Jump to content

Esmu COVID pozitīvs


Malis
 Share

Recommended Posts

Tas nav par manu kaķi, mans gatavs ēst vienmēr😝

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Varēji kovidiotiem piedāvāt aizbraukt līdz viņiem, patusēt ar šiem kādu stundu.

Labots - Domugrauds
Link to comment
Share on other sites

Jā, un garšai arī tādu riktīgu ''sajūtu diapazona'' pārbaudi kādā tuvējā bārā...😃

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , Malis teica:

Starp citu, kovidioti ir tik ļoti aktivizējušies, ka mani, tā jau retie Facebook apmeklējumi ir laikam jāatceļ vispār, jo timeline pilns ar visādiem stāstiem, kas sākotnēji šķiet kā komēdija ar kārtīgu sarkasma devu, bet tad izrādās, ka tomēr nē.



Varbūt esi gatavs padalīties ar pieredzi plašākai auditorijai? Re kur LR meklē – 

 

  • Patīk 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Latvijas Radio ikdienā neklausos, bet nosūtīšu Mārai linku uz šo BOOT rakstu, varbūt izvilks kaut ko, kas viņai noder, tad jau redzēsim, kā saruna ar viņu izvērtīsies, jāsaprot kāds ir raidījuma koncepts. Radio tomēr domāts vairāk daiļrunīgiem ļaudīm.

Labots - Malis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Turies vecīt!!! Kad Tev tie testi uz Covidu un antivielām?

 

2020.10.12. , 14:04, Malis teica:

Starp citu, kovidioti ir tik ļoti aktivizējušies, ka mani, tā jau retie Facebook apmeklējumi ir laikam jāatceļ vispār, jo timeline pilns ar visādiem stāstiem, kas sākotnēji šķiet kā komēdija ar kārtīgu sarkasma devu, bet tad izrādās, ka tomēr nē.


te Tev arī 100% piekrītu! Riebjas to covididiotu teksti un glupā vāvuļošana par viņu, neandertāliešu, brīvības ierobežošanu utt...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tests šodien vakarā. Rīt vajadzētu būt rezultātiem, bet veicot antivielu testu esot nedaudz ilgāk jāgaida rezultāti, bet nu ticamākais, ka dienas pirmajā pusē jau zināšu vai testu esmu nokārtojis sekmīgi vai arī ir neieskaitīts :D

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Otrdiena un varat mani apsveikt, tikko saņēmu atbildi no laboratorijas un esmu COVID pozitīvs vēl aizvien. Pirms man degunu un rīkli izpuļķēja ar vates koku, sarunāju ar laboranti, ka paņemsim arī asins analīzes antivielu testam. Bet vai nu COVIDs, vai arī esmu palicis aizmāršīgs, bet es un laborante laikam aizmirsām to izdarīt, jo tā asaroja acis, ka abi iesmējām, ka izskatās pēc aizkustinoša brīža un humora brīdī abi palaidām garām asins analīzes, atvadījāmies un abi kopā piemirsām. Bet, ja analīzes pozitīvas, tad laikam, ka antivielu esamība asinīs īsti neko nemainītu. Tā kā izskatās, ka varēšu iet arī testēties trešo reizi.

Parasti dienā temperatūru mēru vairākas reizes, šodien to darīju piecas reizes, un vienā no reizēm bija 37.5, nav ne jausmas ko tas nozīmē. Ožas, garšas nav, viena auss vēl aizvien bez skaņas. Man reāli sāk trūkt ideju ko darīt savās četrās sienās :D Uz testu šodien braucu uz 30 km/h, lai maksimāli ilgi pavadītu laiku ārā :D COVIDs laikam gados jaunus cilvēkus padara par opjiem, gan braukšanas, gan atmiņas ziņā :D

 

 

Labots - Malis
  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , Malis teica:

Latvijas Radio ikdienā neklausos, bet nosūtīšu Mārai linku uz šo BOOT rakstu, varbūt izvilks kaut ko, kas viņai noder, tad jau redzēsim, kā saruna ar viņu izvērtīsies, jāsaprot kāds ir raidījuma koncepts. Radio tomēr domāts vairāk daiļrunīgiem ļaudīm.

Nebaidies no publicitātes. Tautai svarīgs saturs nevis iepakojums.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Malis teica:

un vienā no reizēm bija 37.5, nav ne jausmas ko tas nozīmē.

Varbūt to, ka neesi vēl līdz galam vesels? :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Trešdiena pagāja bez izmaiņām. Bet, vakar apturi COVID aplikācijā atkal bija paziņojums par to, ka esmu bijis tuvu kādam saslimušajam. Tā kā otrdien biju ar savu auto uz laboratoriju nodot analīzes, tad noteikti tur, stāvot rindā būs kādam arī bijis pozitīvs tests. Dīvaini, bet visi bijām maskās un ievērojām apmēram 5m distanci, tā kā kontaktam nevajadzētu būt. Cerams, ka nebūšu aplaidis laboranti vai kādu citu mediķi. Bet SPKC nav zvanījis, noteikti jau redz sistēmā, ka esmu jau pozitīvais gadījums un netērē lieki resursus. Lietojot piena produktus jūtu, ka sāk krāties krēpas un sakairinās kakls, tāpēc vēl aizvien no tiem izvairos.

 

Ceturtdiena, simptomos izmaiņas nav. Bija apmēram stundu gara intervija ar LR2 (iekš Zoom (nu tā spiegu programma :D )). Sarunas laikā pamanīju, ka daudz runājot sāk kairināties kakls un bez tējas neiztikt, šobrīd kakls jūtās nedaudz sakairināts. Dīvaini ir tas, ka veicot kādas darbības, kur nepieciešama koncentrēšanās un fokuss, tad pēc neilga laika sāk kāpt temperatūra un pārstāju darīt ko esmu iesācis. Temperatūra uzkāpj uz 37.5 vai 37.6 un tad sāku just nogurumu un diskomfortu.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Malis teica:

Tā kā otrdien biju ar savu auto uz laboratoriju nodot analīzes

Man nav īsti skaidrs, kāpēc brauci nodot analīzes, ja acīmredzami vēl esi slims... ? 

Pēc manas saprašanas kamēr slimo, jāsēž mājās lai citus neaplipinātu.... Nu maksimums ārā pastaigāties, bez kontakta ar citiem cilvēkiem.... 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Ir gadījumi, kad ir simptomi un tests ir negatīvs, jo izstrādājušās jau antivielas. Devos uz testu, jo pagājušas divas nedēļas kopš pirmajiem simptomiem. 

 

Nevienu neaplipināju, nodezinficēju visu ko varēju, pārvietojos tikai maskā.

 

Cik sapratu no SPKC, tad ārā drīkst iziet tikai dodoties uz testu.

Pastaigās var doties manuprāt tikai tie, kam nav simptomu, bet ir pašizolācijā, jo ir bijuši saskarsmē ar slimo. Bet tur informācija mainās tik strauji un ir dažāda informācija, ka tam brīžiem grūti izsekot. Tāpēc uz ielas nerādos, tikai braucot uz testu.

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Malis teica:

Ir gadījumi, kad ir simptomi un tests ir negatīvs, jo izstrādājušās jau antivielas

Antivielu esamība nenozīmē kā organisms ir uzvarējis vīrusu! Antivielas ir ļoti specializēti "kareivji" kuri efektīvi cīnās pret konkrēto infekciju. 

Tev temperatūra ir samazinājusies, tas nozīmē ka organisms ir uzvarējis cīņā pret vīrusu. Bet tomēr pretinieku atliekas vēl ir organismā. Lai atgrieztos dzīvē vēl drusku jāpagaida. 

 

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
pirms 3 stundām , Malis teica:

Bija apmēram stundu gara intervija ar LR2

To kaut kur biedri arī varēs redzēt un dzirdēt ?

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , audiovideo teica:

esi uzmanīgs

 

Domā, ka uzmanoties, viņš to var ietekmēt?! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

audiovideo
Pirms 36 minūtēm , martinno teica:

 

Domā, ka uzmanoties, viņš to var ietekmēt?! :mrgreen:

Vismaz var pie lora atrādīties.

Link to comment
Share on other sites

Nu sākās šausmu stāsti... Nav zināms, kas tam konkrētam cilvēkam bija par vainu, ka viņam uz dzirdi vīruss atstāja iespaidu. Varbūt, nevis vīrusā bija vaina, bet gan zālēs, kuras deva blakni. Viens čoms tā dzirdi pavisam pazaudēja, pēc plaušu karsoņa. Viņam iemočīja kaut kādas zāles (laikam zirga devu), no kurām viņš zaudēja dzirdi uz abām ausīm

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 5 minūtēm , Jacob teica:

bet gan zālēs,

ko tu murgo, kovidnieki tikai tējas dzer, zāles nav

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, alusbundza said:

ko tu murgo, kovidnieki tikai tējas dzer, zāles nav

 

To nevar zināt, ko konkrētais cilvēks lietoja. Iespējams, ka nelietojā zāles...

Link to comment
Share on other sites

Tā Baibiņa tiešām ir ļoti gudra:

 

 jo nonstopā skrēju, strādāju, bija pavasaris. Vienā vakarā, 3. vai 4.martā, temperatūra uzkāpa līdz 38,5 grādiem. Nu, ko – iedzer paracetamolu, no rīta celies un ej uz darbu,” atceras Baiba

 

Man attālos rados bija gadījums kad pirms pāris gadiem līdzīgi viena sieviete pedāļus atmeta - dzēra prettemperatūras zāles, skrēja apkārt kamēr nokrita bez spēka. Radinieki atrada vakarā mājās jau mirušu. Smags plaušu karsonis ar komplikācijām.... Pat covid nevajag. 

Lūk es nezinu ko darīt ar tiem, kuri slimi nesēž mājās bet vazājas riņķī, iet uz darbu, slimības izplata.... 

  

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pārslimoja un izveseļojās. Priekš kam jāveido šādi materiāli?! Protams, ka neviens vīruss nekad nevienam nav nesis laimes sajūtu. Ir tādi, kam vienkārša saaukstēšanās beidzas ar plaušu karsoni diezgan smagā formā (tie, kam plaušas ir vājas). Tad jau arī šādiem ir jāstāsta apkārt par to, cik slikti viņi jutās tai brīdī. Pieļauju, ka arī vienkāršās gripas slimniekiem ir bijusi ne mazāk smaga slimības gaita.

 

Saprotams, žurnālistiem ir par ko rakstīt, un šādiem rakstiem allaž būs pateicīgi lasītāji, bet tas daļā sabiedrības ceļ paniku. Un tas nav pareizi!

 

 

20 hours ago, Klusu said:

Var gan zināt. Konkrètajam deva remdesiviru.

 

Tad iespējams tās zāles deva sarežģījumus uz dzirdi

Labots - Jacob
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Malis said:

Jēkab, Tu izlasot rakstu kriti panikā? Tad Tu esi ļoti bailīgs. Manuprāt ļoti labi, ka ir informācija par vīrusu, jo vairāk, jo labāk. Raksts ir par to, ka nepieciešams sargāt sevi un citus, nevis domāts celt paniku un masu psihozi, ļoti labi, ka ir aprakstīts, ka slimība var izpausties dažādi.

 

Un ko lietderīgu dod man vai apkārtējiem piemēram šīs sievietes stāsts? Neko. Toties trauksmi daļai cilvēku pavisam noteikti pacels. Vai trauksme kaut ko dod labu? Nē. Te arī ir atbilde. Bezjēdzīgi šausmu stāsti, jo ir citi vīrusi, ir citas slimības, kuru gaita un smaguma pakāpe tāpat kā ar Covid cilvēkiem ir atšķirīga

 

Tu aplipi ar Covid un tagad taisi te baigo reportāžu. Nu tad jau katram gripas slimniekam arī tādas ir jātaisa?

Labots - Jacob
  • Kādas šausmas! 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Malis said:

Tikai nedzēs savus ierakstus, atstāj arhīvam visiem par piemiņu

Tādiem gadījumiem vajag attiecīgo postu citēt - palīdz :)


18 minutes ago, Jacob said:

Un ko lietderīgu dod man vai apkārtējiem piemēram šīs sievietes stāsts? Neko. Toties trauksmi daļai cilvēku pavisam noteikti pacels. Vai trauksme kaut ko dod labu? Nē. Te arī ir atbilde. Bezjēdzīgi šausmu stāsti, jo ir citi vīrusi, ir citas slimības, kuru gaita un smaguma pakāpe tāpat kā ar Covid cilvēkiem ir atšķirīga

 

Tu aplipi ar Covid un tagad taisi te baigo reportāžu. Nu tad jau katram gripas slimniekam arī tādas ir jātaisa?

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Jacob teica:

Un ko lietderīgu dod man vai apkārtējiem piemēram šīs sievietes stāsts?

Kārtējais pierādījums tam ka nav slimam apkārt jāskraida dzerot pret temperatūras līdzekļus. Slimosi ilgāk un smagāk. Par to ka šādi tiek apkārtējie apdraudēti laikam nav vērts pieminēt.

  • Patīk 3
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Malis said:

Jēkab, acīm redzot šis raksts Tevi nesasniedza. 

 

Nav obligātā literatūra šī tēma ko tagad liks lasīt visiem skolās. Brīva izvēle, Tu jau izvēlies šo lasīt. Ja nesaista šī tēma, kāpēc nāc šeit un speciāli lasi izmeklētus rakstus. Tikai, lai lietu žulti? :D

 

P.S.

Tikai nedzēs savus ierakstus, atstāj arhīvam visiem par piemiņu ;)

 

Nu ja... Specoperācija Covid-19 negatīvs

 

Pirmdiena

Labi jūtos

 

Otrdiena

Negāju pie daktera, jo joprojām jūtos neslikti

 

Trešdiena

Man radi arī jūtas ok, tāpēc vēl neeju uz Covid testu

 

..........

 

izdzēsu pārējo, jo acīmredzami pārspīlēju

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Davai tagad visi cepsim baigās reportāžas par savu ikdienu? Aiziet jau līdz absurdam!

 

P.S. Veselību Tev!

Labots - Jacob
  • Kādas šausmas! 3
Link to comment
Share on other sites

Tai sievietei no intervijas, kuru Ronalds (sveiciens rītdienas Vārdadienā!!!) citē, tai martā atteica covid testu, jo neatbilda kritērijiem, bet velti. Tai sievietei tai martā bija gada gaidītākais pīķis biznesā, tāpēc arī skraidīja uz darbu un nerāva lockdownu. Tīri cilvēcīgi viņu var saprast. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...