Jump to content

Mahačš - Androidisti pret Ābolistiem


Stasss
 Share

Recommended Posts

Pirms 1 minūtes , rubb teica:

Tak nevar sabiedrībā rādīties ar novecojuši modeli

Pilnīgs bullšits, ko kultivē tie, kas paši nevar atļauties ābolu. Varbūt kāds arī maina, bet ne jau lielākā daļa. Pats 5 gadus bez problēmām lietoju 7-to ābolu un tikai nupat pārgāju uz 12, jo vecajam aķītis vairs īsti neturēja un lielāku ekrānu arī gribējās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , CAP teica:

varēs ļaudis skriet un savus 12.os mainīt pret 13.iem


Tu arī jau gaidi A53šo, lai varētu pārlēkt? Vai kurš tev tur bija?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , ivo teica:

paši nevar atļauties ābolu

būsim objektīvi.. kosmosu maksā ābola top modeļi.. ir nopērkami paaudzi vecāki un ļoti maziņi jaunie par tīri sakarīgu naudu, vienkārši p/p nerullē... + katram jau savs..

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

gaidi

noteikti nē.. 3īs gadi, ka minimums vai kamēr nenosprāgs. Man A52 5G pilnīgi apmierina. Es mobilos parasti mainu tikai pie tehnoloģiju maiņas. Iepriekšējais P10 lite tika lietots 4i gadi un tikai 2u iemeslu dēļ tika nomainīts, 5G un baterijas (akumulatora) vecums dara savu..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , CAP teica:

noteikti nē..

Tad kāpēc ierēc par ābolistu? Man kaut kā bieži sanāk redzēt, ka tieši ābolists ar savu verķi staigā gadus 5-6.. jo tas kalpo un kalpo, nevis velk garu jau pēc pāris gadiem.

Nebūt negribu celt slavā Ābolu, bet biški kacina šī nejaušā iesmīnēšana par šo visu.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Man kaut kā šķiet, ka iphoni tomēr ir pārcenoti. Varbūt es maldos. Patlaban lietoju Xiaomi Mi8 (6GB/128GB). Pirku pavasarī par 200 EUR. Vai Ir kāds iphons ar tādiem vai labākiem parametriem (papagaiļiem) par tādu vai zemāku cenu?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Insekc teica:

Vai Ir kāds iphons ar tādiem vai labākiem parametriem (papagaiļiem) par tādu vai zemāku cenu?

Nav, bet tautas gudrība vēsta, ka nopērkot andri pa 200 viņa daudzie papagaiļi iespējams ātrāk aizrīsies nekā veca aifona par to pašu naudu, nu ko tagad var nopirkt pa 200, astoto ja?, kurš būs lietojams ilgāk nekā tas andris.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc visi piemin tikai Xiaomi, Redmi, u.t.t. Lūdzu, salīdziniet Samsung flagmaņu cenas ar iPhone cenām. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , CAP teica:

5G

vai tad reāli 5G tiek izmantots?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , 138 teica:

bet tautas gudrība vēsta, ka nopērkot andri pa 200 viņa daudzie papagaiļi iespējams ātrāk aizrīsies nekā veca aifona par to pašu naudu,

Ne tikai gudrība, tā ir realitātē. Man kolēģei darbā ir 5s ābols, pirkts 2013.g, kad tas iznaaca. Viss rullee joprojām.

Čomam Samsung S4 mini noprāga 2,5 gadu laikā, respektīvi problēmas sākās uzreiz pēc garantijas laika. Pašam savā laikā vēl pa latiem pirkts bija Samsung S4. Neizturēja garntiju, sāka gļukot, uzpūtās baterija, biija 4x servisos, mainīja baterijas, pāršuva softu utt. Pilnīgs murgs vienā vārdā. Kopš tā laika pārgaju uz āboli. Nekādu problēmu, izņemot konkrēti 7 modeli, kam aukstā laikā bačene momentāli izrubījās.

Labots - Net
Link to comment
Share on other sites

Tā ir tikai viena cilvēka subjektīvā pieredze. Pašam S5 joprojām lietojams stāv rezervei, ne reizi servisos nav bijis. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , ivo teica:

reāli 5G

man ir laimējies ar to, ka manam operatoram, manā dzīvesvietā (un principā arī darbā, precīzāk sanāk pilsētas centrs) ir 5G.. šķiet forumā kkur pat biju iemetis speedtest. Protams, ikdienā 99% notiek wifi.. gan mājās, gan darbā.

Pirms 7 minūtēm , VebKamera teica:

Xiaomi

kad martā pirku savu Samsung, tad kaut kā acīs neieleca xiaomi modeļi.. diemžēl, tie, kas tagad patīk iznāca jau vēlāk, bet nu sievastēvam gan tika nopirkts xiaomi note 10 5G (6/128 variants).. 200 eur.. apmierināts.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , VebKamera teica:

tajā Xiaomi ir pilnīgi viss komplekts,

Mitrumizturība?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, rubb teica:

 Tak nevar sabiedrībā rādīties ar novecojuši modeli - ko pārējie padomās! :D 

Beidz nu muldēt, Āboli kalpo ļoti ilgi, un Apple atbalsta savas iekārtas arī krietni ilgāk par Android. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , CAP teica:

Protams, ikdienā 99% notiek wifi.. gan mājās, gan darbā.

Pateicos par konstruktīvu info! Slinka modera tēmā,- Kādus mobilos lietojam?tur plusiņu pieliku:) Tavu ieteikto ķīnieti redzu prioritāru.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , martinno teica:

salīdziniet Samsung flagmaņu cenas ar iPhone cenām

A kāpēc salīdzināt nesalīdzināmo? Var salīdzināt Oneplus 8t par 500eur un Samsung pa 1Kilo. Un šajā salīdzinājumā pat neskatoties uz cenu vinnēs Oneplus. Visās kategorijās, izņemot kameru.

1 stundu atpakaļ, Insekc teica:

Man kaut kā šķiet, ka iphoni tomēr ir pārcenoti.

Drusku jau ir par zīmolu jāpiemaksā, kur nu bez tā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , androidz teica:

kāpēc salīdzināt nesalīdzināmo?

 

Tas ir vistiešāk salīdzināms - Ābolam ir flagmaņi un Samsungam ir flagmaņi. Cenu līmenis +/- līdzīgs.

Kāpēc visi apdirš Ābolu, bet neko par Samsung nesaka?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , martinno teica:

Tas ir vistiešāk salīdzināms - Ābolam ir flagmaņi un Samsungam ir flagmaņi.

Arī nesaprotu. Ir Ms DOS un ir Linux. Ko viņiem dalīt?  :D

Link to comment
Share on other sites

https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=10596&idPhone2=10237

 

salīdzināt jau varam.. tik kurš kuram iekabina, tas ir jautājums :D

 

salīdzināti tā teikt Samsung/Apple šobrīd pieejamie flagmaņi vienādā cenu kategorijā

 

jebkurā gadījumā normāli (vairums) cilvēku mobilo tomēr pērk 200-600 eur robežās un vienīgais, kas tur vēl ielien ir SE (2020), bet nu specifikācija liek raudāt.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , CAP teica:

jebkurā gadījumā normāli (vairums) cilvēku mobilo tomēr pērk 200-600 eur robežās.

Man iPhone 12 maksāja 650 - nav baigi virs normālā 😂

Link to comment
Share on other sites

tie ir vienīgi parametri.  gsm arēna neizskata kompānijas ,kuras nolohojās un pamet mob. tel. biznesu  :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , CAP teica:

bet nu specifikācija liek raudāt.

Raudāt vai smieties...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , kaads teica:

var

var var.. man brālis tā savus moka.. līmē vaļā/ciet :D da nu..

 

Pirms 5 minūtēm , ivo teica:

Man iPhone 12 maksāja

apsveicu.. skatos lv iveikalos 4/64GB versiju jā, var nopirkt ap 700 eur pelēka izskata iveikalos :D pa šo naudu lieki teikt, ko var nopirkt android pasaulē i vēl dzerstiņam pāri paliks.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , martinno teica:

Kāpēc visi apdirš Ābolu, bet neko par Samsung nesaka?

Cena un vēlreiz cena, tāpēc ka Iphone ar 700 eur tikai sākas. Un arī nosacīti, ja patīk liela izmēra ekrāni, tad ieejas biļete jau paliek vismaz 1 štuka.

Es protams kautrīgi paklusēšu par IR blasteri, kas ir manā telefonā un nav nevienā Ābolā, un nekad nebūs. Un jā, izmantoju. Bet ja nebūtu, nepārdzīvotu! 

 

Āboliem nepiedošu, ka ievazāja modi ņemt ārā minidžeku.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , androidz teica:

Raudāt vai smieties..

vispirms paraudi,tad pačurā. :0 . Kīnieši izkonkurēs visus, arī 

"pačurātājus"

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Pirms 24 minūtēm , androidz teica:

Es protams kautrīgi paklusēšu par IR blasteri, kas ir manā telefonā un nav nevienā Ābolā, un nekad nebūs.

N8 bija FM transmiters un HDMI izeja ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , ruukjis teica:

Aha, bet tikai Apple pamanās nonākt tiesas prāvā dēļ šī "atbalsta".

Kaut kā pohuj, kādas apple ir tiesas prāvas.

Pirms 27 minūtēm , Edis7 teica:

vispirms paraudi,tad pačurā. :0 . Kīnieši izkonkurēs visus, arī 

"pačurātājus"

Vārdus tu māki, teikumi vēl nesanāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , CAP teica:

var nopirkt ap 700 eur

wintek.lv - jaunas ierīces, kas pabijušas veikala skatlogā un bez kastītes - savus 100 - 150 eur var ietaupīt

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , androidz teica:

Kaut kā pohuj, kādas apple ir tiesas prāvas.

Nu tad nemurķši par Apple atbalstu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , martinno teica:

bet neko par Samsung nesaka?

Jo pērk lētos andrīšus... un ar tiem staipās... ;) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , ivo teica:

wintek.lv - jaunas ierīces, kas pabijušas veikala skatlogā un bez kastītes - savus 100 - 150 eur var ietaupīt

Tā piebilde "no Skandināvijas" mazliet mulsina. Tas ir kā kleitas no Baltkrievijas? 

Bet vispār Surface Book 2 pa 600 naudām nav slikti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Regisss teica:

13 mini PRO... vai PRO mini

 

Cerams, ka vispār būs mini, jebkādā izpildījumā. Bija tenkas, ka 12 mini esot maz pieprasīts.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , raivix95 teica:

mazliet mulsina

Es palasīju pieredzi, pats pirku pirmo reizi, esmu apmierināts. 2 gadu garantija arī ir. Bija pliks telefons bez kastītes, kuru tāpat diez vai kādam vajag. Lādēšanas kabeli arī iedeva komplektā. Ir arī telefoni oriģinālajā iepakojumā, maksā 10-20 eur dārgāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Regisss teica:

lētos

lēts nav slikts, tāpat kā dārgs ne vienmēr ir labs.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , martinno teica:

Tie ir līdzvērtīgi tikai uz papīra, dzīvē - lēts ir un paliek lēts

Nu man ir abi, un tāpēc salīdzinu. Jā - poco liekas lēts, plāns korpuss. iPhone nostrādāts perfekti, pasmags, korpuss metāls. Bet, kad abiem uzlikti vāciņi + stikliņi, vienīgā atšķirība ko jūtu - svars. Nu jā, saprotu, tas ka tur kamera izskatās krutāk uzdizainēta iP12 + protams daudziem joprojām pašapziņa spēcīgāka ar apple produktiem. Bet nu ja atšķirība ir 700eur, nu lai ir trubai tā aizmugure vienkāršāk uzdizainēta, tāpat 99% laika ir vāciņā. Apple trumpis ir iOS, bet nu tas ar vairs nav tik izteikti, kā agrāk. Man pāriet uz android bij diezgan smooth, ir lietas, ka liekas sakarīgāk androidam un otrādāk. bet nu tās jau ir nianses. tagad vairs īsti nav sūdīgu telefonu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...