Jump to content

"Viņi" tomēr ir starp mums


raiviic
 Share

Recommended Posts

Cilvēks ir dabas daļa un tiesīgs pats izvēlēties kā viņam rīkoties. Dogmatisti ir tie, kas saka, ka jārīkojas tikai tā, kā darīja senči.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , camel teica:

Ja tu saki ka kautkas ir pareizs, jo tā tas ir jau gadu simtiem, vai tas nav dogmatisms?

Paga, es saku, ka tas ir pareizs nevis tāpēc ka vienkārši gadu simtiem, bet tāpēc, ka gadu simtos ir bijuši dažādi varianti un šis ir pierādījis sevi kā sakarīgāko. Tā ir milzīga starpība.

 

Līdzīgi ir ar Demokrātiju - tas nav ideāls modelis, bet gadu gaitā pierādījis sevi kā mazāk riskantu attiecībā uz visāda veida nemieriem/kariem utt. Tātad - vairākuma viedoklis nosaka kā sabiedrībai dzīvot. Tai brīdī kad sākas visādi izņēmumi - kaut kādu nelielu sabiedrības grupu īpašās tiesības, tad ir skaidrs, ka Demokrātija tiek apieta, jeb ignorēta un tāpēc jau arī visādi konflikti veidojas. Viedokļu dažādība tiek izslēgta, viena daļa viedokļu tiek vienkārši nosaukta par naida runu , parādās Patiesības Ministrija, kas čeko ierakstus, dzēš tos, utt.

 

Pirms 11 minūtēm , camel teica:

Un ja tu esi alkoholiķis, kam tas ir neatņemama dzīves sastāvdaļa - tas nenozīmē ka tu esi vienkārši konservatīvs.

Aha, tipiska pseidoargumentācija saliekot visu kopā - piesauc vēl cietumniekus, maniakus, narkomānus utt. :D 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nabadziņš!

@e=d,vai Tev šeit vai kur citur kāds ir aizliedzis rīkoties "netradicionāli" 😁? Un Tev pis, ka esmu Tavā skatījumā dogmatists? Ar ko atšķiras pediņš, kam ir fobijas (man gan šis vārds neliekas pareizais) pret dogmatistiem no dogmatista, kuram fobijas no kaku stumdīšanas?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Racer teica:

gadu simtos ir bijuši dažādi varianti un šis ir pierādījis sevi kā sakarīgāko

ja mēs runājam par geju ģimenēm, es šaubos, ka tu šito vari pamatot ar vēsturiskiem faktiem

pieņēmumi un nekas vairāk

Labots - camel
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , jema teica:

it kā tehniskais forums

Programmists gadījumā arī drīz nebūs dzimums?🤣

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Jurkins teica:

daba evolūcijas gaitā ir atradusi racionālāko risinājumu sugas turpināšanai.

Klau, Tu tiešām domā,  ka cilvēcei šobrīd ir vai pavisam drīz draud problēmas ar sugas turpināšanu? Izmirstam ar nevaldāmu jaudu? Akls pavisam, ka neredzi cik daudz jau ir rumpju uz planētas un kādiem ātrumiem tie nāk klāt? Tas tradicionālais vairošanās modelis ir joprojām turpināms ar tiem pašiem tempiem?

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 33 minūtēm , Jurkins teica:

Kakāt caur irsu ir dogmatisms. Pilnīgs!

Anālais sekss arī. Nu pilnīgs.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau Mātei Dabai ir pašai savs iemesls kāpēc tā dažiem ļāvusi to prieku (khmm...) radīt pēcnācējus, bet dažiem nē.

Link to comment
Share on other sites

Just now, e = d teica:

domā,  ka cilvēcei šobrīd ir vai pavisam drīz draud problēmas ar sugas turpināšanu?

Ēēēē! Pielēca. Kā es varēju neiedomāties? dibenzellii glābs planētu no pārapdzīvotības.

Link to comment
Share on other sites

No visa šitā es sapratu, ka pareizais trends būtu pievienoties kustībai - kļūsti par dibenzelliu, izglāb planētu.

Tas tajā bildē ir deformēts sfinkters domāts?

Pirms 9 minūtēm , ieleja teica:

u gribi glābt planētu no pārapdzīvotības

Tad labāk Bila vakcīnu ar čipu 🤣

 

Vispār par pārapdzīvotību... gan jau daba pati kaut ko izdomās. Visticamāk tas jau notiek. Un pat @e=d varētu būt savā ziņā taisnība. 60-tie gadi, eksperiments "Visums-25". Vairāk par tādiem nekas nav dzirdēts. Iespējams tāpēc, ka rezultāti bija nu tik ļoti neiepriecinoši un pretrunā ar esošajām dogmām, ka mūs sagaida bezgalīga, aizvien laimīgāka nākotne. Ja tagad paskatās uz to eksperimentu tagad, pēc 50 gadiem, tad līdzības ar to, kas notiek reālajā pasaulē šķiet diezgan biedējošas.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Es neko negribu glābt, es te tikai mēli (pirkstus) pakulstīt ienācu pirms gadiem 15 jau. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , camel teica:

ja mēs runājam par geju ģimenēm, es šaubos, ka tu šito vari pamatot ar vēsturiskiem faktiem

pieņēmumi un nekas vairāk

Tu taču joko, vai ne? Ir gana daudz piemēru vēsturē. Par Romas impēriju, piemēram, esi kaut ko dzirdējis?

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Sestdiena. Pusdienlaiks. Valstī plosās COVID-19. 

Foruma labā puse - jaunākie ieraksti.

1 stundas periodā tikai šajā tēmā.

 

Par tēmu, cik tolerance reāli palīdz dažādām minoritātēm.

 

https://www.bauskasdzive.lv/forums/medicina/politkorektais-imundeficits-25695

https://www.reuters.com/article/idUSTRE68M3H220100923

https://www.bbc.com/news/health-54907473

 

tolerance ir

rezultāti kopienai - nu tā

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Racer teica:

Par Romas impēriju, piemēram, esi kaut ko dzirdējis?

Romas impērija savā laikā balstījās uz gadsimtiem pārbaudītām vērtībām.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Racer teica:

Par Romas impēriju, piemēram, esi kaut ko dzirdējis?

un?

 

Es tev iepriekš prasiju par aktuālu "citādu" pētijumu, ar nepacietību gaidu

Link to comment
Share on other sites

Pacieties, mazliet lauku darbos esmu, vakarā, vakarā...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , e = d teica:

Romas impērija savā laikā balstījās uz gadsimtiem pārbaudītām vērtībām.

Nē, bet zināms laiks ir pagājis un mums tomēr ir daudz plašāka iespēja izvērtēt vēsturi. Atšķirību saproti?

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs, lielākoties, visi tā satraukušies..?

Jums, atšķirībā no manas sirmās galvas, ir vēl visas iespējās tās ''pārbaudītās vērtības'',arī praktiski, vēlreiz pārbaudīt...

Un tad, jau ar svaigām atziņām, atgriezties diskusijā.:D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka tikai iespēja. Pats jau arī vienīgais ko saki - viņiem bija nepareizās vērtības. Mums nu gan ir īstās un tāpēc tās nav jāmaina/jāuzlabo, bet jāiecementē likumos. Lai kāds nelietis nesāk iet pret vērtībām.

Pirms 29 minūtēm , Racer teica:

mums tomēr ir daudz plašāka iespēja izvērtēt

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , e = d teica:

Romas impērija savā laikā balstījās uz gadsimtiem pārbaudītām vērtībām

Romas impērija sabruka, kad demokrātiju nomainīja imperiālisms un tautai iedeva visatļautību, kam tagad ticēt, mēs tur klāt nebijām.

Tiešām mūsdienu skolās vairs vēstures grāmatas neizmanto, tikai balstās uz britu zinātnieku jaunākajiem pētījumiem?

 

Atceros... Pirms vairāk kā 10 gadiem Šveices "zinātnieki" bij iztērējuši pdsmit k eiro, kāds ir optimālais siera biezums uz sviestmaizes. Tad nu pēc ilgiem un diktiem pūliņiem tika secināts: no 2 līdz 8 mm, kā mēs parasti arī griežam.

Labots - aoma
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 22 minūtēm , e = d teica:

Mums nu gan ir īstās un tāpēc tās nav jāmaina/jāuzlabo

Es tiešām nezinu par "Jums", bet mani pilnībi apmierina manas vērtības un es netaisos neko uzlabot 😁.

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi mana vecāmāte bija vēstures ģeogrāfijas skolotāja, vecaistēvs fiziķis, ķīmiķis, valodu skolotājs, viens pirmajiem, kas bez elektrības klausījās Latvijas radio uz primitīva skābes/sārma enerģijas burkas. Googli lietoju tikai, kad zināšanu sāk pietrūkt. Atceros da figa, kā piedzimu, neatceros :)

Pirms 7 minūtēm , Stasss teica:

Tikai nesaki ka tu šito visu no skolas sola atceries.

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 2 stundām , jema teica:

Brīnumaini daudz pediņu aizstāvju,

man šķiet, ka te ir daudz pediņi, vēl tikai kautrējas karogu izkārt, bet '' augsni'' jau sagatavo ...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu bet, protams, esmu jau laikam teicis, bet pirmais, kas notiek, mainoties varai, ir pārrakstīt vēstures grāmatas. Nu ok, faraoniem klāt neķeras, bet jaunāko laiku vēsturē tiek izdarītas dramatiskas izmaiņas Pats neesmu piedzīvojis kā ir dzīvot kara apstākļos, bet nu dzirdot, kā senci stāsta, drūmi...

Tas, ka esam pārapdzīvoti, ideja radās jau 60-gados - nu tik visi  mauksim uz Mēnesi Marsu...

Ja kas, viena no pirmajām tv, tieši bija ren tv, jo sanāca šķīvi uz pagriezt austrumiem, švāģers joprojām tam tic, man pietika ar 5 minūtēm...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , drunk_lizard teica:

ir, ir. vairaakkaartiigi esmu noraadiijis uz vinju 😆

Andris bij no Suntažiem.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , jema teica:

Brīnumaini daudz pediņu aizstāvju, it kā tehniskais forums, dīvaini;(

Domomājams ka ar pediņiem tur sakars mazs, drīzāk besī vienkārši tie vecie dogmatiskie āži, kautko ieņēmuši galvā ka kautkas ir pareizi un tad brēc ka tā visiem ir jādara.  Tēma var būt pa lielam par jebko. 

Pirms 9 minūtēm , Tuubijs teica:

Andris bij no Suntažiem.

Un? Esu dzīvojis gan tur, gan Ogrē. Strādājis pārsvarā Ogrē, kas no tā?

 

 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

drīzāk besī vienkārši tie vecie dogmatiskie āži,

un jaunais, progresīvais Andris seko modei, un drīz būs Andra ....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau tie mēģinājimi kautko atļaut/aizliegt utt izklausās diezgan bezjēdzīgi, itīpaši visapkārt tas ir atļauts. Kas liedz aibraukt līdz Nīderlandei vai Zviedrijai un apprecēties tur? Viens prāmja brauciens.

Cik vispār tādu lauslību būtu? Internets saka ka 2 - 5% no cilvēkiem esot geji, lesbietes utt. Ne visi izvēlēsies precēties, cik tad tās laulības būs? Viena gadā? Baigi jau jēga tur kautko aizliegt :D

Tas pats arī ar to adoptēšanu, ka tik beigās neizrādas ka neviens nemaz negribēs adoptēt. Cīnās pa vai pret kautko, ko nevienam nemaz nevajadzēs.

Lesbietēm vispār vienkārši, neko jāadoptē. Mākslīgā apaugļošana un neko tie aizliedzēji nepadarīs. Gejiem mazliet grūtāk, jāmeklē surogātmāti. 

Tāk reāli jau ja kāds homoseksuālu pāris grib bērnu, tad tur tāpat neko nevar padarīt, atļauj vai neatļauj.

Pirms 5 minūtēm , alusbundza teica:

un jaunais, progresīvais Andris seko modei, un drīz būs Andra ....

Neesu nekāds super progresīvais, bet nu tie vecie āži ar savām "tradicionālajām vērtībām" visur kur vajag un nevajag, gan reizēm besī. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Neesu nekāds super progresīvais,

neesi kautrīgs, palūdz adminiem, lai tev pie profila pieliek karodziņu

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tas jau arī ir venīgais tavs arguments. Kad neko nespēj, tad sākas personīgie apvainojumi un mēģinājumi kādu noniecinās piespraužot birkas. Pūļa linčošana. Diezgan primitīvs tu esi.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Diezgan primitīvs tu esi.

jā, esmu vecs āzis, ko tu gribēji teikt?

Link to comment
Share on other sites

Pēc tās pašas loģikas es arī tev varu ieteikt savākt savu slepeno līgavaini un doties uz neitrālajiem ūdeņiem precēties.

 

Link to comment
Share on other sites

Tad tu saki ka visi, kuri nav konservatīvi uzreiz ir geji?

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...