Jump to content

Mahačš - Androidisti pret Ābolistiem


Stasss
 Share

Recommended Posts

Pirms 7 minūtēm , 138 teica:

Es par sev pieņemamu esmu atradis izvirtību "podziņnieks (šobrīd 3720c) plus glaudāmtālrunis ar Whatsapu uz to pašu numuru", rekomendēju.

divas trubas staipi?

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , vvv teica:

Šeit Sīmensu vai Ēriksonu fanu nav, acīmredzot.

Es esmu drusciņ arī Sony-Ericsson labā gala cienītājs, bija man kādulaik W595 līdz noslīcināju. Man līdz tam derdzās telefoni kas atbīdās vai atlokās, bet šim bīdīšanās ir kvalitatīvi uztaisīta, skalā no jaunā banāna līdz 8800 tuvāk 8800, līdzīgi kā E75. Bet ir arī lētie SE bīdāmie ar tikpat sūdīgu bīdīšanos kā banānam vai vēl sūdīgāku, W2xx.

Migrējot starp SE un nokiju lielākā sāpe ir tas ka klaviatūrai apakšējā rindā atstarpe, "shift" un pieturzīmes viss ir vietām samainīts, kā arī tas, ka pārliekot simkarti tajā saglabātajiem kontaktiem Vārds Uzvārds tiek attēlots kā Uzvārds;Vārds vai kaut kā tā.

Bet labā lieta SE un fuj nokijām ir tas, ka visas austiņas ar SE proprietary štekeri der visiem SE ar tādu ligzdu un eksistē pārejas (dažiem modeļiem, šķiet ka tieši W sērijai, nāca komplektā) uz 3.5mm, kuras arī der visiem, savukārt nokijām, kurām nav 3.5mm (t.i visām izņemot 5xxx express music), piespraužot austiņas vai pārejas kas nav paredzētas konkrētajam modelim nokija izmet "Šis piederums nav atbalstīts", nevaru apgalvot ka visām, bet visām no vairākām nokijām un austiņām/pārejām kam esmu mēģinājis.

 

Pirms 29 minūtēm , kaads teica:

divas trubas staipi?

Nav jau kilograms.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Stepselis teica:

Pats tikko iegādājos pirms mēneša.

Desktop mode ir?

Man ir Poco F1 jau kādus gadus 3, bet tam desktop mode nepienākoties pat pēdējākajā updeitā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , AndrisBB teica:

Desktop mode ir?

 

Iespēja pieslēgt ārējo monitoru, klaviatūru un peli? Ļoti šaubos, ka lētā/vidējā gala aparātiem tāda iespēja ir.

Link to comment
Share on other sites

Piespraud monitou un lieto kā PC.

 

How-To-Enable-Android-10%E2%80%99s-Secre

Pirms 2 minūtēm , androidz teica:

Ļoti šaubos, ka lētā/vidējā gala aparātiem tāda iespēja ir.

Nušiem vajadzētu supportēt, bet vai ir un darbojas?

 

  • Xiaomi Mi 11 Ultra, Mi 11 Pro, Mi 11, Xiaomi Mi 11i, Mi 10 Ultra, Mi 10T, Mi 10T Pro, Mi 10T Lite, Mi 11 Lite 5G, Mi 10 Pro, Mi 10S, Mi 10, Mi 10 Lite Zoom , Mi 9 Pro 5G, Mi 9, Mi 9T Pro
  • Redmi K40 Gaming, Redmi K40 Pro / +, Redmi K40, Redmi K30S Ultra, Redmi K30 Ultra, Redmi K30 Pro, Redmi K30 5G, Redmi K30i 5G, Redmi K30, Redmi K20 Pro, Redmi 10X Pro, Redmi 10X, Redmi Note 9 , Redmi Note 10 Pro and Redmi Note 9 Pro
  • LITTLE F3, LITTLE F2 Pro
Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , vvv teica:

Neatrodu guglē 3210i

 

pirms 6 stundām , ju teica:

Varbūt 3510i?

 

 

Stulbs un bezkaunīgs - sēžos 2!

 

Paldies @ju par labojumu! 👍

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , kaads teica:

a kape Lite versija,  tā versija parasti ir ar kaut ko apdalīta

Tur ir viss, kas man vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, 138 teica:

Nav jau kilograms.

ari  pāris gadus staipīju divas trubas, nu i nah. Ne jau svarā problēma, bet nav ērti, vismaz man.

Link to comment
Share on other sites

Monitoram vajadzīgs tieši tas pats, kas ja mēģinātu piespraust pie laptopa caur usb-c.

Vienkārši hubs ganjau derēs.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Nu USB hubs tev dod iespēju no viena USB iegūt vairākus. Ja pele darbojas/klaviatūra darbojas vienkārši piespraužot pie telefona, tad arī darbosies.

Cits jautājums vai telefons atbalsta displeju caur USB. Tad vainu spraud pa taisno, vai caur habu un usb->hdmi vai kas tev tur patīk. Ja monitoram is USB-C ieeja, tad spraud pa taisno bez visādām pārejām.

Ja monitoram ir iebūvēts hubs, tad pavismam vienkārši. USB-C uz USB-C. Peli/klaviatūru spraud monitorā, plus vēl telefons lādēsies.

Bet nu doku jau var tāpat nopirkt.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , kaads teica:

divas trubas staipi?

nepieļauj iespēju, ka visi nerok grāvjus? Man jau te pa lāpstu noraka, tais retajas reizēs, kad truba vaig līdz, iemetu kaut kur piepīpētāja tuvumā, kad atkal vajagās...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , aoma teica:

tais retajas reizēs, kad truba vaig līdz, iemetu kaut kur piepīpētāja tuvumā, kad atkal vajagās...

nevar jau prognozēt, kad to grāvi vajag rakt

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc lāpstu līdz nav jēgas ņemt :) tikai bagāžniekā vietu aizņems

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nē, jo tas nav vajadzīgs. Manuprāt kārtējā hipsteru padarīšana.

Labots - Tuubijs
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Labprāt neatteiktos no tādas iespējas, bet nu nespēju iedomāties nevienu iemeslu, lai man tas varētu noderēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iespēja diezgan noderīga. Telefons ir pietiekoši jaudīgs un mierīgi aizstāj kautkādu Chromebooku vai laptopu.

Pārsvarā jau tāpar visas darbības notiek browserī. Ja kautkāda iemesla pēc vajadzētu aizvilkties uz offisu, tad nav jāstaipa līdzi laptops, piespraud telefonu pie monitora, izdari ko vajag un brauc mājās.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Ja kautkāda iemesla pēc vajadzētu aizvilkties uz offisu

A nah tāds ofiss, ja tajā nav datora? 

Link to comment
Share on other sites

Un kam tur dators, ja pārsvarā strādā no mājām? Pietam lielākā daļa tāpat nelieto staticionāros, bet laptopus, kurus nēsā tagad līdz. Hot-deskings arī tagad modē, kad nav sava iedalītā darba vieta, bet vienkārši pāris galdi ar monitoriem, kur strādā tie kas kautkāda iemesla reizi mēnesī tik velkas uz ofisu. 

 

 

 

Pirms 2 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Dati... 

Tas ir iemesls kāpēc cilvēki ar savu laptopu vazājas apkārt

Dati tagad visur ir mākoņos.

 

Pat Windows tagad ir mākonī :D

https://www.microsoft.com/en-gb/windows-365

Link to comment
Share on other sites

Nja... Drīz laikam multfilma Džetsoni būs realitāte. Liela daļa laikam par to ir starā, bet īstenībā tas ir skumji..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Tev pilnīgi viss laptopa saturs ir mākonī un aizgājis uz darbu lieto pirmo pagadījušos datoru, šaubos :)

Uz darba laptopa tā arī ir. Nekādi faili tur vai dokumenti tur nav, dokumenti ir jātur uz darba servera.

Tik kods, bet nu tas jau nu točna mākonī, GitHub utt.

Dažreiz īstenībā diezgan besīgi, ka jāņem līdzi laptops, kurš tagad jāatpiņķerē, jaizvelk lādētājs utt, lai tikai aizvilktos līdz darbam, kur kautkādus sīkumus jaizdara. Ja gribi pēctam doties uz sporta zāli vai pabu, tad jābrauc ar auto, jo savādāk laptops jāstaipa līdz utt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Džetsoni būs realitāte.

Tādus nezinu. Patiešām tik episki? Flinstoni un pokemoni var uzpīpēt? :D

Link to comment
Share on other sites

Ko tu tur murgo? Loģiski ka staipu līdz laptopu, jo vajag browseri.

Ja tie vienkārši ir kautkādi konferences zvani - Slack, Teams utt, tad to mierīgi var izdarīt no telefona. Bet ja paralēli jāveic kautkādas piezīmes, jaapskata citu kods (kurš ir kautkādā GitHub), jāpārbīda biļetes kādā Jira utt, tad to visu izdarīt ir 10x vieglāk uz lielāka ekrāna. Un to atrisina telefona piespraušana pie monitora. 

Tas ka tev tas nav noderīgi, tas nenozīmē ka nevienam citam tas nav vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , Edis7 teica:

Patiešām tik episki?

Tev nav ne jausmas..😂

Zinātniskā fantastika. Nākotnes realitāte animācijā.😀

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , AndrisBB teica:

Un kam tur dators, ja pārsvarā strādā no mājām? Pietam lielākā daļa tāpat nelieto staticionāros, bet laptopus, kurus nēsā tagad līdz. Hot-deskings arī tagad modē, kad nav sava iedalītā darba vieta, bet vienkārši pāris galdi ar monitoriem, kur strādā tie kas kautkāda iemesla reizi mēnesī tik velkas uz ofisu. 

 

Programmētājiem, iespējams, tas ir aktuāli, bet, izskatās, ka ābolkompānijai uz viņiem ir tik pat uzmīzt kā tiem, kas ķērc pēc latviešu valodas interfreisa. Un te es esmu ābola pusē - ekosistēma ir max vienkāršota, lai pat cirvim būtu skaidrs, ko spiež un ko kas nozīmē, visi ūber doki un pārējie sūdi attiecīgi priekš hipsteriem domāti. Kaut kas nepatīk? Nu tad pērc to savu sūda samsūda androidu vai kas jums tur ļāva pieslēgties pie monitora un dročijiet tālāk. Man, piem, sieva ir mehatroniķe, viņai, lai veiktu kkādus rasējumus, sasodīts tā truba ar moni sasodīts vajadzīga, vai nu kārtīga darba stacija vai ej gudri stāstīt, how simple is that!

Labots - Tuubijs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Tātad dati.... drošība, ērtība un dati.

Tieši tā. Pārejais, ko teici ir pilnīgs /bullshit/, Attiecīgi katram būs savs risinājums, kā to izpildīt. 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , kreizā Kāja teica:

Ja reāli būtu kā saki, varētu staigāt pa pasauli ar Nokia un strādāt pirmajā datorā kas ceļā patrāpās, bet tā nav, un nebūs!

Atkarībā no darba specifikas. Mums ir daži externāļi, kuriem nav darba datoru - ir tikai konts un piekļuve noteiktiem Sharepoint resursiem. Tīri teorētiski viņi var strādāt no jebkā, kam var dabūt internetu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...