Jump to content

APTAUJA: Kādi mobilie tālruņi ir bijuši Jūsu īpašumā ?


Recommended Posts

Ienācās ideja uzcept tādu interesantu aptauju.

 

Kādi mobilie tālruņi Jums ir bijuši (īpašumā un kādu laiku lietošanā, laiks pāris stundas neskaitās) un kādu lietojat tagad.

 

Zemāk tad varētu katrs topic'ā uzskaitīt savu sarakstu un varbūt kādu īsu review par sev tīkamāko modeli.

 

VĒLAMS RAKSTĪT PĒC IESPĒJAS GARĀKU UN INTERESANTĀKU APRAKSTU!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Type44

    4

  • markuz

    3

  • Mārtiņš Lūsis

    3

Man bija:

 

1. Nokia 1610, ja kāds atcerās, tad tas ir tāds pamatīgs ķieģelis, kuru krūšu kabatā nemaz nevar ielikt. Mobza bija manos Koledžas (RTK) gados, kaut kad ~trešajā/ceturtajā kursā (~1996/97). Piecas zvana melodijas, švaka atmiņa un ... vairāk nekā. Protams, neviena spēlīte. Naturālais telefons. Starp citu. Baigi labais review: http://cu.eclub.lv/full.php?id=12

2. Ericsson GA628. Šitas jau bija modernāks. Tam varēja nomainīt priekšējos panelīšus. Kā arī bija interesantakās melodijas. Spēles un citi navaroti neviens. Baigi ilgi novazājos ar šito pagali, izturīgs maita.

3. Sagem 725 (laikam šitā bija tas modelis). Pilnīgs sū...

4. Nokia 6110 - tērauda telefons. Sists, mērcēts un dauzīts,

bet gāja.

5. Siemens S25. Vēl šodien šancē. Nepatika izvēles karte (Nokia pieradums). Viens no pirmajiem telefoniem ar nosacīti krāsaino LCD displeju. Arī baigi izturīgs, jo tika triekts pret sienu un tamlīdzīgi.

6. Sony Ericsson T28. Toreiz skaitijās šiks. Visnotaļ neizturīgs, un arī izvēles karte likās neērta (vēljoprojām Nokia pieradums).

7. Nokia 6210 melnā krāsā - mazliet neizturīgāks par augstāk minēto Nokia 6110, bet arī stiprs.

8. Nokia 6210 sudrabotā krāsā - mazliet neizturīgāks par augstāk minēto Nokia 6110, bet arī stiprs.

9. Sony Ericsson Z600.

10. visvisādi, kas nonāk rokās BOOT.Lv žurnāla testiem.

Link to comment
Share on other sites

1. Pirmaa nokia - nezinu pilno nosaukumu. Izliimeeju pret sienu kad batereja sapliisa. Pie maniim uztureejaas 3meeneshus

2. nokia 3100.(laikam) taads klucis ar nolaustu antenu, ar ruutianu vaacinju. 2 meeneshus.

3. Tas biznesa klases modelis kas naaca aiz "piektaas nokias" smuks, mainija kraasu, displejs saaka glukot, atdevu omei. :) Vinjai gav veel tagad negljuko. :shock: :) . Bija ~5meeneshus

4. nokia 5100 "sporta klases" telefons. Baigi smuks. Lampinja super noderiiiga lieta, trokshnjumeers kursh tieshaam perfekti darbojaas. :D Lietoju 3gadus.

5. Nokia 6670. Super duper telefons. Besii ka tikai viena austinja straadaa(taa tam ir jaabuut - standartaa) :evil: . Nav radio, bet drausmiigi gribaas. :evil: Kvalitatiivi atskanjo mp3(nu cik nu kvalittatiivi ar buut uz mobiilaa). Video gandriiz neraustaas :D . Lietoju 3nedeeljas.

Link to comment
Share on other sites

Krishius

1) Samsung R210 (mazcenas) - pilniigs s*ds, kopsh taa laika man ir alergjija pret Samsung mobilajiem... aiz ekraana liida puteklji un iztiiriit nevareeja, krita nost baterija, klabeeja taustinji, pie iesleegshanas/izsleegshanas k-kaads debiils signaals (kuru nevar nonjemt), nebija virbozvana kopaa ar skanjas signaalu, stulba antena, kas ljurkaajas. Karoch - stulbs telefons :D

2) Nokia 3310 - dabuuju lietotu, ar jaunu 1100 mAh Li-ion bachu. Straadaaja, kaa zirgs, lietoju veel tagad. Pogas peedeejaa laikaa suudiigi spiezhas. Kameer shis nesapliisiis pavisam, jaunu nepirkshu... ;)

Link to comment
Share on other sites

man nekaa daud znav ko staastiit, lietoju telefonus taadelej lai zvaniitu cilveekiem, taapeec nav jaapeerk ik peec pus gada jauns.

 

ir bijushi divi:

1) Siemens C45 (dranjkjis saaka gljukot un spraagt nost, atdevu sikajam brachkam :))

2) Samsung X450, lietoju vairaka nekaa gadu, suudziibu nav, lietoshu kameer izjuks :p

Link to comment
Share on other sites

Guest aadolfs

hronologiski

Siemens C35

Nokia 3310

Nokia 3510i

Siemens C45

Siemens C62

Nokia 7250i

Nokia 3310

Nokia 6510

Nokia 7650

Sony Ericsson K700i (da best) (paslaik lietoju)

Nokia 8310 (paslaik lietoju )

Link to comment
Share on other sites

Siemens S3 vecs bija, zona bija laba, bet ilgi neturēja

Siemens S10Active Ļoti izturīgs, 2x peldēja motoreļļā.

Siemens S25 mazs, labs un izturīgs.Pēc izmazgāšanas veļmašīnā sāka gļukot displejs un nosprāga akumulators

Samsung X100 pašlaik iet jau 1.5gadi.labs un izturīgs, bet siemens bija labāks.

nākošais būs siemens.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Honologjiski:

 

N3310 - meesls, telefons nomirst un peec tam tikai pasaka, ka baterija tuksha, karaas arii pats no sevis

N5110 - normaals kjiegjelis, zjeel, ka kaut kur atskaldiiju taa, ka vairs normaali neuztveera

N1611 - veel normaalaaks kjiegjelis, bet kameer nebija normaala phone, tikmeer naacaas lietot

N6150 - vienkaarsh, bez vipendroniem, toties labs telefons, savu dziivi beidza nokriitot no beeninjiem liidz 5 staava betona griidai, tad es sapratu, ka lietoshu Nokia un neko zemaaku par 6xxx

N6210 - pashlaik lietoju, apbruzjaats, sapleests stikls, bet bez jebaakdiem gljukiem.

N6230i - tikko dabuuju, skanjas kvalitaate daudzreiz suudiigaaka nekaa N6210 (var dzirdeet pats savu balsi)

Link to comment
Share on other sites

1. Philips Diga (baiss klucis)

2. Sagem 725 (totaals meesls bet mazss)

3. Ericsson T18i (laba truba bet nosliicinaaju)

4. Ericsson 1018S (klucis)

5. Siemens C30 (ritiiga zemuudene)

6. Nokia 3510 (nokia arii aafrikaa ir nokia)

7. Samsung X100 (klofeliins + piekaava un atnjeema)

8. Siemens C65 (totaals drankis tupa izveelne)

9. Samsung C200 (mazz un visai eerts)

10. Samsung E710 (ir OK)

Link to comment
Share on other sites

visi bījuši siemens telefoni:

 

m35 - pirmais meoblais telefons kā varēja nepatikt :D

c55 - Paaugos un man nopirka šādu verķi!

cx65 - tagad lietoju!

ap decembri taisos pirkt jaunu telefonu!

Link to comment
Share on other sites

Sagem 922, melodijas viņam bija vienkārši neatvairāmas :)

Ericsson T20, baigi labā baterija.

Alcatel 512, jau otrajā nedēļā sāka parādīties gļuki, un uzreiz pēc garantijas nosprāga :( Kāds nenodarbojas ar Alcatel remontu?

Samsung C100- nevienam nenovēlu tādu telefonu.

Pusdauzīts Siemens C35i- pašreizējais pārejas process...

Link to comment
Share on other sites

PēterisI

1. Ericsson T28s - patikāms man tas telefons, ērts un pildīja savas funkcijas. Bet baterija maza jo bija jau lietošanā kādus pāris gadus pirms manis.

2. SonyEricsson T610 - Labs telefons ar plašu funkciju klāstu un labu bateriju. Viss ko man vajag.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Siemens A35 - pats pirmais. T2 akcija :D (10 LVL)

 

Nokia 5110 - labs zirgs, izturigs maita. (20 LVL)

 

Nokia 5210 - vel izturigaks. ja butu GPRS, butu gandriz perfekts. (par brivu)

 

Samsung V200 - grozama kamera, etc, utt... (par brivu)

 

Samsung C100 - mazs, parocigs, erts. gljuko failsistema un Java. Ir iespiests trolejbusa durvis. Un laikam tulit tulit tiks atdavinats bralukam :D (ari par brivu)

 

SE T630 - labs. tas ko man vajag, tikai delj ta ka nav socket supporta skatos uz k700i pusi... (35 LVL)

Link to comment
Share on other sites

Siemens A35 - telefons vārda vistiešākajā nozīmē, bez nevienas liekas funkcijas. Tiesa, trūka arī pāris noderīgo, piem., modinātāja un vibratora. Dabūju pusotru gadu nolietotu, pats ar šo nostaigāju 2 vai 3 gadus, darbojas vēl tagad.

 

Nokia 6310i - laikam jau šo darba zirgu, kas kritienu uz asfalta iztur ar nieka 2mm plaisiņu, lieki komentēt. Riktīgs "no-nonsense" aparāts, arī varētu teikt, ka nav nevienas liekas funkcijas, bet ir visas telefonam vajadzīgās. Pirms mēneša sasparojos un salādēju dažas interesantas javas rotaļas, visas vēl neesmu izgājis.

Link to comment
Share on other sites

1. Nokia 3310 (02.08.2002-14.12.2002) - kursh gan nezina sho telefonu... :) labs telefons, izturiigs, ilgdziivotaajs... baterija tureeja MAX 10dienas... shkjiiros no vinja, jo apnika :)

2. Samsung R210S (14.12.2002-20.03.2004) - iists "fonariks", spilgti zilaa gaisma, kas speejiiga apgaismot visu telpu tumsaa... :) biezhi vien nodereeja... shkjiiros jo pietruuka GPRS, kraasainaa ekraana... polifonijas utt...

3. Samsung X100 (20.03.2004-) ir SMS,EMS,MMS,GPRS, kraasainais ekraans, polifonija... sarunu laix videeji 4-6h, kopaa tur ~4-6dienas... ljoti labs telefons... driizumaa varbuut paarieshu uz Nokia 6230i

 

p.s. zemaak juus varat redzeet ~kaadi izskataas/-jaas manis lietotie tel... (kraasas var atshkjirties)

 

Nokia bij peleeka, samsungs 210s bij sudrabots, bet x100 vairaak tumshi zils...

 

 

n3310.jpgsamR210s.jpgx100.jpg

Link to comment
Share on other sites

artissco

nav nekas iipash bijis...

 

Siemens A35 - apnika, pat ljooti aatri :lol:

Nokia 3310 - veel tagad dziivs

Siemens A60 - pashlaik staav servisaa, peec tam paardoshu :D

tagad Sony Ericsson K500i - man jau patiik...

Link to comment
Share on other sites

Siemens A52 iegaadaajos ar Tele2 kaukad 2004 gada saakumaa...

Siemens C60 ieguvu apmainjaa pret A52... truba ir paarcietusi daudz manas laamiigaas MT modificeeshanas...

Link to comment
Share on other sites

Sieamens A10 (laikam) Baigais klucis bija varēja kādam riktīgi pa galvu ievilkt :)

Siemens C35 neatceros riktīgi modeļa nosaukumu laikam šāds :) Bija uz tele2 akciju pa lēto :) beigās viņš man uz pusēm salūza no futbola spelēšanas ar viņu.

Nokia 5110 riktīgi izturīgs telefons :) bet viņam bija 2 problēmas. 1. ar ekrānu un 2. ar beterijas turēšanos pie telefona. :)

Nokia 6110 dizains patika labāk par 5110 un bija infrasarkanais ports. :)

Sony Ericsson T610 lietoju pašreiz ļoti apmierināts esmu. vienīgā problēma ir ar korpusu ne visai izturīgs.

Nokia 6210 darba telefons arī nav slikts.

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex

Nokia 6150- Nokijas 5110 lielumā, bet labāks, jo varēja pasūtīt melodiju.

Nokia 3210- Komentāri lieki, pilnīgs m...

Nokia 8210 - Biznesa klases telefons, maziņš un ';erts, priekš tā laika vienkārši superīgs telefons.

Siemenes M55- Nu par šito man radās slikts priekšstats par Siemeniem.

Samsung C100- Draņķis.

Siemens Cx65- Forš telefons, pēc kura es atguvu labo iespaidu par Siemenu. Diemžēl pakāsu

:wink:

Motorola E398- Labs telefons, ņemts ar Tele2 akciju, ļoti laba skaņas sistēma (stereo).

Siemens s65- Normāls telefons,. labākais no 65 sērijas.

Link to comment
Share on other sites

janculis

Nu man iedeva darba telefonu, kas man ir pirmais telefons mūžā.

Tas ir Nokia 6610i.

Eh, telefoniem ir tik daudz funkciju, ka noriebies pa toi rakņāties jau pirmajās 3 sekundēs. Tik daudz funkciju, bet man tās nav vajadzīgas. Kamera sūds. Rādžiņa kvalitāte auzās... Tad jua labāk ar savi iPod staigāju. Jebio...

Ir jau labi! :)

Link to comment
Share on other sites

1. Nokia 3410 - normāls, vienkaršs klucis. Lietoju apmēram gadu. Nekādu pretenziju nebija. Tagad, pēc 4 gadiem vienalga iet ka smērēts un ir atdots lietošanā mammai. Šī ir apmieriāta- vairāk par zvanīšanas/sms funkcijām un maināmiem vāciņiem viņai nevajag.

 

2. SonyEricsson T300 - Lietojās 2 gadus un arī tagad šad tad tiek izmantots. Kad pirku, skaitijās diezgan kruts telefons- krāsainais ekrāns un polifonija jau bija kruti. Arī spraužamā fotokamera nāca šim līdzi. Šis man ir ļoti mīļš telefons- kopā caur visu ko ir iets. :lol: Tad viņš tika atdots lietošanā māsai, tika kapitāli nojāts- kritis nezināmu daudzumu reižu, bet spītīgi iet. Tagad šis man ir tads bāra telefons- lietots bāros, jo nav žēl ka viņu man nozags un uzmanību tāds īpaši nepiesaista.

 

3. SonyEricsson P900 - Jau apmēram gadu. Apraksts ir šeit: http://boot.lv/forums/viewtopic.php?t=8692

Pagaidām viss normāli. Vienīgais mīnuss šim ir izmērs- kabatā ir grūti iedabūt.

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

1)Nokia 3210

2)Nokia 3310

3)Ericsson 2618s (laikam taa saucaas)

3)Nokia 6210

4)Nokia 6610

5)Samsung X450

6)Nec e228 (vel uz galda meetaajas maajaas)

7)Nokia 5100

 

esmu nonaacis pie secinaajuma ka Nokia tomeer ir vislabaakaa

Link to comment
Share on other sites

Guest dubiic

5510 kaka peec definiicijas

3310 shausmiigs mob, kursh bija visiem

c55 shis ilgi notureejaas pie manis

3100 nopirku mazcenas - pokemonu draņķis - 2x saplēsu ekrānu, Top neizturīgākais mob

3310 atgriežamies pie pārbaudītiem draņķiem, jo naudas uz mēnesi nebija

s55 baigi reāli labs, tāds nopietns

6210 pie manis rekordlaiku, izturīgs ļoti, bet vienalga iznīcināju

5210 nu patīk tas ka mazs un kā skrīnseiveri var uzlikt kā lielu pulksteni ar datumu.

 

kā redzams esmu mobīlos mainījis ne pēc upgreid principa, bet kā sanāk, tā pa lētām naudām nopērku. Ir bijuši 2vi gprs un krāsainie mob, bet nafig krutu mob pirkt :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nokia 3100- telefons jau normaals bet liekas taads beerneshkiigs

Samsung X450- vienu briidi iemainiiju pret savu nokiu un telefons jau forsh

Nokia 3100- tas pats vecais un naakamais buus Motorolla E398 vai SonyEriccson K750i

Link to comment
Share on other sites

krishxxx

1610 laikam, tā viņa saucās ;) Lapais mobzis, ķieģelis,sms 2as rindas un visvisadas citas fīčas (kā piem., bāžam netikai SIM chipu, bet visu karti telefonā :p) Toreiz bija kruta. Tika izmērcēts eļļas bedrē, kārtējo reizi labojot izpūtēju Mitsu Galant`am :p

Alcatel OT310 - revolūcija, skatoties, pēc iepriekšējā telefona ;) Daudzas melodijas, varēja pat sacerēt :) Logo, bildes, viss kā nākās. Tikai zona nebija un pats mobzis tika sistemātiski dauzīts pret visurieni... ar to arī beidzās viņa gaitas.... :)

Nokia 3210 Nokia, kā jau Nokia. Smaga, paliela (protems netik liela kā 16ā :p), melodiju pasūtīšana 8) , logo bildes. Gods godam nokalpoja Sāka dzist ekrāns un tamdēl nācās uzspiest uz viņu lai rāda. Gadījās tā pastiprāk uzspiest :twisted:

5110Klucis kā jau klucis. Bet vismaz spēles bija 8). Zona gods godam! Pat mežā strādājot zona vienmēr bija 8) Stiprs arī maita, dauzīts pret visām malām tika (nejaušības.... :roll: ). Beigu beigās piemeklēja tas pats gadījiens kas ar augstākminēto: izdzisa ekrāns.

Nokia 6610i Zvēra aparāts. tipa biznesa klase, maināmi vāciņi, poly,krāsu monis :p , un visas pārējās fīčas. Iet vēljoprojām, esmu apmierināts, tikai bateriju gan vajadzētu nomanīt- 3-4dienas kkā par maz ;)

Link to comment
Share on other sites

Philips Diga - pirmais aparāts, priekš tiem laikiem - ļoti labs aparāts (kalpoja godam, bet funkciju bija ļoti maz). SMS lasīt ar tekošo rindu bija reāli neērti.

 

Nokia 5110 - nav pretenziju, nokalpoja bez problēmām, taču sagribējās nedaudz personalizēt aparātu ar citām melodijām, kas tajā aparātā nebija iespējams.

 

Nokia 3210 - nopirku lombardā (draņķīgā stāvoklī) - bija prieks par melodiju komponēšanu (varēja saglabāt, laikam, tikai vienu melodiju) :D

 

Nokia 3310 - The best phone ever - ir dauzīts, lauzts, ar to ir taisītas vaļā alus pudeles, saliets, mests pret asfaltu (gan neapzināti, gan apzināti). Nomainot paneli, tika pārdots ejošā stāvoklī citam lietotājam.

 

Nokia 6210 - labs biznesa klases aparāts (manuprāt, otrais leģendārais modelis pēc 3310). Nav kur piesieties.

 

Samsung SGH-N400 - laimēju loterejā (bija tikko parādījies Latvijā un maksāja baiso piķi). Cik vērta vien bija kustīga antena - izbrauca sarunu uzssākot un iebrauca sarunu beidzot. Taču zonu turēja diezgan slikti. Akumulators arī nebija no turētājiem. Pārdevu un paliku pie pārbaudītām vērtībām - Nokia 6210.

 

Nokia 6610 - bez nekādiem "i" burtiem un nedotēts. Labs aparāts.

 

Motorola E398 - pirkts jauns un nedotēts. Liels ekrāns, skaļa polifonija, laba zona, akumulators tur sliktāk nekā nokia, taču labāk nekā samsung, ir atmiņu karte, ir mp3 (labs aparāts visām dzīves jomām). Pievīla lādētājs.

Link to comment
Share on other sites

Guest LaDuster

Pirmais - Nokia 3210, ilgi dziivoja, liidz bacha saakaa gljukot:)

Otrais - Nokia 6210, aatri vien nomainiiju uz 6310i, kuru lietoju jo projaam:)

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

jautājums adminam - a kāds ir šī topika mērķis ? :))

bet nu labi, varu arī padalīties

 

tātad pirmais - nokia 2010, normāls pusķieģelītis, lietojams arī kā pašaizsardzības līdzeklis, telefons kā jau telefons, kritis zemē neskaitāmas reizes, jo izdila pumpa, ar ko aizāķē pie jostas klipša, vēlāk gan tika izvirpota no alumīnija, īpaši daudz gan vairāk par šo neatceros, sen tas bija

 

nākamais, uz kuru metu aci dēļ dizaina un rullīša, bija sony cdm-2000 (kas gan iekšēji bija siemens s10 ar nelielām sony modifikācijām, tai skaitā ūbermegakruto fīču izvelkamo antenu :)) ) ar šo telefonu neatgriezeniski bija āķis lūpā uz rullīti, godīgi sakot vēl līdz šim brīdim neko ērtāku un ergonomiskāku neesmu sastapis, lai lietotu telefonu. turklāt tam laikam telefona izmērs bija stipri virs vidējā un daži labi brīnijās kāpēc man tik liels telefons, man gan izmērs likās ok, ērti ieguļ plaukstā un pazaudēt grūtāk. šis arī tika kritis zemē neskaitāmas reizes, vienīgā vārgā vieta tam bija antenas stiprinājums, vienreiz pat pamanījos iemest kanalizācijas notekā, domāju jau ka būs jāatvadās no telefona, bet neko, pēc akumulatora atjaukšanas un 2 dienu žāvēšanas darbojās nevainojami

vēl viena lieta, ar ko šis sony atšķirās no pelēkās nokia un ericsson masas bija daudzveidīgie zvanu toņi, laikam pat varēji iekomponēt savu melodiju un displejs šamajam bija laikam 5 rindas, kas tam laikam bija ultra progresīvi :)

 

laiks gāja, un kaut kā sāka neapmierināt telefona izmērs un kaut kādas pārmaiņas dzīvē arī sagribējās, tika nopirkts siemens s25 ar zilo korpusu, atkal lai izlektu no vidusmēra :)) šis laikam bija viens no pirmajiem telefoniem ar pseidokrāsaino displeju (zils, zaļš, sarkans), iepriekš tāds bija vēl vienam visai retam siemens izbīdāmajam modelim un laikam s10 aktīvajam. nostrādāts telefons bija perfekti, tagad tādu korpusa nostrādājumu jaunajiem aparātiem ar uguni nesameklēsi, par korpusa kvalitāti liecina kaut vai tas fakts, ka pēc entajiem kritieniem uz asfalta man servisā korpusu ar grabošu vibromotoru bez runāšanas nomainīja pa garantiju. protams ka neiztrūka melodiju un loguču pumpēšana caur infrasarkano, atceros vēl, ka tajā laikā bija grūti sameklēt ir raidītāju, ko uzspraust uz mātesplates. šis telefons tika lietots visilgāk, kādus gadus 2,5 un pēc tam vēl iedots kādai draudzenei lietošanā uz pusotru gadu, tika nobeigts vienā upes braucienā, kad dabūja ilgstošu mitrumu, celofāna maisiņā vāļājoties pa slapju laivas dibenu

 

nākamais, uz kuru kāru aci metu diezgan ilgu laiku, bet skopums atturēja pirkt, bija sony cdm-j5. nu par šo jāsaka tā, vispār jau sony dizaineri nav ar pirkstu taisīti, bet nu šis aparāts ir mierigi liekams dizaina muzejā, perfektas formas, liekumi, ergonomija, ehh, ja nebūtu nomiris, lietotu vēl šodien. protams, atkal neiztrūkstošais rullītis, apgaismojums tika nomainīts uz zilo, jo zaļš galīgi nepiestāvēja. šis ir viens no retajiem telefonu modeļiem, kuriem bija milzīgs fanu pulks un es pat teiktu community, cilvēki atkoda firmwares, modificēja savas, lika iekšā papildu funkcijas (piemēram, vibrozvans kopā ar parasto, kas standarta modelī nebija dēļ tā iemesla, ka vibrācijas radīja nevis motoriņš, bet zvana skaļrunis ar īpaši zemām frekvencēm, vai teiksim diktofons, kurš lietojams sarunas laikā) jā, šis laikam man ir vismīļākais telefons. pēc ši aparāta īslaicīgi pārejot atpakaļ uz siemens sapratu, ka siemenss ir nelabojama bremze

 

nākamo periodu negribu īpaši pieminēt, jo nomirstot jē piektajam dabūju lietot palienētu nokia 6210, par kuru neko labu nevaru pateikt, lai piedod man N fani ja var, ja nevar iztikšu :))

 

nākamais bija alcatel ot715, kuru paņēmu fīču un dizaina dēļ, diezgan savdabīgs telefons pēc siemensiem un sony, vienīgais trūkums sūdīgi implementēts džoistiks, kuru bija jāiemanās nospiest uz iekšu un diezgan savdabīgās izvēlnes, pluss - ļoti ātrs gprs (laikam 10 klase), sērfot internetā caur viņu praktiski tikpat ātri kā ar parasto 56k v.90 modēmu

 

nu un pēc alkateļa ir tagadējais SE P800, kuru paņēmu lietotu par ļoti labu ciparu, jo kaut kā neuzskatu, ka par telefonu, kaut arī attapīgo būtu jāizgāž 300 lati. nu par telefona ergonomiku šim aparatam nav ko pārmest, pat cilvēks, no kura viņu nopirku un kurš tagad lieto treo 650, atzīst ka telefona daļa p800-ajā ir krietni labāka un ērtāka kā treo. ir protams daži nenozīmīgi sīkumi, kas kaitina, kā piemēram neiespējamība uzlikt permanentu sms nogādāšanas atskaiti un vēl šis tas, bet citādi telefons ļoti apmierina

viens trūkums šiem retajiem modeļiem gan ir - sarežģīti atrast dažādus pričendāļus, kā kabeļi un maciņi, bet kad kārtējo reizi kāds cilvēks plati ieplētis acis prasa "kas tas tāds par telefonu" tas mazliet kompensē :))

Link to comment
Share on other sites

Philips Twist - pirmais telefons (atdāvināts), drausmīgi grūti spiežamas pogas, kaudze neērtību ( viena ekrāna rinda, SMS jālasa ar auto-scroll, vibrozvana trūkums, bija problēmas ar telefona grāmatu - rādīja vārdus tikai pirmajiem 20 ierakstiem). Liels bonuss - visādas ātrās f-jas varēja uzstādīt uz ciparu taustiņiem (līdzīgi kā atros zvanus)

 

Nokia 7xxx(banāns no Matricas) - neatceros ciparus. Dabūts pamatīgi lietots un padrāzts. m/m/ bija aktīvais atvelkamais vāciņš. Ātri nomainīju nojātās baterijas dēļ.

 

BOSCH - modeli neatceros, bija patīkami viegls, oranžais ekrāns likās superkruts. Tiem laikiem ekstra fīča likās, ka jebkuru toni varēja likt gan sms, gan zvaniem. Trūkums - vājā uztveršanas spēja un man tolaik laukos bija knapa zona.

 

 

Nokia 5110 - aparāts - leģenda. Vienkāršs, ērts. Funkcijas - minimums nepieciešamo, nelieli "ponti" lai pazīmētos (logo, pāris klasiskās spēles). Nokalpoja baigi ilgi. Šo telefonu joprojām atceros ar siltām jūtām - ko tik kopā ar mani nepārdzīvoja, bet kalpoja ilgi un godam.

 

Nokia 6110 - kad 5110 nomira dabīgā nāvē, tika nolemts iegādāt jaunu (citu) telefonu. Ierobežoto finansu līdzekļu dēļ tika iegādāta 61 noška. Tā kā telefons tika pirkts ātrumā (tipa vajag) un no rokas, tad netika pietiekami cītīgi apskatīts. Īsāk sakot - iegrābos. Bija kkādi pārlodēti baterijas kontakti u.t.t. Kalpoja diezgan labi, bet šie paši kontakti arī pēc nepilna gada nočakarējās. Funkcijas - apmēram tas pats kas 5110, ar nelieliem bonusiem (zvana melodiju ielāde, kalendārs). Ūberfīčas - hameleonvāciņš 8), un iespēja tīklot čūsku, izmantojot irDA

 

Noka 6210 - kad apnika, kad 6110 čakarējās, nolēmu apgādāties ar jauno telefonu. Tā kā 6110 bija diezgan labi 6xxx sēriju rekomendējis, iegādājos 6210 (6310 nevarēju pacelt). Arī kalpoja ilgi, iespējas praktiski neatšķīrās no iepriekšminētajiem. Bija fīčas, piem., balss izsaukums, ar kurām paspēlējos, bet dzīvē neizmantoju.

 

Samsung SGH X-120 - šābrīža telefons. Telefonu nomainīju, jo radās nepieciešamība pēc JAVA, WAP un GPRS atbalsta (nedaudz papētīju šīs tehnoloģijas, un paspēlējos ar tām, vajadzēja savu testa platformu). Lielu lomu telefona nomaiņas nepieciešamībā (ar spēcīgu motivāciju :D) un modeļa izvēlē spēlēja mana tābrīža sieviete :). Iemesls kāpēc no tābrīža piedāvātajiem mazcenas mobīlajiem izvēlējos X-120 bija OLED displejs. Telefons mazs, baterija tur diezgan labi. Pie lielākajiem trūkumiem varu minēt zvana signālu - polifonija mēdz būt diezgan nedzirdama (tas gan ir atkarīgs arī no pašas melodijas) un vibrozvanu kādreiz bikšu kabatā var arī nesajust.

Link to comment
Share on other sites

Nokia 3110--nopirku lietotu ar beigtu bateriju, taatad iegraabos, taapeec paardevu informeejot pirceeju par slikto baterijas staavokli

 

Nokia 6110- pirkts lietots..ljoti labs telefons un baterija..

 

Siemens M35-pirkts jauns...taa radaas miilestiiba pret Siemens..ljoti labs telefons...

 

Siemens C35--pec izdeviigi paardotaaa M35 tika tele2 akcijaa iegaadaats shis funkcionaali M35 identiskais telefons ar savaadaaku dizainu...Pirkts jauns

 

Nokia 5110--vineets loterijaa un lietots paraleeli Siemensam liidz pardoshanai

 

Nokia 3200--vineets loterijaa...lietots paraleeli siemensam liidz paardoshanai

 

Nokia 8210--pirkts lietots no radinieka...super telefons..mazaka izmeera neesmu liidz shim redzeejis...deelj miilestiibas pret siemens tika paardots..

 

Siemens MT50--labs telefons..sevishkji patika zilaa neona gaisma ekraanaa, kas tajaa laikaa bija ljoti modee...Pirkts jauns

 

Siemens M55--viens no labaakajiem Siemensiem...super telefons..sevishkji patika sarkanaaas diodes saanos...Pirkts jauns

 

Siemens ST60--hibriids ne telefons no funkcionalitaates puses...ljoti nepatika...kursors aarpus katras kritikas..Pirkts jauns

 

Siemens Cx65--viens no labaakajiem telefoniem, ko siemens ir radiijis..ljoti patika.Siemens..Pirkts lietots..

 

Siemens c65--pirkts jauns..labs telefons

 

c25---lietots kaa pagaidu telefons..pirkts lietots..

 

SonyEricsson k700--ljoti labs telefons, kursh veel joprojaam ir topaa..Pirkts lietots..

 

Samsung C100--patika dizains..Pirkts lietots...

 

Samsung x120--pirkts jauns..normaals telefons ar sliktu dzirdamiibu..

 

Samsunh E630--forsh telefons..pirkts jauns...

 

SiemensA55--lietots kaa pagaidu telefons...

 

Nokia 6230i--ljoti labs telefons...neko sliktu pa vinju nevaru patiekt..Pirkts jauns...

 

SonyEricsson K750i--bez komentaariem...Pirkts jauns un joprojaam tiek lietots...

Link to comment
Share on other sites

NOKIA 5110 - labs telefons, vismaz jūti, ka ir kabatā un nav izrkitis :p, strādā godam jau 6 gadus. Galvenais, ka ir ātrs.

Siemens M50 - štrunts pēdējais, kā jau visa M sērija līdz 55. Vienīgais plus - ir mazs un nesver daudz. Pēc 1.5 gada lietotšanas izdzisa ekrāns un sāka čakarēties.

Siemen C62 - kā par nožēlu skaļrunis vairs nestrādā, bet telefons ir normāls tikai pārāk lēns (kā jau visi siemens līdz 60 sērijai)

Sagem Myx5-2 - patestēju, bet vairs nav mans - secinājums - super telefons, ātrs, labs izskats, tikai visas pogas ir otrādi (kā jau angļiem pienākas), paiet ilgāks laiks kamēr pierod. Baterija kaut kā maz tur.

Link to comment
Share on other sites

Guest AArpraac

Jau ieprieksh pasaku, ka gadus riktiigi neatceros, un lai nesamelotu, labak par tiem vispar nerunashu :wink:

 

Bija man pirmais tefloninsh shaads:

philips_diga.jpg

Philips Diga, iespejas laikam tikaj zvaniit, suutiit SMS. Laikam bija 7 zvanu melodijas. Siikaaka infa TE!!! AA, ja kas mans bija zilaa kraasaa un vinjam nebija vaacinja :wink:

 

Pec tam man bija Ericsson GA628

ga628.gif

Buutiiba var teikt ka es shito negribeeju, bija doma par vienu citu. Pirku no kkaada cilvja kas solija krutaaku, beigaas var teikt mani apchakareeja :evil: Ar shito bija viens vienigas probzas, isaak sakot pilniigs 3.14!!!

Te laikam bija vairaak ringtones, bet iepriekshejaism man patika labaak... Siikaak TE!

 

Pec tam es shito iemainiju savam teetim pret Philips Savvy

philips_savvy_db.jpg

Nu shitais jaw bija daudz krutaax! :D Melodijas daudz vairaak, visaadas fiichas, piemeram bioritmi (tur ieraxta savu dzimshanas datumu, shodienas datumu, un vinsh pasaka ka tev shodien ies :D ), bildites u.c. Siikaak TE!

 

Tad sekoja vecais labais Siemens A35

A35.jpg

Ari nekas iipash, visi jaw droshi vien ir paziistami ar sho telefonu... Katra gadijuma vinsh bija mazaax neka mani iepriekshejie un pamatlietas vinjam bija labaakas (ja nemaldos), nu tjip ienakosho/izejosho zvanu atminja u.t.t. Nu ja kas, varat palasit TE!

 

Naakamais bija Siemens A55

siemens-A55-f-d276257a5d61.jpg

Tad kad man nopirka shito bija jau saakushi latvijaa paraadiities telefoni ar kraasaino displeju, bet vinji vel bija kruti daargi, tapec dabuju shito :D Vot shitaa bija manta, tik daudz iespeeju (neskaitot fiichas kas saistiitas ar kraasaam, te bija praktiski viss). Speeles (vecais labais Stack Attack), daudz melodiju, animaaciju, bilzhu, daudz rindas ekraanam u.t.t. Siikaak SHEIT!

 

Tagad man ir Nokia 3100

l_sa_noki98.jpg

Nuu, bez komentaariem, visaadas iespeejas, vieniigais ko vareetu veeleeties: lielaaku displeju, vairaak kraasas, digitaalo kameru, lielaaku atminju un mp3 atskanjotaaju :wink: ! Ar shito jau baigi ilgi staigaaju, driizumaa buus jaamaina :) Siikaak SHITE! :D

AA, vel klaat man shitam mobilajam ir fotokamera. :D Pilniigs sviesc, bet vienalga :wink:

 

Kur vinji ir tagad?

Philips Diga - laikam jaw miskastee :(

Ericsson GA628 - kaut kur izjaukc meetaajas :lol:

Philips Savvy - arii miskastee :cry:

Siemens A35 - tagad to lieto mana, nu kas vinja skaitaas, faatera maasa :)

Siemens A55 - lieto mana vecmutere :D

Nokia 3100 - lietoju pac 8)

 

Tas iisumaa buutu viss, vel tikaj jaapebilst, ka tie telefoni, kam nav pieraxtiita kraasa, izskatijaas uz mata kaa tie, kas bildees :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest AArpraac

Man ir ieteikums: Mosh varetu apkopot infu un beigas publicet vispopularakos telefonus, un visnepopulaaraakos :wink: Tjip telefonu TOPu! :D

Link to comment
Share on other sites

Nokia 3310 - domaaju, ka par shito viss skaidrs, shausmiigi mira baterijas, beigaas lietoju 3 baterijas, uzlaadeeju visas 3 un tad vareeja liidz veikalam aiziet... Tb biku parunaa, izrubaas, iesleedz atpakalj - bacha pilna. Shita manupraat pati populaaraakaa shaa modelja probleema... Daudziem...

 

Nokia 8210 - mazinjsh un forshinjsh bija, bet gljuchiija displejs - 2x mainiiju. Jams vienkaarshi dzisa laukaa, paardevu un biju laimiigs, ka tiku valjaa...

 

Samsung X100 - Ja man tagad peec dubultas sliikshanas vinjam negljuchiitu skaljrunis biku, teiktu ka man vinjsh baigi patiik un nost nemainiishu, kameer aiz vecuma nenomirs, bet nu pie taa, ka vinjsh tagad ne pshaa labaakajaa staavoklii es pats esmu vainiigs un driizumaa tika nomainiits pret Nkaut ko citu, kas zvana un kam ir raadzhinjs iekshaa...

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

Nokia 8210 - mazinjsh un forshinjsh bija, bet gljuchiija displejs - 2x mainiiju. Jams vienkaarshi dzisa laukaa, paardevu un biju laimiigs, ka tiku valjaa...

šī gan nebija displeja, bet gan kontaktgumijas starp plati un displeju vaina, 2 lati un telefons kā jauns (ja vien korpuss nebija sačakarets tā, ka nepiespieda kārtīgi)

Link to comment
Share on other sites

Nokia 8210 - mazinjsh un forshinjsh bija, bet gljuchiija displejs - 2x mainiiju. Jams vienkaarshi dzisa laukaa, paardevu un biju laimiigs, ka tiku valjaa...

šī gan nebija displeja, bet gan kontaktgumijas starp plati un displeju vaina, 2 lati un telefons kā jauns (ja vien korpuss nebija sačakarets tā, ka nepiespieda kārtīgi)

Emm, tev pilniiga taisniiba, bet es to gumiju mainiiju reizes 5 un tad naacaas mainiit displeju. Un taa gumija ja saaka jaaties, tad jauna gaaja kadas nedeeljas 2 normaali... Saku - mainiiju displeju divas reizes.. Gumiju daudz vairak. peedejo reizi nomainiiju displjej, lai vareetu normaali pardot to apiraatu...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...