vietas bez baterijas laadeeshanas :? Markuz, cik h no vietas bez baterijas laadeeshanas K750 ir speejiigs ripinaat mp3?

 

Man bija:

1. Nokia 5110 - to man atdeva vecais, kad nopirka sev Nokia 3310;

2. Nokia 3310 - peec kada laika samainiju savu Nokia 5110 pret sencha 3310;

 

Tagad juzoju SE T610 un atdevu Nokia 3310 atpakal sencim. Atceros, ka sencim bija Siemens S10 Active, tajaa laikaa tas skaitijas kruti, jo tam bija krasains displejs, pat hitam Nokia 5110 tads nebija :p

Nu bet kas gan tagad ir Nokia 5110, nekas vairaak par riekstu dauzaamo :D

Link to comment
Share on other sites

K750 miinuss noteikti ir baterijas kapacitaate.....diezin vai tu varesi dzenaat mp3 diennakti no vietas bez baterijas laadeeshanas :? Markuz, cik h no vietas bez baterijas laadeeshanas K750 ir speejiigs ripinaat mp3?

 

Tātād neskaitot pirmās 3 lādēšanas, baterijas ilgums ir sekojošs -

nonstopā staigājot tiek spēlēts mp3 + brīžiem rādžiņš + plus neatslēdzot skaņu arī šis tas fočēts un vēl brīžiem pa netu palodāts - rezultātā 3 ar pusi dienas izvelk. Bet nu ja mp3 kalusītos pēc kārtas 12 stundas .... nu hvz cik vilktu. Ir spēlējis uz speakeru stundas 3 nonstopā - baču noēda par kadiem 10 %, tā ka nav nemaz tik traki.

 

Bet ja tā normāli neaizraujās - paziņam 7 dienas iztur.

Link to comment
Share on other sites

Guest haZz

Salīdzinoši maz aparātu man bijis.

1. Nokia 5110. Baterija gāja uz beigām,galu galā nopārdevu.

2. Siemens C45. (no kura vinotaļ veiksmīgi atbrīvojos :wink: )

3. Sony Ericsson T610. Iepirkts uz nomasu no lmt.

Link to comment
Share on other sites

Manā lietošanā ir bijuši 4 aparāti:

a) 1999.08 – 2000.08  nokia 3210

b) 2000.09 – 2002.08    nokia 7110

c) 2001.05 - ...      nokia cardphone 2.0

d) 2002.09 - ...      nokia 6310i

Visvairāk stundu esmu bijis uz līnijas [on-line] ar cardphone, kuru lietoju vēl šobaltdien, bet īpašs man ir bijis pirmais aparāts. Kādēļ? Tas tomēr bija pirmais. Bija kāds 98. gads. LMT braši attīstīja pārklājumu, bet līdz man interesējošajai Lubānai bija par īsu. Citus operatorus nemaz neapskatīju. Tolaik darbā pāris kolēģiem parādījās dienesta aparāti – nokia 3110 un nokia 5110. Telefons kā jau telefons, bet man kā projektu vadītājam ar biežiem izbraukumiem pie klientiem telefonu kā nedeva, tā nedeva. Tiesa, es jau arī neprasījos. Kulmināciju vajadzība sasniedza dienā, kad pēc NC toreizējā kantora apmeklēšanas par pāris minūtēm nokavēju vilcienu.Dabūju gaidīt nākamo, bet mani tajā laikā gaida cits klients. Piezvanīt un paziņot par kavēšanos nav iespēju. Tajā laikā pieņēmu lēmumu, ka vajag telefonu un ka jāizrāda aktīva rīcība.

Tā kā no sākta gala par telefoniem esmu uzskatījis tikai nokia's, izvēle krita uz vienu no diviem modeļiem 5110 vai tikko parādījušos 3210. Trešais modelis 6110 nebija pa kabatai. Paskatījos nokia.com, papētīju aprakstus un vienā svaru kausu pusē noliku zināmu aparātu ar labu cenu, bet otrā mazākus izmērus, labāku izskatu, datumu, paslēptu antenu, kas neķersies ķešā. Pēcāk nospriedu – štrunts par cenu, labāk lietot telefonu, kas pašam patī, aizgāju uz “Datorservisu” un iegādājos kāroto 3210.

Pirmajos mēnešos šis aparāts vairāk laika pavadīja kolēģu rokās, pie manis atgriežoties tikai vēlās vakara stundās. Bet kārtīgi studējošam darba rūķim diskomfortu tas neradīja, jo runāšanas vajadzība vairāk spieda izbraukumos. Lielāku vērību es pievērsu pieslēguma veida izvēlei. Ko ņemt – vietējo pieslēgumu vai “Piezvani man”, tāds ir jautājums. Tā nu iepazinos ar tarifiem un konstatēju, ka tie nav tik lieli, kā presē mēdz tos mālēt. Rezultātā tapa pāris Excel tabuliņas ar iespējamajiem zvanu scenārijiem, kas pie 15 brīvajām minūtēm un 0 brīvajiem SMS apliecināja “Piezvani man” pārsvaru, ja runā stundu mēnesī. Uz LMT Lāčplēša ielā gāju veselas divas reizes, jo pamanījos pasi atvilknē aizmirst. Vēlāk gan aizmirsās tā stunda, kuru pārsniedzot, jāmaina pieslēguma veids.

3210 nokia manās rokās sabija veselu gadu. Tagad tas mētājas kāda garnadža nodriskātajā jakas kabatā. Lai vieglas smiltis, t.i., spīdīgas shēmas! Neskatoties uz savu īso mūžu, šis aparāts divas reizes man ir lieliski izpalīdzējis. Reiz vakarā es saņēmu no nezināma abonenta īsziņu ar tekstu “Zem ķiršu ziediem neviens starp mums nav gluži svešs”. Tagad šī noslēpumainā sūtītāja ir mana laulātā draudzene. Otrs gadījums ir ne mazāk saistošs. Kādā augusta dienā devos no Teikas uz centru, kur kādu stundu pēc darba laika beigām – tieši 18:00- RIMI lielveikalā bija sarunāta tikšanās. Rīgas raustīgi staipīgās tramvaju satiksmes dēļ ierados kādu minūti par ātru, iegāju jau pāris soļus veikalā, bet blakus pašreizējam Narvesenam apķēros, ka vajadzētu piezvanīt. Burzmā, troksnī lāgā negribējās to darīt, tādēļ griezos apkārt un apstājos zem veikala nojumes, izvilku telefonu, uzspiedu numuru, pieliku pie auss un ... atskanēja sprādziens un plīstošu stiklu troksnis. Izrādījās, ka telefons ir izglābis manu ādu.

 

Manās rokās pabijusī trijotne bez stāsta galvenā varoņa:

71049.jpg

Pievienoju linku attēlu albūmā, ja nu tā nav redzama uzreiz...

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji
bla bla bla

 

Visus neuzskaitiishu, tikai svariigaakos..

 

1.Bosch...modeli neatceros... 1.telefons muuzhaa...

2.motorola c350 pirmais kraasainais telefons.

3.Samsung c100 otrais kraasainais...visilgaak kas pie manis notureejaaas

4. samsung x100...ljooti patika

5. Siemens cx65..ilgi notureejaas...dizains patika

6. Nokia 3220.. nezinu kaapec atrodaas pie manis..iztur triecienus..vaacinji abi..kanpi turaass, sasiti galiigi..

Link to comment
Share on other sites

Ericson A2618s - (hrenzin kā lai atceras tādu nosaukumu:)

http://www.mobile-review.com/phonemodels/e...-a2618-en.shtml

bet bija baigi labs, bačene - Litija ar 1400mah 6dienas turēja, jūrā iekrita, izžāvēju un darbojās, vispār jauks pamatīgs klucis, bet kabatā varēja iebāzt, viss bija štokos. turklāt zona bija baigi labā, varenlaba. izvēlne vienkārša, bet navaroti labie, jau aizmirsu, bet salīdzinoši tai laikā bij labi:)

 

tagadiņ (jau 2.gadu) - SonyEricson T100 - labās īpašības - baigi baigi mazais:) http://www.mobile-review.com/phonemodels/s...n-t100-en.shtml

bačene arī normāla - litija, un var izvilkt pat 4dienas, pat vairāk, ir WAP, un jaudīgs modinātājs - 2gab modinātāji - viens kas atkārtojas ik pēc 10min, kamēr neizrubī, otrs ko var ielikt ka viņš strādā kādu konkrētu dienu... kā arī taimeris, hronometrs, kalendārs utt...

tizlā lieta - maza atmiņa, jāmet pašam ārā sms, putekļi lien iekšā (ja tel glabā tai pat kabatā kurā kabatlakatu tad pāris mēn laikā salien:) pašam jātīra...

ir doma viņu lietot kamēr atņirgsies pavisam, ja pietiks pacietības:)

 

rezumējums:

visi telefoni ir štruntīgi jo neapvieno svarīgākās funkcijas - mitrumizturību ar spēcīgu bačeni + daudzmaz vajadzīgie navaroti, sms utml...

Link to comment
Share on other sites

1. nez kursh bija tas gads, bet tad bija akcija ar Nokia 3310 pa 39 Ls. Uzdaavinaaju sev uz dzimshanas dienu... izdevaas veixmiigi paardot... par shito trubu komenti lieki :lol:

 

2. lombardaa tika iegaadaata Nokia 3510... normaals telefons... likaas taads drusku paliels...

 

3. naakamaa truba - SE T100... itkaa mazs, bet pietiekami gljukains... samainiiju pret paarbaudiito Nokia 3310+128 MB Flash`u...

 

4. sagribeejaas kko labaaku un kraasainaaku... 2003. gada laikam septembrii tika iegaadaata Motorola T720i... pat piekarama kamera bija... prieksh taa laika bija kruta truba, kura arii visilgaak notureejaas... veel taga tiek izmantota par laadeetaaju esoshajai E398... liidz ar shot teefonu, esmu pargaajis Motorolistu laucinjaa :lol:

 

5. parokoties savaa jauniibaa, tika konstateec 1ajaa punktaa mineetais fakts ar taa izrietoshajaam sekaam - iespeeju iegaadaaties jaunu telefonu uz taa pasha piesleeguma... tas tika izmantoc un par 14 muusu naudinjaam tika iegaadaata Motorola E398... veel tika iepirkta 128 MB T-Flash atminjas karte par 30 Ls... taga pietiek lai ielaadeetu 2as filmas un nedaudz MP3... 9* no 10 iespeejamajaam...

 

6. shis punkts taa kaa buutu manam naakoshajam telefonam - Motorola`i V8... :oops: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ericsson GH172 (starp citu veel darbojas,nav ne vainas)

siemens s10active (arii darbojas)

nokia 1611

motorola c55 (pashlaik lietoju)

Link to comment
Share on other sites

70_1.jpg

 

Ericsson t-28. Mana pirmaa truba... Biju pirmais savaa krajaa kam vispaar ir mobzis, shitais veel atveramais bija.. biju pacans nr 1. Tas vareeja buut ap kaadu...1996. gadu (varu samelot, jo preciizi neatceros). Lietoju ~nepilnu gadu, beigaas bacha bija taa nojaata ka telefonu vareeja lietot turot pie laadeetaaja tikai. Ta vinjsh paarveertaas par stacionaaro telefonu un tika atdots vienai vecai radu tantei...

 

nokia5110.jpg

 

Nokia 5110. Shitaadi man bija 2 telefoni, baterijas visas bija lielamperaazhas, dazhas pat pa 2 nedeeljaam tureeja. Piebildiishu, man bija kaadas 7 baterijas, veel tagad ja nemaldos kaukur visas meetaajas. Pirmais telefons iekrita baseinaa kad staaveeju uz paarejas un ar telefonu taisiju valjaa alus pudeli (btw ar nevienu tel. nevar tik viegli attaisiit aleni kaa ar 5110) Otraa noshka tika atdota vienam braaleenam..shis laikam veel tagad ar vinju staigaa. Nokias vieniigaas uzskatu par telefoniem, tiesham izturiigas.

 

siemens_s40.jpg

 

Siemens S40. Ar sho telefonu kaadus 2 gadus nostaigaaju... ljoti patika man, funkcijas, aatrums, vieglums, skanjas kvalitaate izcila. Daudz vajadziigu, kaa arii nevajadziigu uuberfiichu. Ar sho tel. vienu briidi akal biju krutaakais pacans pagastaa, jo nevareeju paarbaazt sms atminju (paareejiem bija tikai tik cik karteee, t.i. 10 - 30 sms). Paliku pie kaadaam 200 sms, tagad shis tel. meetaajas pa maaju, jo vietaa naaca:

 

3510-1.jpg

 

Nokia 3510. Lietoju paaris meeneshus, apmierinaaja jo bija pirmais mans telefons ar "polifoniju" un gprs. Biju prieciigs, bet nepatika gljuks ar

iesleegshanu/izsleegshanu + kaaraas augshaa. Tagad meetaajas pa maaju shii truba.

 

nokia_6230_graphit.jpg

 

Sho lietoju pashlaik. Nopirku jaunu + 1gb flash karte. Telefonaa apvienotas vairaakas noderiigas lietas. Apmierinosha kamera, ideaals mp3/aac atskanjotaajs, radio, pilniigi pietiek ar 1gb atminju, pielieku pilnu ar mp3 vai aac un kaadam laikam pietiek.

Iegadaaju arii atseviskju bateriju ~ 40 Ls, iet kaada ceturtaa diena, katru dienu klausos pleijeri, gprs, zvanu, filmeeju, fotografeeju, baterijai veel 2 striipas palikushas. Ar origjinaalo man kaukur divas dienas tureeja...

Link to comment
Share on other sites

QuickSilver

taam:

pirmais telefons man bija NOKIA 3310 :D lietoju pusgadu (paardots)

otrais telefons SIEMENS C55 lietoju ~gadu (paardots)

tad uznaaca smartfonu bums kas nu jau ir ~ paaargajis

nokia 7650- lietoju pusgadu (staav maajas un tiek izmantots kaa gps)

nokia 3650- lietoju pavisam iisu laiku (pardots)

sony ericsson p800- lietoju liidziigi kaa 3650 (pardots)

nokia 6600- lietoju nu jau gadu ar izlaistam 2 nedeelaam (lietoju)

nokia 6630- miris, noveelaas no otraa staava, lietoju 2 neelas

:cry: (miris staav kastiitee skapjaugšā)

Link to comment
Share on other sites

Nu taks :-) mobiilos sakarus saaku lietot ap 1997 gadu un pirmais telefons bija Motorola 5200 75892.jpg

klasiskis taa laika jenku telefons , nekaa lieka pat iiszinu suutishana un sanemshana nebija! Baterija tureeja apmeeram 8-12h. Naakamais naaca Motorola 7200 75891.jpg

kas peec funkcionalitaates bija liidzveertigs , bet bija jau iespeeja sanemt iiszinas! Peec gada iegaadaajos pa 100$ Motorola 6200 flare

75893.jpg

kas jau skaitiijaas no leetaa gala viens no labaakajiem , bet iiszinu suutiishan nebija veel joprojaam. Un taalaak jau panesaas Nokia eera :-)

 

Klasiskais Nokia 5110 , kas izturiibas zinaa peec manaam domaam veel jo projaam ir labaakais. Protams taapat kaa NC teica notjuuneets liidz maximumam (jaunaakais sots, logo , vobshem viss ko tajaa laikaa vareeja izdariit ar telefonu un com kabeliiti , atceros taisiiju biznesu par kautkaadiem 20-30santiimiem suutiiju citiem visaadus logo)) Bija vinah man ar shitaadu paneli > 10.jpg kstaki iista aerograafija nevis kautkaads kiinieshu suu. (Paldies www.spidola3.lv Edgaram)

 

ja kaadam tieshi taadu esat maniijushi tad zinat tas ir mans telefons :-) nozaga man vinu no mashiinas benziin tankaa :-(

 

Tad iegaadaajos Nokia 6150

75900.jpg

izturiibas zinaa liidzveertiigs nokia 5110 , bet ar daudz lielaaku funkcionalitaati. Shito telefonu pakaasu kutkur vecriigaa :-(

 

Nu jau biju saslimis ar slimiibu ko sauc par Nokia un atieciigi uz neko vairaak arii neteemeeju un iegaadaajos taa laika top modeli Nokia 6210 kas ar vairaak vai mazaak glukiem nokalpoja apmeeram 2vus gadus. Ja kaads veel lieto shaadu aparaatu iesaku vinam nomainiit softu no 6210 uz 6250.

 

Taalaak logiskaa kaartaa tika iegaadaats Nokia 6310i kas no shiis klases telefoniem neabshaubaami ir pats labaakais , protam s arii savi Nokia gluki , bet visaa visumaa loti labas aparaats.

 

Nu un pagaajushaa gada augustaa kluvu par Nokia 6600 laimiigo iipasnieku , sho telefonu jau ir gruuti nosaukt par telefonu , kaa pats smejos vinam telefona funkcija ir kaa navarots :-) , paigaidaam nesuudzos!

Link to comment
Share on other sites

Sandriss
Sho lietoju pashlaik. Nopirku jaunu + 1gb flash karte. Telefonaa apvienotas vairaakas noderiigas lietas. Apmierinosha kamera, ideaals mp3/aac atskanjotaajs, radio, pilniigi pietiek ar 1gb atminju, pielieku pilnu ar mp3 vai aac un kaadam laikam pietiek.

Iegadaaju arii atseviskju bateriju ~ 40 Ls, iet kaada ceturtaa diena, katru dienu klausos pleijeri, gprs, zvanu, filmeeju, fotografeeju, baterijai veel 2 striipas palikushas. Ar origjinaalo man kaukur divas dienas tureeja...

Kaada tad atminas kartei firma ir Tev???Cik zinu-1gb kartes sii nokia neatbalsta!!?? Gadaas arii miseekli jau ar 512mb!

Link to comment
Share on other sites

Sandriss

Tad jau lieliski!!! :)

 

Nebiju dzirdeejis,ka iet ar 1gb!!

 

Un tiesaam redz vins arii to gigabaitu,nevis kaut kadus 200 mb?

 

Ja viss ir ok-buutu labi pateikt kur nopirki saadu karti un pa cik!? Iespeejams buutu 2 pirceeeji (Nokia 6230,6230i).Ja jau iet ar 6230,tad ar 6230i to4 nevajadzeetu buut probleemaam... :)

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock

1. Nokia 3310 - tautas telefons. Pirku pa 98 Ls nokia centrā. Biju saķīlējis. Jauns vāciņš. Zila gaismiņa. Kristāla pogas. Nekāda vaina, bet tad ieraudzīju to, ko ieraudzīju. Pārdevu šo tālruni un nopirku...

 

2. Nokia 6310i. Pēc dizaina mīļākais telefons. Man šķiet, ka lietošu, kamēr nobirs vai arī parādīsies kaut kas jauns un acis piesaistošs. Tas nekas, ka bišku bremzē. Tas mans sirdstelefons.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau lieliski!!!  :)  

 

Nebiju dzirdeejis,ka iet ar 1gb!!

 

Un tiesaam redz vins arii to gigabaitu,nevis kaut kadus 200 mb?

 

Ja viss ir ok-buutu labi pateikt kur nopirki saadu karti un pa cik!? Iespeejams buutu 2 pirceeeji (Nokia 6230,6230i).Ja jau iet ar 6230,tad ar 6230i to4 nevajadzeetu buut probleemaam... :)

 

Nu viss ir ideaali, visu redz, visu var arii aizpildiit..reizeem tai kartei var ierakstiit pa megabaitu mazaak vai vairaak, nezinu no kaa tas atkariigs, bet tas ir vieniigais manis noveerotais gljuks. Kartes cena bija ~130 Ls ja nemaldos.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau lieliski!!!  :)  

 

Nebiju dzirdeejis,ka iet ar 1gb!!

 

Un tiesaam redz vins arii to gigabaitu,nevis kaut kadus 200 mb?

 

Ja viss ir ok-buutu labi pateikt kur nopirki saadu karti un pa cik!? Iespeejams buutu 2 pirceeeji (Nokia 6230,6230i).Ja jau iet ar 6230,tad ar 6230i to4 nevajadzeetu buut probleemaam... :)

 

Nu viss ir ideaali, visu redz, visu var arii aizpildiit..reizeem tai kartei var ierakstiit pa megabaitu mazaak vai vairaak, nezinu no kaa tas atkariigs, bet tas ir vieniigais manis noveerotais gljuks. Kartes cena bija ~130 Ls ja nemaldos.

heh 130ls nav biku pa saaliitu? Es CF 1Gb neemu pa 30Ls :-)

Link to comment
Share on other sites

 

tad nu pirmais bija klasiskais Nokia 5510 (kurs gads neatceros bet nu tikko kaa paraadiijaas) - notjuuneets liidz nepraatam ...  

 

gadienaa tur nebija domaats nokia 5110 nevis 5510?

Link to comment
Share on other sites

Despacho

Nokia 3110 bija paaris nedeeljas, apmierinaaja kvalitaate, tajos laikos skaitiijaas superlabs, nospeera.

Siemens A35 bija 3 meeneshus, nekaadu papildfunkciju, tikai SMS un zvaniishana, viegls, neapmierinaaja baterijas darbiibas laiks

Siemens C35 bija apmeeram pusgadu, viss apmierinaaja, pat peec noriposhanas no 11 pakaapieniem ar izshkaidiitu displeju straadaaja veel kaadu meenesi

Nokia 3510: apmeeram 2 nedeeljas, baterija ilgi tureeja, tikai nedaudz bremziigs bija iiszinju atveershanaa

Siemens M55 - displeju vareetu lielaaku veeleeties, bet paareejais OK, tikai siemens ierastaa kaite - baterija maz tureeja, peec apmeeram 7 meeneshiem pakaasu

Siemens S55 Labaakais siemens kaads vispaar ir bijis, apmierinaaja viss, beigu beigaas nozaga vienaa baaraa

Siemens CXV70: 3 meeneshus, peec 2 lietus laashu tikshanas uz vinja atnjirdaas, pashlaik remontaa, jaapikjo veel 30Ls buus.

Haier(modeli nezinu) iipashumaa atrodas 3 gadus, tiek lietots starpaas, kad iistie telefoni tiek pakaasti. Baterija tur dienas 4, pogas nestraadaa, displejs gljuko. Taa jau OK prieksh kjiinieshiem.

 

Pa starpai shiem telefoniem uz paaris dienaam ir bijis taads zils ericsonns, nokia 3210, samsung(arii modeli nezinu, atverams)(bremze) un tas laikam viss.

Link to comment
Share on other sites

Tāks.

Ir tālais 1998 gads, kad mobilie skaitās varenvarenkruti. Uzrodas sarkans Eriksson GF768. Nu stilīgs phone. SMS ir zvanīšana ar. Pat tālruņu kontaktu grāmatiņa ir. Viss ir jauki un skaisti līdz pēc 1 gada baterija sāk ņirgties - telefons strādā 20 min un izrubās. Tiek iepirkta jauna baterija, kas novelk vēl 1 gadu. Tad caur netu pa lēto tiek iepirkts tāds pats modelis tikai dzeltenā krāsā. Jaunajam dzeltenajam tiek uzlikta jauna bača un telefons iet vēl pus gadu.

Ir 2001. gads! Uzrodas Nokia 3310, kas tiek ņemta kredītā ar LMT akciju. Nu ir starā! Spēles, melodijas, grafiskie logo - nu ko vēl var vēlēties?! Katru mīļu brīdi, kad uzrodas lieka nauda tiek pirkti korpusi, gumijas pogas, kas zaudē jebkādu taustiņu identificēšanas iespēju pēc 2 dienām... Klondaika. Baterija velk kautkur 5 dienas visu laiku(respect)...

Tā telefons novelk laikam 2 gadus.

2003. gads.Nu sākas Lāčplēša alus akcija, kuras laikā tiek krāti korķīši. Un vienu dienu pārnesot mājās četrpaku atkājas, ka tur ir C55.

Tā kļūstu par šī telefona īpašnieku. Tas tajā laikā bija ūberphone! Polifonija, diktafons(parodija drīzāk), iespēja ierakstītās skaņas lietot kā melodijas. Baterija arī velk 7 dienas. Korpuss izturīgs, jo telefons ir pārcietis pat vairākus kritienus...

2005. gada 17. februāris - mana dzimšn diena.

Kā dāvanu saņemu Motorola C650. Lietoju tagad. Baterija tur 2 nedēļas, jo telefons izrubī ārā ekrānu vispāŗ nevis svilina ar pulksteni vai stulbu bildīti. Priecē USB ports, taustiņu apgaismojuma izslēgšanās spilgtā gaismā, kamera. Nu man ir ok...

Link to comment
Share on other sites

Bosch 909 - pats noklaajaas pa diviem gadiem. Ik pa reizei uzkaaraas, ekraands pazuda. Un akjiitis tureeja labi ja dienu.

Nokia 3510 - arii tika lietos ~ divus gadus. Baterija tur paaris dienas veel. Nekaadu iipasho probleemu nebija. Bija LMT akcija, taapeec tika nopirkts cits telefons

Nokia 6610i Pagaidaam nekaadi gljuki nav noveeroti. Foto vareeja arii nebuut (kvalitaate sux).

 

 

It kaa ir veelme panjemt SE K750i vai SE W800

Bet nu pagaidaam ir uzskatas, ka nafig man tik daargs mobilais. Pagaidaam primaarais ir piezvaniit un aizsuutiit sms.

Link to comment
Share on other sites

heh 130ls nav biku pa saaliitu? Es CF 1Gb neemu pa 30Ls :-)

 

Ja par taadu summu tu vari piedaat manam tel. deriigas kartes ar 1 Gb ietilpiibu, uz sitiena 3 kartes panjemshu :)

 

Tev taa bija MMC 1V2 karte 1Gb? Shaubos...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...