Jump to content

"Viņi" tomēr ir starp mums


raiviic
 Share

Recommended Posts

Tas cik formāla valoda jau arī atkarīgs no tā cik ilgi strādā ar konkrēto kolēģi/klientu.

Kādus 3 gadus jau strādāju ar klienu no US. No sākuma bij meetingi reizi nedēļā caur telefona konferences zvanu, tad bij diezgan formāli. Tagad jau ar visu mājas strādāšanu pārsvarā Teams/Zoom utt, faktiski katru dienu. Izrunāts tiek viss, ko pa brīvdienām darīja, cik var svaru zālē izspiest un cik kilogrami uzaudzētu pa lockdownu, cik mājas remots izmaksāja utt. līdz pat Trampam, kā jau normālās sarunās.

 

Bij mums viens kolēģis, filipīniets, itkā 25 gadus vecs, bet nu uzskati nāca arā kā no 80 gadīga pensionāra. Pārsvarā par reliģiju, jo tāds super reliģiozās bij, brīvdienās pa baznīcu vien dzīvoja, bet tas tā. Trakākie bij par sievietēm, ik pa laikam nāca ārā visādas idejas, ka sievietēm inženieriem nevajadzētu strādāt, bet mājās ēst gatavot. No tās operas. Gala punktu pielika gadījums, kad viņš izteica komentārus par vienas sievietes dekoltē, pat ne no mūsu kompānijas, bet kaimiņu. Ka esot par traku un tāda nevarot nākt uz darbu. Pēc tā faktiski tika izolēts, uz nekādiem mītingiem ar "ārējiem" cilvēkiem netika ņemts, kas to lai zin ko vēl nejauši pateiks.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , AndrisBB teica:

Un ja tu uzrakstītu, tad cik ilgi tu tur noturētos?

 

Tas nav nekas cits kā bailes no BLM. Arī kompānijas vadības bailes.

tb, ir ok, ka šamie demolē  godīgu pilsoņu īpašumu un jamiem par to nekā nav?

Jums Bristolē to pieminekli nogāza vai atstāja? Vai nogāza un city council uzstutēja atpakaļ?

Kurš posms pasaules vēsturē vispār ir godīgs attiecībā pret kādu konkrētu homo sapiens kopu?

 

Ja cilvēks joku par nēģeriem, ebrejiem, čangaļiem, čukčām [you name it] uztver tik... idiotiski, tad ir baigā problēma, ne?

 

Bļ... Fāzelam vajadzēja 5 mēnešus, lai atteiktos no čempja valstī, kur reāli un dokumentēti sit un nogalina nevainīgus pilsoņus, bet te s.ūda joka dēļ ir gatavi pušu plēst. Tad ALM sēž mierā, jo money talks. Vienkārši divkosība.

 

Šis man atsit nouveau riche no Nigērijas, kas man kursā kādreiz mācījās. Mēs baltieši ierēcām par to, ka šiem field tripa laikā nebūs ko ēst, jo grupai līdz bija rīsi ar cūkgaļu [nigērieši pārsvarā ir muslimi]. Tak divi pajoļi gribēja ar nažiem virsū likties, beigās saprata, ka paši var ar Heinekena pudeli pa tāfeli dabūt, tad nomierinājās.

 

  • Patīk 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , msp teica:

Jums Bristolē to pieminekli nogāza vai atstāja? Vai nogāza un city council uzstutēja atpakaļ?

 

To pieminekli jau sen gribēja novākt. Pārāk jaunu domas dalošs viņš bija. Lielāko daļu ielas, koncertzāles, kas bij viņā vārdā vai ar viņu saistītas, jau sen pārsauca par ko citu. Viena skola vēl bij palikusi, bet tā tagad pavisam nesen nomainīja nosaukumu, pēc pieminekļa notikumiem. Pieminekli neviens atpakaļ neliks, City Councils visdrīzāk priecīgs ka viņiem tas piemineklis nebij jānovāc, tagad var teikt, ko tad mēs, tie jau paši iedzīvotāji novāca :D

 

Vietā tur visdrīzāk liks kādu ar BAME backgroundu. Tagad domā, kuru izvēlēties un notiek aptaujas.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , base7 teica:

Baltie cilvēki māk tikai piegrūst māgu un gudri runāt.

Vēsture pierāda ka notiek savādāk, piemērs DĀR, Zimbija u.t.t, :biggrin:

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , latscrap teica:

Big-tech drauds pasaules civilizācijai

Nebūtu Big tech, pats joprojām tukšās pudeles lasītu, nevis detaļas no platēm.

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

To pieminekli jau sen gribēja novākt.

 

Tb, ja Bristoles osta/vecpilsēta tika uzbūvēta par opija un vergu naudu, tad tas ir slikti?

A ja tā tiks nodedzināta šī paša iemesla dēļ? Tas būs labi vai slikti?

 

Briti tak ar savu vēsturi lepojas. Kādu vēsturi būvē Tavs uzņēmums? Vai tādu ar kuru varēs lepoties pēc 200 gadiem, vai tādu, kas būs jānodedzina?

Link to comment
Share on other sites

Ko tu man par to statuju piesējies? :D

 

Liela daļa Bristoles ir uzbūvēta par "vergu naudu", tāpat kā Liverpūle. Visur kur tu ej, būs kāds simbols. Tāpati ēka, kur Grētas grafiti ir uzzīmēts ir daļa no Tabakas Fabrikas. Tabaku ievāca vergi, tur veda uz šejieni un tad tirgoja tālāk. Tur nu neviens vairs neko nevar padarīt. Tas kadrs bij viens no lielākajiem vergu tirgotājiem/eksplotētājiem, tapēc arī neviens vairs negrib viņa statujas, skolas viņa vārdā utt, lai vai ko viņš uzbūvēja vai noziedoja.

Tas jau nav nekas BLM specifisks. Runa jau tur iet par koloniālisma atzīšanu kā tādu, noziegumiem ko angļi pastrādāja Ārfkā, Indijā utt. 

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc uzreiz Andrim par kaut kādu Bristoles pieminekli piesieties tolerances kontekstā? Parunājam par mūsu pašu Pārdaugavas kauna stabu? To tak arī tad kā vēstures liecību nebūtu jāaiztiek? Lielo Voldi nogāzt arī bija nelietība pret vēsturi?

Link to comment
Share on other sites

@latscrapsorry, bet tavs viedoklis noteikti nebūs patiesības un vērtību mērs, tas ir tikai viens no viedokļiem.

Mēdiji un internets šodien ir neatņemama kultūras sastāvdaļa. Ja tu saki ka īstās vērtības rodas ģimenē un baznīcā un viss pārējais ir meli, tas izklausās vienkārši dīvaini. Ar "vērtības" es saprotu kautkādas sociālās uzvedības normas (līdzdalība, respekts, iniciatīva, .. arī tolerance), tās var rasties arī ārpus ģimenes. Garīgums nav sociāla vērtiba, un tam nav nekāda sakara ar baznīcu, kautkāds garīgums piemīt visiem.

 

pirms 1 stundas , latscrap teica:

Bet vērtības kā Nacionālisms, patriotisms, bērnu radīšana, ģimeniskums tiek rafinēti nīdets ārā

Es šīs "vērtības" prioritāšu sarakstā tik augstu neliktu. Nevaru iedomāties ka kāds par savu prioritāti deklarētu "bērnu radīšanu".

 

Kultūra ir patēriņa prece. Šodien pieprasijums ir pēc dažādu mēdiju produktiem. Mēdiji izklaidē un audzina. Mēdiju saturu nosaka pieprasijums, nevis kāda svētā vērtību aizstāvja vai ļauno korporāciju iegribas. Un baznīca nav neatņema kultūras sastāvsaļa. Tās vērtība ir tik liela cik ir pieprasijums pēc tās, cik daudz ir apmeklētāju, pārējie ir brīvi reliģiju uzskatīt par muļķošanos.

 

Runājot par vēsturiskajām vērtībām, kādus pāris simtu gadus atpakaļ dzīve bija pilnīgi savādāka - dzimtbūšana (verdzība), smags darbs, zems dzives komforts un protams baznīca. Galvenā tikumības vērtība čakls darba 14 stundas dienā un jaunās strādnieku (vergu) paaudzes atražošana.

Labots - camel
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 5 minūtēm , e = d teica:

Pārdaugavas kauna stabu

 

Man tas falls pie vienas vietas, bet mana māte, būdama gana patriotiska, uzskata, ka tam jāpaliek kā liecībai par to, ka mums bija "atbrīvošana" (Komm, Frau!) un "50 apgaismības gadi" un par to, ka no visiem Rīgas darbaļaudīm tika iekasēti 5rbļ 00kop., lai viņu uzbūvētu.

 

Lielais Voldis bija nekādā sakarā ar Latviju, tāpēc tam vieta izgāztuvē. Tikpat labi varēja Mao galvas stutēt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , e = d teica:

Lielo Voldi nogāzt arī bija nelietība pret vēsturi?

Kauko līdzīgu es biju iedomājies par Staļinu utt. Tas tak arī viskautko uzbūvēja ar lētā darbaspēka rokām, it īpaši Sibīrijā. Kur viņa pieminekļi palikuši.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 15 minūtēm , ieleja teica:

visu ar viņu saistīto novāca

Sāc ar «Stal'in Doner», tad pakāpeniski tin atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , AndrisBB teica:

Jautājums jau bij diezgan konkrēts. Vai kāds tādu joku par to skriešanu un šaušanu varētu atļauties uzrakstīt darba čatā, it īpaši ja strādā ar starptautiskiem klientiem. Tas nav vienkārši rasu stereotips.

Tu saki ka tu to varētu mierīgi darīt un ka neviens neapvainojas un nepievērš uzmanību.

 

Ja nē, tad kapēc tas ir OK te bet ne citur. Kapēc jāslēpjas? 

Ir lietas un vietas, kurās vienkārši nav nepieciešams runāt par šādām vai tādām lietām. Piemēram, ja tavs kolektīvs ir hiperjūtīgs un noteikta tipa jokus nesaprot, tad, pirmkārt, man ir žēl, ka tev tādā vidē jāstrādā un, otrkārt, tādā vidē arī nav nepieciešams uzbāzties ar šāda tipa jociņiem.

 

Līdzīgi kā "progresīvajiem" un visu tolerējošajiem (hahaha) nebūtu jāuzbāžas citām grupām ar savu hipertoleranci - tolerances trūkums te netiks tolerēts, tā teikt.  Vēl jo vairāk ir absurdi tādās situācijās kā, piemēram, šis jociņš par skrējējiem un šāvējiem, kam ar toleranci absolūti nav nekāda sakara, bolīt acis un kviekt par neiecietību, rasismu, nacismu, u.tml.

 

Cilvēku humora izjūtas, pēc paša novērojumiem, mēdz nu ļooooti stipri atšķirties un dažiem tās nav vispār, tāpēc visi progresīvie toleranti - paturat savus rasists-nacists epitetus pie sevis, jo pārāk daudz jūs tos izmantot bez pamata un arī ārpus to definīcijas un nevajag šādi kompensēt savu humor[ne]izjūtas trūkumu.

 

Bet, protams, ja nevar šādi un tādi, tad ar troksni ir jāmetas uz parlamentu un jāpieņem attiecīgie likumu grozījumi :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 6 minūtēm , marrtins teica:

Cilvēku humora izjūtas, pēc paša novērojumiem, mēdz nu ļooooti stipri atšķirties un dažiem tās nav vispār,

Lieko nosvītroju, Saša arī piekrīt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , e = d teica:

Nebūtu Big tech, pats joprojām tukšās pudeles lasītu, nevis detaļas no platēm.

Tu tā kā principiāli iebilsti pret recycling vai vienkārši gribējās uzd!rst? un ar ko pats cienītais nodarbojās, izņemot onanismu forumā?

 

Ne tev (jo tu labākajā gadījumā esi vienkārši trollis, sliktākajā - JIDF algotnis), bet es varu paskaidrot, ka neaicinu "izdzēst internetu un iet atpakaļ uz alām", bet gan apzināties to kā ļoti nopietnu spēku un tam attiecīgi pieiet, sākot jau ar likumisko regulējumu - līdzīgi, piemēram, kā tiek regulēts kapitālisms savās sliktākajās izpausmēs.....un par tēmu cepos, jo ja mēs uztājīgi neprasīsim, paši viņi, aiz labas gribas, nesaregulēsies....

 

@camel ielikšu effortu lai atbildētu tev vēl vienu reizi, iepriekš tu esi sevi izrādījis diezgan pabriesmīgi, bet nu šī ir jauna tēma galu galā, karoč novērtē & netroļļojies ja gribi ar mani runāties;

 

"vērtības rodas baznīcā un ģimenē"

 

 - ja uzmanīgi lasīji - es baznīcu neesmu pieminējis, ja tev interesē man ir ļoti skeptisks skatījums uz organizēto reliģiju (nejaukt ar ticību), draudzīgākais kā es to varētu nosaukt - viens no tradīciju, kūltūras izpausmes veidiem;

 

Par ģimeni gan - vērtības rodas ģimenē, pat vairāk - tavas smadzenes, tava personība, viss tas kas "tu" vispār esi rodās ģimenē; viss pārējais nāk pēc tam, sabiedrība, pagalms, skola, draugi, utt. utjpr. viss tas liekas iekšā tavā personībā ko ir radījusi ģimene. Un sākās tas dziļi dziļi zemapziņas līmenī vēl kad tu zīdainītis biji, tavu smadzeņu attīstības virzienus ļoti ietekmēja kaut vai ciešā piesaiste ar māti kad viņa tevi pa pupu baroja. Ja interesē palasi par smadzeņu, personības attīstību bērnībā utt. Ja nebaidies saraudāties pameklē un palasi cik grūti iet bērniem ar traumatisku bērnību, cik ļoti pamatu pamatos, bieži vien neatgriezeniski "izmainītas" ir šīs personības.....

Un tas vēl ir tikai zemapziņas līmenis, kad tev smadzenes ir pietiekami nobriedušas lai tu fišku rubītu - tava pirmā un galvenā autoritāte ir tava ģimene - tie iemāca kas ir labi, kas ir slikti, kā ir pareizi darīt, kā nē. Ētiku, sociālās normas to visu sāk mācīt ģimenē - protams, draugi, skola, pagalms, televizors, viss pieliek savu daļu - bet tā kā ģimene ir pati pirmā kas ar tevi runā - tas viss tiek atmērīts pret ģimenes teikto....

Un nevēlos nevienu aizvainot kas ir no netradicionālas ģimenes (bija te pirmīt viens tāds kašķīgs) - kaut kā izaug jau visi, un dažiem arī paveicās atrast citus paraugus un autoritātes, bet pilna ģimene (tēvs+māte) kā sabiedrības pamatvienība - šāds modelis nav izveidojies nejauši, manuprāt tas ir neatraujami sasaistīts gan ar mūsu bioloģisko uzbūvi, gan līdzšinējo civilizācijas attīstību...

 

"Nevaru iedomāties ka kāds par savu prioritāti deklarētu "bērnu radīšanu"."

 

Ja "reliģiju & ticību" atstājam aiz sarunas borta tad godīgi sakot nevaru iedomāties nevienu citu augstāku vērtību/prioritāti vai mērķi kā bērnu radīšanu...

Protams ar to saprotot, ne tikai papišanos un piedzemdēšanu, bet gan bērna(u) izaudzināšanu par laimīgu, pastāvīgi domājošu, produktīvu (normālas) sabiedrības locekli ar nobriedušu personību, saskaņā ar sevi un dabu...

Manuprāt jebkuras citas cienījamas vērtības (onanisms neskaitās), prioritātes, ambīcijas būtu atvasinājums no "bērnu radīšanas" - vai tu gribi atklāt vakcīnu, izdomāt mikročipu vai uz marsu aizlidot - tā ir darbošanās savas sugasbrāļu, bērnu labā.... domāju tas ir homo sapiens aicinājums gan kā bioloģiskam organismam, gan kā būtnei/radībai ar apziņu....

 

Bet es labprāt pajautātu konkrēti tev - kādas ir tavas vērtības, prioritātes, ambīcijas, dzīves mērķis?

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Tu laikam nesaproti spēles noteikumus.

Tu raksti. Es domāju tā, manuprāt, šis faktors nosaka to, bet te izskatās, ka nozīmīgāki ir citi faktori, šis domātājs rakstīja tā.....

Atbilde. Ē, bbēē, stulbs esi... vai pārgudrs.....ko te vispār lecies

Moderna atbilde. Rasists, homofobs, trampa redneks....

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Jūs ar šādām sarūnām, apvainosies nulle kā no skapja izkritušos, tā jau viņiem grūti ar jums cīnīties :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 3 minūtēm , jema teica:

nulle kā no skapja izkritušos

esmu 100% lezbietis. un man par to nav kauns

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Palasu šo un secinājums viens. Tiem kam visvairāk pret šiem, visvairāk šeit bļauj un pievērš uzmanību un reklamē šos. 

 

Pirms 1 minūtes , latscrap teica:

mēs tak varam piepļūtīt atkal :D

Pamēģini :)))) 

Just now, Jurkins teica:

Lai dzīvo lezbieši!

Smieklīgi, ka lielai dali patīk skatīties tādus video ar interesi, bet ja divi puikas, tad gan uzreiz - fuj pee. Tak abi ir homo :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , laikamTak teica:

esmu 100% lezbietis

Līdzīgs lāsts, apkārt tik daudz skaistu un gudru veču, blats, bet velk uz tām bābām, neārstējama slimība, būs jāsadzīvo ar šo kaunu!

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Zin... teica:

Tak abi ir homo :)

Šeit bija teksts par ko atpūtīsies

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Uzreiz var tevī saskatīt inteliģentu, a kas tad man, trīs klāšu izglītība un nepabeigti deju kursi, saldāku par burkānu neko neesmu redzējis, vide degradē cilvēku.;(

Link to comment
Share on other sites

Reāli tak šeit visi sevi pozicionējuši par tiem gudrajiem, izredzētajiem, domājošiem, "ko šie šeit lien ar stulbiem jautājumiem" utt. 

Palasot šo bērnudārzu, ik tieši to, kas tika paslēpts, nu jebal. 

Par vai pret tiem savādajiem, ir jābūt tomēr robežai publiskā forumā. 

Nez kad šeit būtu kāds rizhs un šeit tā izmsieti vai tomēr jums kādam bērns tāds butu(jaa, jā, bērni dzimst starp sievieti un vīrieti), jūs tāpat mājas teiktu - ha, reku tas tur kaku stumditajs mājās atnāca. 

Labots - Zin...
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Jurkins teica:

Es arī!!!! Lai dzīvo lezbieši!

Kas ta jūs par lez biešiem... kaut kādi velna rutki/hreni... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Zin... teica:

ir jābūt tomēr robežai publiskā forumā.

Ha-ha! Kaut kā neesmu šeit redzējis/lasījis, ka kāds, kuram uzskati ir tādi kā man (šausmas, homofobs) būtu minējuši, ka tos savādākos būtu jāsit, jāatspārda, jāsloga cietumā vai jāārstē. Bet empātiskie tolerastiķi piem. biedrs @camel pat sarakstu sastādījis, ko mēs IESPĒJAMS! būtu gatavi darīt.

Link to comment
Share on other sites

Visi kautko murgo par jūtīgajiem darba vietās, bet tomēr neviens tādus tekstus darba vietu čatā nerakstītu, tik te, kur pa pusei anonīmi. Kāds tur bij tas termins? Mutesbajāri? :D

 

 

Labots - AndrisBB
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 

@latscrap

baznīcu es pieminēju dēļ tavas sprediķošanas par svētajām vērtībām - nacionālismu, patriotismu, bērnu gribēšanu, kultūras celšanu, kas man personīgi vairāk izskatās pēc morāles lasīšanas un vērtību uzspiešanas - kā baznīcā māca mīlēt dievu. Ar ētiku ir tā ka konkrētu vērtību iedzīvināšana dzīvē ir atkarīga no katras atsevišķas situācijas, kur ir jāizsver dažādi par un pret, ieskaitot egoistiskās intereses.

 

Normāla ģimene ir noteikti svarīga, lai bērnam nebūtu traumas un tas izaugtu fiziski un citādi normāls. Cik lasiju iepriekš pieminētajā wikipadia rakstā, vecāki var būt arī divas sievietes.

 

Bet es nepiekristu, ka vecāki iemācīs bērnam, kā pareizi dzīvot - kautkādas vērtības un ētiku. Visiem bērniem tiek mācīts, ka zagt, sist, melot, neklausīt, lamāties ir slikti, bet realitāte rāda ka laikam nepietiekoši. Un nevajag pārvērtēt vecāku audzināšas spējas - pamēģini bez instrukcijas iemācīt sunim dot ķepu. Un ja bērnam skolā problēmas vai stress, ierindas vecāki un skolotāji nav spējīgi kautko risināt.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

Visi kautko murgo par jūtīgajiem darba vietās, bet tomēr neviens tādus tekstus darba vietu čatā nerakstītu, tik te, kur pa pusei anonīmi

Atkarīgs no darbavietas vides un attiecībām.

Var būt augstāks cilvēks par tevi un tu viņu nosauksi par teroristu jo viņš no kkādas Āfrikas valsts un viņš tev pretī ko teiks un smiesies. Var būt parasts gaternieks kam tu pateiksi - tev ķermeņa spalvas garums liekas neparasts un pipec - pasaules gals, diskriminācija. 

 

Vairāk jau atkarīgs no paša cilveka un cik viņš ļoti uztver visu tieši uz sevi.  Man sniegpārsliņas arī besī, kaut vai darba un lietišķajā vidē. Daži ir pārāk izlutināti ar tām skietamajaam tiesībām. 

 

Bet nu par homofobiem, neviens nav spējis atbildet - ja bērns piedzimtu netradicionāls - arī rādītu ar pirkstu un teiktu, ka nav vietas sabiedrībā vai tomēr? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Zin... teica:

Bet nu par homofobiem, neviens nav spējis atbildet

Ai kā mums patīk tas variants - a ja nu tev pašam BŪTU? Mēs nevaram ne nosimulēt (varbūt kaut kad ar kvantu datoru), ne apgalvot kā tad būtu. Tāpēc grūti atbildēt uz Tavu jautājumu. Bet visticamāk - nu neko, nu tava dzīve, tev jau viņa jādzīvo ne man. Nekrati locekli praidos, necenties ik uz soļa uzsvērt un izrādīt, vienkārši dzīvo. Man tas nav pieņemams attiecībā pret sevi, ja tev ir pieņemams, nu tā ir tava darīšana. Neprasi no manis vērtējumu.

Bet, redzi, Tu jau arī tagad sāc piedēvēt mums savas interpretācijas

Pirms 17 minūtēm , Zin... teica:

rādītu ar pirkstu un teiktu, ka nav vietas sabiedrībā

Nu tak nerādam tagad ar pirkstu un nesakam, ka nav vietas sabiedrībā. Bet ja sāc praidā vicināt savu locekli, tad jā - skaidrs, ka rādīšu ar pirkstu un rēkšu.

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Zin... teica:

ja bērns piedzimtu netradicionāls

Tieši tapēc esmu izvēlējies bērnus netaisīt. Pārāk daudz piemēru apkārt, kur vecāki ir ielikuši milzu pūles audzināšanā, bet atliek tikai gudrajam un prātīgajam sīcim pavadīt pirmos gadus skolā, lai kļūtu par mentālo deģenerātu kopā ar vairumu pārējo vienaudžu. Un mūsdienās, kopā ar visu šito “moderno” smadzeņu skalošanu par “seksualitātes izzināšanu” un “neiegrožot savu mīlestību” un līdzīgām salkanām frāzēm no Mozaīkas un līdzīgām organizācijām, sazin kas var notikt. Negribu pieredzēt, ka bērns par mīksto uzaug, vai kļūst par truliķi.

 

Pirms 37 minūtēm , AndrisBB teica:

tomēr neviens tādus tekstus darba vietu čatā nerakstītu

Tu laikam palasot mūsu uzņēmuma čatus aizietu stūrītī nervozi uzpīpēt... :D Vai tiešām jums kompānijā visi ir tādas sniegpārsliņas, kas neatļaujas muti atvērt, sulīgu joku uzplēst, vai kādam uzbraukt, kad pelnījis? Psc vienkārši, uz kurieni pasaule veļas. Tev pašam neliekas patētiski?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Artanis teica:

sulīgu joku uzplēst, vai kādam uzbraukt

Itkā tēmu par ko sulīgu joku uzplēst nebūtu. Starpcitu angļi ir tieši slaveni ar savi spēju ironizēt, pasmieties par sevi utt. Tikai nejau par tēmām un veidiem, kas var kādu aizvainot. Laikam neesi angļu komēdijas skatijies.

Tas par to skriešanu un šaušanu, ir dažādi interpretējams. Kas to lai zin ko tieši teicējs domāja, vai tas bij mājiens ka baltie bij labi vergu turētāji, vai ka vajādzētu citas rases pašaut, jo baltie ir labi šāvēji.

Tur var būt bezgaliga fantāzija, tapēc domājošs cilvēks neko tādu nekad neteiks, kautvai tīri pasargajot pats sevi.

 

Paskaties Little Britain. Par vienīgo geju ciemā :D

https://www.youtube.com/results?search_query=only+gay+in+village

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...