Jump to content

Esmu COVID pozitīvs


Malis
 Share

Recommended Posts

Pirms 5 minūtēm , ggg97 teica:

Tu pats nonāc pretrunās.

 

Just now, ggg97 teica:

Pretrunu, nav.

:D 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Malis teica:

Svētdien pamodos nedaudz spriganāks, šķita, ka elpošana iet uz labo pusi

Turies, mēnesi šādi noslimot nav joks. Cerams, ka tagad ar katru dienu paliks labāk!

Link to comment
Share on other sites

^^^^ Nu ibio, beidzat piesārņot tēmu!! Atkal, kārtējo reizi aizgāja beztēma...... no COVIDa uz Nodokļu aprēķinu :D 

P.S. Autoram veselību!

Link to comment
Share on other sites

Cerams, ka autors ir atguvis veselību, aizņemts ar iekavētajiem darbiņiem un tāpēc nav laika neko uzrakstīt?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis
Pirms 12 minūtēm , ridao teica:

Cerams, ka autors ir atguvis veselību, aizņemts ar iekavētajiem darbiņiem un tāpēc nav laika neko uzrakstīt?

citos topikos runā, tad jau dzīvs ir!!!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tev drīz pilns mēnesis 4 sienās? Tu nekādu garšu pilnīgi nejūti vai jau kaut ko sāc just?

Veselību un izturību Tev ;) 

Link to comment
Share on other sites

Tagad ir piecas nedēļas.

 

Garšu atšķiru - citrons vs sīpols, tur mana garšu palete izšķir vienu no otra. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Malis teica:

(..), bet simptomi saistībā ar garšu un ožu ir nemainīgi.

Ja aizver acis un ilgi, ilgi košļā, tad arī nesāk just neko kaut nedaudz līdzīgu garšai?

Link to comment
Share on other sites

Vislabāk tas ko šobrīd sagaršoju ir aprakstāms tā - iedomājieties sablenderētu banānu, no kura izņemts viss cukurs, apmēram tā garšo viss. Zobu pastu piemēram neatšķiru no kafijas :D

 

Starp citu, mani šodien Facebook uzrunāja cilvēks kas vēlējās uzzināt vai mana intevija LR nav bijusi fiktīva. Maigi teikt, ka mums bija viedokļu atšķirības. :D

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

On 10/26/2020 at 4:32 PM, alusbundza said:

blin, tu šušār, tu rakstīji, ka strādā valsts iestādē, bet to tu protams izdzēsi, ko tu te visu darba dienu BOOTā dirni?, slaists un liekēdis ...

 

Nekur es nerakstīju, ka strādāju valsts iestādē. Mazāk fantazē.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Malis said:

Vislabāk tas ko šobrīd sagaršoju ir aprakstāms tā - iedomājieties sablenderētu banānu, no kura izņemts viss cukurs, apmēram tā garšo viss. Zobu pastu piemēram neatšķiru no kafijas :D

 

Bus labi. Pacietību, tikai pacietību!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 17 minūtēm , Malis teica:

Facebook uzrunāja cilvēks kas vēlējās uzzināt vai mana intevija LR nav bijusi fiktīva.

Mani nosauca par trolli, kad oponēju galvenam konspirāciju teorētiķim Aivim Vasiļevskim par jauno pasaules kārtību. Apskatoties, ar ko personāžs ir dalījies, skaidrs, ka galvā pilnīgas skaidas. Tagad šādi tupeņi ir ik uz soļa, līdzīgi kā 2014.g. spietoja vatņiki. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , Malis teica:

Starp citu, mani šodien Facebook uzrunāja cilvēks kas vēlējās uzzināt vai mana intevija LR nav bijusi fiktīva. Maigi teikt, ka mums bija viedokļu atšķirības. :D

Pastāsti vairāk! ;)

 

Smaržas un garšas neesamību esmu piedzīvojis 2015.g. sākumā... 2 nedēļas... PRETĪGI... tas viss beidzās ar magnētisko rezonansi galvai un atrastu iekaisumu pakauša dobumos... tālāk jau 20 dienas uz antibiotikām... :( Antibiotikas beidzu dzert dienu pirms braukšanas un kalniem slēpot... 

Labots - Regisss
Link to comment
Share on other sites

Nosaukt kādu par trolli kā reizi ir argumentu trūkums :lol:

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Regisss teica:

Pastāsti vairāk!

Cilvēks man messengerī uzrakstīja un vēlējās parunāt. Teica, ka esot pāris jautājumi par COVID un gribot to izzināt. Labi, cilvēks ievāc informāciju.

 

Jautā man vai tiešām esmu slims un vai intervija esot patiesa. Un jautā vai neesmu nevienam pazīstams valdībā vai LR vai LTV, jo valdībai patīkot visu safabricēt. Šeit jau nojaušams, kurā frontes pusē ir šī persona. Kā izrādās viņš nezin nevienu, kam būtu COVID un paziņu lokā neesot kam uzprasīt, tāpēc sazinās ar mani un iztaujā. Es viņam pastāstu kā ir, viņš atbild, ka beidzot zina kādu, kam ir COVIDs. Novēl man labu veselību, es novēlu viņam neslimot un saruna it kā beidzas.

 

Pēc tam seko dažādi jautājumi par simptomiem, visu analīžu procesu un cik ilgi jāsēž mājās. Man redzams, ka cilvēks ir redzējis dažādus ciparus un visu jauc kopā, viņš apgalvo, ka slimo tikai 14 dienas un viss, vīruss mirstot 39 grādos un esot jāēd hurma, tā sakot krievu profesors, kas esot specializējies vīrusos. Jau sāk palikt grūti uztvert šo personu.

 

Beigās palikām pie tā, ka Ingas Spriņģes saistība ar Rebaltica esot valsts noslēpums :D un visi mediji esot uzpirkti. Kad jautāju konkrētu piemēru, tad novēlēja veselību vēlreiz un saruna pārtrūka.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Visu cieņu @Malis par Tavu nervu noturību... pačeko, gan jau ka tas džeks FB seko Gobzemam vai Apinim, vai Pļaviņam, vai tam gaismas tīmekļa džekam... :D

Šodien jau antivakcinētāji un čipotāji Rīgā izgāja ielās uz protestu pret maskām... :D  :D  :D 

Link to comment
Share on other sites

Pēc viņa teiktā, tad tieši LV izstrādājot vakcīnu, bet COVID esot mazāk bīstams kā gripa, tā kā mūsu vidējais troļļa līmenis izdalot uz abiem tāpat bija diezgan augsts.

 

Uz zoba jau pavilku. Gribējās vēl parunāt par čipošanu, bet domāju, ka rīt paturpināsim noteikti. :D

Pēc tam par 5G, tur jūtos spēcīgāks, nekā runājot par medicīnu.

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Malis teica:

Pēc tam par 5G, tur jūtos spēcīgāks, nekā runājot par medicīnu.

Tu no kāda telco uzņēmuma? :) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

Interviju nelasīji/neskatījies? :D

 

Ja Tu domā ar Mali, tad nē... nedzirdēju un nelasīju... 

 

Opā... šodienas idiotu gājienā bija Valdis Kalnozols un slavenā KPV Linda Liepiņa... jei... Ir Tev @Malis ko izglītot vēl... 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Regisss teica:

Tu no kāda telco uzņēmuma?

Esmu mācījies telekomunikācijas.

 

 

Pirms 26 minūtēm , Regisss teica:

ko izglītot vēl.

Ko tad es tur izglītot, neesmu medicīnas zinātājs, varu atgremot tikai pašsaportamas un loģiskas lietas par šo. Bet citiem loģika strādā citādāk :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Malis teica:

Bet citiem loģika strādā citādāk :D

Tur nav loģika... tur vienkārši slapjas zāģu skaidas... Pilna pasaule ar idiņiem... :( 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

@Malis nu kā Tava sarakste ar “izglītojamo”? Ko sarunājāt? :D

 

Link to comment
Share on other sites

Es spamu uz kroņvīrusa tēmu pārnesu, lai mazāk spamojam šeit.

 

Kā jau tur minēju, tad kungs apvainojās. :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , Malis teica:

Slimības laikā esmu zaudējis 8kg,

Pirms pieci gadi es no gripera pusotras nedēļas laikā 8kg patirsu. Kolēģei arī negāja viegli ar to eksemplāru.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , Malis teica:

esmu Negatīvs

Labas ziņas.

Paldies, Malis, par interesanto izklāstu.

Sargā sevi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Gestapo teica:

Uztaisīsi pēc mēnešiem 5-6 antivielu testu? Būtu interesanti.

Plānojam ar dāmu Decembrī nodot asinis un tur tagad testējot arī Covid antivielu testu pie reizes, tad arī salīdzināsim savus rezultātus.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
pirms 2 stundām , Malis teica:

Secinājums - sagaidīju parastas iesnas, bet atrāvos pa nopietno. Slimības laikā esmu zaudējis 8kg, jūtos tā it kā sportojis nebūtu savā mūžā nekad, bet tas pie saprātīgas slodzes atgriezīsies un jāsāk plānot, kā atjaunot organismu.

Uzmanīgi ar fizisko slodzi.

Dažs labs pēc gripas jau atveseļojies arī uzdevis slodzi un viss kas gadījies.

Pamazām.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad pēc slimošanas nebij vismaz divas reizes jātestējas lai būtu kaut 99,99% drošs, ka zarazas nav organismā?

Pa TV rādīja interviju ar vienu čali, kurš jau labu laiku atpakaļ bij izveseļojies, bet liekas, ka garša jeb arī oža vēl nebija atgriezusies.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
2020.11.2. , 17:45, Malis teica:

Starp citu, mani šodien Facebook uzrunāja cilvēks kas vēlējās uzzināt vai mana intevija LR nav bijusi fiktīva. Maigi teikt, ka mums bija viedokļu atšķirības.

Jā, ir tādi arī.

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 18 minūtēm , Raimonds1 teica:

Pamazām.

pamazām vajag šnabi palietot, redzēs, ka organisms atkopsies 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...