Jump to content

Mahačš - Androidisti pret Ābolistiem


Stasss
 Share

Recommended Posts

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Vaitad ābolam vispār

Es nezinu. Parasti kaut kas ir. Visiem gadžetiem. Kaut vai īsa norāde uz mājaslapu, kur var visu izlasīt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Nu, nu. Oficialais iPhone tirgotajs Latvija ir LMT, Tele2, Bite.

Ne gluži. Oficiālais ir Capital un iDeal -  LMT, Tele2, Bite, ņem no Capital. To es zinu pilnīgi noteikti. 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Garmin pulkstenim nav

sīcim Garmin pulkstenī   ir latviešu valoda,  varbūt no modeļa atkarīgs.

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, INTRASERVERNET teica:

tirgojot preci latvija ir jabut lietoshanas instrukcijai Latviski?

jā, teorētiski ir jābūt. Bet es uz sitiena varu nosaukt vismaz 3 pēdējā laikā pirktas preces (piemēram DJI drons, iPhone, Tikka medību ierocis), kam nebija nav un nebūs nekādas instrukcijas LV valodā. Ja arī būtu, tad no tā lielas jēgas tāpat nebūtu.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

instrukcijas

Šobrīd ļoti daudz kas ir nopērkams bez instrukcijām valsts valodā. Šķietams ka tiesību aizstāvjiem uz šo ir nolaidušās rokas.

Link to comment
Share on other sites

Vai tik prasība nebija - ja precei ir līdzi lietošanas pamācība, tai jābūt latviešu valodā? Ja ir atsauce uz instrukciju iekš www, tad pati instrukcija jau var nebūt.

Link to comment
Share on other sites

https://locate.apple.com/lv/lv/sales/?pt=all&lat=56.9475636&lon=24.1060604&address=Rīga

 

nu cik var dirst?!!!

 

 

1 stundu atpakaļ, kaads teica:

Garmin pulkstenī   ir latviešu valoda

andrītis dzīvo UK.. sapircis UK produktus un brīnās, ka LV tur nav :D

 

.. EU/Baltijas tirgum paredzētos produktos ar LV valodu problēmu nav, izņemot apple

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

iOS face unlock realizēts lieliski, telefona nobloķēšana, ka pēc nozagšanas tas der tikai detaļām arī ir lieliska. 

 

Toties uz Android torrent klients strādā lieliski, Youtube vanced strādā, varu saglabāt youtube video telefonā, respektīvi brīvi darboties ar failiem telefona atmiņā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , androidz teica:

iOS face unlock realizēts lieliski, telefona nobloķēšana, ka pēc nozagšanas tas der tikai detaļām arī ir lieliska. 

Tagad jaunajos andrīšos arī nemaz nav tik vienkārši atbloķēt un cik zinu, tad daudziem nevar.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Racer teica:

tad daudziem nevar.

Tagad atcerējos - Andrīšu jeb pareizāk Google pret zagšanas funkcija ir vēzis. Ja gribi telefonu pārdot, tas ir jānokabina no sava konta. Savādāk nekāds factory resets nepalīdz. Tas pārvēršas par neciešamu klāsterfaku, ja telefons ir uzņēmuma un darbinieks vienkārši uzliek mīksto. Es, personīgi, nezinu, ko darīt. Apple gadījumā, ja man ir pirkuma dokumenti, ābolisti whitelisto IMEI un es caur iTunes varu ierīci pārinstalēt. A ko ar Andrīti? 

Labots - ruukjis
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , ruukjis teica:

A ko ar Andrīti? 

hard reset.. vai advancētākiem gadījumiem recovery mode (tas gan der gadījumā, ja piemirsts konts utml...)

 

ja mobilais būs nozagts, iesniegums un nobloķēts IMEI.. tad neko, (LV kriminālatbildība par IMEI viltošanu.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 6 minūtēm , ruukjis teica:

Ja gribi telefonu pārdot, tas ir jānokabina no sava konta.

Kur problēma?!

Link to comment
Share on other sites

Ābolam šobrīd, vismaz manās acīs ir viens liels pluss - aktuāla flagmaņa mini versija. Reāli jau ZB lāpstas. Šogad pienācis laiks paņemt kādu jaunāku ierīci (šobrīd lietoju Pixel 3 XL) - izvēle starp Pixel 6 un iPhone 13 mini. Protams, jāsagaida, kad abi parādīsies dzīvē, bet šobrīd sliecos par labu mazajam iPhone.

Vēl viena lieta, kas liek skatīties iPhone virzienā: iznāca jaunie Galaxy Watch 4 - lai tos pilnībā izmantotu, vajag Samsung telefonu. Diezgan muļķīgi, jo Samsung telefonu negrasos iegādāties.

 

Bet, ja runājam par OS kā tādiem - kā jau @jema minēja - ja vien nepērk lētos mēslus, tad abi ir vienlīdz stabili un lietojami, protams, katrs ar saviem + un - .

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , CAP teica:

hard reset.. vai advancētākiem gadījumiem recovery mode

Nope. Ir mēģināts, viņš tiklīdz sajūt LTE vai Wi-fi garšu tā apjautājas kā tad tur īsti palika ar to google kontu.

Pirms 2 minūtēm , Stepselis teica:

Kur problēma?!

Sveša konta paroles nezināša.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 1 minūtes , ruukjis teica:

Sveša konta paroles nezināša.

Vai tad kāds zagt taisās, vai pirkt?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , CAP teica:

.. EU/Baltijas tirgum paredzētos produktos ar LV valodu problēmu nav, izņemot apple

Vot kā reiz pulkstens pirkts Vācijā, tāk EU tirgu vari svītrot no sava uzskaitījuma.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stepselis teica:

Vai tad kāds zagt taisās, vai pirkt?

Lai nebūtu pārpratumi. Tā nav problēma, ja mēs runājam par privāto telefonu. Tā ir problēma, ja runa ir par uzņēmuma telefonu.

Piemēram, atlaiž darbinieku. Darbinieks ir dusmīgs - atgriež aparātu un pasaka, ka google paroli neatceras. Viss. Man, pagaidām, ir viens tāds gadījums. Un es reāli nezinu, ko ar to aparātu iesākt. Google nepalīdz.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , CAP teica:

. EU/Baltijas tirgum paredzētos produktos ar LV valodu problēmu nav,

Tikai nevajag muldēt. Ir lietošanā DJI Ronin, DJI Osmo Pocket 2, Zhiyun Crane Plus (starp citu, kādam nevajag, kopš nopirku Ronin, šis tikai krāj putekļus) - ne miņas no LV valodas, tas pats uz viņu vadības softiem, kas instalējami glaudāmajos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vaitad ir kāds likums kas nosaka ka interfeisam ir jābūt noteiktā valodā?

Par instrukcijām noskaidrojām, bet interfeiss?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , ruukjis teica:

Un es reāli nezinu, ko ar to aparātu iesākt.

Nu paga, ja tas ir uzņēmuma verķis un to var pierādīt, tad kur problēma griezties pie ražotāja, vai oficiālā servisa centrā. Neticu, ka tie nevar problēmu atrisināt, kaut vai atjaunojot, ar legālu jaunu IMEI un sāc visu no gala, kā ar jaunu trubu.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 17 minūtēm , ruukjis teica:

Un es reāli nezinu, ko ar to aparātu iesākt

Es tieši šodien sagatavoju savu veco telefonu atdošanai.

Pašā telefonā ir funkcija - atgriešana uz rūpnīcas iestatījumiem: viss pa tīro!

Par Google kontu, diemžēl, neatceros, vai ko darīju,jo telefons kādu laiciņu jau bija nostāvējis bezdarbībā.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , raiviic teica:

uzņēmuma verķis

es jau domāju, ka te vēl ir variants - Tiesa.. gan jau darbinieks kādus dokumentus tak parakstīja.

 

Pirms 7 minūtēm , raiviic teica:

ne miņas no LV valodas

es neteicu, ka 100%, bet pamatā nav

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , ruukjis teica:

Lai nebūtu pārpratumi. Tā nav problēma, ja mēs runājam par privāto telefonu. Tā ir problēma, ja runa ir par uzņēmuma telefonu.

Piemēram, atlaiž darbinieku. Darbinieks ir dusmīgs - atgriež aparātu un pasaka, ka google paroli neatceras. Viss. Man, pagaidām, ir viens tāds gadījums. Un es reāli nezinu, ko ar to aparātu iesākt. Google nepalīdz.

 

Nav problēmas, pāršuj firmvāri, un visi kodi gone, ir darīts , imei arī pie viena var uzlikt citu

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , raiviic teica:

Nu paga, ja tas ir uzņēmuma verķis un to var pierādīt, tad kur problēma griezties pie ražotāja,

"Ai, ai, tev vakra beidzās garantija, no tevis 30€ tikai par to, ka mēs paskatīsimies uz telefonu. Paga ko tu gribi ar viņu pēc tam vēl zvanīt?! Nu nez, tad vēl 30€". Par šo pakalpojumu androīd telefoniem VISI prasa naudu.

Pirms 8 minūtēm , Stepselis teica:

atgriešana uz rūpnīcas iestatījumiem: viss pa tīro!

Jā. Tagad pamēģini to telefonu ieslēgt un tikt kaut vai līdz zvanīšanai.

Pirms 8 minūtēm , CAP teica:

Tiesa.. gan jau darbinieks kādus dokumentus tak parakstīja.

Jā par telefona lietošanu. Man nav mehānisma kā viņu sodīt par sliktu atmiņu.

Pirms 2 minūtēm , ezis666 teica:

Nav problēmas, pāršuj firmvāri, un visi kodi gone, ir darīts , imei arī pie viena var uzlikt citu

 

Šo es esmu apskatījis. Pagaidām problēma, ka nav neviena linux kaste. Veikt šos trikus uz production serveriem... ēēē, neceļas roka :D

Ja problēma kļūs izplatītāka un ar dārgākiem aparātiem, tad, jā - nāksies vienoties ar šefu par atsevišķas kastes iegādi šādām perversijām. Pagaidām, kamēr tie ir Redmi, es diži nepārdzīvoju. Vienkārši esmu sašutis par faktu kā tādu, cik salīdzinoši viegli tas ir atrisināts Ābola pusē, kamēr Googlei vienīgais oficiālais risinājums - taisi google uzņēmuma kontu (kurš, protams, maksā naudu) un pie tā kabini telefonus. 

Link to comment
Share on other sites

Mazliet ne pa tēmai, bet varu izstāstīt pavisam glupu gadījumu, kas šodien notika.

Vajadzēja aizbraukt līdz klientam savākt vienam aparātam prototipu, 30 min palikušas līdz sarunātajam laikam.

Aizvelkos uz mašīnu, taisos ierakstīt adresi telefona navigācija un fak, neko neredz, ekrāns tumšs, kapi kautko var redzēt. 

Paložņāju pa settingiem kautkādā veidā, izmēģinu visu auto-brightness utt, restartēju, nekas nepalīdz. Paļurinu un paloku telefonu, tad parādās, tad pazūd. Nodomāju, nu blin īstais laiks, kad displejam aiziet pie dieviem. Atnāku atpakaļ uz māju, taisos jau rakstīt emailu, ka būšu vēlāk. Apskatos telefonu, viss kārtībā. Paloku, nekas nepazūd.

Ok, aizeju uz mašinu, izvelku telefonu - atkal neko neredz.

Tik tad pieleca, ka dēļ saulenēm/brillēm vertikālā stāvoklī neko neredz, kad telefons horizontāli, tad viss čotka :D

 

 

Pirms 3 minūtēm , ruukjis teica:

Man nav mehānisma kā viņu sodīt par sliktu atmiņu.

Tas kā ar Lembergu un seifa kodu.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , ruukjis teica:

Nope. Ir mēģināts,

Pirmo reizi kaut ko tādu dzirdu, kas par telefonu? Parasti Hard reset un telefons kā balta lapa...

Link to comment
Share on other sites

Bija divi, vienu beigās pats lietotājs noņēma no sava konta un lieta bija darīt, otrs tā arī karājas gaisā:

Redmi Note 9 (šis vairs nav aktuāli, bet problēma bija tā pati, pat ar Hard resetiem, visām viltīgajām taustiņu kombinācijā, developer mode - nekas nelīdzēja)

Samsung Xcover 4 - šim neko nevar izdarīt.

Labots - ruukjis
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Google kopsh Nexus 6 laikiem ir pamainijis FRP. Megina ko lidzigu uztaisit ka apple bet isti lidz galam nav, jo tomer var apiet to. Samsung iericem ir tas saucamas combination firmware.

Link to comment
Share on other sites

jā lētajiem tel. var būt tā ka ar polarizējošajām saulenēm melns ekrāns kaut kādā leņķī...vai dēļ aizsargplēves...daudz maz sakarīgiem tādu gļuku nav. Man vienreiz ālandos čalis rāciju jaunu taisījās pirkt, saka salauzu melns LCD ,,,labi ierēcām..

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , CAP teica:

es ar neticu, ka šis variants nepalīdz..

 

Pffft, šī ir iesācēju metode, kura bija pirmā, kas tika mēģināt. Ir daudz rafinētākas metodes, kur procesa laikā varēja palaist on-screen  klavieri, tikt pie google search un tā appjāt sistēmu, bet pat tā tagad ir salāpīta

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , ruukjis teica:

Ir daudz rafinētākas metodes

ir ir... ok.. nestrīdēšos.. bet nu tavs apraksts bišķi dīvaini izklausās..

Link to comment
Share on other sites

Just now, CAP teica:

bet nu tavs apraksts bišķi dīvaini izklausās..

Mjā, es godīgi vairs precīzi neatceros to procedūru, bet tā bija kombinācija ar tevis ielikto video, tikai pēc tam, kad google sāk uzdot savus netaktiskos jautājums, kaut kā ar valodas maiņām on-screen klavierei varēja panākt, lai viņa izmet google search un tad no turienes pavērās durvis uz visām pārējām funkcijām. Es baidos, ka precīzu info es vairs neatradīšu, jo jau toreiz tā skaitījās salāpīta.

Kad jājos ap to Redmi Note 9, tici man, es izmēģināju visus iespējamos padomus, ko BEZMAKSAS goolgē varēja atrast. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , androidz teica:

Toties uz Android Youtube vanced strādā

Man uz vecā SE, desmitajā aiosā, strādāja jūtūbe iekš safārī, un pat bez reklāmām, pateicoties apmēram pirmajam adblokerim ko atradu. Nezinu kā aktuālajos aifonos un aiosos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , 138 teica:

iekš safārī

Nav tas, kas pilnvērtīga aplikācija.

Link to comment
Share on other sites

Pa lielam, galvenais mīnus APPLE - ieejas biļete, maksā tie āboli nenormāli dārgi.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
1 stundu atpakaļ, ruukjis teica:

Jā. Tagad pamēģini to telefonu ieslēgt un tikt kaut vai līdz zvanīšanai.

Viss darbojas, konta nav. Var pieslēgties ar kādu esošu vai veidot jaunu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , androidz teica:

Pa lielam, galvenais mīnus APPLE - ieejas biļete, maksā tie āboli nenormāli dārgi.

Un ābolam labumi slēpjas tieši ekosistēmā, tā kā ar telefonu vien būs par maz.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , RudeWolf teica:

tieši ekosistēmā

kas tur tāds unikāls, kas nav guglai

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...