Jump to content

Zāles pļāvējs vs trimmeris neregulārai pļaušanai


itanium
 Share

Recommended Posts

alusbundza
Pirms 15 minūtēm , AndrisBB teica:

Nu kamēr zāle īsa

tagad pa pupiem, sūds ar visu zāli

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tad tev jaunāko Rammstein dziesmu jāklausās. Ieslēdz subtitrus :D

 

 

 

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Tagad saprotu, no kurienes pasakās raganām slotas. Tās nav slotas, bet iepriekšējās civilizācijas trimeri.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Raimonds1 teica:

Man ir šāds.

Uzlabots.

Tev noteikti ir piemontēts propellers kā strāvas ģenerators, un tas viss papildināts ar turbīnu, kas veidota no Cocacola bundžas un adāmadatas..

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , AndrisBB teica:

Nejēdzīgākie pļāvēji laikam ir tie Flymo veidīgie,

Strādāju ar Homebase. Vieni no populārākajiem mums 😂👌 bet piekrītu, ja tev nav ideāls mauriņš, nespēju iedomāties to briesmoni 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Pļauj jau viņi OK. Bet ziemā, kad zāle pārsvarā slapja, tad diezko nepļaujas. Tad atliek pļaušanu līdz siltākam laikam un tad jau izaugusi tik gara, ka tam aparātam nākas visai iesvīst :D

 

Link to comment
Share on other sites

1.06.2022. , 16:43, Stasss teica:

Autor, 50 Eur, un es tev to gabalu nopļaušu. Der?

Pirms 44 minūtēm , Stasss teica:

Kā sākumā vienojāmies, mans darbs izmaksās 60 Eur.

Kaut kas te nav īsti tīri :D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Nu vismaz topika autoram 1-2 nedēļas zāli jāpļauj! Un pie reizes uzzināja, ko kaimiņi domā par trimmeri.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 9 stundām , Stasss teica:

Vēl kaimiņu krievene ēda prātu, ka redz, viņai no mana aparāta zobi sāpot.Kuce..

Tak "slava Ukrainai" pateici, nē?😁

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Brainless

Stass, nākošreiz paķer līdz trīszaru disku, puse no zaudējumiem nebūtu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , Brainless teica:

nākošreiz

Tavuprāt es trimmeri pirmo reiz rokās turēju?

Ja reljefs visā platībā ir kā kurmjiem uzarts, tad disks diez ko nepalīdz.

Nākošreiz paaicināšu tevi palīgā, tu ar disku, es ar spoli.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

itanium
pirms 12 stundām , binary teica:

Un pie reizes uzzināja, ko kaimiņi domā par trimmeri.

Vēl nekas nav uzzināts, bet labā ziņa, ka neviens nav ne sūtījis ziņu, ne zvanījis, lai sūdzētos :D

 

Lai vai kā, paldies biedram @Stasss!
Skaidrs gan ir viens, ka šobrīd jēdzīgākais budžeta (līdz 500 EUR) variants ir trimmeris. Kas zina, varbūt nākamreiz pats muļļāšos 😕 

 

P.S. Ja kāds par 30 EUR grib nopļaut nākamreiz, dodiet ziņu :D

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Vajag iepirkt grābekli, ja domā pļaut pāraugušu zāli. To vajag novākt no lauka, 0,15ha nekas nav.

pirms 14 stundām , Stasss teica:

Jaunā zāle ieaugusi vecajā pļāvumā

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, itanium teica:

ka šobrīd jēdzīgākais budžeta (līdz 500 EUR) variants ir trimmeris.

Nebūtu nekas nejēdzīgs arī pļaujmašīna, tagad viss notrimmerēts, sāktu braukāt ar pļaujmašīnu, pamazām smuks mauriņš veidotos...

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Raimonds1 teica:

Vajag iepirkt grābekli, ja domā pļaut pāraugušu zāli. To vajag novākt no lauka, 0,15ha nekas nav.

 

Raimi, braucam. Pats personīgi samaksāšu tev 50Eur, ja tu ar grābekli nokasīsi no tā tīruma veco zāli.

Es gribu redzēt tavu seju to darot, un kā tu man teiksi 

pirms 3 stundām , Raimonds1 teica:

nekas nav

 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Tas ir jādara kādas 3-5 dienas pēc pļaušanas, kad zāle apžuvusi.

Vismaz tajā pašā gadā, kad pļauj.

Link to comment
Share on other sites

Ar ko pļauj džeki ceļmalas? Paskatījos - man radās iespaids, ka nikni trimmeri un nevis aukla, bet trose, jo akmeņi arīdzan pa gaisu iet.

Link to comment
Share on other sites

3 mm aukla. Uzkabe noregulēta tā, ka līdz augsnei kādi 3-4 cm paliek, tad šķembas neceļ augšā.

Labots - Jainit
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

4.06.2022. , 22:31, Stasss teica:

Jaunā zāle ieaugusi vecajā pļāvumā un līdz ar to trimmerim tas ir megasekss

Vakar kaŗeiz pļāvu tādu zāli. Nekādu problēmu ar zāģa ripu kurai pabedīta zobi. Krūmgriezis praktiski tukšgaitā, jauno zāli kopā ar veco nopļauj līdz melnai zemei un vēl kurmju rakumus izlīdzināju. Degvielas patēriņš vizmaz trīsreiz mazāks, kā gāzēt pilnā ručkā, ka kaimiņienei zobi sāp. Nekādu izdevumu uz auklas rēķina. Ripa jau trešo sezonu kalpo. Nu jā, es laikam vienīgais te esmu, kurš neizmanto auklu pribcipā.  Jā, paliek problēma ar nopļauto zāli. Jāgaida kamēr izkaltis un tad jāvāc. Lai gan lielaķoties es to atstāju sapūt, jo tas nav mājas pagalms.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

androidz
4.06.2022. , 12:47, alusbundza teica:

Cik grūti gan tas varētu būt? Magone pirmo reizi dzīvē spiesta ķerties pie zāles  pļaušanas – VIDEO | BrīvBrīdis.lv

Ar pieredzi, aizsargs noņemts!

4.06.2022. , 22:31, Stasss teica:

Kā sākumā vienojāmies, mans darbs izmaksās 60 Eur.

Cik liels gabals? Topik autora pieminētais 1600kvm? 

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

androidz
4.06.2022. , 22:31, Stasss teica:

Vienīgais mans prieks no šī visa - tā man ir kā brīvdienu izklaide. Āmen.

Un laba mācība!

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Ja grib kautko pavisam glītu, tad noņem visu līdz ar zemi, kā pirmajā video, vai vismaz nopļauj cik vien īsu var. Nogrābj visādus sūdus kas uz zemes, pielīdzina, kā otrajā video, iesēj pa jaunam un priecājās par zālāju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7.06.2022. , 13:08, AndrisBB teica:

kā otrajā video, iesēj pa jaunam un priecājās par zālāju

 

Un tajā smiltī tad augs zālīte??

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz Youtube redzēju vienu atjautīgu  risinājumu  lai nepārtraukti nemainītu auklu kad pļauj tipa ''nātres ''. Starp citu , ja jāpļauj lauks ar kosu , tad tā aukla dilst kā pret betona sienu.  Nez kas tajā, aizvēsturiskajā augā, ir tas ''smilšpapīrs''?

  Principa ķīnieši arī piedāvā risinājumu ar nolokamiem nažiem, bet tas elastīgais spieķis izskatās labāks ja ''iebrauc akmeņos'' .  Nu ja lietos cieto nazi vai ripu ar cietsakausējuma zobiem, trāpot akmeņos diez kur labi nebūs . Lokanam  tērauda .. tik troksnis.

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 2 stundām , saf teica:

Un tajā smiltī tad augs zālīte??

Nez, ganjau kautkāds funktieris tanīs smiltīs ir.

Es sev ap māju līdzināju ar parastu melnzemi, ko būvmateriālu veikalā pārdod.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 2 stundām , saf teica:

Nu jā, es arī ar melnzemi līdzināju, bet te kaut kādi brīnumi...

Apskatijos sēklu ko izmantoju instrukcijā, tur ar rakstīts 50:50 - smiltis un melnzeme včibrikai včibrikai kārtai. Viņš tur video liek 70:30. Tas ja nevar noiņemt veco zāli līdz ar zemi.

 

Vigorously rake over or scarify the entire area to be seeded. This action should expose at least some soil required as a seedbed. If the surface cannot be exposed then a thin top dressing of 50% sand, 50% topsoil may be applied as a false seedbed.

interesanti kas forumam ir pret vārdu 'v i r s ē j a i', jeb precizāk 'i r s ē j' daļai.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
pirms 6 stundām , oxygen teica:

Kādreiz Youtube redzēju vienu atjautīgu  risinājumu  lai nepārtraukti nemainītu auklu kad pļauj tipa ''nātres ''. Starp citu , ja jāpļauj lauks ar kosu , tad tā aukla dilst kā pret betona sienu.  Nez kas tajā, aizvēsturiskajā augā, ir tas ''smilšpapīrs''?

 

Kosa  https://www.skaitamdabu.gov.lv/public/lat/jaunumi/147/ 

https://www.delfi.lv/majadarzs/aktuali/2-6-metrus-augsta-kosa-un-citi-retumi-latvijas-dabas-skaitisana-atklaj-dargumus.d?id=52041421

Kosas ir neparastas arī ar to, ka tās spēj uzkrāt savos audos silīcija dioksīdu, satur vērtīgus fermentus un citas vielas, tādēļ tās var lietot miltrasas un citu sēnīšu slimību apkarošanai. Tā kā silīcija dioksīds augā sastopams ļoti smalku daļiņu veidā, agrāk kosas izmantojuši kā smilšpapīru metāla priekšmetu un pat rotu pulēšanai.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Raimonds1 teica:

agrāk kosas izmantojuši kā smilšpapīru metāla priekšmetu un pat rotu pulēšanai.

Nu ko jūs varat ņemties ar tām auklām. Tak pilnīgi pofig, kāds tai kosā smilšpapīrs, pret metālu tā ir bezspēcīga. Man pie mājas mežiņā aug kosa un es pat nezināju, ka ir tāda problēma. Ar metāla ripu pilnīgi pofig cik kosa cieta, Negrib ar zāģripu uztaisi ripu ar kustošiem nažiem. Visas grāvmalas pļauj ar kustošiem nažem un neviens traktors nepļauj ar auklu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...