Jump to content

Lietota 32" 1080 TV izvēle


138
 Share

Recommended Posts

Pirms 15 minūtēm , Aigars teica:

jo parasti pie mikastēm mētājas tikai sadauzīti CRT TV.

Nogriezta škepsele un sadauzīts ekrāns ir brīdinājums interesentiem, ka ierīce nestrādā, vai strādā ar defektiem...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, RHS teica:

Ā nu jā. Smarts visu sačakarē

Vecajiem modeļiem bija tie pirmie smārti - galīgi gļukaini. Vislabāk jau būtu ka @AndrisBB varētu nopirkt mazo 220 ģeņģeri un neatejot no letes pārbaudīt vai manta iet. Ģenerātoru vakara skrējienā līdzi velktot būtu cita atdeve fizkūltūrai un tā nebūtu izmesta nauda bet investīcija kas vienmēr var noderēt!

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka pietiktu ar mazo datoru upsi. Impulsniekam principā vienalga ar ko baro. Var pat ar līdzstrāvu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , ImissimI teica:

Vecajiem modeļiem bija tie pirmie smārti - galīgi gļukaini. Vislabāk jau būtu ka @AndrisBB varētu nopirkt mazo 220 ģeņģeri un neatejot no letes pārbaudīt vai manta iet. Ģenerātoru vakara skrējienā līdzi velktot būtu cita atdeve fizkūltūrai un tā nebūtu izmesta nauda bet investīcija kas vienmēr var noderēt!

Vai tad nav pilnīgi vienalga tas smarts,ja slēdz kompi caur hdmi? Arī tā lietojot var uzkārties?

Link to comment
Share on other sites

Gadu atpakaļ vasarā mēģināju tikt vaļā no 47" premium klases TV Latvijā. Nevienam viņu par par velti īsti nevajadzēja. Beigās viena radiniece pieteicās. Tādēļ man arī izbrīna ka var prasīt 100€ par 32" 10 gadīgu miskasti 

Pirms 2 minūtēm , ImissimI teica:

Jāprasa @Zin... te nu mūsu zināšanas telvizoru pasaulē i pa īsu.

Ko nu muldi, pats zini atbildi uz visiem jautājumiem - audi 80 ar gāzi 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Aigars teica:

Vispār tas ir unikāls gadījums,  jo parasti pie mikastēm mētājas tikai sadauzīti CRT TV.

CRT mēdz tikt izlikti arī veseli, bet

pirms 23 stundām , 138 teica:

bomži 5min laikā kopš tie tur nolikti sadauza kineskopus un izrauj varu

 

LCD gan neesmu nesadauzītu redzējis. Paziņam gadījās vienu ieraudzīt un savākt, bet tur kaut kas bija slikti ar krāsām vai apgaismojumu, viņš ar savām relatīvi taisnajām rokām pap!sās un saprata, ka viņa roku taisnums tomēr nav pietiekams, lai sataisītu.

 

Pirms 30 minūtēm , RHS teica:

Zināju, ka cietumā tādi pieprasīti un ieliku ssā pa 120.

Kā tur ir, Latvijā ir kaut kādi formāli ierobežojumi, kāda audio video tehnika brīvības atņemšanas iestādē drīkst atrasties un kāda nē? (Ka telefoni un citas saziņas ierīces nē, tas skaidrs.)

Amerikā viss esot diezgan sīki reglamentēts:

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pirms 56 minūtēm , Zin... teica:

Gadu atpakaļ vasarā mēģināju tikt vaļā no 47" premium klases TV Latvijā. Nevienam viņu par par velti īsti nevajadzēja.

Tādēļ man arī izbrīna ka var prasīt 100€ par 32" 10 gadīgu miskasti

Kā jau laikam esmu teicis, neko daudz nezinu par lietotu tv tirgu un atbrīvošanos no tādiem, bet man ir aizdomas, ka no pārdevēja/atdevēja/izmetēja puses ir līdzīgi kā ar dīvāniem, un no pircēja puses arī, varbūt lielākā daļa to cilvēku kam vajag tv pa lēto ir studenti, alkoproletariāts kas dzīvo mazos īrētos dzīvokļos vai komunalkās un citi nabagi, kuriem 47" premium nav kur bāzt un negribas stiept, savukārt lētuci nopirkt par 50..100 tie ir gatavi, jo jauns vislētākais būs 200+, un ja izvēlas pēc izmēra un gados neorientējas, tad arī 10..15gadīgs ir labs diezgan. 3 x 4 metrīgu premium stūra dīvānu arī varētu nebūt viegli pat par velti kādam atdot. Jo tie, kam tādu vajag, tie tādu pērk jaunu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā šodien, bet vēl pirms dažiem gadiem cietumā TV vajadzēja būt zem 20 collām un jaunus vairs īsti neražoja.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , RHS teica:

TV vajadzēja būt zem 20 collām

Tas tapēc ka kameras mazas un 32'' nebij vietas?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , Zin... teica:

Bet nopietni, ko tu chakarējies tur. Visticamāk tas h6700 vairs nebūs, njem to otro un miers, protams ja tas h6700 ir, tad njem. Ja nē, brauc pakaļ tam bezmaksas baltajam Samsung.

 

Aizmirsi jau, kā viņš Tev darbu uz salas prasija? :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Tuubijs teica:

Aizmirsi jau, kā viņš Tev darbu uz salas prasija? :D

Es gan atceros, darbu toč neprasīju bet kaut ko jautāju kā tur pēc breksita, ko laiž iekšā un kā un ko nē. Paldies par uzmanību, tagad vari Pasūtīt Nagetus no mana topika! :thank_you:

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , RHS teica:

Pirms 4 gadiem man virtuvē bija 19 collu Philips tv. Jau 8 gadus vecs tajā brīdī. Zināju, ka cietumā tādi pieprasīti un ieliku ssā pa 120. Aizgāja uz Daugavpils cietumu

Piemetu 9 eiro un nopirku jaunu 22 collu Philips ar 1080p

Tad jau @Zin... bija 50% taisnība par ekspertiem. Es nekvalificējos - nav tādas pieredzes... ;)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , 138 teica:

Es gan atceros, darbu toč neprasīju bet kaut ko jautāju kā tur pēc breksita, ko laiž iekšā un kā un ko nē. Paldies par uzmanību, tagad vari Pasūtīt Nagetus no mana topika! :thank_you:

Vecīt, to Tavu hujņu kkādi 15 foruma biedri lasīja :D

Pirms 32 minūtēm , 138 teica:

Es gan atceros, darbu toč neprasīju bet kaut ko jautāju kā tur pēc breksita, ko laiž iekšā un kā un ko nē. Paldies par uzmanību, tagad vari Pasūtīt Nagetus no mana topika! :thank_you:

Vecīt, to Tavu hujņu kkādi 15 foruma biedri lasīja :D

 

edit: kļuda, lasīja krietni vairāk biedru :D

Labots - Tuubijs
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, 138 teica:

Paldies par uzmanību, tagad vari Pasūtīt Nagetus no mana topika! :thank_you:

Nav īsti tā, ka tavs topiks un izlemsi kam postēt un kam nē. Atslābsti...

Link to comment
Share on other sites

Jau aiziet pilnīgā offtopikaa. Slēdzam un miers. Domāju, ka autors aptuveni sapratis kur skatīties, kur nē 

Link to comment
Share on other sites

  • 138 locked this tēmaa
  • 138 unlocked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...