Jump to content

Esmu COVID pozitīvs


Malis
 Share

Recommended Posts

Mezavecis
pirms 2 stundām , Malis teica:

Slikti, ka sāk parādīties klepus.

Pagājusi nedēļa no slimošanas sākuma? It kā lasīju, ka pēc nedēļas parādās plaušu problēmas, ja tādas vispār ir.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Regisss teica:

ja nav noslēpums - cik Jūs abi ar dāmu esat jauni/veci? ;) 

Forums saka ka 30.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Otrdiena, jūtos daudz labāk, temperatūra turas nedaudz virs 37. Oža vēl aizvien pazudusi, muskuļu sāpes nav, bet šķielējot uz augšu jūtu, ka acis vēl sāp. Klepus ir neliels, bet tas neprogresē. Jūtu, ka klepojot sāk veidoties krēpas un šķiet, ka esmu jau finiša taisnē. SPKC sazinājās ar mani, jautāja vai mans ģimenes ārsts ar mani komunicē un kā jūtos. Apjautājās par novērotajiem simptomiem, kas man piegādā pārtiku utt., visu piefiksēja, vēlreiz atgādināja, lai 13. Oktobrī eju uz testu un no mājas ātrāk ārā neeju. Manas dāmas slimības avots vēl aizvien nav zināms un noteikti tā tas arī paliks.

 

Šodien jau bija luste kaut ko iekakāt kroņvīrusa tēmā, labi iesmēju, pats ielēju žulti un uzreiz sapratu, ka dialogs īsti man ar nevienu tur neizveidosies :D Kā izrādās man ir modificēta gripa :D 

Labots - Malis
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Kā izrādās, no šejieniešiem neko negaidītu nesagaidīji, ja? :D

 

Link to comment
Share on other sites

@Malis Kā tagad ir ar policijas uzraudzību? Vai kādi tagad uzrauga vai sēdi mājās utt.? Pavasarī bija ļoti stingri, policija katru dienu zvanīja vai brauca garām utt... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Regisss said:

@Malis Kā tagad ir ar policijas uzraudzību? Vai kādi tagad uzrauga vai sēdi mājās utt.? Pavasarī bija ļoti stingri, policija katru dienu zvanīja vai brauca garām utt... 

Uzrauga.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 13 minūtēm , Malis teica:

Kā izrādās man ir modificēta gripa

100 EUR, ja uztaisīsi arī gripas PCR testu :)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Mūs policija nav apciemojusi un arī nav zvanījusi, SPKC vairākas reizes jautāja, vai esam izolācijā, tas arī viss.

 

Bet man zināmai dāmai pirms vairāk kā mēneša piesprieda 2k EUR sodu, jo atgriezās no ceļojumu un beidza pašizolāciju jau pēc piecām dienām un atgriezās darbā. Viņai nepaveicās un policija ieradās pie viņas mājās, kur viņa nebija un pēc tam darbā. Protams, pati arī vainīga un daļēji arī darba devējs, bet nu nākamā gada ceļojums izpaliks.

 

 

1 stundu atpakaļ, marrtins teica:

100 EUR, ja uztaisīsi arī gripas PCR testu :)

100 EUR no Tevis manā kabatā? :D

 

 

Labots - Malis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
pirms 2 stundām , Malis teica:

SPKC sazinājās ar mani, jautāja vai mans ģimenes ārsts ar mani komunicē un kā jūtos. Apjautājās par novērotajiem simptomiem, kas man piegādā pārtiku utt., visu piefiksēja, vēlreiz atgādināja, lai 13. Oktobrī eju uz testu un no mājas ātrāk ārā neeju. 

 

Tas izklausās jauki un gādīgi no viņu puses. Zinot ar kādiem apšņiem dien dienā nākas sazināties, brīnums, ka cilvēcīguma pacietiba ir palikusi. Respekt spkc.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 52 minūtēm , Malis teica:

100 EUR no Tevis manā kabatā? :D

Nu tak! :) Tīri intereses pēc.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Regisss teica:

@Malis Kā tagad ir ar policijas uzraudzību? Vai kādi tagad uzrauga vai sēdi mājās utt.? Pavasarī bija ļoti stingri, policija katru dienu zvanīja vai brauca garām utt... 

Policija slimos neuzrauga!!! Policija pat nezin, kurš ir slims , tāda informācija ir slepena vai ierobežotas piejamības. Policija uzrauga tos kas atgriežas no ārzemēm un ir pašizolācijā. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , Maris77 teica:

Policija slimos neuzrauga!!! Policija pat nezin, kurš ir slims , tāda informācija ir slepena vai ierobežotas piejamības. Policija uzrauga tos kas atgriežas no ārzemēm un ir pašizolācijā. 

Tu kļūdies... pavasarī policija uzraudzija arī slimos. SPKC nodod šo infu tiesībsargājošajām iestādēm.

Man labs paziņa slimoja aprīlī... viņu un kundzi mēnesi policija vaktēja... tā kā Tu kļūdies.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , Maris77 teica:

Policija uzrauga tos kas atgriežas no ārzemēm un ir pašizolācijā. 

Nav tiesa. Pats pagājušo nedēļu biju pašizolācijā. Nav nekādas uzraudzības.

Link to comment
Share on other sites

Pavasarī attāls radinieks, tālbraucējs, 314zdi dabūja, ka nesēž mājās pašizolācijā. Reizi vai divas (suka riktīgais, protams) bija atbraucis uz pilsētu veiksmīgi, trešo reizi aizmirsa telefonu mājās atstāt. HVZ, vai tā bija tikai sakritība un kāds noztučīja?

Link to comment
Share on other sites

Biju pašizolācijā no 8. līdz 18. septembrim. Policija vienreiz, kādā otrajā vai trešajā dienā piezvanīja, apraudzīt neatnāca.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , Gestapo teica:

Nav tiesa. Pats pagājušo nedēļu biju pašizolācijā. Nav nekādas uzraudzības.

Pašizolācija nav karantīna :) (tobiš saprāta robežās var doties pastaigās dabā, arī - apmeklēt veikalu izņēmuma kārtā, noteiktajā kārtībā utt.) Cik var noprast - tas kontrolējas automatizēti, ar telemetriju  - līdz ar to, es pieļauju, ka objekts kurš sēž mājās/pāris reizes pamet māju izolācijas periodā ir viegli nodalāms no tāda, kurš nonstopā vazājas apkārt.

 

Nosēdēju pašizolācijā 14 dienas septembra sākumā, saņēmu zvanu 6 dienā, apjautāties "kā iet". Atbilde, ka veikalus neapmeklēju, tik cik pastaigas brīvā dabā otru pusi apmierināja.

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Par policijas uzraudzību pašizolētajiem:

*) Augusta vidus. Sievas draudzene devās uz Šveici un atpakaļ. Cipars Šveicei uzkāpa pāri 25, kamēr bija ārzemēs. Kamēr sēdēja mājās, policisti 3 reizes pārbaudīja telefoniski, vai kaut kur nevazājas.

*) Septembra vidus-beigas. Visa famīlija bijām Francijā, jo bābietim gribējās savu dzimšanas dienu atzīmēt. Francijai cipars tajā laikā ~100. Kamēr sēdējām mājās, nevienu reizi neviens nepiezvanīja.

 

Laikam tikai izlases kārtībā žvana un pārbauda.

Link to comment
Share on other sites

Super! Pirmo reizi izlasīju reālu covid pieredzi. Dīvaini, bet mediji šādus stāstus nepublicē.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , e = d teica:

Vispār jau medijos ir pilns ar šādiem stāstiem. 

Laikam es ne tos medijus lasu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , e = d teica:

Vispār jau medijos ir pilns ar šādiem stāstiem. 

Iedo linkus.

Link to comment
Share on other sites

@Racer, iemetu google “covid slimnieku stāsti” un LV lapās atradu patiešām vairākus LV iedzīvotāju stāstus...

Piemēram:

https://www.santa.lv/raksts/ieva/aktuali/ka-tas-ir--slimot-ar-_covid-19_-reals-pieredzes-stasts-32574/
 

https://www.auseklis.lv/covid-19/covid-19/pirms-paris-nedelam-dzive-atgriezusos-kovidnieku-pieredzes-stasts-1
 

https://www.valmieraszinas.lv/covid-19-saslimusais-dalas-ar-pieredzes-stastu/
 

Igauņi - https://www.tvnet.lv/6939835/naves-bailes-jutamas-fiziski-no-covid-19-izarstejusies-igauni-stasta-par-savam-sajutam


https://m.staburags.lv/novadu-zinas/covid-19-slimnieks-martins-stasta-par-savu-pieredzi-ltv-video-166743?from-full

 

https://www.liepajniekiem.lv/zinas/sabiedriba/neticeju-ka-esmu-saslimis-ar-covid-19-inficetais-stasta-ka-arstejas-no-koronavirusa/
 

un gan jau ka vēl daudz... to google izmeta ārā 1. lapā man... 

 

man pašam paziņu lokā ir 2 pieredzes... jaunieši ap 30... atgriezās no Francija pavasarī... abi bija pozitīvi... mēnesi ņēmās, viss OK pēc tam. Nebija smagu saslimšanu. Savukārt zināmai Igaunijas Ironmen sportistei bija ļoti ļoti smagi... bet nu jau pēc 5 mēnešiem ir viss OK. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies par linkiem, bet nu tie nobāl, salīdzinājumā ar šo pastāstu.

Link to comment
Share on other sites

Nu te biedrs @Malis ar dāmu jau ļoti atbildīgi un paraugi lielākajai daļu jauniešu! Cepuri nost jauniešu priekšā! 👍👍👍 Svarīgi lai ātri tiek uz pekām un nav nekādu seku slimībai. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , marrtins teica:

Nu tak! :) Tīri intereses pēc.

 

Gulbja laboratorija saka, ka varēšu testu taisīt tikai tad, kad izveseļošos, bet no sākuma esot ar Tevi jānokārto finansiālā puse :D

 

Šodien jau trešdiena. Pilnīgs besis! Sajūtas turpina uzlaboties, temperatūra vēl aizvien nedaudz paaugstināta, viegls, bet rets klepus, ožas nav (sāk biedēt, ka tā varētu neatgriezties uz ilgāku laiku), pamanīju, ka viena auss aizkritusi un visu dienu ar to nedzirdu. Ņēmu talkā veco labo šļirci un ar siltu ūdeni skaloju ausis, izrādās bija sēra korķis priekšā, tā man tāda ikgadēja vaina, parasti tas mani piemeklē, kad esmu saaukstējies ziemā. Miega kvalitāte sāk atgriezties vecajās sliedēs, no rītiem pat jūtos atpūties. Centos nedaudz pastrādāt no mājām, bet pārlasot uzrakstītos e-pastus pēc nelielas pauzes taisot kārtējo tēju, tos izdzēsu, jo acīm redzot uzmanība vēl peld kaut kur. Šobrīd grūti sakoncentrēties ilgākam darbam, tāpēc epizodiski kaut kam pieķeros, bet neko svarīgu un nopietnu nedaru. 

Oža un garša pazudusi ar ko arī viena no manām dzīves baudām, patīk glazēt un gatavot ribiņas un gaļu kopumā, šobrīd, kā kaut kam pieķeros tā pēc nogaršošanas dāma viebjas, ka par sāļu un neesot garšīgs ēdiens. Kafija nebaudāma, garšo pēc atšķaidīta piena. Esmu pamanījis, ka lietojot piena produktus klepus progresē, tāpēc pagaidām no tā atturos (noteikti tam nav nekāda sakara, bet tikai placebo šeit nostrādā).

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
Pirms 16 minūtēm , Malis teica:

patīk glazēt un gatavot ribiņas un gaļu kopumā

 

Ar šo vajadzēja sākt, kad prasījies pie manis tumbas klausīties!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , Jurkins teica:

trešo reizi aizmirsa telefonu mājās atstāt

Bet takš skaidrs ka pēc telefona izseko! Tas jau sen kā ir zināms. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , RudeWolf teica:

Ar šo vajadzēja sākt, kad prasījies pie manis tumbas klausīties!

Tur tieši vajadzēja sākt ar ausu mazgāšanu :D :D :D

 

Bet nu kad izveseļošos, tad jau kaut ko sarunāsim, varētu ar kādu cauraudzīša gabalu ierasties ciemā.

Link to comment
Share on other sites

Vienalga, sauksim to par tropu, es gribu, lai biedrs @Ronalds man iedod zinātniski pamatotu linku, kurā tiek norādīts, ka pašizolācijas vai karantīnas dalībnieki tiek izsekoti caur telefonu LR!, ja tas netiek izdarīts, tad automātiski pieņemu, ka biedra @Ronalds visi ieraksti ir ar 0 vērtību vai kādu nieku vēl zem tā! 
Par saviem vārdiem ir jāatbild, vai ne? ;) 

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Tak nešaubīgi, ka būs kāds labs arguments, kādēļ šādiem apgalvojumiem pierādījumi vienkārši nav nepieciešami. 

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nu bet jūs malacīši - beidzot atradāt neveiklu izteicienu, kuram nu varētu pieπsties. Aplausi! Varētu tikpat veikli arī uz viņa citiem komentāriem atbildēt.

Link to comment
Share on other sites

Kādu neveiklu izteicienu? Visu laiku pieprasa no visiem pamatojumus, linkus un loğiku, bet pats tik pļūtī uz nebēdu kā tāds Orākuls. :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Turies! Bet nu vispār izskatās, ka Tu tāds dzīvelīgs esi un humora izjūta ar neizpaliek, kas veselībai ar bik piepalīdz. ;) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Turies, Mali! Pat ja cilvēce vairākumā ies bojā Covid pandēmijā, Tavi ziņojumi Boot arhīvos paliks kā brīdinājums un izsmeļošs slimības gaitas apraksts izdzīvojušajiem indivīdiem līdzīgi kā ziņojumi datorspēles Fallout termināļos. Labi uzrakstīts, bez liekām emocijām un dramatisma, tikai faktiskie apstākļi saistībā ar apkārt notiekošo un tas viss servēts ar elegantu humora piesitienu. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...