Jump to content

Lietota 32" 1080 TV izvēle


138
 Share

Recommended Posts

Nu nē, man viņu nevajag kā monitoru kaut kāda satura radīšanai vai apstrādei, ned!ršu! Man viņu vajag audiovizuāla satura patērēšanai, bet viņš tik slēgts pie pc. Man besī visi smart tv un android tv, ejtusazini kas uz viņiem iet, kas nē, un kas pārstās iet pēc pusgada vai gada, palasot te topikus par to visu.

 

Paldies @Zin... un @AndrisBB !:thank_you:

Uzzināju visu ko, ko nezināju, ja arī nepaķeršu tieši šo UE40F6400AK.

 

Just now, Zin... teica:

un arī media pleijeris sakarīgs iebūvēts, pat nevajag slēgt datoru klāt, pietiek filmu tik ielikt USB

Tas ir labi, jā.

 

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

ja no visiem tiem jāizvēlas, njemtu jaunāko - to j5100

Par J5100 prasa 90, pārējie tur 50...60, tā ka F6400 par simtu tad jau labāks P/P nekā J5100.

Link to comment
Share on other sites

Uz tiem 1080p nevarēsi skatīties ultra hd saturu

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Uz 32" ultra HD no pāris metriem būtu tas kas vajadzīgs 😄

Es mēģinu ieteikt 55 collas

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , RHS teica:

Bet man pieredze ir ar dažādiem TV izmēriem. Tāpēc arī rakstu, ka jāņem 55 collas, būs pilnīgi cita lieta. Pašam būs prieks.

Pieņemsim, ka es viņu gribu nolikt virtuvē vai garāžā, kur ir pāris metri no mana dibena līdz pretējai sienai, bet priekš 55" uz tās sienas toč nav vietas. 32 pietiktu, 40 vēl saiet.

 

Pirms 1 minūtes , RHS teica:

220 eiro mūsdienās vairs nekas īsti nav.

Tev ir lieki? Ar prieku paņemšu!

Link to comment
Share on other sites

Tu jau nepaskaidroji, kur liksi viņu. Automātiski saprotam, ka liksi istabā.

Link to comment
Share on other sites

@Zin..., kur var meklēt info par paneļa tipu (VA/IPS/TN)? Ātri sagūglējamā specifikācijā es parasti redzu "LCD" :D

 

Vēl atradu Sony Kdl-32Ex720 pa lēto, nu 2011. gads, bet matēts, un no sava laika ne-lētākās Sony sērijas.

Kā viņš tavā skatījumā nostājas salīdzinājumā ar pārējām nosauktajām 32 miskastēm?

Ir "HDMI® PC input" un arī D-SUB, varētu būt ka ar tiem inputiem viņš dara šito?

Pirms 56 minūtēm , Zin... teica:

Chroma, izslēdz attēlā apstrādi, ātrāks reakcijas laiks. Respektīvi pārvēršas par monitoru

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
Pirms 54 minūtēm , RHS teica:

220 eiro mūsdienās vairs nekas īsti nav.

Kā tad nekas nav... Tas ir labs iesācēja ātrais kredīts. Pēc tam jau esi uztrennējies un vari ņemt nākamo, lielāku.

Pirms 54 minūtēm , RHS teica:

220 eiro mūsdienās vairs nekas īsti nav.

Kā tad nekas nav... Tas ir labs iesācēja ātrais kredīts. Pēc tam jau esi uztrennējies un vari ņemt nākamo, lielāku.

Link to comment
Share on other sites

Vēl skatos, par 50 eur met pakaļ KDL52X2000. Viņš nākamgad varēs pirkt alu un cīgas, un izmērs it kā neoptimāls, un CCFL, bet bijis sava laika flagmanis un maksājis četras pakas. Viņam bilde būs sūdīgāka nekā visiem šitiem bik jaunākajiem?

 

Un vēl šitāds. Kas tas tāds? Kaut kāds gadus piecus vecs lētais gals varētu būt, pēc kājas pazīstu, paziņam tāds ir. @Zin..., zini modeli?

 

electronics-tvs-lcd-56416430.800.jpg

Screenshot from 2023-09-25 23-32-25.png

 

Un vēl viens uzminimodeli:

electronics-tvs-lcd-56213704_800.jpg.ef3224b483352ff56d85bf2439d1f44c.jpg1644033338_Screenshotfrom2023-09-2523-39-19.png.495ccc8e9ee9a89a6ae79628e07a4c84.png

Link to comment
Share on other sites

Ņem vērā arī to, ka tie galīgi vecie var būt nolietojušies, piemēram, palikusi tikai puse spilgtuma no sākotnējā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Duškabīnē jau tā nebūs problēma, kas tur stiklus ar kaut ko nebūs nosmāķēt no ārpuses lai tumšāki.

Link to comment
Share on other sites

Rīgā tāda staigāšana būtu veltīga, Rīgā pie misenēm tikai CRT, kuriem bomži 5min laikā kopš tie tur nolikti sadauza kineskopus un izrauj varu, vai saplēsti LCD :(

Link to comment
Share on other sites

Ir man samsungs 32 lcd. vienīgais defekts, dažreiz grūtības ar ieslēgšanu, bet ja ieslēdzas, strādā godam.  Baltā krāsā.  Gribēju mest ārā, bet ja 138 interesē, var saņemt Jūrmalā.

Kāja nozaudēta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nosacīti pie tēmas: HDMI spliteriem ir kaut kādas nianses, ar ko viens būs labāks par citu? Dažiem raksta klāt 4K, tās ir muļķības un jebkurš šobrīd nopērkams spliteris vienlīdz labi sasplitos jebkuras izšķirtspējas signālu, vai varbūt tas ir stāsts par HDMI paaudzēm (velti cerēt, ka 10..20eur ķīniešu spliteriem speķī būs kaut kas par tām)? Vai man par to nav jāuztraucas, ja nekas vairāk par FHD netiks darbināts?

 

Pirms 7 minūtēm , Zin... teica:

Afera tiks tad atrisināta?

Vēl jau nav savākts, un ieslēgšanās problēma ir nedaudz problēma, bet kā pagaidu variants saies.

 

@Zin..., visi Sony šajā lapā un tas LG ir pilnīgas kakas vai varbūt tomēr ne visi?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , 138 teica:

HDMI spliteriem ir kaut kādas nianses

jā, lētie atbalta tikai 1.4 versiju, var izmest miskastē :smile:, a dārgos tu jau nepirksi!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , 138 teica:

visi Sony šajā lapā un tas LG ir pilnīgas kakas vai varbūt tomēr ne visi?

Vecīt, tu jau man sac prasit par TV no laikiem, kad es vēl gāju vidusskolā. 2008. gads o_O

 

Man vispār nav saprotams kā cilvēkiem nav kauns prasīt kaut kādas naudas par 15 gadus veciem lūžņiem, kas ar neko nav ievērojami. Nu ok, varbūt maksimāli 20€

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

VAru pārdot 63" Samsung plazmu, bet nu savus 200 eur, jau gan paņemšu, jo jocīgo skatīties pelēkos toņus ir dafiga! @138 neesi pircējs, varēsi uzvārīties?

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Zin... teica:

Man vispār nav saprotams kā cilvēkiem nav kauns prasīt kaut kādas naudas par 15 gadus veciem lūžņiem, kas ar neko nav ievērojami. Nu ok, varbūt maksimāli 20€

Dīvāni, ko eseskā atdod par velti vai tirgo par 20..50..100 eur, lielākā daļa ir vecāki, izdilušāki, piemīztāki un kaķu saskrāpētāki nekā tie, par kuru utilizāciju cilvēki maksā kā par pakalpojumu uzņēmumiem, kas ar to nodarbojas, vai izkrāmē pie savām purčika miskastēm.

Varētu būt, ka ar televizoriem un citu sadzīves tehniku notiek līdzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Nu tu jau tādiem klients! Perekups jau esi, nekas vairāk!

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@Zin..., ko saki par Samsung UE40H6700? Gadu jaunāks par F6400. Labāks?

Es viņu 200 lpp manuāļos (H6700F6400) ātrāk kaklu nolauzīšu nekā atradīšu un salīdzināšu visu to par ko tu F6400 slavēji.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Screenshot from 2023-09-27 02-08-53.png

 

Un tas ir divas nedēļas vecs sludinājums, tā ka tu, vakar ieteikdams man to F6400, nebiji savas tv eksperta kompetences augstumos! :hi:

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

 

1 stundu atpakaļ, 138 teica:

Labāks?

Ā, vot:

Citēt

H6400, kā apgalvo kaut kāds cits revjū, ir tiešais pēctecis F6400-ajam. H6700 ir pāris plauktus augstāk. :good:

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu nekāds eksperts jau labu laiku. Tad jau @Racer, @RHSun citi zvēri būs lielāki eksperti. Vēl jo vairāk, nebūšu nekāds SS.com eksperts.

Bet nopietni, ko tu chakarējies tur. Visticamāk tas h6700 vairs nebūs, njem to otro un miers, protams ja tas h6700 ir, tad njem. Ja nē, brauc pakaļ tam bezmaksas baltajam Samsung.

 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

Bet nopietni, ko tu chakarējies tur.

Man jebkādu līdz tam ne pārāk tuvu pazīstamas kategorijas tehniku lietotu pērkot vienmēr tā, ar fočuku bija līdzīgi, nu tip vienkāršāk, jo Canon kā brends "patīk pēc krāsas", un produktu ranga hierarhija ir pat vikipēdijā, un cenu līmeni var ēbajā redzēt, bet tikuntā man vajadzēja apjēgt, kādas ir alternatīvas, ātrāk nebija miera. Kamēr par teļļukiem man līdz šim topikam vispār nebija ne jausmas no kura gala uz ko skatīties, a izvēlēties teļļuku tikai pēc izšķirtspējas un collām tas tāpat kā fočuku tikai pēc megapikseļiem vai velosipēdu pēc ātrumu skaita :D

 

Pirms 12 minūtēm , Zin... teica:

Visticamāk tas h6700 vairs nebūs, njem to otro un miers, protams ja tas h6700 ir, tad njem. Ja nē, brauc pakaļ tam bezmaksas baltajam Samsung.

Jā, tas ir labs algoritms.

Link to comment
Share on other sites

25.09.2023. , 22:19, 138 teica:

tu nopietni domā, ka es pirkšu teļļuku četrreiz dārgāk un gandrīz divreiz lielāku

Gudri cilvēki nekautrējas mainīt domas, ja tam ir pamatoti argumenti. Šajā gadījumā tādi ir.

Link to comment
Share on other sites

25.09.2023. , 22:19, 138 teica:

tu nopietni domā, ka es pirkšu teļļuku četrreiz dārgāk un gandrīz divreiz lielāku nekā sākotnēji meklēju?

Es nopietni domāju, ka tu neko nenopirksi (ja nu vienīgi izdiedelēsi) un tikai kārtējo reizi te muldi muldēšanas pēc.

 

Neesmu gan baigi sekojos līdz, bet šķiet ka tu mūžīgi uzcep topikus par saviem desmitgades pirkumiem, bezjēgā te nomuld visi, un beigās lielais utubungas pirkums paliek tikai sapnis.

Paldies teikt nevajag..

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Racer teica:

Eleganti pasūtīji jamo un bumbas pārvēli uz neko sliktu Tev neizdarījušiem biedriem... :D 

Ja vien pastāvētu iespēja neatbildēt uz katru "A kāds ir šis?" jautājumu :D

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Racer teica:

Eleganti pasūtīji jamo un bumbas pārvēli

Ble, atklāji plānu 😕

Link to comment
Share on other sites

@138Kad izvēlies kāroto telvizuoru, padod ziņu, šķiet ka visi gribēs zināt. @AndrisBB moš pastaigā ar pa tām misenēm un ar kādu kurjeru kantori atsūtīsi uz dzimteni!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , ImissimI teica:

@AndrisBB moš pastaigā ar pa tām misenēm un ar kādu kurjeru kantori atsūtīsi uz dzimteni!

Vienkārši pa ielu ejot jau visulaiku pie mājām noliktus var redzēt, kāds jau viņus savāc. Īstenībā pat pirmdien skrienot, vienu redzēju, tik daudz lielāku. Pats šad tad kautkādus verķus, kurus gluži ārā mest žēl, bet tirgot slinkums, atstāju un kāds jau paņem (pārsvarā jau atkritumu uzvedēji 😂 ).

Teorija laikam tur ir ja stepsels nav nogriezts, tad strādā.

Pats kautkad senāk pie stacionārās urbjmašīnas tā tiku, grēks bij neņemt 😂

 

Bet nu lielāka varbūtība jau laikam piestāt pie šķirošanas centr un uzlikt plakātu uz auto ka meklē TV vai arī uzprasīt kādam, varbūt var 'izcopēt' no konteinera.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

  • 138 locked this tēmaa
  • 138 unlocked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...