Jump to content

"Viņi" tomēr ir starp mums


raiviic
 Share

Recommended Posts

@versatileviedoklis ir skaidrs. Kautkāda iemesla pēc viena vīrieša un vienas sievietes laulība tiek uzskatīta par svarīgāku, kā šdu divu vecmāmuļu apvienība. Kautgan pēc būtības vajadzētu būt līdzvērtīgiem. Ieviešot visādas šauras ģimenes definīcijas, šis vecmāmuļas tiks diskriminētas vairāk un vairāk, līdz pat zoo dārzā nevarēs nopirkt ģimenes biļetes. 

Nekāds mantošanas līgums vai ofšors tur nelīdzēs.

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , versatile teica:

nocitēsi, kur?

Laulība būtu kā variants viņām tad, ja nevarētu reģistrēt kopdzīvi, bet būtu pieejamas viendzimuma pāru laulības. ESMU PRET šādu scenāriju, tu, tecīlu neredzējušais skaldāminstrument!

Kā Tev sanāk nonākt pretrunā pašam ar sevi trīs reizes viena raksta ietvaros? Irony much?

 

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

PS. Geji.

Ņemot vērā, ka esi gejus piesaucis biežāk kā katrā otrajā savā rakstā, turklāt vairākkārt biežāk, kā jebkuram "konservam", kas ir rakstījis šajā topikā, es aicinu Tevi nekautrēties un iznākt no skapja. :D

 

Viss skaidrs ar Tevi - zināšanu likumdošanā nav, aģitē par to, ko pats līdz galam nemaz nesaproti, un mēģini uz savu personīgo aizvainojumu fona tēlot upuri, tajā pašā laikā esot agresīvs pret tiem, kas vismaz mēģina saprast Tavu nostāju. Nedomāju, ka ir jēga turpināt ar Tevi šīs tēmas ietvaros mēģināt atrast kopēju valodu. Paldies par domu apmaiņu - ceru, ka Tev palika vieglāk.

  • Patīk 2
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

Geji.

Atkārtošos.

Tēma nav par gejiem. Tēmas autora pirmo komentāru izlasiet.

  

2021.01.8. , 13:00, raiviic teica:

Nagi niezēja norādīt "marsietis", bet - nevar, reptiloīdi nevēlas publicitāti

Arī tēmas nosaukumu izlasiet.

Riktīga marsiešu tēma varēja izveidoties.

Biedri aizkomentējās nepareizā virzienā.

Vieniem geji, citiem kakas...

:sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

versatile
Just now, Artanis teica:

agresīvs pret tiem, kas vismaz mēģina saprast Tavu nostāju

Kur?! Es īpaši centos nebūt agresīvs ne pret vienu, kas nelien manā ģimenē, īpaši vēl, ja cilvēks ir spējīgs saprast, ka var būt dažādi dzīves stāsti, modeļi un ka tiem visiem būtu jābūt vienlīdzīgiem.
Par pārējiem, nu jā, kā saka, ir cilvēki, kam nesanāk...

Link to comment
Share on other sites

Klasika. Kad nav vairs argumenti, tas sākās personīgie apvainojumi, aicinot kādu iznakt no skapja.

Bij kautkur internetā pētījums, ka ja diskusijās sāk pieminēt Hitleru vai nacistus, tad diskusija ir beigusies, jo nav vairs argumentu.

Te tas ar gejiem. Kad vairs neko nespēj, tad piedāvā kādam iznākt no skapja :D

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

Klasika. Kad nav vairs argumenti, tas sākās personīgie apvainojumi, aicinot kādu iznakt no skapja.

Aicinājums iznākt no skapja ir personīgs apvainojums, homofob? :D

 

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Bij kautkur internetā pētījums, ka ja diskusijās sāk pieminēt Hitleru vai nacistus, tad diskusija ir beigusies, jo nav vairs argumentu.

Tam jau nevajag nekādus pētījumus. Tūkstošiem gadu zināms, ka personīgs apvainojums = "argumentu trūkums". Tas gan, protams, reti kādam ir traucējis bārstīties ar argumentu trūkumiem :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Aicinājums iznākt no skapja ir personīgs apvainojums

Šoreiz man tas kā pīlei ūdens, kā saka, jūrascūciņas lāsti debesīs nekāpj.

Bet.

Jā, viss atkarīgs no konteksta.

Ģimeņu stiprināšana, ja to izpauž kā šādus 110. Satversmes panta grozījumus patiešām var būt diskriminējoša un apvainojums. Sevišķi, ja neko jau nemaz patiesībā pat nestiprina.

Link to comment
Share on other sites

@versatile  Slikti, ka visus mēģinājumus saprast Tavu sāpi tu palaid garām, pats stāsti par savas ģimenes pieredzi, bet kad par to pajautā, tad sāc ķērkt, ka lien Tavās ģimenes lietās, un savukārt kad pēc n-tās geju piesaukšanas tev pa jokam piedāvā iznākt no skapja, tu pēkšņi uztver kā apvainojumu. Ļoti saturīga diskusija.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , AndrisBB teica:

Kad nav vairs argumenti,

Varbūt palaidi garām tādu sīkumu, ka sarunas garumā es to vien daru, kā izmantoju argumentus, lai paskaidrotu, ka cilvēks nav pat sapratis, par ko pats aģitē. Lai nu kuram šajā diskusijā "nav argumentu", bet viennozīmīgi ne man.

Link to comment
Share on other sites

Kur tad ir tavs arguments?

@versatiledeva piemēru ar vecmāmuļām un izskaidroja kā tas ietekmē.

Kur ir tavs argumets kapēc vajadzīgi grozījumi? Neredzu nekur.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 9 minūtēm , Artanis teica:

bet kad par to pajautā,

Tu nejautāji.

Es taču Tavu mammu par mātes izstrādājumu nesaucu? Tas būtu pilnīgi debili.

Tu gan karināji birciņas maniem ģimenes locekļiem. Man tas nepatīk. Nedari tā. Paldies.

Just now, AndrisBB teica:

Kur ir tavs argumets

kā, kur? Pats nesaproti? Geji!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Kur ir tavs argumets kapēc vajadzīgi grozījumi? Neredzu nekur.

Kur es vispār esmu minējis, ka nepieciešami grozījumi? Es atspēkoju cilvēka apgalvojumu, ka kopdzīves likums dos priekšrocību mantojuma lietu sakārtošanā! 

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 4 minūtēm , laikamTak teica:

Ehh, kā cinisms un augstprātība cilvēku samaitā...

Ja Tu par mani, tad, lūdzu, parādi, kur šajā postā

  

pirms 3 stundām , versatile teica:

Nu davaj, mana puskapeika...

 

ir cinisms vai augstprātība. Tālākais ir diskusija, kur, kā mežā sauc, tā atsaucas.

 

Link to comment
Share on other sites

Jūs tiešām te visu vienā katlā metat iekšā, un izskatās, ka neviens pat nesaprot, par ko īsti ir runa.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 3 minūtēm , Artanis teica:

Es atspēkoju cilvēka apgalvojumu, ka kopdzīves likums dos priekšrocību mantojuma lietu sakārtošanā! 

Tas var dot un var nedot.
Bet pēc esošā regulējuma, piemēram, ja viena no šīm vecmāmiņām-durām, kā te izteicās, nonāk smagā stāvoklī slimnīcā (pieņemot, ka nav covid karantīnas), tad otra viņu tā vienkārši pat apciemot nevarēs, kur nu vēl pa telefonu painteresēties, kā iet. Un vēl un vēl piemēri no ikdienas, kur šādas mājsaimniecības tiek diskriminētas.
Kā es to zinu? Aizbraucot kopā ar dzīvesbiedri ātrajos uz slimnīcu, uzņemšanā jautājums - kas jūs esat? Draugs? Uzgaidiet ārpusē pusi dienas, pilnīgā neziņā. Lai gan otrai pusei nebija nekādu iebildumu, ka es būtu klāt tālākajā procesā. Ja būtu maģiskais "vīrs", tad gan, nekādu problēmu.

Labots - versatile
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, versatile teica:

tad otra viņu tā vienkārši pat apciemot nevarēs

Nu tad beidzot runājam par tēmu - šis nu beidzot ir vērtīgs iemesls, kādēļ papildinājumi būtu nepieciešami, un tam es piekrītu. 

Link to comment
Share on other sites

versatile
Just now, Artanis teica:

šis nu beidzot ir vērtīgs iemesls

Iedosi, lūdzams, savu iemeslu vērtīguma skalu, lai turpmākā diskusijā vieglāk trāpīt uz saprotamiem argumentiem.

PS. Šis nebija sarkasms.

PPS. Geji.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Pa, par ko cepiens īsti bija?

Audi 80 nelec, kur gāzes iekārtu pārbaudīt?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@versatile Nu lūdzu netēlo tagad muļķi. Par mantojumu Tev gluži vienkārši nebija taisnība. Par šādu piemēru, kur kopdzīves likums dotu iespēju apmeklēt (vai veikt medicīnas rakstura lēmumus otra nespējas brīdī) gan ir vērtīgs arguments.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Just now, Artanis teica:

Par mantojumu Tev gluži vienkārši nebija taisnība.

Jā, mantojumu vislabāk var apiet, noslēdzot (un pildot, kas ne mazsvarīgi) uztura līgumu. Bet ne par to stāsts.

Starp citu, laulātais ir neatraidāmais mantinieks, pie kam, sarakstā pat pirmais. Tā ka tev pašam nav taisnības.

Link to comment
Share on other sites

Nu oki, vnk būs jātaisa referendums par Ģimenes definicījas precizēšanu un tā rezultāti visu saliks pa vietām. :) 

Link to comment
Share on other sites

Domājams ka tas vienkārši nav definējams termins, tas mainās. Ja vecmāmuļas uzskata ka tā ir ģimene, tad tā arī ir. Nekādi likumi to nevar definēt. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , Racer teica:

Ģimenes definicījas precizēšanu

Tik iebildīšu, ka tā nav precizēšana, tā ir izvarošana.

Precizēt tad jau būtu, to pašu Satversmi pārsaukt par "Latvijas Republikas (izņemot gejus) Satversme".
Šeit, mēģinot nesaukt lietas īstajos vārdos, aiziet par tālu.

Link to comment
Share on other sites

Kas liedz laulāties?

Laulātais mantinieku sarakstā pirmais, laulāto slimnīcas uzņemšanā laiž...

Appreci savu sievieti, nevis dīc, ka tevi nelaiž. Negribi precēt? Tad nemeklē diskrimināciju tur, kur tās nav.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , vvv teica:

Kas liedz laulāties?

Dārgi.
Plus, kā salaulāties vecmāmiņām?

Labots - versatile
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Sausais atlikums.

Mēs noskaidrojām, ka viņi ir starp mums.

Mēs noskaidrojām, ka faktiskās ģimenes ir ļoti dažādas un ievērojami atšķiras no vienas partijas piedāvātās definīcijas.

Mēs noskaidrojām, ka apgalvojumiem par zvērīgu dažādu dīvainu ģimenes modeļu intensīvu propagandu bērnu vidū nav pamata (multeņu skaitu virs 1 neviens neiedeva).

Mēs noskaidrojām, ka dažādajiem ģimenes modeļiem ir vajadzības, lai tās varētu mierīgi eksistēt un nesaskartos ar ievērojamām problēmām ikdienā. Un šīs vajadzības nekādi neapdraud citus, kurus atsevišķa grupa sauc par tradicionāliem, modeļus, tikai sniedz viņiem vienlīdzīgas tiesības.

 

Tad kāda velna pēc ir nepieciešami Satversmes grozījumi un ŠAURĀKA ģimenes definīcija? Ja tie nevis atvieglos šo dažādo ģimenes modeļu dzīvi, bet gan vēl vairāk sarežģīs? 

 

 

Labots - e = d
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, versatile teica:

Dārgi.

Lētāk, nekā pēc tā dzīvesbiedru likuma ja būtu jāreģistrē.

Pirms 1 minūtes , e = d teica:

Tad kāda velna pēc ir nepieciešami Satversmes grozījumi

Politiķu razborkas.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Just now, e = d teica:

Tad kāda velna pēc ir nepieciešami Satversmes grozījumi

Jo geji tak.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , vvv teica:

Lētāk, nekā pēc tā dzīvesbiedru likuma ja būtu jāreģistrē.

Ja varētu deklarēt elektroniski caur latvija.lv, tad nē.

Plus, laulību līgums arī maksā.

Link to comment
Share on other sites

Just now, versatile teica:

Plus, laulību līgums arī maksā.

Nav obligāts. Slimnīcā pie slima laulātā arī bez tāda ielaidīs.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Just now, vvv teica:

Nav obligāts.

Ir obligāts, ja gribas aprakstīt tās vienošanās sadzīvē, kādas eksistē ģimenē pirms laulībām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , versatile teica:

Ja varētu deklarēt elektroniski caur latvija.lv, tad nē.

Diez vai tā būs. Citādi tur sadeklarēs vis kaut ko. Visādi krāpnieki.

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

Ir obligāts, ja gribas aprakstīt tās vienošanās sadzīvē, kādas eksistē ģimenē pirms laulībām.

Ekstras vienmēr maksā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , versatile teica:

aprakstīt tās vienošanās sadzīvē

 

....Kopā priekos un bēdās....

Tak mācītājs jau aprakstīja. Ko vēl?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Artanis teica:

tikai tādēļ lai likumīgajiem mantiniekiem pienāktos mazāka mantojuma daļa

Nu te arī ir tāds "melnais ledus"... Un gadījumā, ja mantinieki par vecmāmuļu nelikās ne zinis, kamēr nepienāca laiks dalīt mantojumu? Likumīgi mantinieki? Aha. 9 grami svina viņiem mantojumā. Katram.😁

Nez. Vajadzētu izsviest mēslainē to debīlo, gadsimto veco civillikumu. Un no baltas lapas. Bez ģimenes, dzimuma un laulības pieminēšanas. Citādi, ja sāks apspriest, kā jādara laumiņām, kā hobitiem gejiem, kā hobitiem transvestītiem sanāks 58 Lielās Britu enciklopēdijas un asiņainā svētdiena.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu re - atgriežamies pie tā, ka tādi neatvairāmie mantotāji būtu strīpojami no esošiem likumiem. Es arī šo te līdz galam nesaprotu - kāda vella pēc es ar savu mantu nevarētu rīkoties pēc paša gribas, tajā skaitā novēlēt pilnā apmērā kam vien es vēlos... Kā parasti kāds vienmēr zinās labāk, kas kādam labāk.

 

Tantiņas sakarā tādi pēc nāves uzradušies mantenieki kā reiz nav liekami zem ģimenes definīcijas, bet pēc likuma sanāk re - ģimenīte.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...