Jump to content

S23 ultra - Jūsu domas?


termalais
 Share

Recommended Posts

Just now, dzincha teica:

Ābolim visu šo daraface unlock?

Protams. Viss strādā uz FaceID. Neparvelt tas ābolos ir izslavēts.

 

Pirms 3 minūtēm , dzincha teica:

Katru dienu sanāk ipadlu darbināt

Tad kāpēc replika par datu pārnešanu? Manuprāt ICloud drive strādā vairāk kā labi. Uz PC viss ir pieejams bez kādiem vadiem reāllaikā, ja tikai viss ir sakonektēts. Arī pie failsistēmas pieslēdzot vadu var tikt. (Senāk laikam nevarēja cik saprotu)

Bet tad arī nebija tik aktuāli mākoņpakalpojumi, kā tagad.

Link to comment
Share on other sites

Eh.. Nebūtu tas cipars tā uzlēcis pakaļ ābolizstrādājumiem (lai vēl kāds/a pasaka, ka samsung nekopē no ābola idejas 😁), varbūt ari izskatītu patreizējā S20 nomaiņu uz ko jaunāku. Bet pašlaik izskatās, ka nebūs. Atmiņas kartes neesamību vēl varētu paciest, bet ANT+ neesamība gan man radītu neērtības (ir lietošanā daži garmin produkti).

Link to comment
Share on other sites

Darba specifika - daudz un dažādi manuāļi, fotkas no objektiem utt, kā arī other shit' 🤣

S20 ir ar 128GB + 512GB karte. Ir ok. Ja būtu tikai 512GB, tad iespējams būtu kautkas jāupurē.

Mākonis nav variants - LV dziļos laukos / purvos ir švaki ar internetu.

Link to comment
Share on other sites

termalais

Interesanti , janajam modelim kamera arī grabēs ?

  Kad pamaniju šim, iesvīda rieva nedaudz, jo pirms tam centās pievarēt gravitāciju pāris x.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , AndrisBB teica:

jāskatās iPhons?

Kas saka ka jāņem iphons? Es tikai atspēkoju kaut kādus vecus mītus par vairs neeksistējošām ābolu nebūšanām. Nevienu brīdi nesaku ka ābols ir kaut kādā ziņā pārāks.
 

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , AndrisBB teica:

Tad S23 Ultra nav ņemams, jāskatās iPhons?

Ja salīdzina Antutu 14 pro max, s23 ultra, xiaomi 13. Tad sifonam ir 972k, bet s23 ultra un xiaomi 13 ir 1 255 000. 

Ja paskatās cenas, tad 14p max droši vien maksās pāri 1k, kā arī s23 ultra. 

Xiaomi solas būt ap 650. 

Vēl ir vērts apskatīt Realme Gt 2 pro, kuram Antutu ap 975 k un cena ap 500-600 eur. 

Vēl jau jaskatas izvēlētā modeļa review( kameras kvalitāte, karšana, korpusa materiāli, pwm dimming rate,utt).

Vai arī jāņem kas labāk patīk pēc izskata. 

Link to comment
Share on other sites

Tu pērc papagaiļus (Antutu score) vai arī telefonu?
Katram jau savas prioritātes: citam veiktspēja/spēlītes, citam displejs, citam kameras, citam tikai brends rūp utt.

 

Man: 

1) Kamera 2) Displejs 3) Veiktspēja

Protams, neejot galējībās. Gan telefoni ar zemu veiktspēju un ar labām kamerām principā neeksistē.

 

 

Labots - itanium
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

versatile

Laikam esmu izlutināts, bet, pieturoties pie Samsung S sērijas vai nu aktuālās vai pāris paaudzes atpakaļ (pašlaik ir S21 FE), nekādas problēmas ar displeju, nitiem, atsaucību, krāsām, papagaiļiem, bremzējošām aplikācijām, utt nekad neesmu novērojis.
Nav ne jausmas, kas par chipsetu, kas par displeju, cik viņam punkti (zinu tikai, ka esmu uzlicis, lai nav max izšķirtspēja jo baterija svarīgāka) un citas figņas.

Viss strādā, zvanīt var, internets iet, bildes taisa. A ko vairāk vajag?

Beigsies līgums pēc pusotra gada, ņemšu nākamo. Bet štuku par telefonu atdot psiholoģiski neesmu gatavs - un ne tāds vienīgais esmu; to rāda tas, ka iepriekšējo paaudžu devaisiem cenas baigi nekrītas.

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , dzincha teica:

Android ir faceid vienkārši atbloķēšanai.  Var arī ar pirkstu atbloķēt, ja galīga tumsa/ brilles utt. bet apiem, kam vajag security(internetbankas, intune portal darbam utt) ir f.print scanner.

Ābolim visu šo daraface unlock?

Face ID nav tas pats kas Samsung atblokesana ar seju. Drošības ziņā vienā līmenī ar pirkstu nospiedumu lasītāju. Dažiem Android flagmaņiem arī bija faceID analogs, bet tika atmests par labu zem ekrāna iebūvētajam pirkstu nospieduma lasītājam dēļ cenas.

FaceID strādā arī ļoti sliktā apgaismojumā un neizmanto tikai kameru bet vēl tur kaut kādi sensori, kas nolasa arī sejas aprises un uzmodelē tādu kā "3d seju", tā kā ar fotogrāfiju nesanāks atbloķēt telefonu.

Tā kā jā, faceID var arī izmantot maksāšanai un citām lietām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Face id vai fingeringa sensors ir gaumes lieta. Citreiz ērtāk būtu viens, citreiz otrs. Bet nekādu lielo diskomfortu no pirksta sensora neesmu nekad izjutis - viss strādā. Varbūt vienīgi cimdos, ja nav touch gali un arī pinu ievadīt grūti, bet tad arī sejai nereti ir kkas priekšā. Toties, sapulcē paralēli kaut kādus maksājumus taisot, var to darīot pa kluso, nevis "taisīt selfijus".

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , versatile teica:

Bet štuku par telefonu atdot psiholoģiski neesmu gatavs - un ne tāds vienīgais esmu

Tapec man liekas ka Pixeli ir diezgan OK diils. It ipasi ja perk uz ilgaku laiku, software vismaz updeitosies ilgi, plus bus supports ari visadam applikacijam utt, jo tas ir defaultais telefons uz ka izstradataji taisa applikacijas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

jo tas ir defaultais telefons uz ka izstradataji taisa applikacijas.

Nezinu vai defaultais. Defaultais izstrādē, testēšanā laikam tomēr būs vispopulārākais modelis.
Latvijā tas šobrīd ir A52S 5G - vismaz spriežot pēc statistikas, kas ir pieejama man.

Gan, protams, tiek testēts arī uz citām ierīcēm, ieskaitot 6o Pixeli.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 16 minūtēm , AndrisBB teica:

Pixeli ir diezgan OK diils

Man uz gūgles pašas radītajiem produktiem ir alerģija. Ja būtu pie LMT pieejams, vēl varētu apdomāt paņemt atvērtajā, un, ja viss slikti, pēc 9mēn tikt vaļā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , itanium teica:

Gan, protams, tiek testēts arī uz citām ierīcēm, ieskaitot 6o Pixeli.

Popularam applikacijam ganjau ir statistika kadus telefonus izmanto lietotaji, tie ganjau ir testesanas prioritates. Ganjau statistika atskiras starp tipisko Garmin lietotaju un CandyCrash.

Bet nu visi tuulji kas nak ara no Google, ir vairak vai mazak tendeti uz Pixeli, tapec gruti no vinja izvairities.

Pirms 31 minūtēm , versatile teica:

Man uz gūgles pašas radītajiem produktiem ir alerģija. Ja būtu pie LMT pieejams, vēl varētu apdomāt paņemt

Nu ja laiks kad perk jaunu tel sakrit ar to kad Google/mob.tel.tirgotaji dod kadus bonusus (aka austinas utt) vai cenu nomet uz pusi, tad pavisam OK sanak.

Vel pavisam nesen 6tais Pro bij pa pus cenu vai kas lidzigs.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 19 minūtēm , AndrisBB teica:

Google/mob.tel.tirgotaji dod kadus bonusus (aka austinas utt) vai cenu nomet uz pusi, tad pavisam OK sanak

Patērētāju domāšana. Tas vien, ka met kaut ko pakaļ un ir forši, nekādā veidā nenozīmē, ka tas sanāk ietaupījums.

Austiņas... es tagad elles lokus eju, lai saviem pirmās paaudzes galaxy buds jaunus oriģinālos silikona uzliku komplektus sadabūtu. Sadabūšu. Ne dārgi. Bet veikalā ieiet un nopirkt nav iespējams. Un varētu nopirkt jaunas austiņas, bet man toi nafig nevajag. Atkritumu ražošana zb.

Link to comment
Share on other sites

Kapec pateretaju domasana? Es jau saku ja sakrit laiks, kad vajag jaunu telefonu. Nevis speciali pirkt atlaides pec.

Ja ta sakrit, tad ideali. Un kapec nesanak ietaupijums? Ja vakar maksaja X naudas, soden X - 30%, un rit atkal X?

Nu es austinas kuras dabuju ari pats nelietoju, pardevu uzreiz kolegjim. Vinam tadas patik. Man jau ir Sony Wh-1000XM4, lielas jegas no tam Bose vai Pixel Buds nebij, bet ja pa 200 var pardot, tad kapec tas nav ietaupijums?  

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Tad tā ir jebkurā gadījumā jebļa. Plus, pakoriģē mani, bet:

1. tie dīli LV nav pieejami - jebļa ar pirkšanu no balto cilvēku valstīm un piegādi, potenciāla jebļa ar garantiju

2. es pašlaik devaisus pērku pie operatora nomaksā - zinu, ka nav pelēkais imports, viss strādā mūsu reģionā, kā jāstrādā, nekādu problēmu ar garantiju, utt. Te man uzreiz 600-700 eur jānoliek par devaisu.

3. jebļa ar tirgošanu - pie kam, var jau būt, ka tās ausis kaut ko maksā, bet, ja es neesmu vienīgais biznesa ģēnijs, kas izdomājis uzvārīties, tad cena uz brīdi ir lejā, tad jātiekas, jārāda, utt.

 

Nu beigās varbūt var uzsist sev uz pleca un pateikt - jā, kruta. Nesaku, ka tas ir nepareizi vai slikti. Bet neredzu baigi motivāciju, jo, ja arī tam pixelim kamera varbūt par manu S21 FE ir labāka, tad par manu Fuji X-T4 toč nav labāka.

Link to comment
Share on other sites

Taču neviens Tevi nemēģina pārliecināt tagad pirkt Pixeli. Neviens arī neapgalvo, ka Pixelis fotogrāfē labāk nekā tam paredzētā tehnika. Pērc un lieto ko gribi.

 

Andris tikai saka, ka laiku pa laikam var atrast izdevīgus piedāvājumus. Vai tas konkrēti Tev šķiet izdevīgi un vai Tev pārdot ausis ir/nav čakars, tas jau katram individuāli.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu LV ir jebla. Te pie manis aizej uzveikalu vai Google store, izvelies telefonu, samaksa, aizpildi anketu un pec paris nedelam sanem ausis vai ko citu tu tur izvelejies.

No LV vieglak drosi vien ir uzprasit kadam pazinam kas dzivo 'pareizaja' vieta, lai noperk.

 

Pirms 5 minūtēm , versatile teica:

tās ausis kaut ko maksā, bet, ja es neesmu vienīgais biznesa ģēnijs

Protams, pilns ebeys pectam ar tam ausim pa pus cenu :D

Bet nu pardot jau tapat var bez problemam.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , itanium teica:

Andris tikai saka, ka laiku pa laikam var atrast izdevīgus piedāvājumus

Nu jā, es paņēmu to S21 FE - jo man ir laba pieredze ar Samsung ierīcēm nu jau pēdējos 12 gadus un slikta ar dažādiem flagmaņu killeriem no citiem ražotājiem - un Andris saka, ka vot, piselis ir atbilde visam - es saku, ka nevaru par to pārliecināties, jo bez riska nopirkt un neilgu laiku palietot Latvijā nav opcijas.
Uz papīra arī Huawei P10 savulaik izskatījās labi, dzīvē nelietojams sūds.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

Andris saka, ka vot, piselis ir atbilde visam

Kur tieši viņš to saka?

Pirms 2 minūtēm , versatile teica:

Uz papīra arī Huawei P10 savulaik izskatījās labi, dzīvē nelietojams sūds.

Lasām/skatāmies long-term apskatus. Es laikam nekad neesmu nopircis telefonu, kas tikko ir iznācis. Visādi tomēr gadās 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , versatile teica:

Andris saka, ka vot, piselis ir atbilde visam

Andris tiesam to nekur nesaka. Andris saka ka ja ir nauda kabata, tad Pixelim biezhi ir diezgan labi diili un pa to cenu salidzinot ar citiem sanak labs price/performance.

It ipashi kad jaunaka paudze iznak, jaunajiem dod kautkadu bonusu, vecajiem butisku atlaidi. Kautgan tas 'vecais' butiski neatskiras no 'jauna'.

Plus vel dabon diezgan labu un ilgu softwares supportu.

 

Ari Samsung veikala ik pa laikam ir diili.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , versatile teica:

Austiņas... es tagad elles lokus eju, lai saviem pirmās paaudzes galaxy buds jaunus oriģinālos silikona uzliku komplektus sadabūtu.

Pārdevi dvēseli ebrejiem?

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nē, nemaksā viņas neko. Un izrādās, ir pieejamas ne kā aksesuārs, bet kā rezeves daļa.
Vot rēķinu no TSC sagaidīt gan prasa pacietību.

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

Reāli nekad neesmu sapratis šos kadrus, kas skrien pirkt jaunākos telefona modeļus, un tad kaifo, tā ir kautkāda sava veida stilīguma marka ?  un ja iepaliksi par kādu modeli, tad tiksi nozākāts, apsmiets un izstumts no kruto bariņa? :D Kas tad reāli telefonā ir vajadzīgs.. zvani/sms/uzņemt kādu bildi un lai ir nez.. whatsapps kautkāds :happy:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Luckystrike teica:

Kas tad reāli telefonā ir vajadzīgs.. zvani/sms/uzņemt kādu bildi un lai ir nez.. whatsapps kautkāds

 

Iedomājies, arī flagmaņos šis viss Tevis nosauktais ir pieejams...

Link to comment
Share on other sites

When we make a purchase, our brain releases endorphins and dopamine.

 

Jo jaunaka vai karotaka prece, jo vairak dopamina.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nuuu, ja tu to kaaroto dabon ar atlaidi, tad jau veel lielaka dopamina doza. Ja pa velti, tad vispar ekstaaze :D

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , versatile teica:

Face id vai fingeringa sensors ir gaumes lieta

vai nu  tev nogriež galvu vai tikai pirkstu, tomēr ir maza starpība  😀

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , AndrisBB teica:

Ja pa velti,

ātri skrienot,

Pirms 46 minūtēm , AndrisBB teica:

tad vispar ekstaaze :D

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , itanium teica:

cerams priecāties par tehnoloģiju attīstību.

Dažiem ar šo ir ļoti lielas problēmas pat tehnoloģiju portālā 😄

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
3.02.2023. , 12:57, versatile teica:

Nu jā, es paņēmu to S21 FE - jo man ir laba pieredze ar Samsung ierīcēm nu jau pēdējos 12 gadus un slikta ar dažādiem flagmaņu killeriem no citiem ražotājiem - un Andris saka, ka vot, piselis ir atbilde visam - es saku, ka nevaru par to pārliecināties, jo bez riska nopirkt un neilgu laiku palietot Latvijā nav opcijas.
Uz papīra arī Huawei P10 savulaik izskatījās labi, dzīvē nelietojams sūds.

Latvijā garantijas serviss ir pilnīga miskaste. Šķiet, komiski, ka cilvēki to nosauc kā argumentu. Gandrīz jau katrā Internetveikalā Latvijā tirgo pikseli. 

Link to comment
Share on other sites

Cik tad nu bieži cilvēki arī nes tos telefonus vai citu tehniku uz garantiju, lai tas būtu baigais faktors? Neatceros ka savas dzīves laikā kautko būtu nesis uz garantiju, it īpaši telefonus. Viss itkā darbojas. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ir bijis gadījums ar S8, kam divreiz pa garantiju mainīja bateriju. Trešā bača arī kaput, bet nospļāvos un neremontēju...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...