Jump to content

S23 ultra - Jūsu domas?


termalais
 Share

Recommended Posts

3.02.2023. , 18:48, AndrisBB teica:

Nuuu, ja tu to kaaroto dabon ar atlaidi, tad jau veel lielaka dopamina doza. Ja pa velti, tad vispar ekstaaze :D

 

Es zinu štelli pa 100 kas iedos vairāk dopamīnu kā iphons un samsungs kopā ņemti ;)

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Un patērē tikai 30centus par kilovatu. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , AndrisBB teica:

Cik tad nu bieži cilvēki arī nes tos telefonus vai citu tehniku uz garantiju, lai tas būtu baigais faktors?

Es savulaik darbā dīloju ar kolēģu darba aparātiem no LMT. 

Galaxy S3 un S5 visi vismaz 1x bija garantijā. Visādi eksotiskāki aparāti arī vairākas reizes, tad ar S7 arī, liekas, bija problēmas. Tad vienm aparātam sāka gļukot tačskrīns, ne visur reģistrēja pieskārienus.

Ar kolēģu aiponiem arī kkādas nianses ir bijušas, vairs jau neatceros.

Tad pavisam sendienās atceros, ka kaut kādu SE trubu arī nesu uz garantiju.

Pietiekoši, lai tas būtu arguments. Un par LMT garantijas servisu neko sliktu nevaru pateikt. Nu jā, bez korplīguma pie maiņas aparāta netiek laikam un pēdējo paaudžu aparāti trāpījušies bez gļukiem.

Bet nu, katram savs.

 

Galu galā, ja tehnikas remonti būtu tik mazpieprasīti, diez vai elemtē būtu tēescē nopircis.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Iepriekšējā offisā biju viens no retajiem, kas 'uz vietas', tad bieži nācās ielaist Dell inžinieri.

Tad nu varēja redzēt sekas, no malas paskatoties, ko viņam tur nācās labot :D Kāds laptops pilns ar kautkādu vilnu, ka zeķu pāri varētu uzadīt, tad kādam ntās reizes sīkais ekrānu nolauž utt. Ne tā saudzīgākā apiešanās un dzīve tai tehnikai.

Link to comment
Share on other sites

Ai, nu nav man iekšā ar tevi viszini kasīties.

Kāda tur saudzība, ja telefonam pirmajā nedēļā zūd zona vai ir restarti? Ja tie telefoni būtu slīcināti vai pret sienu izšķaidīti, tu domā, ka pa garantiju viņus labotu?

 

Vienīgais izņemums bija kaut kāds Cat s40, kas tiešām legit izšķīda pēc nedēļas lietošanas. Un arī pa garantiju tika samainīts, bet jau pret citu marku.

Link to comment
Share on other sites

Nu es jau tik saku no savas pieredzes/perspektīvas, ganjau neesu vienīgais tāds.

Garantija - labi ja ir, bet arī īpaši nav kautkāds dealbreikers, jo reti jau kad kautkas pa tiem 2 gadiem saplīst. Ja saplīst, tad parasti kautkad vēlēk, tapēc nekad nav nācies neko nest pa garantiju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...