Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

superKrona

Takš to vīrusu izplata arī tādi, kuri domā, ka nav slimi, nu ko ņemās!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jurkins teica:

ja izdzīvošu

Izdzīvosi, no sirds novēlu, izdzīvosi. Bet vai izdzīvos maksima un rimčiks? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Ronalds teica:

Ja esi slims - sēdi mājās. 

Ja esi iedzīvotājs – maksā nodokļus! Nafig vajaga VID????? /sarkasms/

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 1 minūtes , abi teica:

Ja esi iedzīvotājs – maksā nodokļus! Nafig vajaga VID????? /sarkasms/

Kāds sakars šeit tam????? 

Link to comment
Share on other sites

Sakars tāds ka abos gadījumos iedzīvotāji neko paši nedarīs, nepieciešams represīvs orgāns un piespiešana.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 4 minūtēm , vvv teica:

Bet vai izdzīvos maksima un rimčiks?

Nu tad ar vienu reizi nedēļā laikam nesanāks, bet kaut kā taču izdzīvojām, kad šamo nebija.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , snukurins teica:

Ja lielveikali neizdzīvotu un pārtika ar piegādi nonāktu internetā būtu ļoti progresīvi.

Skat, skolas jau nonākušas internetā. Tāpat daudzi biroji. Tā, varbūt, ir nākotne.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Lielveikali bija un būs. Diemžēl uz manu māju vēl neviens pārtikas veikals preces nepiegādā. Ja piegādātu, es domājams uz veikaliem neietu. Un tam nav nekāda sakara ar vīrusu. Man ir ērtāk saklikšķinat grozu datorā, kā pa veikalu vazāties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nu tas tak skaidrs, ka tikai stekā spēks. Un tos, kas palika aiz robežām, tos ar ugunsmetēju dezinficēt!!

 

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 56 minūtēm , Ronalds teica:

Es uzskatu ka šī krīze ir sarēķināta un ieplānota.

jā, Džonsons arī ir koronu saķēris, tas speciāli uzlaists par Brexitu

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 4 minūtēm , vvv teica:

Skat, skolas jau nonākušas internetā. Tāpat daudzi biroji. Tā, varbūt, ir nākotne.

Jā. Vienkārši parēķinām cik daudz resursu tiek tērēts vizinoties uz darbu... 

Es savā laikā parēķināju un nu jau kādus 9 gadus no mājām strādāju. 

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 7 minūtēm , abi teica:

Viens no galvenajiem plānotājiem tikko saslima

Skatos, ka moderni tagad ir saslimt. Kāda mirstība slavenībām?

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 6 minūtēm , abi teica:

Viens no galvenajiem plānotājiem tikko saslima. Ошибочка, однако!

Kurš tad? Un es pa 99,99% esmu pārliecināts ka viņš izslimos un izdzīvos...  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Ronalds teica:

Vienkārši parēķinām cik daudz resursu tiek tērēts vizinoties uz darbu...

Forumā kaut kad bija saite uz rakstu, par to kāds sadalījums programmētājiem, tie, kas strādā birojos un tie, kas strādā no mājām. Neatceros skaitļus, atceros, ka no mājām bija vairākumā. Programmētāji, vai tā ir?

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Es neesmu tīri programmētājs. Bet cenšos minimizēt laiku un resursus ceļam. 

Un super fīča pakomāti.... 

Link to comment
Share on other sites

Ieliktu plusiņu @Zin..., bet beigušies. Visi iztērēti @Ronalds mīnusojot.... ? Šams ražo lažu atrāk kā man atļautie "spiedieni" atjaunojas.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Divi viedo pārdomām tiem, kas saprot angliski

 

 

 

Kā teikt negatīvais un pozitīvais

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Ronalds teica:

minimizēt laiku un resursus ceļam

Ne tikai ceļā tērējas resursi, padomā, visas biroju telpas..., milzīgs kvantums ar ēkām...

Link to comment
Share on other sites

Strādājot mājās lielākajai daļai krītas produktivitāte un ar laiku sāk pietrūkt sociālais aspekts, tomēr pēc ilgiem laikiem ir prieks satikt savus kolēģus, lai kādi viņi ir p*uti

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Zin... teica:

sazvērestība

Nu tā - sanāca pasaules varenie, izdomāja šito hujņu, palaida, tagad ļauni smejas, tad sabijās, ka tik mūs te neatmasko, lai nerastos aizdomas, izdomāja kādu savējo aplipināt, kuru? nu kurš mums te lielākais jefiņš? o, Džonsons der... :sarkasms:

Dēļ Džonsona saslimšanas sazvērestības teorijas netiek atcelta.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Stasss teica:

Raimi, izskatās, ka Tev vajag pamest tikai kādu savdabīgu pavedienu, un tev pietiks vaļas fantāzijai to preperēt uz pāris mēnešiem..

coronavirus_research.png

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Strādājot mājās lielākajai daļai krītas produktivitāte un ar laiku sāk pietrūkt sociālais aspekts,

Tas nu ir fakts, piekrītu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Strādājot mājās lielākajai daļai krītas produktivitāte un ar laiku sāk pietrūkt sociālais aspekts, tomēr pēc ilgiem laikiem ir prieks satikt savus kolēģus, lai kādi viņi ir p*uti

Arī taisnība. Varbūt tiks atrasts kāds vidusstāvoklis, ofisi uz pusi mazāki, darbs daļēji birojos, daļēji no mājām, varbūt tas izrādīsies pats produktīvākais modelis. Domāju, drīz piedzīvosim, ka ierastā kārtība mainīsies. Jāskatās...

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Jurkins teica:

"sarafānu radio" stāsta, ka ļoti daudzi "repatriētie" Latgalē dzerstās un rīko tusiņus

Cik liela daļa no atbraukušajiem ir reemigranti, nevis tūristi? Tipa puse vai lielākā daļa?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 1 minūtes , vvv teica:

ierastā kārtība mainīsies

Viennozīmīgi. Kas būs, par to gan mēs te varam kafijas biezumos zīlēt. Bet gan jau kāds zina?. @Zin..., piemēram, zina, ka vīruss brīdī, kad krīze bija ļoti nepieciešama (to es zinu?! ), lai pārstartētu ekonomiku, nevienam nav izdevīgs, ar uzsvaru uz "nevienam". Es gan nebūtu tik kategorisks. Gan pirmais, gan otrais pasaules kari, gan lielā depresija atsevišķām indivīdu grupām bija ārkārtīgi izdevīgi. Kuriem? HVZ. Nezinu. Tiem, kuru bagātība rezultātā pieauga dramatiski. Mūsdienu frīkam skaitās kruta lasīt forbsu un apspriest "pasaules bagātākos cilvēkus". Bezoss? Geitss? Cukerbergs? Lika pagaidīt. Tie, kuri regulē Federālo Rezervi, piemēram. Un bez sazvērestību teorijām. Par viņiem nerunā. Ja runā, tad muļķības jūtūbē. Bet pēc (gan jau nekompetentām ?) aplēsēm šo personu "kapitalizācija" tūkstoškārt pārsniedz forbsa galvgali.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Ronalds teica:

Un dēl HIV neviens paniku neceļ.

Mūsdienās ir zāles ar kurām cilvēks var dzīvot tikpat ilgi un tā it kā viņam hiv nebūtu.

Astoņdesmitajos, kad hiv bija jaunums un šādu zāļu vēl nebija un cilvēki dažu gadu laikā sasniedza aids stadiju un mira, tad bija gan panika.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Jurkins teica:

Gan pirmais, gan otrais pasaules kari, gan lielā depresija atsevišķām indivīdu grupām bija ārkārtīgi izdevīgi. Kuriem? HVZ. Nezinu.

Laikam jau iepriekšējā krīze tas bija izdevigi piemēram Uber Vai Groupon rādītājiem, viņi radās 2008 gada un gan jau smejoties radīja to krīzi :))) ja neesi pamanījis, krīzes ir ciklisks periods. Un btw, lielākie zaudētāji ir tie, kam nauda zeķe nevis tie, kas viņu tērē non stop Jo nu... Inflācija un naudas piedrukàšana. Tātad gribi teikt, ka bagātie speciāli sev šauj kāja, kad viņa miljards paliek nevērtīgs?

 

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Ronalds teica:

Un bez terapijas 100% mirstība... 

Parādi valsti, kur nav pieejama terapija ?

Varu iedomāties vienīgi Čečeniju.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , oxygen teica:

Lai cik nebūtu dīvaini, dažs labs ražotājs netiek galā ar pasūtījumiem. Laikam ir apstājušas ( uz laiku) rūpnīcas, kur tas vīrus vissmagāk (vai arī buksē loģistika). Mūsējie laikam ir pārtvēruši pasūtījumus. 

Kurās ražošanas nozarēs?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Esmu pamanījis, ka

Pirms 4 minūtēm , Zin... teica:

krīzes ir ciklisks periods.

, bet šoreiz nebija pienākusi kārta cikliskai krīzei (vai ne tikai). Tas nav manis izdomāts. Eksistē teorijas, ka kapitālisms ir sakāries ar problēmu - samazinājusies kapitāla atdeve. Nav kur ieguldīt, lai dabūtu peļņu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

bet šoreiz nebija pienākusi kārta cikliskai krīzei

Pilnīgi bija, tikai iestājas dažus mēnešus ātrāk

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

@ieleja,tas nav mans pieņēmums.

@Zin..., lai gan esmu "dīvāna eksperts," tomēr uzskatu, ka cikliskā krīze neatrisinās kapitāla atdeves problēmu.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Viens žīds (ne jau kaut kāds tur sranijs gojs) šajā tēmā ievietotajā video apgalvoja, ja nebūtu vīrusa, agri vai vēlu būtu sācies karš. Nez, tā arī būtu?

Link to comment
Share on other sites

Neatrisinās, to atrisina inflācija mazliet un joprojām tas, ka cilvēks spēj būt ar izdomu. Ja agrāk nekustamie bija way to go, tad tagad startapi, vēlāk hvz

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , McDindahl teica:

Sākas uz burta L.

Nē? Neesi dzirdējis?

Zini kādu cilvēku, kuram Latvijā nedod hiv zāles?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 13 minūtēm , Zin... teica:

tagad startapi, vēlāk hvz

redz, maza problēmiņa... to pakalpojumu vai produktu, vienalga, kas viņu taisa startapi, stopapi vai dibenzelliapi, un vienalga, cik gara ir starpnieku ķēdīte, beigāsir jāpārdod gala (jā, nu skan neķītri) patērētājam. Līdz šim tas tika darīts paplašinot tirgus, kreditējot un pārkreditējot, ietrinot ieviešot jaunus pakalpojumus, veidojot potrebļadstvas psiholoģiju. Bezgalīgas ir tikai divas lietas - Visums un cilvēku stulbums. Otrajam gan var vilkt zināmas paralēles ar potrebļadstvu, bet izskatās, ka ar to vien nepietiek.

Link to comment
Share on other sites

  • Racer featured this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...