Jump to content

S23 ultra - Jūsu domas?


termalais
 Share

Recommended Posts

Man kā 22u lietotājam ļoti patīkam , domāju citiem arī , ja saprotat manu domu  .bet pēdējās dienās manu kad strādā lēni ielago utt. Esmu advanced līmeņa  user. 

 Čoms atļāvās pateikt kad man viņš lagojot.  Tā varētu būt kad suk*ni killo jau uzreiz? Vai tad, nesolija 5 gadu supportu ?  Un man viņš pirmajā dienā pēc oem plēves noņemšanas, saskrāpējas hlamā. Neesmu pats rūpīgākais operātors bet nu nē.  Pa lielam  jādomā ko vietā ņemt , bezmazvai

 

 

 Paldies Termālais

20230201_235053.jpg

Labots - termalais
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , termalais teica:

bet pēdējās dienās manu kad strādā lēni ielago utt

Īsts flagmaņu atkarīgais jūt, ka tuvojas jaunais relīzes datums. Placebo dara savu.😀

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz vismaz varēja paņirgāties par aizkostā aboļa klientiem, kuri bija gatavi tirgot orgānus par jauno modeli.

Tagad, apskatoties jauno flagmaņu cenas (1-1.5 tūkst.eiri), pat īsti smiekli nenāk...

Protams, kārtējā labākā kamera universā, u.t.t. u.t.p.

Un modelis ar 256GB. Un kāpēc? 8K@24/30fps to aizd...pildīs zibenīgi.

Es nezinu, ja tiešām nebūtu kur naudu likt...Bet man tas nespīd, tātad arī šis nespīd.

Pagaidīšu S24/S25, un tad padomāšu par sava S21 nākotni.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Stasss teica:

Placebo dara savu.

Gan jau kā āboliem - OSam iesūtīta komanda, ka nāk jaunais modelis, ka jāpiegriež lēnām veiktspēja.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
Pirms 50 minūtēm , M@R$$ teica:

Protams, kārtējā labākā kamera universā, u.t.t. u.t.p.

 

Šitais ir gan jā, atceros vēl kā tagad kad iznāca S8+ (kurš pašam bija) reklāmās rādīja, cik revolucionāra kamera, ideālas bildes zemā apgaismojumā utt., un ar katru nākamo modeli seko pilnīgi tas pats, jauna revolucionāra kamera, tikai nevar saprast, kas notika ar iepriekšējo kura arī bija nenormāls lēciens tehnoloģijās. Tas ir nebeidzamais stāsts... 

  • Patīk 2
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ju teica:

Gan jau kā āboliem - OSam iesūtīta komanda, ka nāk jaunais modelis, ka jāpiegriež lēnām veiktspēja.

Tev ir bijis ābols? Redzams ka nav..

Tur pat vēl 7tais kā lidojis, tā lido..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Stasss teica:

Redzams ka nav..

Nē nav bijis, bet tā bija reāla lieta, kas tika atklāta, un pat atzīta, ja pareizi atceros

Pēc tam to "fīču" izslēdza.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , termalais teica:

Esmu advanced līmeņa  user.

 

pirms 9 stundām , termalais teica:

Un man viņš pirmajā dienā pēc oem plēves noņemšanas, saskrāpējas hlamā.

 

🤣🤣🤣...🤣!

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Tagad jau visi Exynos Samsunga lietotaji raudas, par jauno modeli, jo nak ar Snapdragon. Driz redzesim pamatigu cenu kritumu, ka meginas tikt vala un tikt pie viena no S23 modeliem. Note serija, jeb Ultra vizuali loti patikami, bet tomer veletos tiru Android bez OneUI.

Link to comment
Share on other sites

Pff, vāji, kārtīgam fanātam jau bija vakar jānopērk un jāraksta atsauksme 😆

Es gan pats ar jau labu laiku esmu "iesēdies" S klasē, S10 tad S21, pagaidām vēl negrasos mainīt.

Fotogrāfēt patīk, bet ne 200Mpx ne astro fotogrāfēšana tik ļoti neuzrunā.

Ļoti aktīvam lietotājam, manuprāt, vienīgais iemesls varētu būt Exynos aizstāšana ar jaunāko Snapdragon, kurš reizē ir jaudīgāks un energo efektīvāks.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , M@R$$ teica:

Tagad, apskatoties jauno flagmaņu cenas (1-1.5 tūkst.eiri), pat īsti smiekli nenāk...

Smieklīgi ir, ka cilvēks nopirks

 šo flagmani un turpinās no flagmaņa rakstīt par to, ka valstī viss ir nolaists un nabadzība un šēros postus, kur rakstīts, ka tauta iztiek ar 100€ mēnesī un vissirslikti.

 

pirms 2 stundām , kaut_kaads teica:

ar iepriekšējo kura arī bija nenormāls lēciens tehnoloģijās. Tas ir nebeidzamais stāsts... 

Erm... kā ir ar CPU, GPU un praktiski jebkuru citu tehnoloģijas priekšmetu? Tehnoloģijas attīstās un kas agrāk likās flagmaņa cienīgi, tas pēc laika ir nekas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , maize teica:

Ļoti aktīvam lietotājam, manuprāt, vienīgais iemesls varētu būt Exynos aizstāšana ar jaunāko Snapdragon, kurš reizē ir jaudīgāks un energo efektīvāks.

Nu tas ir vienkarsi matu skaldisana, uz papira varbut ir kada teoretiska starpiba, ret reala dzive ne ar ko tie CPU neatskiras.

Link to comment
Share on other sites

Ilglaicīgi noslogojot (piemēram jaudīgas spēles spēlējot), arī karst vairāk un samazina savu jaudu, lai to novērstu.

Link to comment
Share on other sites

Nu jautajums jau ir - vai ir verts tadu sikumu del ipasi iespringt un meklet telefonu pa visadiem kreisajiem kanaliem.

Nu ja veikala plaukta gul viens otram blakus, tad jau protams njem labako.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , AndrisBB teica:

Nu tas ir vienkarsi matu skaldisana, uz papira varbut ir kada teoretiska starpiba, ret reala dzive ne ar ko tie CPU neatskiras.

Nez, tas kas redzēts, neizskatījās pēc matu skaldīšanas. Ikdienas lietotājam jā, bet tāpēc teicu par aktīvu lietotāju. Jeb saki, ka visi testētāji viltoja rezultātus, lai iegāztu Exynos 😆

Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , maize teica:

Jeb saki, ka visi testētāji viltoja rezultātus, lai iegāztu Exynos 😆

Nu ne tak, bet starpiba ikdiena ir tik neliela, ka maz ticams ka jega speciali meklet. Maz ticams ka atradisi Snapdragonus pie operatoriem (pirms S23).

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Sveiciens...Man pašam ir S22U...Pilnīgi nesūdzos un neredzu iemeslu pāriet uz jauno S23....Kādu laiku atpakaļ tak,ja nemaldos ,Samsungs paziņoja,ka ar S22 iznākšanu S sērija tiks noslēgta....Redz ka tomēr izdomāja,ka vajag vēl vienu mnodeli....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Zin... teica:

15% jaudā pie noslodzes ir neliela starpība? Baterija arī 10-15% mazāk kkur

Nu ja. Tu to 15% starpibu dabon meginot izpiest maksimumu ilgaka laika perioda. Realaja dzive jau tu ne tuvu tam starpibu nesajutisi.

Nenu ja kriptovalutas rok uz telefona, tad cits stasts. Bet nu parsvara jau perk kameras, kautkadu citu ekstru pec, 15% starpiba CPU jauda pie max noslodzes nu loti saurai grupa aktuala problema.

Nu tas vairak atbilde uz to ka verts upgreidoties, jo tagad vares Snapdragonus dabut.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Stasss teica:

Tev ir bijis ābols?

Ehh, izkāpšu no skapja - kādreiz ieņirdzu par tiem, kas jerkoja uz ābolu - bija tāda animētā bildīte. Pirms kāda laika darbā piedāvāja vidusmēra Samsungu vai iepriekšējās paaudzes 11. ābolu. Tā kā esošais tālrunis bija labāks par Samsungu un no haļavas neesmu radināts atteikties, atcerējos, ka vienreiz neskaitās :D 

Šaize tāda, ka iepatikās, nelago un nav vajadzība mainīt arī pēc 14. sērijas iznākšanas.

Brr, pārlasīju tekstu un sapratu, ka izklausos pēc evanģēlista  - a gribēju vien atrunāt no paša pielaistām kļūdām ... 🤣 

Link to comment
Share on other sites

To ka ābols ir sūds, saka tikai tie kam viņa nav vai arī tie kam pietrūka pacietības pie viņa pierast.

Link to comment
Share on other sites

Nu ir jau Abolam daudzas lietas caur dibenu un nav skaidrs kapec butu japierod. Es gan vairak par MacOS, bet nu iOS jau nav iznjemums.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Nav spiesta lieta lietot

Es jau labprat nelietotu, bet mana gadijuma ir :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Stasss teica:

vai arī tie kam pietrūka pacietības pie viņa pierast.

Atceros, Stasi, ka tu stāstīji par savu bijušo un mantoto suni. Tur jau tas pats, droši vien?😀

Link to comment
Share on other sites

Tās tavas individuālas problēmas

Pirms 1 minūtes , jacobs teica:

Atceros, Stasi, ka tu stāstīji par savu bijušo un mantoto suni. Tur jau tas pats, droši vien?😀

Es vairs neatceros, ko teicu 😁

Link to comment
Share on other sites

Man pret iekosto ābolu pretenziju nav - precīzāk patīk viņu hardware, tur viss glauni, bet OS - dievspasarg, gribas to devaisu pret sienu mest. Nē, nu ok, ja tev tikai vajag sērfot pa netu vai tupa dokumentus cept, tad jau ir ok.

Piemērs iz dzīves..pagājušo nedēļu sievai vajadzēja dokumentus ieskanēt, man ir pro level Epson skeneris, pieslēdzu, tur softs ar citu filozofiju, kur ADF nu laikam nafig nav vajadzīgs :D

Tad sievišķa Ifons13 - gribēju tajā failu mapi redzēt - nu nav svarīgi ko es tur meklēju, bet "disku" neatradu. Tas, ka ābolam visa dzīve saistīta ar viņu mākoni, reāli besī, kaut ko pamainīt settingos - jāliek visādi tūļi, lai ko tur varētu pamainīt.

Ņesen vienu brīdi atpakaļ gribēju parcelties uz Ifonu...tā arī neesmu to izdarījis un tā jau gadu stāv neizpakots jauns Apple Pro max 12... Bet uz tausti telefons ir kruts :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

un jā, lietoju joprojām veco S7 samsungu, ja nebūtu problēmas ar brīvo vietu, un aķis labi, ja darbadienu novelk, viss būtu ideāli, bet jūtu, ka sāk prasīties pēc citas androida klausules... Par akumulatoru runājot, tad šim te modelim jau jaunam tas ilgi nevilka, ja to noslogoja ar puretubēm vai netu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Stasss teica:

To ka ābols ir sūds, saka tikai tie kam viņa nav vai arī tie kam pietrūka pacietības pie viņa pierast.

Jau kādu gadu lietoju 13o un diemžēl vēl joprojām nevaru pierast - labprāt pārietu uz svaigāko Pixeli vai Xiami 13 Pro.

Gan tā kā sifons ir no darba un tirgot nost nedrīkstu, tad nākas vien lietot tālāk. Jā, jā, varētu jau nopirkt un sifonu vienkārši nelietot, bet tad ieslēdzas skopums :D

 

Ja par tēmu, tad man neliekas, ka flagmaņi ir jāmaina katru gadu, jo tiem pēdējos gados ir nevis "lēciens" attīstībā, bet gan vairāk "nākamais līdzenais pakāpiens". Man nav datu, bet nedomāju, ka lielākai daļai pārdoto iekārtu apakšā slēpjas iepriekšējo flagmaņu īpašnieki.

Link to comment
Share on other sites

Nu negribu es te lielīt tagad aifonu. Normāls telefons, ko tur daudz var pateikt. Nevienu brīdi nesaku, ka tas pats Samsungs ir sliktāks, vai kā. Pašam jau tas Mini itkā mazliet apnicis, un gribas pārmaiņas S22, S23 virzienā, jo tikai tie vēl atbilst kaut cik man vēlamajam izmēram. Visi tie Ultra, Plus utt.. Fui dèļ lāpstas izmēra.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , M@R$$ teica:

Tagad, apskatoties jauno flagmaņu cenas (1-1.5 tūkst.eiri), pat īsti smiekli nenāk...

Pirmkārt, nav ko smieties vai raudāt, jo tas ir pieprasījuma dēļ,
Otrkārt, nav jau tā, ka nav variantu arī zem 1000 EUR:

  • Pixel 7 Pro
  • OnePlus 11
  • Motorola Moto X40
  • Realme GT 2 Pro

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Stasss teica:

Normāls telefons

Un kā ar pirkstu nospiedumu lasītāja neesamību? 

Drošību prasošajiem appiem bakstam 8 ciparu rindu? Face id? Tam laikam par maz security. 

Un failu pārmešana pc<--> truba...🤯

Plus sifonam varētu būt,ka os relīzes ilgāk suportē. Ipads no kkāda gada 16~ saņem updates. Android pēc gadiem 3-4 var nākties pašam flashot kko jaunāku. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , dzincha teica:

Drošību prasošajiem appiem bakstam 8 ciparu rindu? Face id? Tam laikam par maz security.

Kas tieši kaiš Face ID, un kāda velna pēc būtu vajadzīgs pirkstu nospiedums? Pa divu gadu lietojumu ne reizi nav bijusi vajadzība pēc tā.

Uzdošu pretjautājumu. Kam telefonos to izmanto? Tiešām, nekad neesmu lietojis.. Acīmredzot, tas Androīdos aizstāj Face ID, kas tam ir sveša lieta.

 

Pirms 9 minūtēm , dzincha teica:

Un failu pārmešana pc<--> truba...🤯

Esi lietojis ābolu pēdējos gadus?

 

Vispār smieklīgi tie argumenti..😁

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Stasss teica:

Acīmredzot, tas Androīdos aizstāj Face ID, kas tam ir sveša lieta.

Android ir faceid vienkārši atbloķēšanai.  Var arī ar pirkstu atbloķēt, ja galīga tumsa/ brilles utt. bet apiem, kam vajag security(internetbankas, intune portal darbam utt) ir f.print scanner.

Ābolim visu šo daraface unlock?

Pirms 12 minūtēm , Stasss teica:

Esi lietojis ābolu pēdējos gadus?

Katru dienu sanāk ipadlu darbināt( tam gan ir f.print scanner). Bet šad tad paprasa 11 cipar rindu.

Labots - dzincha
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...